• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
@dasulag dáši a jak to mliko upravujes?nebo to piješ rovnou nepřevařene?a mužu to,ikdyž jsem tehotna?mam asi blby dotazy,ale nemám zkušenosti s takovyma čerstvyma potravinama:slight_smile:
17. únor 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h skolka ani skola pro nadane deti v bv neexistuje,kamoska vozila malyho do angl.skolky do brna,kde se mu meli individ.venovat,že je v jakesi te detske menze,ale bylo to kontraproduktovni a dal to neresi,proste je ve skolce jako exot
@ajfi ja chodim na gyndu k janulikovi a je paradni,akorat nekdy az moc laxni,ale mně jako hysterce to prospiva.a chodim tam s Olim a dycky se z něho rozplyvaji,jak je zlaty
17. únor 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol děkuji..asi to taky nebudeme řešit..i když ono je to všechno težký.. :unamused:

já jsme opravdu čerstvé kravské mléko nepila snad nikdy :confounded: jste zvyklá na tu bílou vodu z obchodu.I když kupujeme plnotučné mléko.Naše Viktorka mléko miluje,od doby jak jsem ji přestala kojit,vypije alespon skleničku mléka denne..Ono se říka,že mléko je pro telátka a lidem více mene škodí..nevím kde je pravda..Nenutím ji,ale ani je neříkam,že ji nedám.Všem Vám přeji hezký den :wink:
18. únor 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol ahoj. mléko nepřevařuji, ale správně by se mělo. Nikomu doma z toho nic nebylo. Jestli ho můžeš jako těhotná nevím, ale asi bys ho musela převařit - zkus se zeptat někde u doktora asi.
18. únor 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h muzu ti dat treba na tu kamaradku kontakt a muzete si predat zkusenosti.dneska se ma zrovna stavit,tak ji reknu.jo a ted je na konikovi takova diskuze o nutradefense,kde pise nutricni poradkyne deti a vychvaluje sunar a jina kojenecka mleka,ze jak je to obohaceny o vitaminy a tak....tak jsem se rozhodla davat olimu vic:slight_smile:
@dasulag uplne me to navnadilo,ze by sme si pro mliko nekdy zajeli
18. únor 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol děkuji,ale kontakt nepotřebuji..já práve z ni nechci dělat něco víc..nejraěji bych byla kdyby byla jako jiné deti,to mi ale snad nikdo neuveří...sama nevím co by bylo nejlepší..v květnu jdeme zase do psycholog.poradni a uvidíme...
taky přemýšlim že vyzkoušíme to mlíko :wink:
18. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h aha,myslela jsem,ze by jste si mohly o detech povykladat.ale jak chces.
18. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol jankapavol,máš na nu mail,alebo len tč?dakujem....

baby chodíte niektorá na gelové nechtyMpřišel nám domu letáček,candy nail studiu,mají tam ceny uplne super..ale docela se práve proto obávam kvality..jsou to vientamci..ul.Jana palacha..neznáte to tam?je to docela nové..díky
10. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hledám nějakou malou zahrádku v Břeclavi do 100tis, stačí fakt malá, i do 300m. Nemůžu nic najít. Nebo i pronájem na 5 let.
Písněte prosím kdybyste o něčem věděli.

Díky
6. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky..jsem z okresu břeclav. máte nekterá z Vás termin porodu 6.9...?2011
15. dub 2011 v 09:25  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezie_o Ahoj, nejblíž je ti asi jankapavol. Má termín v srpnu. Já v červenci.
25. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak co, spácháme někdy nějaký srázek?
3. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja su pro
@karmenta
4. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h ty nechty-absolutne ne!!!!!pokud je nechceš mít prolezly mykózou.ja mam kamaradku,ktera bydli NA Valticke a chodi delat nechty i domu.Je spolehliva a mila a sikovna a neni draha,je to VŠ studentka.zrovna zitra k nam dojede a bude delat nas nekolik kamaradek.
tak holky,nahodte termin.nejlip treba v druhe pulce kvetna,kdy uz ma byt pekne?ja uz ted koncim v praci,tak celkem muzu.
5. kvě 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol jani,už som si ich dala,už ih mám aj dole...hned druhý den som volala na hygienu a nahlásila ich.Pani hovorilaže to najskor zavru,ale vždy ked idem okolo vidím,že tam stále su..no čo ti poviem,hnus najvačší,lenže už bolo neskoro odís.t..boli tam také mladé kočky,mohli mat tak 15rokov,hovorím im,aby radšej aby si ich tam nedávali robit a odišli...
5. kvě 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h ja se picnu:(
5. kvě 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no....ved ked sa dá niekto ulakomit koli tomu,že to je lacné tak to tak vypadá..mám teraz nechty ako ppaier makké,predtým som mala krásne,robila som si sama dfr.manikuru a fakt peknu..neviem čo mi šiblo :grinning: dávam si teraz kalciový lak na nechty .
len ma štve že to stále je otvorené,už to dávno mali zavriet,bol to humus,jedne z najhorších zážitkov a fakt neprehánam
5. kvě 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol
@bertica.h
ty jo holky, ještě že jste tady varovali, máme 21.5. vítání občánků a chtěla jsem tam jít na nehty at jsem kočka.. Ale takhle nejdu :slight_smile: Mám sadu na nehty doma, byla jsem líná si je udělat, ale takhle myslím že mám najednou chuť je radši vytvořit doma :slight_smile:

Jinak s tím srazíkem jak bylo řečeno koncem května - mě by se to hodilo v době od 23.5. ten týden.
6. kvě 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak jsme se s Ivkou domlouvaly toho 23.5.Ale ted nevim,Ivi,na kolik tu poradnu mas?protoze nektery mamky uz asi i pracuji,ne?tak by radsi odpoledne-treba Dasa
7. kvě 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Zdravím po delší době.

@jankapavol - máš pravdu, mě by to víc vyhovovalo po odpoledních. Jinak je mi datum docela jedno. Dívám se, že Ti Jani pěkně naskakují tt - stejně tak ajfi.

U nás nic nového. Adélka včera přednášela na koncertu ke dni matek. To mi připomíná - Všechno nejlepší ke včerejšímu dni matek Vám všem. Za chvíli už bude končit první třídu, strašně to letí. O prázdninách poletí malá s našima do Bulharska, přiletí 10. 8., naši mi ji dovezou 12. 8. A druhý den jede malá na tábor - poprvé a doufám, že ne naposled. Zatím se těší. Probírala jsem to s ní často, abychom si pro ni za pár dní nemuseli jet, tak jestli to zvládne. Prý jo, tak jsem zvědavá.

V červenci si vezmu první týden dovolenou, pak nějak budu muset namyslet tchánovce na hlídání a manžela. Nejhorší je, že v tom červenci bude sezona - tchánovci mají meruňky, broskve, jablka. Takže počítám s tím, že právě budou broskve. I když po těch přímrazcích minulý týden, budem rádi, když něco bude.

9. kvě 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte co je s Wali? Už se tady dlouho neobjevila
9. kvě 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Jani, toho 23.5. jdu na desátou hodinu. Ale jestli si to dohodnete na odpoledne, tak se vám přizpůsobím. Ještě jsem celkem pružná. :grinning: Za dva měsíce už budu nehybná.
9. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
toš kdy,holky?Daši?v kolik?
16. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Který ten den to teda bude? toho 23. 5.? Jinak mi docela blbne net v práci, doma ho nemám, tak jsem tady nebyla.
17. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,toho 23.5.ALe řekněte si v kolik!
@karmenta taky doraziš?
@bertica.h a vy?
17. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol jj, dorazím :slight_smile: A víme kde bude srázek??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,holky,vy jste pasivní.tak řekněte kde?a Dáši,ty řekni kdy...
jinač my jsme dnes byli v hotelu Rose u bazenu a bylo to tam moc fajn....je tam supr dětsky hřiště oploceny a fajn ceny...
18. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. já můžu kolem 4. Nebo bych si mohla volno a to bych mohla jak malé skončí klavír ve 2 vyrazit. Pokud by to bylo v Břeclavi v té Rose tak bychom tam mohli být v cca 14.20 . Ale chtěla bych, aby Adélka šla do klavíru protože ten další týden dělá postupové zkušky do dalšího ročníku tak aby to měla vypilované.
18. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já nakonec nemůžu. Myslela jsem, že to bude v pohodě, ale jsem posledních 14 dní v práci a nakupilo se mi toho tolik, že mám pocit, jestli mě náhodou nechtějí ještě vyšťavit do poslední kapičky. A zrovna to pondělí mám "dedlajnové". Kdybyste to posunuli ještě o týden, tak by to bylo úplně super.
18. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já můžu i ten další týden. V pondělí budou teda zrovna Adélce nasazovat rovnátka, takže budem v Břeclavi od jedné hodiny, počítám, že ve dvě bychom měli být už po zákroku. Takže prosím o upřesnění do zítřka, doma nemám net a přemýšlím nad dovolenou v pondělí tak abych věděla jak se zařídit. Díky
19. kvě 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek