• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
myslím si, že ne, ale nikdo sem asi nechodí, taky občas nahlédnu a nikdo nikde :frowning2:
11. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta hranču znám osobně je to výborný tater a mám od něj tetování...
16. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 aha, díky za info. pořád váhám mezi ním a jedním tatérem z brna.
16. dub 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na tobě, je to moc fajn chlápek, známe se osobně a já bych neměnila...chápu, že je to těžké, je to na celý život...
16. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ráda bych se zeptala, jaké jsou v Břeclavi možnosti setkání maminek s dětmi - typu Mamina klub (ten jsem na netu našla,ale jejich stránky nejsou moc aktuální, tak nevím, zda funguje). Yamaha prý taky dělá nějaké hraníčko už pro děti od jednoho roku. Nemáte někdo zkušenosti? Díky.
31. črc 2012 v 08:50  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych se zeptala, jaké jsou v Břeclavi možnosti setkání maminek s dětmi - typu Mamina klub (ten jsem na netu našla,ale jejich stránky nejsou moc aktuální, tak nevím, zda funguje). Yamaha prý taky dělá nějaké hraníčko už pro děti od jednoho roku. Nemáte někdo zkušenosti? Díky. (aktualizuji příspěvek, třeba někdo odpoví)
Břeclavačky, nemáte někdo na půjčení síto na přesývání písku nebo hlíny? Na jeden den... Díky :slight_smile:
7. srp 2012 v 08:06  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lundenburg Já vím jenom o tomhle, ale osobní zkušenosti nemám http://klubikbreclav.webnode.cz/
11. srp 2012 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lundenburg Ahojky, také přemýšlím o návštěvě nějakého mamina klubu. Zjistila jsi jestli KLUBÍK v Břeclavi funguje, případně byla jsi ho navštívit?
31. srp 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraka Zatím ne, ale už je září, tak už je čas se na to vrhnout :slight_smile:
4. zář 2012 v 18:07  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také pořád nenacházím ten správný den kdy se tam vydat. Tak co kdybychom se domluvily a šly tam spolu. Jak staré máš dítě nebo děti? Já mám 15,5měsíčního syna.
5. zář 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předchozí zpráva byla pro lundenburg, ale kdyby se chtěl někdo přidat, tak budu jen ráda :slight_smile:
5. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraka ahoj, já mám dceru 22měs a ráda bych začla někam chodit. Našla jsem v Břeclavi jen Čechátka.
9. zář 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Ahojky, já jsem se byla dnes s Tomáškem podívat v Klubíku v Břeclavi (sídlí na poliklinice, vchod z boku jak je pohotovost) a moc se mu tam líbylo. Byli tam s námi ještě dva kluci, jeden si hrál sám a s Kubíkem si Tomášek chvíli hrál.
Pak skotačil každý zvlášt. Kubík byl trošku víc akční než Tomášek , ale to asi proto že byl skoro o 2 roky starší. Náš Tomášek je trochu stydlín, ale tam se asi minutku rozkoukával a hned si bez zábran začal hrát. Mají i různé aktivity. Mě se nejvíce zamlouvá úterní aktivita Zpívanky pro nejmenší s doprovodem. Tak tam začnem chodit. Jen jsem chtěla, aby se Tomášek nejdřív rozkoukal a seznámil se s prostředím. Příští týden mají den otevřených dveří a budou probíhat ukázkové hodiny všech aktivit např. Angličtina, Zpívanky, joga, tvoření pro maminky s dětmi... Určitě se příští úterý půjdem podívat.
10. zář 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přidávám odkaz na Klubík v Břeclavi, kde se dozvíte více.
www.klubikbreclav.webnode.cz
10. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A kam chodíte s dětmi v Břeclavi na hřiště nebo pískoviště? Případně, které hřiště zásadně nedoporučujete?
12. zář 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Ahoj Karmento byla jsi se podívat v Čechátkách?
Já jsem byla v úterý v Klubíku na Zpívánkách a moc se nám tam líbylo. Sice se pozornost dětí dlouho neudržela, ale přesto si myslím, že se dobře bavily a pohrály. Bylo to tím, že tam byli všichni poprvé, myslím si že si po pár lekcích zvyknou. Písničky co jsem si zapamatovala zpívám s Tomáškem doma, tak už je příště bude znát líp a
vědět co má dělat. Sešli se tam samí kluci, jen lektorka co předcvičovala měla holku a bylo tam celkem 7dětí a jejich maminky.
Zapůjčili nám také dětské hudební nástroje a Tomášek se sám během chvilky naučil pískat na flétnu.
Nechceš se tam také přijít podívat? V úterý odjíždím na pár dní pryč, takže půjdeme zase až to další, ale jinak se budu snažit chodit pravidelně.
21. zář 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraka ahoj, ted jsem nebyla, nestihla jsem to, ale v úterý bych chtěla zkusit do toho Klubíku a ve čtvrtek na čechátka. Tak si pak napíšem a můžem se tam sejít :slight_smile:
21. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Tak to by bylo fajn :wink: . Jen jak už jsem psala,můžu až ten další týden. Do Čechátek bych se také ráda podívala, nevíš kolik to tam stojí? Nenašla jsem ceník.
21. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraka nevím, zjistím a dám vědět :slight_smile:
21. zář 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Co jsou ta Čechátka? Taky bych chtěla někam mezi děti, hlavně s Lili, ať se trošku otrká, zpočátku je dost stydlivá...
22. zář 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol k té jsem chodila ještě já jako malá:slight_smile:
23. zář 2012 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajfi Dvořák je super, sama jsem k němu chodila, než jsem se odstěhovala a sestra je super taky. Dvořák je pečlivý, nikdy nic nezanedbá.
23. zář 2012 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stesti na mě byl teda milej, vyvolával mi porod, ale už je to teda 7 let
23. zář 2012 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
co se tyka klubiku,tak nejaky zkusenosti mam,negativni i pozitivni.....doporucila bych maminaklub,co vede Jana Riegerova na Lidicke na DDM(byval na duhovce na valticke,ale je presunuty).miva to tusim ve stredu dopoledne.ted si nejsem jista,pac to mivala uterky,ale ted jsou to myslim stredy.
Yamaha je taky OK,chodila jsem s Olim a ted s Karinkou.
nebo my mame materske centrum ve tvrdonicich,kdyby jste nekdo chtěly
23. zář 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol
@karmenta
@saraka
@lundenburg viz predchozi prispevek:slight_smile:
23. zář 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oprava,Jana R. to nema na lidicke,ale Na Valticke na ZS!!!

pro všechny rodiče na rodičovské dovolené s nejmenšími dětmi
každou středu od 9.30 do 11.30 hodin
v klubovně Duhovky v ZŠ Na Valtické
první setkání 26.9.2012
(u vstupu na hřiště na sídlišti Na Valtické)
Program:
Zpívání, dětská říkadla, tanečky, rukodělné činnosti, jednoduché hry, odborné besedy aj.
Ale hlavně společná setkání a vzájemná výměna cenných mateřských a rodičovských zkušeností
vedoucí: Jana Riegrová, mobil: 775 676 081, e-mail: janajuri@seznam.cz
23. zář 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.kriv http://www.cechovkavital.cz/salove-cviceni/cviceni-pro-det/ chtěla bych tam chodit + do toho jak psala @jankapavol na tu Valtickou ve středu
23. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraka chodím do Poštorné, tam je krásné a hlavně oplocené :slight_smile:
23. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Díky za odpověď, Poštorná je pro mě trochu z ruky. Babička bydlí v Břeclavi kousek od vlakového nádraží, jinak my nejsme z Břeclavi. Takže pro nás ideální Klubík nebo Čechátka.
23. zář 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, no já jsem se dívala na stránky DDM a tam jsem našla, že pro maminky s dětmi bude patřit středa od 16 - 18hod na DDM na Lidické.
A jen tak mezi řečí s jednou maminou jsem slyšela, že prej to má být v úterý od 9 - 11hod a začíná se ted v úterý 25.9. také na DDM na Lidické.
Tak nevím co je pravda :unamused:
Já už jsem se byla dvakrát podívat k KLubíku a moc se nám tam líbylo, takže budeme chodit asi tam, ještě vyzkoušíme Čechátka. :wink:
23. zář 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek