Maminky Břeclav. Hlaste se!

Je tady tolik okresů a Břeclav mi tu chybí, tak Břeclavandy hlaste se 😃
danw7
15. únor 2013
@j.kriv ahoj jak se mas?
danw7
15. únor 2013
@anien Ahoj kupuji botičky v břeclavi za kostelem je malá prodejna s obuví a maj tam certifikované od žirafy.
danw7
15. únor 2013
@j.kriv čechátka v břeclavi jsou jen ve čtvrtek od 9:30 do 1😇0 a ja tam chodím to stejné budovy na vacushape
lucmart
15. únor 2013
@j.kriv tak uvažuju o těch Hustopečích,
@danw7 v Laa jsme byli kdysi dávno, ještě jako bezdětní, ráda bych tam zase jela.
danw7
16. únor 2013
ja tam byla s dětma a bylo to super v laa
j.kriv
16. únor 2013
@danw7 Ahoj, jj, v Laa je fajn, ale není to na pravidelné plavání s dítětem, to by vyšlo krapet dráž... :-p my tam byli ještě bez mladší a v létě určitě zase zajedem, využíváme tarif sluníčko a volný narozeninový vstup 🙂
@lucmart No mně to tam vyhovuje víc, v Břeclavi není ani skluzavka pro veřejnost a hlavně mně tam přijde fakt chladno :-S Tak ať se Lucince ve vodě líbí 😉
danw7
17. únor 2013
a pak je bazen mensi v lednici za 100kc na hodku v laznich
danw7
17. únor 2013
chodite nekam s detma do materskeho centra
lucmart
19. únor 2013
@danw7 pokukuju po těch čechátkách nebo Klubíku v Břeclavi. Ráda bych malé dopřála nějaký kolektiv, přes zimu se pořádně s nikým nescházíme, tak je mi to líto. Každý den si říkám, že tam zavolám, jestli můžeme přijít jen tak nebo se nahlásit, a pro mladší dceru si musím domluvit hlídání, tu bych tam zatím brát nechtěla, ale to musím počkat, až nebude mít mamka směnu - směny má ale nepravidelné, tak to je těžké domlouvat nějak dopředu.
danw7
20. únor 2013
Tak to chapu ,mam ale dojem ze cechatka staci bud den do predu ci ten den co tam chces jit...jak mas stare deti ja mam 2 roky holcicku a 8 mesicu chlapecka a taky bych chtelazacit chodit ale muselo by to byt rano a jen tak na hodku plus dobre spojeni autobusu
lucmart
21. únor 2013
@danw7 já mám dvě holky, 2,5r a 10m. Dám ti vědět, kdyby jsme tam někdy šli. Můžem se tam potkat.
danw7
22. únor 2013
dobre a odkud vkastne jsi,by jsme se mohli nekdy sejit a nekam s detma zajit a vic skamaradit
lucmart
25. únor 2013
@danw7 jsem pro. Mrkni se na http://klubikbreclav.webnode.cz/sluzby/krouzky/ můžem zkusit v pátek ten maminkanec, a když se nám to bude líbit, tak příště třeba nějaký jiný den s programem. Jen musím zjistit, kam se to chodí, jestli na tu polikliniku?
Nebo se může přidat nějaká další maminka
danw7
26. únor 2013
se na to mrknu ale musim to nejak skloubit jelikoz chodim cvicit a nemam ridicak a busem si se dvouma detma netroufnu kdyz jedno chodi a druhy je v kocarku a to co chodi tak je takove zivejsi ...
lussy0904
23. črc 2013
Ahoj, holky, kam chodíte s dětma tady na Břeclavku k vodě? Nemyslím koupaliště, tam se mi dvakrát nechce.
lucmart
26. črc 2013
@lussy0904 ahoj, od nás jezdí do Rakvic na Šutrák, prý opravdu čistá voda. Jezdilo se i na Apollo, ale už jsem tam nebyla roky, tak nevím, jaká je voda.
http://breclavsky.denik.cz/serialy/na-sutraku-s...
lussy0904
8. únor 2014
Ahoj, holky, kdo chodíte na krytý bazén vedle koupaliště? Nevíte náhodou otevírací dobu, jestli tam mají otevřeno i Soboty a Neděle, pokud ano tak v kolik? Koukala jsem na stránky, ale je to nepřehledné ani to tam neměli jen otevírací dobu letního koupaliště...Děkuji.
lussy0904
11. únor 2014
Holky nějaká maminka kolem 25 let s dětmi, která také nemá moc kamarádek jako já a ráda by se seznámila? Je mi 24 syn bude mít tři roky..bydlíme v Břeclavi..

Začni psát odpověď...

Odešli