• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
@karmenta taky vidím, že jsem nenapsala jméno, myslela jsem doktorku Procházkovou.
15. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta já jako malá chodila k Přibáňové a měla jsem v jednom roce operované ucho, tudiž nedoslíchám. Uši jsem vždy řešila na ORL, kde mi zanedbali už chronické záněty středouší a čelních dutin a po konzultacich s dr. mě poslala k luxusnímu spec. do Brna a moc mi pomohl, také jsem odpadala ze silného menzesu a naše nemocnice Břeclav ze mě chtěla udělat epileptika a až Přibáňová došla na to, že hold strácím moc krve a poslala mě do Brna na dětskou gyndu a bylo, je vážně moc vnímavá, tudiž já za sebe můžu jen doporučit.
21. lis 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji všem za reakce na paní doktorky, zítra volám Pirbáňové, snad nás vezme :slight_smile: Děkuji moc ještě jednou
21. lis 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta nesmíš mít ale VZP, to má plno, ale pokud máš jinou zdr,poj., tak tě vezme bez problémů, nebo ji změň, tak jak já. Doktorka je fakt výborná, takže stojí za jakoukoli změnu.
21. lis 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasmia no to víš že mám VZP... no zavolám tam a domluvím i případně tedy změnu.. a když změnu tak kam? Do Ministerstva vnitra?? já se bojím aby pak ošetřili všude, ono to VZP je v tomhle nejlepší..
21. lis 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta též jsme s ní max spokojení..necpe hned antibiotika a tak...nám je dala jednou domů,ale že jí máme ještě zavolat a né je hned dávat,takže jsme je nakonec nebrali,protože se z toho vyklubala šestá nemoc
21. lis 2010 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta vnitro ti též vemou všude..malý s Tomem ji mají též a já s malou se tambudu ted přehlašovat,....přihlášku musíš mít do 15. prosince podanou
21. lis 2010 ve 23:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka šestá nemoc? a proč přihláška do 15.prosince? eh, je toho moooc
21. lis 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta my jsme přešli k ministerstvu vnitra a spokojenost, vezmou tě všude, je vlastně hodně podobná sVZP, všichni doktoři s ní mají smlouvu, takže bát se nemusíš.
21. lis 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta no protože změnit pojiš´tovnu můžeš jen čtvrtletně..a toto nám řeknli římo na pojišťovně :wink: a šestá nemoc se projevuje tak,že mimčo má si 3 dny vysoké horečky a pak se osype....a mělo by to dostat jen jednou
21. lis 2010 ve 23:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky u ministerstva vnitra a úplně v pohodě. Nikdy jsem s tím neměla problém.
Hele, holky, radu... Jsem v pátém týdnu, doktorka už mi to potvrdila. Ale na další prohlídku mě pozvala až v lednu, to budu ve dvanáctém. Nepřijde vám to pozdě? Já jsem z toho docela nervózní. Samozřejmě ještě teďka nebylo vidět ani srdíčko, takže budu teď dva měsíce čekat, jestli je všechno v pohodě nebo ne. Fakt jako nevím, jestli nemám změnit doktorku.
22. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi Si myslím,že by tě pozvala za měsíc,ale to jsou zrovna svátky,tka tě pozvala až na leden,ale mě většino dr. veme dřív když by mě objednala na dobu,kdy má dovču nebo tak..ke komu chodíš?
22. lis 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi já nevím, ale my byli poprvé na gyndě kdy taky ještě nebylo srdíčko a objednali nás za 10dní aby viděli zda to bude ok.. chodila jsem do brna
22. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak díky všem za odpovědi na doktorku a poj. ministersva vnitra, doktorce jsem volala, vzp nevezme, musíme se přehlásit.. Ale za dobrou doktorku to stojí :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta třeba s eu ní někdy potkáme,idkyž se teda asi nepoznáme :grinning:
22. lis 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka K MUDr. Dřímalové do Mikulova. Bývá tu jen pátky a soboty. Jinak má ordinaci v Plzni. Myslím, že do Mikulova jezdí jakoby na chalupu a jen tak mimochodem si tu otevřela praxi. :slight_smile: Já nevim. Jsem z toho trochu nervózní. Aspoň to srdíčko bych teda ráda slyšela, abych byla v klidu. Mno, asi budu muset vydržet.
22. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi nebo tam zajít že tě něco trápí
22. lis 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka musíme dát sraz, ať můžem seznámit Viktorky :wink:
22. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta No to je jasný..tak až vy budete moct,tak se domluvíme
22. lis 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka :frowning2: njn, my si asi troufnem ven až bude tepleji - cca duben..
22. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta..no třeba to nějak vymyslíme :wink:
22. lis 2010 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paní doktorka asi vycítila mou nedočkavost a poslala SMSku, ať přijdu příští týden. Tak držte palce. :wink:
4. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ajfi,ja jsem v 6.tydnu:slight_smile:byla jsem na gynde min.tyden,taky jeste nebylo srdicko a znovu jdu 20.12.
a snad uz dostanu prukajdu
do ledna bych to nevydržela
5. pro 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
karmenta:nevim presne,jestli jste to tady uz doresily,ale urcite si skakni hned v pondeli na novou pojistovnu a podepis registraci,at ti plati uz od 1.1.,jinak by to slo az od 1.4.
Jo,na Pribanovou jsem slysela jen samou chvalu,ale ona je dost homeopaticka a ja za to moc nejsem.
Tak chodime k Priborske,ta je v pripade,ze je neco vaznejsiho,taky moc sikovna,ikdyz na nejaky prevence,
nebo vyzivu,nic moc.ALe ja si to vybrala takto proste.

ajfi a co Matyno a plinky?my teda mame porad.on uz to umi ovladat,ale nechce sedat na nocnik
5. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
karmenta:a ty jsi rodila driv?koukam,ze nas tu je jaksi vic maminek s temi predcasnymi porody,co,ajfi?
5. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, Jani. Tak to je hustéééééé. :grinning: Tak gratuluju. Zas nám to vyjde stejně. Teda kdyby se Matýsek nenarodil dřív. Já jsem sedmý týden, tak třeba se potkáme v porodnici. :slight_smile:
Jinak Mates teda nočník vytrvale sabotuje. Už nevím, co s ním. Nechce na něm sedět ani houby.
5. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Ahoj, díky. Už jsem zašla na pojištovnu a v pondělí jde manžel malou nahlásit k Pribáňové. Jj, akutní císař o víc jak 2měsíce dřív než jsme měli termín. Právě ted řeším stížnost na porodnici - ne co se týče porodu, ale péče o malou. Normálně se přebaluje ve 12:00 a pak v 15:00 a malá se ve 14:05 pokadila a sestra mi ji nechtěla přebalit, že mají přebalovací časy a hotovo. Nakonec jsem si to vyhádala ale když je takový přístup sester v době návštěv (necelé 2 hodiny), tak si radši nepředstavuji co se tam děje když tak člověk není.. Jo a kdyby tě zajímaly argumenty sestry proč malou nepřebalí když je pokaděná tak protože ji nechce budit (byla vzhůru a víc než živá, pač ležet v ho.nech tak bych se teda vrtěla taky) a pak že spotřebuje moc plínek (ty tam kupujeme)..
Ležíme v Brně na Obilnáku a za tip kam požádat o přeložení budu víc než vděčná. Aktuálně vážíme 1230g, ale nemáme už žádné přístroje, leží v inkubátoru na monitoru dechu, žádný oxymetr apod..

5. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta tak to je síla, to bych asi nevydýchala :angry: . Moje nejstarší dcera ležela v dětské nem. v Brně na nov. JIP a nemohla jsem si stěžovat, mohla jsem tam s ní být celý den a sestřičky velmi příjemné, je to sice už 11 let, ale Adéla tam chodí ležet na různá odd. a vždy byla moc spokojená a ani se jí nechtělo jít domů a to jsem tam s ní nebývala. Jinak malá je šikula, přeju ať pořád tak krásně přibírá a vy si ji můžete co nejdříve odnést domů.
5. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A samozřejmě, gratuluji všem těhotným a přeju jen pohodové těhotenství.
5. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek