• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Tak změna, víc by se mi hodilo to další pondělí. Má nám dojít pojišťovačka toto pondělí, úplně mi to vypadlo. Takže mě by se hodil kterýkolicv jiný den než 23. 5. :frowning2:
20. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasulag kam je jdete nasazovat?
no muzeme teda treba 30.5.
21. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedy 30.5. Počítám s tím že zítra to padá, ju?
22. kvě 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

@jankapavol jdeme je nasazovat k ivo Markovi (za Lídlem). Takže toho 30. 5. 2011 s tím počítám, jen upřesnit hodinu a místo. :slight_smile: Těším se na Vás
23. kvě 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta jojo,pada.tak ale nakonec toho 30.ja nemuzu:slight_smile:takže až pak ve stredu,to je asi 1.6.
23. kvě 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře počítám teda se středou
24. kvě 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, takže toho 1.6. platí???
29. kvě 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak sem hledala kdo by tady mohl byt z okolí bv. Můžu se přidat???
31. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,mame toho nakonec zitra nejak hodne,jeste jedem na 13h na neurologii s olim
31. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dejte vědět co a jak jak budete vědět
:slight_smile:
1. čer 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky u vás řádí bouřka? Ve tři tady byla uplně brutální to sem nadskakovala a malá začala naplákat. To bylo poprvé co jsem ji viděla že se bojí bouřky. Jinak mám 18 měsíční holčičku Romanku a sme z Hlohovce.
4. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli byl tedka nejdriv nadseny z te bourky,ale jak prisla podruhe,tak uz se bal těch ran:slight_smile:tak tedka,kdyz hřmí,tak už se letí schovat
holky,z toho srazu zatim asi nic nebude,ja su teda z toho počasi dost mimo a su rada,že dycham.a ještě nekde honit oliho....radsi ted takovy cestovani necham jen na nezbytne nutne .aj ajfi psala,ze se citi jak slon:slight_smile:bych chtela videt,že?
ale treba,kdyz se ochladi,tak to pujde
5. čer 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, slon. Teď už spíš mamut. :unamused: Proč jste mě nevarovali, co to znamená být těhotná v létě? :grinning:
8. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi já byla těhotná před osmi roky - to byly vedra kolem 30 st. od dubna do září. Rodila jsem 15. 10. 2003 takže celé těhotenství jsem odchodila ve vedrech. Takže vím o čem mluvíš. Ale neboj, za chvíli už to budeš mít ty i
@jankapavol za sebou. Držím vám palečky, ať to máte za sebou a vše zvládnete na jedničku :slight_smile:
9. čer 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sem byla těhotná přes léto. Když byla ta nejhorší vedra zalelzla sem do ložnice pustila větrák a do večera sem odpočívala. nejlepší bylo září a říjen bylo teplo a docela fajn. Už bych nechtěla být těhotná přes léto...
10. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dáte mi tip na dobré a nedrahé dámské kadeřnictví v Břeclavi? Nebo jestli někdo chodí přímo domů. Díky.
11. čer 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co bys potřebovala udělat? pár tipů mám:slight_smile:
12. čer 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 no ted zastřihnout konečky, popř. nějak sestříhat a možná nabarvit. Za každý tip budu ráda :slight_smile:
13. čer 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
salon šarm tam se ti dostane vyhlášené péče, akorad to tam bude trošku dražší a v hypernově salon šuta :slight_smile:
13. čer 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 díky :slight_smile: A nějakou paní na MD co by přišla domů, nevíš? Mám vlasy skoro po pás a v salonu bych se nedoplatila, většinou by mi účtovali kolem 2tis za střih a barvu :( Měla jsem v Brně slečnu co byla po škole a chodila domů, nebo se přišlo k ní, donesla jsem si barvu a za střih a barvení jsem platila 400kč. :slight_smile:
14. čer 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkud přesně jsi? Kamarádka je MD ale nevim jsestli stříhá:slight_smile: pak jedině já ale to teda nevim už sem to asi 5 let nedělala:slight_smile:)
14. čer 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska absolvována ukázková hodina angličtiny pro děti (Helen Doron) v Břeclavi. Holky, byla to paráda, od září chodíme :slight_smile: Už se mooooooooooooc těšíme
16. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Ten Salon Šuta v Hypernově je příšerně drahý. Byla jsem tam jednou a při placení se mi protočily panenky třikrát dokola. Já jsem strašně dlouho chodila do Salonu Beauty a byla jsem vždycky spokojená. Ale o někom, kdo by chodil domů, teda nevím.
19. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte,ráda bych se k vám taky přidala... Bydlím asi 3 roky v Poštorné,jinak jsem z Valtic.Mám 5-ti letou Terezku a koncem července čekám chlapečka. ajfi- dívám se,že máme skoro stejný termín,budeš rodit v Břeclavi?
21. čer 2011 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka Ahoj, ano, budu rodit v Břeclavi. Když se narodil Matýsek, tak jsem tam byla hrozně spokojená. Teda s porodním rozhodně. Třeba spolu budem na pokoji. :slight_smile: I když bych nejradši rodila už teď. Už mám fakt dost. To lítání kolem malého mě hodně zmáhá. Představa, že mám ještě měsíc před sebou... UF! Tak ať to zdárně dokoulíte do konce.
21. čer 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi Já byla taky moc spokojená,i s dr. Bambasem,který mě šil.Jinak mám taky už dost,hlavně když je horko,jsu celý den zalezlá :wink: .Nevím,jestli se potkáme,protože mám malého pořád v příčné poloze a když se neotočí,naplánují mi asi císaře o týden dřív.Navíc mám placentu nízko,tak to je další důvod pro císaře :frowning2: .Uvidíme,jak to všechno dopadne...Ty to musíš mít náročné s malým,dcerka je už naštěstí celkem samostatná.Jakto,že neznáte pohlaví,nechce se ukázat?
22. čer 2011 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja z toho vedra uplne umiram...:(
a taky budu rodit v breclavi,ikdyz z toho nejsem nadsena
23. čer 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka Známe pohlaví. Bude to kluk. Já jsem si nevšimla, že to tady nemám doplněné. :slight_smile: To je teda blbé ten císař. :unamused: Ale k otočení má mimčo pořád ještě šanci, tak třeba to ještě zvládne. Pošťuchuj ho trošku. :slight_smile: Císař je na pytel. Na druhou stranu ale musí být super vědět, kdy přesně to budeš mít za sebou. Já pořád čekám, kdy to na mě přijde. S Matýskem jsme byli v tomhle týdnu už doma z porodnice. Tak jsem lehce nervózní. Mno, ale ještě se teda necítím, že by mě měli odvézt, takže tu nervozitu si minimálně měsíc budu ještě užívat.

@jankapavol Jani, proč z toho nejsi nadšená? Já jsem myslela, žes byla v BV taky spokojená.
23. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek