• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
@j.kriv ahoj jak se mas?
15. únor 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anien Ahoj kupuji botičky v břeclavi za kostelem je malá prodejna s obuví a maj tam certifikované od žirafy.
15. únor 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv čechátka v břeclavi jsou jen ve čtvrtek od 9:30 do 10:30 a ja tam chodím to stejné budovy na vacushape
15. únor 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv tak uvažuju o těch Hustopečích,
@danw7 v Laa jsme byli kdysi dávno, ještě jako bezdětní, ráda bych tam zase jela.
15. únor 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam byla s dětma a bylo to super v laa
16. únor 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danw7 Ahoj, jj, v Laa je fajn, ale není to na pravidelné plavání s dítětem, to by vyšlo krapet dráž... :stuck_out_tongue_closed_eyes: my tam byli ještě bez mladší a v létě určitě zase zajedem, využíváme tarif sluníčko a volný narozeninový vstup :slight_smile:
@lucmart No mně to tam vyhovuje víc, v Břeclavi není ani skluzavka pro veřejnost a hlavně mně tam přijde fakt chladno :confounded: Tak ať se Lucince ve vodě líbí :wink:
16. únor 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak je bazen mensi v lednici za 100kc na hodku v laznich
17. únor 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodite nekam s detma do materskeho centra
17. únor 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danw7 pokukuju po těch čechátkách nebo Klubíku v Břeclavi. Ráda bych malé dopřála nějaký kolektiv, přes zimu se pořádně s nikým nescházíme, tak je mi to líto. Každý den si říkám, že tam zavolám, jestli můžeme přijít jen tak nebo se nahlásit, a pro mladší dceru si musím domluvit hlídání, tu bych tam zatím brát nechtěla, ale to musím počkat, až nebude mít mamka směnu - směny má ale nepravidelné, tak to je těžké domlouvat nějak dopředu.
19. únor 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chapu ,mam ale dojem ze cechatka staci bud den do predu ci ten den co tam chces jit...jak mas stare deti ja mam 2 roky holcicku a 8 mesicu chlapecka a taky bych chtelazacit chodit ale muselo by to byt rano a jen tak na hodku plus dobre spojeni autobusu
20. únor 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danw7 já mám dvě holky, 2,5r a 10m. Dám ti vědět, kdyby jsme tam někdy šli. Můžem se tam potkat.
21. únor 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre a odkud vkastne jsi,by jsme se mohli nekdy sejit a nekam s detma zajit a vic skamaradit
22. únor 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danw7 jsem pro. Mrkni se na http://klubikbreclav.webnode.cz/sluzby/krouzky/ můžem zkusit v pátek ten maminkanec, a když se nám to bude líbit, tak příště třeba nějaký jiný den s programem. Jen musím zjistit, kam se to chodí, jestli na tu polikliniku?
Nebo se může přidat nějaká další maminka
25. únor 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
se na to mrknu ale musim to nejak skloubit jelikoz chodim cvicit a nemam ridicak a busem si se dvouma detma netroufnu kdyz jedno chodi a druhy je v kocarku a to co chodi tak je takove zivejsi ...
26. únor 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, holky, kam chodíte s dětma tady na Břeclavku k vodě? Nemyslím koupaliště, tam se mi dvakrát nechce.
23. črc 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy0904 ahoj, od nás jezdí do Rakvic na Šutrák, prý opravdu čistá voda. Jezdilo se i na Apollo, ale už jsem tam nebyla roky, tak nevím, jaká je voda.
http://breclavsky.denik.cz/serialy/na-sutraku-se-hraval-fotbal-ted-se-tam-plave-20120720-4z3q.html
26. črc 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, kdo chodíte na krytý bazén vedle koupaliště? Nevíte náhodou otevírací dobu, jestli tam mají otevřeno i Soboty a Neděle, pokud ano tak v kolik? Koukala jsem na stránky, ale je to nepřehledné ani to tam neměli jen otevírací dobu letního koupaliště...Děkuji.
8. únor 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nějaká maminka kolem 25 let s dětmi, která také nemá moc kamarádek jako já a ráda by se seznámila? Je mi 24 syn bude mít tři roky..bydlíme v Břeclavi..
11. únor 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek