• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
@ajfi Takže klouček,aspoň si dětičky spolu víc vyhrají.Dělám různé cviky,ale pořád nic,asi k tomu má prcek důvod,že se netočí :wink: .Císaře nechcu,ale co nadělám,další mít už nebudu a zvládli to druzí tak musím i já :frowning2: .Matýska si měla předčasně?V pondělí jdu k dr. tak se dozvím víc,už z toho nespim,chce mě poslat na otočení hmaty,dělá to dr.Bambas,ale já se nedám!
@jankapavol Ahoj,nebyla jsi spokojená? Kamoška rodila první dítě v BV a pak dvojčata v Brně a v BV byla spokojená víc...
23. čer 2011 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a koupete se v těch vedrech? Mně to dr. moc nedoporučoval,prý si mám dat na tampon nějakou antimykozní mast,ale já radši neriskuju.Včera jsem vlezla do bazénu aspoň s nohama :slight_smile: .
23. čer 2011 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla nebyla jsem spokojena,mně se hlavně nelibi jejich arogance a to,že rodičky o ničem neinformuji....se zadnym doktorem jsem nemela nejaky zasadni problem,spis s par sestrama,no ale to je vsude.mne se nechce ani do brna.nemyslim si,ze by to tam bylo lepsi.ale uz ted se desim,co tam zase na me vybafnou a co mě rozbrečí.
jako esi se koupu na koupalisti?no to ne,to bych se aj uvarila,nez bych se tam doštráchala.ja jsem nejradsi doma,nebo na zahrade ve stinu a Oli se cacha v bazenu.dneska jsem si tam k nemu na chvili vlezla a divila jsem se,proc jsem to neudelala driv.
23. čer 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Tak záleží asi na koho narazíš a já se teda pořád ptala a odpovídali mi v pohodě na všechno.To koupání jsem myslela doma v bazéně.Taky jsu nejradši doma v chládku :slight_smile: .
24. čer 2011 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Když ty jsi poznamenaná tím, že jsi taky doktorka. :slight_smile: Mě ani moc nenapadlo, na co se ptát. Jestli ono není lepší, když toho člověk moc neví. Což samozřejmě u tebe už jaksi z hlavy vygumovat nejde. :grinning: Ale je fakt, že když si to teď tak zpětně promítnu, tak se mě nezeptali, jestli chci klystýr a rovnou mi ho šoupli. Ani mi neřekli, že mi rupnou vodu a najednou to bylo. To je fakt dost zvláštní přístup. Ale já jsem byla tehdy tak v šoku, že rodím, že mě vůbec nenapadlo po něčem pátrat.

@rezicka Já jsem se teda letos ještě nekoupala. Na koupák bych nešla, protože bych si tam připadala jak vyvržený vorvaň. A doma bazén nemáme, jedině u tchánů a ti ho napustili teprve nedávno a na můj vkus se ta voda ještě pořád moc neohřála. Takže letos byly zatím ve vodě jen kotníky. Ale osobně bych se toho nebála. Zvlášť doma, kde víš, co do toho bazénu napouštíš. Opatrná bych byla někde v rybníku, ale bazén je podle mě v pohodě.
24. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi Mě se teda ptali i na klystýr i plodovku když pichali,tak to oznámili,no uvidíme. Já takové věci neřeším,hlavně ať je to brzo za mnou a mimčo je zdravučké... Do bazénu musíme dávat chemii a ta prý způsobuje ty záněty,to by mi ještě chybělo,už tak to těhotenství nemám ideální :unamused: . Janka je tedy doktorka? Tak o to by měli být na ni příjemnější,ne?Bohužel,to tak funguje,mamka je zdravotní sestra a v pohodě ji za mnou pustili na porodní sál a i přístup byl pak ke mně lepší :unamused: .
24. čer 2011 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka no jak kdo,někdo je příjemnější,ale někdo to třeba ani neví,že jsem doktorka...

my jsme v neděli byli plavat v břeclavi na bazéně a bylo to super,nahodou.mi to pěkn protahlo zada
@ajfi ty jsi rodila v 35tt Matyna,že?a jak dlouho si vas nechali v porodce?
1. črc 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Asi už to není moc aktuální dotaz, když jsi v 38. týdnu. :slight_smile: Ale kdyby jo, tak jsme tam byli přesně týden. Malý se narodil ve středu a tu následující středu jsme šli domů. Ale bylo to asi i tím, že Matýsek měl celkem pěknou porodní váhu (2480 g) a Apgar měl 10, takže byl v podstatě jako donošené miminko. Možná by si nás tam nechali i dřív, ale propouštěli nás 23.12. Před Vánocema lifrovali pryč skoro všechny. Kdo ví, kdyby nebylo před svátkama, jestli bychom tam netvrdli. :grinning:
17. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka jeee,vy už jste na světě?a co?jak je?jak zvladas?jaky byl porod?hlavně napiš,že v pohodě a že v Bv nemocnici byli všichni zlatí :wink:
23. črc 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol no jo,zítra máme tři týdny :slight_smile: .Malý se narodil o 3 týdny dřív,praskla mi voda a šlo to rychle.Tím že byl v poloze příčné a měla jsem placentu praeviu,šla jsem hned na císaře.A vážně byli všichni zlatí,jsem úplně nadšená jak z doktorů,tak z přístupu sester i na novorozeneckém.Jediné co se nedalo,bylo jídlo,fuj hnus :frowning2: .Lukášek vážil 2840g a měřil 49cm.Apgar měl 9,barvu měl horší,ale jinak dobrý,jen má široké balení kvůli kyčlím,to prý z té polohy v břiše.Bylo to náročné po tom císaři,ale teď už se cítím celkem dobře,jizva je teda cítit furt a beru železo.Jinak Lukášek je zlatý,prvních 14 dnů jen spinkaql,teď už si teda poplače hlavně v noci nemůže usnout,ale dá se to.Tak se holky držte a Břeclavskou porodnici doporučuju :slight_smile: .
24. črc 2011 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka tyyybrdo,no hledím na tu chválu!jinak moc moc gratuluju,to jsou dobry miry na ten předčasnej porod.ja to ted taky porad cekala driv a ono nic,tak jsem z toho takova divna,protivna,necitim se dobře.
24. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Já byla fakt spokojená,lítali tam kolem nás jak kdyby jsme byli bůh ví co :slight_smile: .To asi tím,že jsem byla po císaři.Jak to,první jsi měla dřív? Tak máš to za pár,to vydržíte :wink:
25. črc 2011 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka gratuluji k narození krásného synka Lukáška :slight_smile:
25. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol vydrž, už ti to uteče :wink:
25. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka jojo,měla,o tři tydny.tak malá asi nebude takovej aktivec,ale lenivá po mamce:slight_smile:Oli je fakt akční.
@dasulag děkuju.i ajfi ještě furt nic :wink:
25. črc 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasulag Děkujeme :slight_smile:
25. črc 2011 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Holky se strojí,dcerku jsem týden přenášela.U malého jsem to teda nečekala vůbec,měla jsem mít plánovaný císař a vyřešil to za nás sám :wink: .Jsu ale fakt ráda,že už to mám za sebou :slight_smile: .
25. črc 2011 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka Moc gratuluju. A závidím, že už to máš za sebou. :slight_smile: Já mám dneska termín a vůbec, ale vůůůůbec nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo něco dít. Takže nervy jak hrom. A můj milovaný muž se mi směje, že nervuju. Mno, bych ho chtěla vidět, kdyby půl roku nosil krosnu na břiše, jak by byl klidný. :grinning:
26. črc 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konec nervů. Václav je na světě. :slight_smile: A jankapavol má holčičku, musím to tady na ni prásknout. Vystřídaly jsme se v porodnici. Jejich Karin se narodila přesně v den, kdy nás propouštěli. Takže gratuluju! :dizzy_face:
3. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, moc vám gratuluji miminkům a chci se zeptat, k jakému dětskému lékaři budete chodit? Já ještě pořád nevím. Četla jsem recenze o Dr. Ratiboru Kopcovi a moc si ho chválí. Máte někdo zkušenost, nebo radu?
Děkuji a užívejte mateřství :wink:
4. srp 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi
@jankapavol Velká gratulace k drobečkům,až se trochu zaběhnete,napište dojmy z porodu a porodnice :slight_smile:
5. srp 2011 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetkalone Myslíš přímo v Břeclavi? Tak to neporadím. Na to jsme moc daleko. :sweat_smile:

@rezicka Já musím břeclavské porodnici dát zase za jedna. Všichni tam byli zlatí. Za těch pět dní jsem narazila na jedinou protivnou sestřičku z novorozeneckého. Ale ta byla asi taková prostě protivná nátura. Taková ta herdekbaba, která to snad nedělá schválně, ale je taková z podstaty. Jinak doktoři i sestry fakt na jedničku. Za ty dva a půl roku od doby, co se narodil Matýsek, se to hrozně posunulo k lepšímu (a mně se to přitom zdálo dobré i tenkrát). Super je, že ti miminko nikam neodnáší. Mě to hrozně štvalo, jak Matýska pořád nosili na vyšetření kyčlí, na patičkový test, na to a na ono... Pořád ho nosili někam pryč a mně bylo do breku. Teď ka si maminy můžou na všechno dohlédnou, protože vše se odehrává na pokoji. Tak to bylo bezva.
A porod byl teda šupovka. Trval přesně 54 minut. Kamarádka říkala, že takovou rychlovku neviděla snad ani ve filmu. :grinning: Já jsem původně ani rodit nejela. Přijela jsem na monitor a na běžnou kontrolu. A doktorka mi říká, jestli už tam nechci zůstat, že když rupnou vodu, tak se to musí rozjet. A taky že jo. V deset rupli vodu a 10.54 byl malý na světě. Kontrakce začaly hned po třech minutách a měly takové grády, že jsem se potila až na patách. Ale zas to trvalo jen chviličku, takže bomba. :slight_smile:
6. srp 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nevíte jestli se tancuje, nebo plánuje tancovat Pole dance v Břeclavi nebo v Hodoníně? Nemůžu nic najít. Díky moc.
7. srp 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A gratuluji k mimískům :slight_smile:
7. srp 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi Ano v Břeclavi ... no uvidíme, snad budu úspěšná :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetkalone my chodíme k přiborske,ale ta už asi neregistruje.vcera ale u nas byla na prohlídku novorozence MUDr.Štefankova z polikliniky-zastup za nasi pani dr a byla fakt super,strasne prijemna,moc se nam venovala.akorat mam zkusenost,ze miva plnou cekarnu:(
9. srp 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Moc ti děkuju. Zkusím zjistit něco více. Hezký den a užívej si novorozenečka :slight_smile:
10. srp 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi
@jankapavol

gratuluji Vám k miminkům :slight_smile:
10. srp 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetkalone ale to shanis dost na posledni chvili,ne?
10. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek