• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
ajfi:ja mam brisko uz pred otehotnenim :wink: ale takovy to nechteny.Tak jsem zvedava,jak se mi bude menit:slight_smile:Teda ale v 15tt uz by jsi mohla mit,kolik jsi pribrala?Ja jeste nic.Budes rodit v Breclavi?
30. črc 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byli v poradně a máme 4,2kg a 60cm a kyčle v pořádku!! :slight_smile:

Ajfi neboj dočkáš se :grinning:
30. črc 2008 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol: Už jsem přibrala skoro tři kila. Ale to bříško vypadá furt tak srandovně. Jako že jsem si dala hodně vydatný oběd. Ráno je placaté úplně. Až večer se trošku vyboulí. Ale ještě to teda na parádu moc není. :grinning:
Rodit asi budu v Břeclavi. Na porodním jsou prý úplně super. Na šestinedělí už je to prý o něco horší. Ale ty čtyři dny to snad nějak vydržím. Hlavně aby to za mnou měl milášek blízko.
Kazczko: Velká gratulace. To je kluk jako buk. Jak byl velký, když se narodil? Možná jsi to tu už někde psala, ale asi jsem to přehlídla.
31. črc 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi mě se líbilo i na šestinedělí a malý měl 4kila a 52cm!!ale z prodonice jsem odcházeli ze 3,9
31. črc 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, pěkný macík je ten váš Davídek. :slight_smile: To musela být fuška. Já mám někdy z porodu takový strach, že se za sebe úplně stydím. Holt prvnička, no. :pensive:
31. črc 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla taky,ale můj porod bych přála každému!!sice od prasknutí vody to trvalo 12hodin,ale jinakn úplně supr!!!na 4zatlačení byl venku!! :wink:
31. črc 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, tak to je krása. To jsi hodná, že mi to říkáš. Protože se kolem mě teďka zaručeně hromadí ty děsivé příběhy. Každý, kdo se dozví, že jsem těhotná, má potřebu mi sdělovat, jak příšerný byl ten jeho (teda její samozřejmě :grinning: ) porod. To jim fakt jako můžu poděkovat. Grrrrr...
31. črc 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi!!Já jsem to fakt čekala mnohem horší!!Stahy jsem měla až od 11 a takové ty větší až tak od 2!!Ale vše se dalo vydržet!!A když mi pak dali Davídka na bříško,tak to bylo krásné.. :dizzy_face: Byl takový teploučky!! :dizzy_face: Klidně bych si to kvůli tomu okamžiku zopákla :wink:
31. črc 2008 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak konecne dnes sme uz bez teploty! maly uzival cipky + sirup a to nakoniec zabralo tak, ze uz vcera vecer mal vcelku normalnu teplotu a dnes nastastie nic. uvidime, ako na tom bude dnes, ale dufam, ze sme uz za vodou :sweat_smile:
a holky-tehulky, nebojte, este sa budete desit toho bruska, co ku koncu budete mat :grinning: a porodu - toho sme sa snad kazda bala a vidite, prezili sme. hlavne sa tym dopredu nestresujte.
kaczka - no, mate doma velkeho chlapa! tak nech pekne papa a pribera :wink:

a idem sa hned vrhnut na tie fotky - vy ste strasneeee!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
huhu - skuska, skuska :grinning:
31. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No papá jak oživot,hlavně teď,když je vedro!!

A je dobře že jste bez teplot! :wink:
31. črc 2008 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ono mi to hned zmenilo uplne vsade :grinning: no vsimla som si neskoro :dizzy_face:
fotka je aktualna, ale bohuzial fotena prave vtedy, ked bolo tak skaredo. ja som nestihala tento vikend, hoci som sa chystala a tuto mi poslala kamoska, co u nas bola na navsteve. tak a je to
31. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2008 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, Wali. Tak to je super, že už nemarodíte. Máme radost. :slight_smile:
31. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky a odkud přesně jste?
31. črc 2008 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Mikulova. Teda teď už. Tak tři roky. Jsem tu přivdaná.
31. črc 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přímo z BV
31. črc 2008 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, třeba se od vidění známe. Já jsem jezdila do BV patnáct let do školy a pak do práce.
1. srp 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba jo!!Je fakt,že břeclav je prdel :grinning:
1. srp 2008 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka :grinning: a sme v prdeli skoro vsetky! :grinning:
ja som uz pisala, ze sme sa prestahovali do Mor. Zizkova. Predtym sme byvali tiez v Breclavi na byte. ajfi, no ja som chodila do Mikulova na predporodny kurz. vedie to tam jedna prijemna pani. uvazujes o predporodnom kurze? samozrejme, ze mas este more casu, len ma to tak napadlo.
no z tej nasej choroby sa vyklula tzv. siesta nemoc = horucky a nasledne vyrazky po tele. takze teraz ma maly po telicku taky vysyp, ale vraj na to nic nemam davat a zajtra by to uz malo zmiznut. aspom dr ma tak ubezpecila.
1. srp 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Wali. Taky jsem slyšela, že ty předporodní kurzy jsou tady hrozně fajn. Jestli to dokážu nějak zkombinovat s prací, tak bych tam docela ráda chodila. Trochu pro rady a trochu taky najít si nějaké známé z řad budoucích mamčí. Bo s kým budu drndat pak ten kočárek, že jo? :grinning:
1. srp 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali no my jsme teď taky na ybtě a snad brzo se budeme stěhovat do Nového Poddvorova!!To je mega prdel :grinning:

Ajfi určitě si čásek udělej!!No ikdyž já nikam nechodila :unamused:
1. srp 2008 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, já se trošku bojím, že se na to asi taky vybodnu. To jsem celá já. :unamused:
A vy kupujete domek? My taky bydlíme v bytě. Jenže já jsem vyrostla v obrovském baráku s ještě obrovitější zahradou a bydlet v bytovce mě ubíjí. Hrozně bych chtěla domek. Jenže tady jsou tak brutální ceny, že bysme se museli zadlužit na dva životy. Tak to furt řešíme, jestli jít někam na vesnici. Asi to tak dopadne.
1. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to původně viný sklep,ale má nádstavbu na 2+1,takže než budeme stavět tak nám to stačí!!Už chybí dodělat jen koupelka,tak snad se budem brzo stěhovat :wink:
1. srp 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nad sklepem, jo? Tak to budete přímo u zdroje. :grinning:
1. srp 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,ale tobysme ty sudy museli mít plné :grinning:
1. srp 2008 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co víš, třeba tomu vinohradničení přijdete na chuť, když budete teďka venkovani. :slight_smile:
Tak hezký víkend. Já ho mám zas pracovní. Chjo. :rolling_eyes:
1. srp 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako vinohrad máme :grinning:
1. srp 2008 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde se flákáte?
4. srp 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, haló. Tak už jsem tady. Dneska se mi nějak nedaří, tak není ani čas písnout. A spala bych a spala. Kurňa, to mě mělo v prvním trimestru přjít, ne? :frowning2:
4. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek