• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Ahojky holky,
prosím nevím jestli jste to tu někde psali, ale čeká mi v brzké době porod a to v Břeclavě. To , že jsem slyšela všelijaké věci na doktora Bambase, to snad přežiji, ale nevím jaký je tam přístup ke kojení. Neslyšela jsem dobré reference. Dáte mi některá radu ? Díky
25. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,celkem to uslo.jsou jakoze babyfriendly,no...
25. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinac mě teda Bambas rodila a bylo to normal a taky mě pekne zasil,nic hroznyho,akorat mohli byt treba milejsi...akorat ,kdyz jsem se zeptala,jestli je maly v poradku,protoze nebrecel,tak rekli,ze proc by nemel byt.... :unamused:
25. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinac mě teda Bambas rodil a bylo to normal a taky mě pekne zasil,nic hroznyho,akorat mohli byt treba milejsi...akorat ,kdyz jsem se zeptala,jestli je maly v poradku,protoze nebrecel,tak rekli,ze proc by nemel byt.... :unamused:
25. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinac mě teda Bambas rodil a bylo to normal a taky mě pekne zasil.Nic hroznyho,akorat mohli byt treba milejsi...akorat ,kdyz jsem se zeptala,jestli je maly v poradku,protoze nebrecel,tak rekli,ze proc by nemel byt.... :unamused:
25. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla spokojená,na mě byli všichno hodní a i s kojením mi pomohli,když semi zdálo,že s emalý blbě přisává(zjistila jsem teda že to dělám dobře,ale došla mi to sestřička vysvětlit)
25. črc 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stesti, mně se zdálo, že tam na to kojení opravdu hodně dbají. My jsme teda neměli celkem žádný problém. Matýsek sál jako ďábel. Akorát teda trvalo, než se mi to mlíčko udělalo. Ale sestřičky mě furt pobízely, že mám stejně malého přikládat. A ptaly se, co a jak. Jestli máme nějaký problém nebo tak. Řekla bych, že se tam musí rozkojit každá. :grinning: I když teda jsem byla svědkem i hysterického výlevu jedné maminky, která tam lkala, že to neumí a že kojit nebude. Ale ono na tom asi není co neumět. Zas taková věda to není. :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ajfi, kéž by to bylo , jak píšeš. Budu jen tiše doufat, že na to sestřičky nebudou kašlat, protože já chci mooc abych kojila, když to samozdřejmě půjde. :unamused: U syna jsem dostala hned v porodnici už příkrm a kojila jen částečně šest týdnů, no ale to taky bylo ještě v Hustopečích , kdysi. To je roků :grinning:
26. črc 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
stesti, já byla před rokem a byli tam všichni super, Bambas teda jenom dohlížel na porod a když procházel tak si semnou zavtipkoval, ale já jsems těch maminek které porpd nějak neřeší, u obou porodů jsem si říkala, ať prostě nějak vyleze a ať si tam semnou dělají v rámci možností co chtějí, myslím že tomu oni stejně rozumí nejvíc :grinning:, a kojení super, starali se tam o nás skvěle. Myslím že teď je ten přístup ještě lepší než jak jsem tam byla před sedmi lety s malou, tam jsem se hodně musela pomoci dovolávat, tady chodili sestřičky samy jestli chce pomoct. Přeju Ti pohodový zbytek těhotenství a rchlý porod. A hlavně se tímnijak nezatěžuj, nějak to dopadne :grinning:
26. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsme byli na první obhlídce kočárků a dívali jsme se především na ty s otočnýma kolečkama. Chci se jen zeptat, v případě výletů do Lednice, k minaretu atd.. jaké jsou tam cesty? Nezničíme totálně ty kolečka? Díky
27. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta jsou tak krásné cestysice né asfalt nebo tak,ale hezky rovná a upravovaná..
27. črc 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka Tak to je supr, díky :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Ale nesmíte tam jet po dešti. Jinak zapadnete. :grinning: Je tam taková ta udusaná hlína.
28. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi :grinning: zavoláme žluté anděly :wink:
28. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě tak napadlo, máte zkušenosti s nákupy v Rakousku? Kdybychom zajeli koupit kočárek, postýlku atd. někam do Rakouska, myslíte že se to vyplatí? Co do peněz i kvality?
29. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim,akorat vim,ze holky jezdi nakupovat do BIPY drogerku
30. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol díky. A to je kde? :frowning2:
30. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My občas jezdíme jenom malému pro oblečení do Mistelbachu. Je tam takové nákupní centrum. Taková miniOlympia. Cenově to vyjde o něco líp a hlavně tam bývají dobré výprodeje, takže když toho potřebujem koupit víc najednou, tak se to vyplatí. Ale teď fakt nevím, jestli tam mají i nějaký obchod s kočárky a podobnými věcmi. To spíš ne. My jsme tyhle věci kupovali v Brně v Růžovém panterovi. Bo koupit to v Rakousku, tak bychom se při případné reklamaci fakt nedomluvili. :slight_smile:
31. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
karmenta:zatim nevim,kde je bipa,ale poptam se.
holky,potrebovala bych nejake dobre klobasky.nevite,kde je koupit?diky
1. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky v břeclavi ve staré u janůša, je tam dobré maso aj uzeniny, fakt super
1. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
domaci?
2. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.dlho som k Vám nezavítala..aj by som chcela.ale času je málo.. :confounded:
sme sa už prestahovali do Poštornej,veeľmi sa nám tu páči :wink:
ajfi :grinning: :grinning: rehocem sa ako kon.
Ja som dsi dns povedala,že skúsim dať Anetku spať bez kojenia.Bola ticho chvílku..tak mi to bolo až podozrivé..a zachvílku spustila vresky.
.chcela by som do 2rokov kojiť,tak ako aj Viktorku..ale to nočné vstávanie ma nebaví :confounded: :confounded: :confounded:

My sme mali lehátko,super vec.
Ked bola Viktorka protivná,mali sm eobdobie,že som ju v nom uhojdávala.Ked zaspala,dala som ju uplne do ľahu.
Varila tak so mnou,bola v kupelni,všade.A Anet tak isto.
Na nočník sa nám pár krát vycikala,hudba jej zahrala,my zatlieskali,trošku si zatancovala..ale už ju to asi prestalo baviť.
2. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol promiň dlouho jsem tam nebyla ano mají vlastní výrobu i salámy a mají tam pěkný výběr masa
8. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol to mělo být dlouho jsem tu nebyla ne tam :grinning:
8. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h malý mi taky na nočník čural aj kadil, ale teď se nějak seknul a na nočníku nechce byt tak nevím asi je čas :grinning:
8. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá neveli by ste mi poradiť pediatričku v Poštornej?je tu vobec nejaká?Nikde neviem nič vygoogliť a nechce sa nám chodiť až na polikliniku...dakujeme.
16. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už som našla ..MUdr.Bartošová,snad bude ok.

@gabinamirek ved určite má čas,načo to síliť..za polroka kludne može byť byz plienok.Ja som tomu nechávala u Viktorky volný priebeh a bola som šokovaná ako to krásne zvládala potom.
16. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h víš co on už krásně chodil na nočník, ale ted se nějak seknul, ale udělala mi to tak aj dcera si pamatuju, nechávám tomu volný průběh na jaře už se to bude učit v pohodě.
17. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Zdravím po delší době.

Včera jsem Adélku vedla do školy - nastupovali jsme do první třídy. Pár foteček
2. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasi,krasna Adelka:slight_smile:libi se ji?
5. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek