• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Ahoj. Zatím si nestěžovala, ale ještě se pořádně neučili. Dnes už by měli najet na učení - mají češtinu, tělák a matiku. Chodí do družiny do tří hodin, jen v pondělí a ve čtvrtek jen do 13,15 - pak jde do zušky - na klavír a do výtvarky.

Paní učitelka vypadá že je hodná, uila už mou švagrovou, takže je to starší paní, ale jsem ráda, že máme za třídní zrovna ji.
6. zář 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Dlouho se tady nikdo neukázal. Co děláte všechny? Co je u vás nového?

Adélka už chodí do čtyř kroužků - ve dvou pokračuje z loňska a dva si přidala. Mám strach jak to bude zvládat, ale Adélka mě utěšovala, že to zvládne. Tak uvidím. Řekla jsem jí, že pokud bude zanedbávat školu tak se budou ubírat kroužky.
22. zář 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ráda bych se zeptala, nemáte tip na nějaké kurzy (pro dospěláky) aj a příp. nj v Břeclavi s hlídáním dětí? Díky
24. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco takového existuje? :grinning:
26. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufala jsem že jo :grinning:
27. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky kurz?jako vzdelavaci?nebo cviceni?nebo zabava?
4. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol vzdělávací jazykový :slight_smile: normálně jazykovka, jen aby se někdo ty 2hodky postaral o prcka.. :slight_smile:
4. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha,tak to pochybuju
4. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo,v Brně maji i cviceni s hlidanim deti,no
ale v breclavi je ten lvicek,kde hlidaji deti.ale zadny kurzy tam nemaji
6. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuk.malo by sa to tu nejako rozbehnut.. :slight_smile:
14. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. to by mělo. Kde se všechny touláte? Co je u koho nového? Jsou nějaké nové těhu?

U nás zatím nového nic moc. Manža je bez práce, takže o případném těhotenství si pro zatím můžu nechat jen zdát. Jinak Aduška začala chodit do školy - do první třídy. Už za sebou máme i první rodičák. Naštěstí nám to jde bez nějakých větších problémů.

Dnes má Adélka narozeniny, takže se kupovali sladkosti do školy. Zítra máme oslavu u našich a za týden bude mít v sobotu Adélka oslavu z kamarádkama v sobotu a v neděli s tchánovcama. Ti jí přáli včera.
15. říj 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasulag tak všetko najlepšie:slight_smile:

fakt tu je nejako mrtvo,potom sa mi sem ani nechce zabludit ked viem,že tu nebude nič nové.

ste tu niekto z Poštornej?
1. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://soutez.doma.nova.cz/gabcahl
ahoj prosím Vás o hlasování :wink:
3. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinamirek máš tam hlas :slight_smile:

http://soutez.doma.nova.cz/bopik - také prosíme o hlasy :slight_smile:
3. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinamirek tak nevím, máš pořád stejně hlasů.. zkusila jsem to znovu a píše to že můžu hlasovat jen jednou týdně, znovu 9.11. tak se to asi započte za chvíli :slight_smile:
3. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji moc, taky jsem se na to dívala psalo mi tolik kamarádek že mi poslalo hlasy a vůbec se to tam nepřičetlo, tak nevím jak to mají, škoda jestli je to pokažené :unamused:
4. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vám hlasovala
4. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinamirek mě také psalo asi 6 lidí že hlasovali a připočetly se 2hlasy :frowning2: tak nevím. A zkoušeli jsme do doma ze 3 mobilů a naskočil jeden :frowning2: :frowning2: :frowning2:

4. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc všechny prosím, kdo znáte dětskou doktorku, která má zkušenosti s nedonošeňátky v Břeclavi, dejte mi kontakt. Máme tedy 2 paní doktorky, o kterých uvažujeme, ale nevíme jak jsou na tom s nedonošeňátky, takže kdyby byl nějaký tip budeme rádi. Děkujeme ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Neporadili by ti přímo v porodnici? Hádám, že tam ještě jste. Viktorka je drobíneček. Dívala jsem se na fotky. Je to miminečko do dlaně. Hlavně ať je zdravá a rychle to dožene.
7. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi děkujeme, je to náš "malý" poklad :wink: jenže my ležíme v Brně na Obilňáku :unamused:
7. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta nevím jestli má zkušenosti s nedonošeňátky, ale skvělá je doktorka Pribáňová, moje holky mají zdravotní problémy a až když jsem přešla k ní, tak se jejich stav zlepšil, je opravdu důsledná a hlavně velmi příjemná a ochotná, moje děti jsou z ní nadšené a vždy se k ní těší, takže ti ji doporučuji.
8. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme též k Přibáňové a max spokojenost :wink:
8. lis 2010 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
výborná je paní doktorka Příborská jenomže ona už prý nové pacienty nebere, myslím ale že stejně bude jezdit na kontroly i do Brna, že to tak u předčasně narozených dětí je. Já teď jezdím do Mikulova k Dr. Ondráčkovi a je úžasný
10. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinamirek ja som s nou nebola spokjná.možno ako odborníčka je ok,ale ako človek mi nesedla auž uplne mi vadil jej prístup aj prítup sestričky k detom.absolutny nezáujem,neprihovorila sa..a to manželovi (je lekár)doporučená.

fakt som nebola spokojná,ešte teraz vidím sestričku ako malu vážila..vyslovená nechut k práci,možno až vyhorenie.
10. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nevíte MUDr. Jana Procházková, má ordinaci na Valtické. Díky
12. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta já osobně s paní doktorkou dobré zkušenosti nemám :unamused: , sice jsme k ní nepatřili, ale měla vždy zástup za naší doktorku a opravdu žádná sláva, dokonce mi dceru málem naočkovala jinou očkovací látkou. Druhou dceru, když bolelo ucho, neposlala na ušní a praskl jí bubínek. Můj bratranec, který byl v její péči, má díky její špatné dg trvalé následky. Jiné maminy si ji ale chválí, ale já osobně bych k ní už nešla.
12. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h jako s paní dr. příborskou? Já s ní nemám zkušenosti chodí tam kamarádka nemůžu teda posoudit. My jsme chodili k paní dokrotce Přibáňové měla úžasný přístup k dětem i sestřička, léčit zkoušela hodně homaopatiky což je dobré jenom prostě někdy to nejde což v případě mé dcery tak bylo měla časté záněty středního ucha, takže uši jsme řešili vždy na ušním. Potom jsme se přestěhovali do Valtic nahlásila jsem se k paní dr. ve Valticích Hrdličkové a otřes, teď chodíme do Mikulova a jsme moc spokojení.
15. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasmia o které dr. píšeš?? díky
15. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek