• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
@jankapavol Nene, ja uz dr. pro miminko mam, ale budeme se zanedlouho stehovat a budu potrebovat mit jiz najiteho jineho lekare, abych se s nim domluvila, zda mi miminko prijme, vis?
10. srp 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetkalone ajo a kde ted bydlite?
11. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Ted jeste ve strednich Cechach, ale po sestinedeli se stehujeme, proste co nejdrive to stav miminka dovoli :slight_smile:
11. srp 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, nezlobte se, že jsem vám sem tak vpadla, ale potřebovala bych poradit. Jsme tu nově přistěhovaní až z Hradce Králové a chtěli bychom jet o víkendu, pokud počasí dovolí, někam na výlet po okolí. Dáte někdo nápad, kam s 2 měsíční holčičkou!? Díky
25. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už nechci to těhotenské břicho!!! :grinning:
31. srp 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha21 ahoj, asi bych jela někam do Lednice na zámek, projít se do zahrad atd.
2. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co,holky?jak se vsichni mate?my uz jsme se sžili,Oli chodi di skolky...teda ted spis nechodi,pac jsme nemocni.chystate se nekam na drakiadu?byli jste na dynovani nekde?
19. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. my jsme nebyly ani na drakiádě ani na dyňvání. máme toho jaksi požehnaně. hody u nás, u našich, teď o víkendu jdeme na svatbu. do toho začala chodit Aduška do druhé třídy. Příjde mi, že jim snad vyměnili učitelku. Loni jsem neměla žádný problém a po prázdninách mi přijde jak vyměněná. Pořád má nějaké problémy. Adfuš to naštěstí bere v poho. Pokračuje ve svých kroužcích - klavír, vývarka s keramikou a literárně dramatický. zatím v poho vše zvládá. zítra jdeme na kožní. Malé se udělala u palce levé ruky obrovská bradavice, která se jí zanítila. Mažem antibiotikovou mastí, ale zatím je pořád okolí červené. zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, co nám řeknou.

@jankapavol - to je dobře, že jste se pěkně sžili. Přeji brzké udravení Olimu.
19. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. tak Aduš tu bradavici vyřízli. Nejhorší, když ji dávali lokální umrtvení injekcí, řádila jak černá ruka, potom se i dívala jak jí to řežou. To už ji nic nedělalo. Zato já jsem asi měla zdravou lesní barvu, nesnáším pohled na krev. V pátek jdeme na převaz. V sobotu jdeme na svatbu, tak se těščím na odreagování od všech starostí :slight_smile:
21. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,to jsme tady zas dlouho nebyly.My jsme teda byli min.tyden na drakiade,to bylo fajn.na zakladce.

@dasulag jaka byla svatba?komu jste byli?ja jsem taky jako mala bradavice mivala,ted uz nastesti ne.ale na vysoke jsem si to nechala vystrilet laserem a pomohlo to i bez rezani.ale v detstvi ten tekuty dusik byl šileny,si pamatuju.
holky,chci se optat,neřešily jsme tady to čerstvy kravsky mliko?kde se to kupuje?děkuju
24. říj 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol ahoj. byly jsme manželové sestřenici, měli to v žižkově v penzion maděřič.

Já kupuji čerstvé kravské mléko v kravíně v bílovicích - út, čt, so vždy od 7 -10 hod. cena 13 kč za litr.
:slight_smile:

Malá měla před týdnem narozky, dostala nový mobil, protože starý už dosloužitl - měla ho po manžovi - a byla nejspokojenější.

teď jezdí ze školou plavat, vždy v pondělí. a je spokojená - je to vodníkovo děcko, jak s oblibou říká moje mamka :grinning:
24. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky Břeclavačka. Nevzaly by jste mi taky prosím ze dva litry mléka z Bílovic až tam někdy pojedete? Bydlím ve Staré. Nebo to nemám riskovat,když kojím? Mám dvouměsíčního klučinu.
4. lis 2011 ve 22:41  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Nebyla jsi někdy v učňovském kadeřnictví na Sovadince nebo u Gumotexu? Já tam občas chodím, holky jsou šikovné, jen jim to děsně trvá. Ale já to chápu, snaží se, tak si prostě beru knížku :slight_smile: A je to o dost levnější a navíc mě hřeje, že je to svým způsobem i dobrý skutek, ať se mají na kom učit. A neboj se, že by špatně ostříhaly nebo obarvily, protože na ně dohlíží mistrová. Však nejdříve můžeš zkusit třeba jen barvu a pak uvidíš, až se rozkoukáš, jestli si necháš vlasy i ostříhat. Já s nimi nemám špatnou zkušenost.
4. lis 2011 ve 22:44  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lundenburg možná by ti to mléko nevadilo, ale já bych asi počkala, až dokojíš. Ale záleží samozřejmě na tobě. :wink:
7. lis 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normální mléko piju, asi bych riskla i to "pravé" mléko :slight_smile:
7. lis 2011 v 18:43  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Vám všem krásné vánoce, štastný nový rok
22. pro 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky nemůžete mi poradit 3D nebo 4D ultrazvuk v okolí BV. Děkuji za předem za radu?
5. led 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarninka
@dasulag
@jankapavol
neznáte někdo tetovací salon v Břeclavi Josef Hrančík? Díky za odpovědi :slight_smile:
15. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta já teda ne, ale kamarádka se nechala někde tetovat, zkusím zjistit kde a napíšu ti to
16. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nee,vubec neznam.nechala jsem se tetovat jeste ma starym bydlišti-u olomouce
16. led 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarninka nejbližší v brně,bohužel
16. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta co to je ten odkaz na partičku?na fb
16. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a diskuze je přejmenovaná
16. led 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol jaký odkaz?
16. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ten facebook :partička
16. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol na partičku OKI, ale kde vidíš jaký odkaz? já se ted nechytám :slight_smile:
16. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo..je tady nekdo?? :slight_smile:
18. led 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bertica.h není :(
19. led 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy máte nejakou uzavřenou diskuzi?
10. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek