• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
@jankapavol Ahojky podělíš se s námi více o tvé zkušenosti z Klubíku? Kdy jsi ho navštěvovala a koĺik bylo dětem let?
23. zář 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraka aha, tak u vlakového nevím, my jsme z Valtické :slight_smile: Pro mě je zas všechno daleko, ale tak dojedu busem, no :slight_smile: Jo a ještě chceme začít chodit do Aj Helen Doron, to je taky u vlakovýho :slight_smile:
23. zář 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Do AJ my asi chodit nebudeme, protože ještě Tomášek skoro vůbec nemluví, jen si pořád něco brouká.
24. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Jdete zítra na ta Čechátka? mně se to líbí, ale radši bych tam šla ještě s někým :grinning: :sweat_smile: a nevíš jak ty ceny?
26. zář 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv dnes jsme dostali ATB takže týden nejdem nikam :( 80kč/hod AJ. Příští týden už půjdu, snad :slight_smile: I tady na Valtickou jsem dnes prošvihla úvodní hodinu :(
26. zář 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dávám info na Čechátka...příští týden jsou i v úterý, chce zkusit jaký o to bude zájem. Jinak lekce 50,-, háže se to do mističky, takže pokud možno přesně. Lili se hodina líbila, i když byla nejspíš nejstarší :slight_smile: takže příště jdem zase, ale zůstaneme jenom u hodiny týdně :slight_smile:
27. zář 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karmenta Tak držíme palce, ať je Victorka brzy zdravá :slight_smile: Copak ji skolilo? Tohle počasí dává zabrat... :confounded:
27. zář 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.kriv tak my půjdem příště s váma, ju :slight_smile: Skolila ji doktorka :( Víc písnu do IP :slight_smile:
27. zář 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karmenta Také přeji Victorce brzké uzdravení. My půjdeme do Čechátek asi až za 14dní. Čeká nás očkování, ale snad to bude v pohodě . Budu ráda, když se nám podaří se někdy sejít. :wink:
27. zář 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.kriv Ahojky a kolik bylo v Čechátkách dětí? A co jste tam dělali, myslíš že byto bylovhodné i pro 16měsíční už samostatně chodící dítě?
27. zář 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraka Odhadem něco přes 10, řekla bych že nejvíc tam bylo dětí 1-2 roky, byla opičí dráha-různé masážní balonky na zemi, bedna s balonky, tunel, bosu plošiny na skákání, slalom, tak to jsme procházeli jak děti chtěly, žádné honění, pohodička, válely se po míčích, jen tak běhání, pak zase běhání, relaxace, na začátku hlava, ramena, kolena.... atd :slight_smile: takže myslím, že v pohodě to zvládne :slight_smile: Hlavně s sebou pití, já dnes zapomněla a Lili měla žízeň, když všichni ostatní pili :sweat_smile:
27. zář 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.kriv ahoj a díky moc za odpoveď. Tak to by se Tomáškovi také asi moc líbilo - je to takové více sportovní. Určitě se půjdeme někdy podívat, ale zítra jdeme do Klubíku, tam je to spíše o zpívání a ukazuje se přitom rukama a nohama a potom o hraní s hračkami.
Dá se vjet do Čechátek s kočárem? My ještě tak napůl kočárkujem, protože se někdy moc loudáme :wink:
1. říj 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraka S kočárkem tam jedna maminka byla, ale je to dolů po schodech do sklepa, takže bych ho brala jen v nutném případě.
1. říj 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, není tu nějaká těhule z Břeclavska? :slight_smile:
31. říj 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv Ahojky, omlouvám se, že jsem dlouho nepsala a ani se ještě nebyla podívat v Čechátkách.
Týden jsme byli pryč, 3 týdny nemocní, potom očkování a horečka atd... však to jistě znáte.
A v úterý jsme chodili do Klubíku na Zpívanky a navíc mi nesbíval čas. Bohužel se Klubík stěhuje a Zpívanky budou bývat v Charvat. N. V. což je pro nás moc z ruky.
Tak si plánuji jít konečně ve čvrtek do Čechátek. Chodíte tam pravidelně? Ještě se chci zeptat v čem tam děti běhají, zimní boty asi nebude to nejpohodlnější, že? Nebo chodí na boso?
18. lis 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraka Ahojky, no my už to vyměnily...chodím s malou každou středu na bazén, na tom cvičení si tak po půlhodině sedla a že už chce jít, že jí to nebaví, asi jak tam byly skoro všechny děti mladší a cvičili všichni samostatně. Takhle vím že tu hodinu spolu fakt využijeme ke spokojenosti a navíc se naučí možná plavat :grinning: :sweat_smile: ale jinak může být bosky, ale doporučuju nějaké přezůvky, klidně bačkůrky, sandálky atd, přezouvají se skoro všichni. doporučuju i tepláčky na převlečení, je tam malá šatna s lavičkou a skříňky, takže dobrý :slight_smile:
18. lis 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky jsem z BV. Muzu se pridat? :slight_smile:
18. lis 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jasně, tady se toho stejně moc neděje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv díky za odpověd. Čechátka vyzkoušíme a uvidíme. Taky jsem přemýšlela o bazénu, ale ten nechám až na příští rok až bude Tomík trochu starší a hlavně samostatnější....
21. lis 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni.Potřebovala bych radu.Jsem těhu a budu se stěhovat do Břeclavi.Potřebovala bych poradit nějakého dobrého gynekologa nebo gynekoložku a také dětského lékaře. :slight_smile: Děkuji!
23. lis 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, ráda bych se trochu přidala :slight_smile: A hned prosím o radu. Kde kupujete botičky pro děti? Chci malému koupit první botky a netuším, kde v okolí najdu nějaký lepší obchod, kde by mi i poradili. Předem děkuji :slight_smile:
11. pro 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anien Ahojky, v lékárně na pěší u nádraží mají botičky a paní i poradí, nebo ještě jsem kupovala o kus dál jak je Lidovka, tak v té obuvi dole, ale tam paní moc neporadila, nechala to na mě :grinning: a švagrová kupovala v lékárně na Lidické, jak je to nové obchodní centrum, nahoře s fitkem.
11. pro 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv ahoj, tak jsem tu narazila na tebe. Prosím tě, jak je to s tím bazénem? to chodíte do nějaké hodiny nebo normálně, když je pro veřejnost? Já v břeclavi nebyla, ani nepamatuju, na bazen jsem jezdívala do Hodonína, to tam mají malý bazenek pro malé děti, kde chodí spolu s rodiči? díky
12. únor 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janado teda zavitala jsem po hooooooodne dlouhe dobe, ale pokud by to nahodou bylo jeste aktualni. Tak moc dobry gynekolog je MUDr.Janulík (ma svoje webovky) a detska doktorka MUDr. Grandičová
12. únor 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucmart Se starší jezdím do Hustopeč normálně na malý pro veřejnost, většinou ho máme samy pro sebe a vyjde levněji než v bv, i je tam tepleji. s malou budem chodit na kurzy, Delfínek, je to v sobotu dopoledne, půl hodiny, v malém bazénu, stojí to 1500,-, nám proplácí 1000,- pojišťovna :slight_smile: kdybys chtěla, dám ti email, teď zrovna se zapisuje...
12. únor 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv díky, já tam chtěla zajít s tou starší, já zkusím prvně jen tak, říkám si, jestli vůbec do té vody vleze, u známých se v bazénu tolika vody bála. Je mi jasné, že pak by nebylo v kurzu místo, ale to nevadí, uvidíme, jak se jí to bude líbit.
13. únor 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucmart Tak to doporučuju ty Hustopeče, je tam menší bazén, míň vody, skluzavka a vyjde to i cenově líp, Břeclav dospělý+dítě 90,- a Hustopeče 50,- a v Hustopečích je teploučko v šatně a teplá voda ve sprše :slight_smile:
14. únor 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nebo je to dál ale je to tam super i pro děti a to v Rakousku lázně la ....a je to tam bomba ,hodně maminek s dětma
15. únor 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek