• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
ahoj holky, nikto nepisete, kde ste vsetky? my sme sa uz vratili zo Slovenska a tak sem idem mrknut, co je nove - Jani, hlavne na teba som bola zvedava a nic. to je teda pekne, ze vas takto nechavaju cakat :angry: - na slak trafenie. ked budes uz nieco vediet, urcite napis. ale drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.
teda, ako sme sa vratili, tak len upratujem a upratujem. no nechaj chlapa doma sameho 2 tyzdne a tak to vyzera! :rolling_eyes: uz to ale pomaly davam do poriadku. tak aspom ze tak.
dufam, ze si tu teraz nebudem pisat sama, napiste ake mate novinky, co drobci - aj ti v bruskach! tak zatial pa
11. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snad nie, sem uz vazne nikto nechodi?! huhu, holky, kde ste?
13. zář 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj. No, konečně. Už jsem taky byla nervózní, co se s váma děje. Ale to byl asi ten prázdninový dojezd. Já za chvilinku odjíždím na dovču. To bude teda žúžo a bájo. Tam, kam jedem, je déšť, mlha a pět stupňů. Tak mám teda radost. :unamused:
Jinak, už víme, že budem mít kluka. Jupiiiii. Je to pořádný chlapák. A asi to bude pěkný vztekloun. Na ultrazvuku pořád kopal nožičkama a měl zatlé pěstičky. Tak snad ho to ještě do porodu přejde. :slight_smile:
Jani... Ozvi se. Taky chci vědět, co se děje. Doufám, že to dopadlo dobře. Určitě jo...
15. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no jedny vysledky na genetice dopadly vyborne,ale na amniocentezu jsme nakonec zatim nesli,ale doufame,ze je miminko v poradku.Uvidime na velkem UZ.A taky mi minule pondeli delal doktor tripple testy,tak jsem jeste na to zvedava.
Jinak v albu mam fotku briska,ale zatim jeste neni nejak velke:slight_smile:

ajfi:juj,tak gratuluju k rostakovi a preji peknou dovolenou.Neprochladnete.
wali:a jak vy rostete?
holky,uz mam mozna od vcera pohyby,jestli je to ono:slight_smile:
15. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak to mas dobre spravy a som rada, ze vsetko dobre vychadza. uvidis, ze aj tie zvysne testy dopadnu dobre! ja si myslim,ze uz to budu pohyby, co citis. je to krasny zazitok, citit mimiska takto, ze? a pockaj potom este na tie himalaje, co ti bude z bruska robit. to bola vzdy sranda a tipovala som, kde ma hlavicku alebo ritku. :grinning:

ajfi - tak krasnu dovolenku, aj ked vam pocasie mozno nebude zrovna priat, nedajte si to pokazit. a gratulujem ku chlapcovi - manzel musel byt stastny ako blcha, nie?

no my sa mame fajn akurat toto pocasie je na nervy, lebo ked prsi, tak sme cely den doma a to je nuda. tak sa tesim este na babie leto, ze bude este pekne a budeme chodit von. inak sa celkom desim potom tych uprsanych dni, ze co budem vymyslat, aby sa Jakub nenudil :confounded: a kaczka sa dlho neozvala, ale snad sa maju dobre.
16. zář 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali:tak jsou to pohyby a je to krasne,juuuu.
Tak ty mas Jakuba,no to je sranda,ted mi kamoska psala,ze jeji sestrenice a kamaradka(obe dve jsou jako ja tehotne)cekaji obe kluka a obe daji Jakuba a my mame taky vybranyho Jakuba:slight_smile:Tak to teda frci ted...

No ja uz jsem tak zvedava,co ze to mam v brisku-Katerinku nebo Jakoubka?No mozna dame jine jmeno,ale zatim asi takto:slight_smile:))

No,pocasi je drsne a muj mi odjel do Nemecka na tyden a pristi tyden asi zase,chjooooo...
16. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak to valcis sama doma? v tomto pocasi nic moc, ze? to sa neda moc ani vonku byt. teda aspom mne je vzdy priserna zima. -
myslim, ze uz dlhsie je obdobie mien Jakub. vedeli sme to, uz ked sme davali toho nasho, ale mne to nevadilo. lezu mi na nervy mena typu Vanessa, a pod. znie to max smiesne, ked k takemu menu ma dieta typicke slovenske-ceske priezvisko. som rozhodnuta drzat sa nasich klasickych mien. a mas vybrane krasne meno aj pre dievcatko :wink: kedy to mas velky UZV, ze sa dozvies pohlavie? a pojde tam aj drahy s tebou?
17. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dovolená byla teda šílená. Jeli jsme do Beskyd, bo hory oba milujem. Vždycky jsme jezdili v létě vylézt na nějakou horu, ale teď už si na žádnou výšku netroufám. A už vůbec ne do zahraničí. Tak jsme dali ty naše kopečky. Lilo, mlha, zima a po ránu i sníh. A to byla naše letní dovolená, na kterou jsem se tři měsíce těšila. Ale aspoň jsme byli s miláškem trochu spolu. Máme na sebe málo času. Oba jsme furt v práci. Se divím, že jsme to dítě zplodili. :grinning:
Jani... Tak to je super, že na tu amnio nedošlo. Já to věděla, že to bude OK. Gratuluju. I k pohybům. Je to hrozná prča. Já to miluju a úplně na to čekám, kdy do mě drobek zase šťouchne. Je to i krásně vidět. Jak se udělá na některé straně taková srandovní boulička. Když jsem to viděla poprvé, málem jsem se rozbulela štěstím. :slight_smile:
18. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ajfi, pocasie vam fakt nevyslo, ale aspom ste sa viacej mohli venovat sami sebe :wink: myslim, ze nikto necakal taketo pocasie, ale uz sa tesim na babie leto, to sa ma vraj zase aspom na chvilu oteplit.
po navrate z SK sme spravili drobcovi pieskovisko a hral sa tam len 2 dni, potom uz len prsalo a bolo zima. dnes je prvy den, co trosku vykuklo slniecko. len mohlo by byt teplejsie.
inak super, ze je uz piatok! to sa vzdy tesim, ze je drahy doma cely den alebo ze mu "pomahame" nieco okolo domu - proste ze sme spolu viacej :grinning: tak vam prajem krasny vikend!
19. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,holky,
jsem byla za kamaradkou a u nasich,at nejsem cely tyden sama a uz ocekavam mojeho,az mi prijede(teda nam :slight_smile: ).
Jinak mi delali tripple testy a vysly negativni.To je,co?
Mne teda to pocasi moc nevadi,jsem rada,ze konecne nepari slunko.Doma mi zima neni,ikdyz dnes uz jsem zatopila,mame jen jedno topoeni v cele garsonce,tak aby se dostalo teplo do koupelny.Ale asi to nebylo ani potreba.
ajfi:tak to ja se teda taky tesim,az pujde videt boulicka.Ted uz zase pochybuju,jestli jsem to vazne citila pohyby,no uvidime,jak to bude pokracovat.Zkousela jsem dnes fonendoskopem poslouchat srdicko mimiska a neslysela jsem ho jeste.

ajfi:no tak to je mazec,takova dovolena,no co uz...
wali:my mame prave madarske prijmeni,tak bych chtela,aby jmeno jmeno znelo dost cesky,aby nebylo pochyb,ze male je cech.
Mam jeste kontrolu u gynekologa koncem zari,ale to nevim,jestli tam pohlavi uvidi a pak velky UZ mam 15.10.,ale budu se muset preobjednat,protoze budu v Praze,tak snad mi to da driv.I tak je to pozde.
A na 3D jeste nejsme objednani.

Holky a jak jste na tom s bydlenim?Wali-uz mate vse vevnitr hotovo?
Ajfi:nasli jste novy bytecek?
19. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju radu. Nevíte, jak je to s dovolenou před nástupem na mateřskou? Já bych měla jít na mateřskou už 1. prosince, abych uvolnila místo svojí nástupkyni. A mám ještě 25 dní dovolené, tak vůbec nevím, jestli si to musím vybrat. To už bych za měsíc musela v práci skončit. A fakt nevím, co bych ty tři měsíce do porodu dělala. Zeptám se na personálním, ale chtěla bych mít představu, ať se neptám jak úplné trdlo. :grinning:

Wali, pískoviště už si mrňousek letos moc neužije. Já jsem furt myslela, že přijde nějaké to babí léto, ale meteorologové vyhrožují, že už z toho nic nebude. Začínám mít krizi. Už jsem vytáhla tu nejteplejší bundu, co mám a sotva se do ní zapnu. Asi budu přes zimu chodit s rozeplým zipem a pupkem ven. :unamused:

Jani, s bytem to vypadá všelijak. Ta ženská, co jsme to s ní chtěli vyměnit, na nás začala zkoušet všelijaké fígly, aby z nás vytáhla co nejvíc peněz. Tak jsme si řekli, že vydírat se teda nenecháme. Zkusíme se ještě poptat, ale bojím se, že do porodu už to nestihnem. Teď se nám naskytla možnost koupit domek za 1,5 mega. Ale ještě aspoň milion by se do něj musel vrazit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych se i zadlužila, ale manžel nechce. Už mě štve, fakt. V tomhle se hrozně bojí riskovat. Možná je rozumný a já blázen. Ale hrozně po tom domku toužím a už fakt nevím, jak mu to mám říct. On si furt myslí, že se nám podaří něco našetřit a pak si ho koupíme, ale ono to bude pořád stejné. Vždycky si tu hypotéku budem muset vzít. A já bych do toho šla radši dřív než později.
22. zář 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi - co sa tyka dovci a MD, mala som ten isty problem - mozes si ju bud vybrat, alebo ti ju zamestnavatel preplati. ja som musela ostat, lebo som zaucala kolegu, co preberal moje veci, takze mne dovcu nakoniec preplatili. vzala som si len posledny den volno, lebo som chystala rozlucku s kamosmi z prace a potrebovala som nieco napiect. ale aspom som mala poslednu vyplatu astronomicku :grinning:
musela som sa inak zasmiat, ako popisujes, ze budes chodit s rozopnutym zipsom a pupikom vonku. neboj, nejak to vyriesis. ja som ako-tak zapla este svoj kabat, ledva mi to vyslo na zimu. inak som bola rozhodnuta si kupit nejaku lacnu bundu vyslovene len na to brusisko. ale uz som to nemusela riesit. a ozaj - svokra mi zohnala potom jeden kabat, ale to je velkost snad na slona, mne teda bol este aj v tehu obrovsky (ale vyskovo nie som najvysia, mozno preto :grinning: ), tak ak chces, helfnem :grinning: uz som ho chcela aj vyhodit, ze naco mi je taky velky, ale kedze to mam od svokry, tak mi len tak visi v skrini... a neviem, ako sa ho zbavit :rolling_eyes:

inak plne suhlasim s tebou, co sa tyka tej hypoteky. teda, pokial nezarabate poriadny balik, tak tie prachy normalny clovek jednoducho nenasetri! musis mu to asi na rovinu povedat a vysvetlit. ako chlap je urcite pristupny logickym argumentom. ono sa to raz zlomi, uvidis. len asi cim skor, tym lepsie. kym este nie je miminko na svete. potom to bude trosku horsie.

jani - tak ty chodis po navstevach, ale ti je! no aspom ti je veselsie a nie si sama. my s tym domom - to je neverending story. tento tyzden ideme menit vchodove dvere za nove - vratane zarubni, no to zas bude!! prach a des. a hned potom este aj posledne stare okno, co mame v kuchyni. aby sme na zimu uz mali vsetko hotove. takze to bude po celom dome bordel a ja sa to desiiiim. este by som chcela, aby sa to nove okno dalo trochu nizsie, tak to bude este robota navyse. mozno nakoniec kapitulujem a nebude sa to robit. ale zatial si to predupavam. drahy ho chce nechat v takej vyske ako je toto povodne. uvidime...
inak, vo stvrtok mozno pojdeme do materskeho centra, ale nasla som jedno v biloviciach a tam budeme chodit spolu s jednou maminkou odtialto. plati sa tam len 200ck/rok a je to raz do tyzdna. tak to vyskusam, tych 200,- nie je vela. no a aspom sa Jakub dostane medzi deti.
22. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Bílovicích je nějaká maminka, co organizuje ty petiční akce za maminy a vozí je do parlamentu, že jo? Tak třeba se tam potkáte. :slight_smile:
Jo, Wali, ještě jeden dotaz. Ty jsi chodila na předporodní kurzy do Mikulova, že? A v kterém týdnu jsi začínala? Já mám pořád pocit, že mám ještě času habakuk, ale zas bych to nerada prošvihla. A to jsi chodila k paní Vlachovské? A myslíš, že to k něčemu bylo? Nebo se to dá zvládnout i bez kurzu? Já tam teda asi radši naklušu, bo vlastně nevím nic, ať čtu sebevíc. Pořád se cítím hrozně nejistá.

Jani, na ten velký ultrazvuk se fakt těš. To je něco tak strašně super. Mně málem vypadly oči, jak je to všechno nádherně vidět. Srdíčko se všema chlopněma a komorama a tak. Prostě malý zázrak. Pořád jsem se musela culit jak trdlo. :slight_smile:
Akorát jsem teda furt čekala, kdy nám doktor řekne pohlaví. Nebo kdy se aspoň zeptá, jestli to chceme vědět. A on nic. Tak jsem si o to musela výslovně říct. A ještě si za to slovo "chlapec" naúčtoval stovku. To jsem teda docela zírala. Že prý to pojišťovna nehradí. Takže prohlédnutí celého tělíčka pojišťovna hradí, ale nakouknutí "tam" už ne. Stovka mě teda nezruinuje. Mrňousek stojí za milión. Ale připadá mi to docela jako úlet.
22. zář 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali, za kaboš díky. Ještě mám domluvenou takovou naducanou bundu od sestry. Ale jak se v lednu nevlezu ani do ní, tak vyrážím k vám. Tak ho nevyhazuj, jo? :grinning:
22. zář 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi - na tie predporodne kurzy som proste ja chodit musela, taka som bola vystresovana z toho, ze budeme mat mimino a hlavne z porodu! bolo to super v tom, ze som tam spoznala ostatne maminy, mohli sme podebatit, a aj pani Vlachovska je hrozne mila, mohli sme sa pytat absolutne na cokolvek, vsetko vysvetlila. dobre bolo proste vediet vsetko, co nas caka, co sa moze vyskytnut pocas porodu a co s nami budu robit atd. a neviem presne, ale trva to 6tyzdnov tusim ten kurz, no pamatam si, ze som tam zacala chodit tak tesne - sak vlastne tu poslednu hodinu som uz absolvovala s mimisom. ked jej zavolas, ona sa ta hned spyta na termin a podla toho ti navrhne nejaky kurz, ktory vtedy zacina. ona sa snazi, aby tam boli maminy priblizne v rovnakych terminoch, co je dobre. inak, dalo by sa to zvladnut aj bez kurzu (uz pri tom porode ti ani nic ine neostava), ale ja som strasny bojko, ja som sa na to musela proste pripravit.
no ajfi, to sa neboj, ten kabat bude v skrini visiet este aspom rok :rolling_eyes: :rolling_eyes: vidim, ze sa ho len tak lahko nezbavim. holky, nevahajte, kto ho chce??? :grinning: :dizzy_face:
23. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali:ja neeeee :sunglasses: Ja jsem si vcera koupila pekny kabatek v sekaci:slight_smile:
Ja musim rict,ze jak jsem stresovala a mela strach z toho,jestli neni mimi nemocne,tak jsem se celkem prestala bat porodu.No ted mam spis strach,abych to udychala,protoze mam astma.Ale doktorka rikala,ze udycham:slight_smile:

Holky,s tim domeckem jsme to meli podobne,Muj je taky dost opatrny a porad se mu vsechny domky nelibili a ja uz jsem taky byla nastvana,ze nic nekoupi.Taky by si nejradeji nebral hypoteku,on vubec nema rad pujcky,ale bez hypoteky to nejde.No a pak jsme narazili na domecek v Kosticich,ktery nam padl do oka a jdeme do toho.
23. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:a jake mate jmeno?Mne ten velky Uz presunuli na 9.10.,tak jsem rada,ze se snad pohlavi dozvim driv.
23. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali, díky moc za radu. Už jsem si na paní Vlachovskou splašila telefon, tak jí zavolám.

Já teda jsem měla jedno období fakt úděsné. Kdy mě vážně chytal děsivý strach z porodu. Ale už mě to docela přešlo. Ono taky... Co už teď, že? Teď už to mimčo nějak ven musí. Přece ho tam nemůžu nechat na furt. To by byla docela sranda nosit v břiše takového osmnáctiletého potomka. :grinning:
A taky mám pocit, že čím víc o tom samotném průběhu vím, tím líp jsem na to připravená. Mně teda dělají největší starosti věci typu: Můžu mít na sobě ponožky. Nebo: Nebude mi čouhat zadek z toho andělíčka. :grinning: :dizzy_face: No prostě zcela zásadní věci.
Už jsem si přečetla snad milion příběhů o tom, jaký ten porod vlastně byl. A naprosto stejný průběh jedna holka označuje za hrůzný a druhá za pohodový. Takže to bude asi trochu i o tom, jak je kdo lítostivý a ufňukaný. A taky jaký má práh bolesti. (To já teda nevím, jaký mám. Já jsem nikdy neměla ani nic zlomeného a nemocná jsem byla naposled, když mi bylo 11 a pak až teď mini angínka.)

Jani, jméno pořád diskutujem. Já bych chtěla Karla nebo Václava. Asi je to ujeté, ale mně se tyhle jména prostě hrozně líbí. Jsou takové královské. :slight_smile: A co vy? Už jste škrtali v kalendáři?
23. zář 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - neviete o co prichadzate, ked nechcete ten kabat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale vazne - naozaj nie je hrozny, len je proste velky.. takze - ak by na vas prisla kriza, viete, kde sa mate obratit.

jani, no to je novinka, ze idete do kostic! ci si to uz tu pisala a len ja som to prehliadla? no kazdopadne gratulujem, ze ste nieco nasli. potom poreferuj, kolko izieb to ma, aku zahradu a tak.

ajfi - presne tak, tiez som potrebovala vediet o porode vsetko, aj tie tvoje zasadne otazky typu dlzky andelicka, su nahodou dooost podstatne! apropo - zadok to zakryje :wink:
24. zář 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a este som zabudla napisat, ze sa tu par dni neukazem - ideme do tej prerabky okna a dveri, tak musime odpojit aj pc od netu (to budu krizove dni :frowning2: ) tak si vas potom precitam, co ste vsetko popisali a ake mate novinky. jani, ty napis aspom roman o domceku a ajfi - daj vediet, ako si dopadla u p. Vlachovske, kedy zacinate a ci vyhrali tvoje mena pre potomka :wink:
24. zář 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kostice jsou hezké. A je tam klídek. Já bych šla taky klíďo na Podluží. Tam je krásně. Mně se teda strašně líbí Týnec. To je taková malebná vesnička. A v Moravské Nové Vsi jsou k nezaplacení ty šutráky. To je v létě koupáníčko.
Wali, tak to vydrž bez počítadla. Já jsem úplně šťastná, že existuje internet. Kde já bych všecky ty rady splašila. Bych musela furt volat mamce nebo co. :slight_smile:
24. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím teda, holky, říct, že to tady pěkně flákáte. :grinning: Kde jstééééé?
30. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,tak ja se teda hlasim!
Byla jsem na Slovensku a zitra tam zase frcim,pac tady nehodlam trcet sama! :unamused:
Muj je zase v Nemecku a to pristi tyden jdeme na velky UZ a jestli zase bude pryc,tak me fakt nastve!
Jinak od listopadu budu chodit na predporodni kurz do aperty,uplne se tesim na ostatni tehule.
Vcera jsem se taky s jednou seznamila v poradne,tak hura :slight_smile:

No a co ty,ajfi,u te doktorky Vlachovske?Nebo kam to budes chodit?uz aby byly vanoce a utikalo to:slight_smile:

Tak a nas domecek:no je takovy mensi,ale je zrekonstruovany,pomerne velka zahrada,jednopodlazni(zatim).Je to vse takove pruchozi,ale nam to proste padlo do oka a bylo nam to sympaticke.Je tam kuchyn se spajzou,propojena s jidelnou,dal navazuje obyvak-to vse propojene a pak oddelena loznice.No zatim pohoda.Nahore se da pak udelat pudni vestavba.

Ja ted oblitavam sekace jak blazen,uz se musim krotit s tim utracenim.No co mam ale sama doma delat,ze?
Se divim,ze sem nechodi zadny novy tehule,musim je sem potom z kurzu nahnat:slight_smile:

Jinak pohlavi nam porad nerekli,no pristi tyden na velkym UZ uz musi.Snad dopadne dobre a mimisek bude zdravucky!!!
Mejte se,devcatka a ted jste na rade zase vy:slight_smile:
30. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co,wali?nova okna a dvere hotova?
5. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, konecne po dlhych dnoch sa ozyvam - okna a dvere vymenene!! :sunglasses: konecne. potom som tyzden davala dom do poriadku z toho prachu a bordelu. ale som strasne rada, ze to mame na zimu hotove. cez tie stare dvere dost tahalo, aj ked sme ich mali provizorne zatesnene a to okno - no ako stare okno! takze parada. akurat ze sa nenatiahla omietka, takze to vyzera trosku hrozne, ale v chodbe budeme este sekat novu elektriku, tak to nemalo zmysel. ale to nevadi, nedam si pokazit radost z novych veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ajfi - my sme mali v Tynci vyhliadnuty domcek (teraz uz viem, ze v hroznom stave, ale v tom pociatocnom nadseni sme ho skoro kupili. nastastie sme tam dotiali nasich - otec je murar, tak sa rozumie, no a - bolo po nadseni :sweat_smile: . ale je fakt, ze mne sa ta dedinka tiez pacila).

jani - nemat drobca, tak s tebou lietam po tych sekacoch! daju sa tam najst super kusky, akurat ja sa tam nikdy nedostanem. tak ked sme boli doma na slov., nejake som vdaka mame pobehala. no a drzim palce, aby ucast tvojho draheho na velkom UZV vysla!! a samozrejme, aby vsetko bolo v poriadku a mimisek zdravy :wink:

my sme zacali chodit do toho materskeho centra do V. Bilovic. som rada, ze sa drobec dostane medzi deti a aspom sa nauci pohybovat v kolektive. okrem toho sa obcas stretavame aj s maminami tu odtialto, takze aspom nieco. nehovoriac aj o mne, ze som rada, ked tie dni nie su stale rovnake :grinning:
tento stvrtok idem s Jakubom na ockovanie, tak dufam, ze vyjde pocasie a kedze uz budem mat auto na cely den, tak zbehneme aj do mesta. len tak sa poflakat a mozno trosku nabrat inspiraciu na vian. darceky.
a aky ste mali vikend? jani - ty ides ku svokre na slov.?
6. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to gratuluju k uspesne praci na domecku.my jsme se o vikendu dost flakali(ja se teda flakam porad),tak jsme se vselijak povalovali a cpali.tento tyden ale MUJ nastesti nejel do Nemecka(takze s UZ to vypada nadejne),tak ani nejedu tento tyden na Slovensko.
Ja budu chodit od listopadu do Aperty na predporodni kurz.A jaky je to v tech Bilovicich?Jak casto tam chodis?Odkud jsou treba ty mamci?
vidis,zitra bych se mohla zase stavit mrknout v sekaci:slight_smile:

juuu,vanoce,no na ty uz se tesim,to uz pak rychle utece a mimi bude s nama(no teda ted je taky s nama,ale jaksi ho nevidime :slight_smile: ).
6. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak, Jani, dej vědět, jak to na tom ultrazvuku vypadalo. A co tvůj poloviček na to. Můj muž se celou dobu culil. Myslím, že si teprve uvědomil, když viděl, že je tam ten malý človíček, že bude taťka. Včera mi večer v posteli furt mluvil do bříška. Vždycky na něj klepe, aby viděl, jak se hýbe. A pak mu něco povídá. Blbosti, ale krásně se při tom usíná. :slight_smile:
Holky... Už jen patnáct týdnů. To tak neskutečně utíká. Mám pocit, že nemám ještě nic nakoupeno. Ale snad to doženu na mateřské. I když to zas budu šprtat na státnice. Mám zkoušku den po termínu porodu. Tak teda nevím, jestli se k ní dostavím. :grinning:
Na ten předporodní kurz bych měla chodit cobydup. Prý mi zavolají, kdy to tak nějak odstartuje. Tak se docela těším. Že mi to třeba pomůže, abych se tolik nebála u porodu. Já mám hrůzu z doktorů. Teda jenom z mojí gynekoložky ne, bo to je tak strašně hodná paní. A ještě vypadá, jakoby měla z mimča radost se mnou. Ale jak vidím nějakého dochtora prvně, tak jsem hrůzou bez sebe. :confounded: No, uvidíme...
Dámy, vypadá to, že nás do měsíce taky konečně čeká to stěhování. Nechci to zakřiknout, ale vypadá to slibně. Tak pak budu chodit krom mateřských i na stavebnické rady. Doufám, že mě v tom nenecháte.
8. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:do mesice?no to je nejaky fofr!
A co je to za ten predporodni kurz?jakoze kde?
no taky jsem zvedava,jak muj bude reagovat na ten UZ.doufam,ze mimi bude v poradku.
zkouska den po porodu?no sranda :grinning:

Doktoru se neboj,jsou to taky jen lidi.A porod je celkem prirozena vec,neni to jak kdyz jdes na operaci a maji te uspavat apod.pokud teda nejdes na cisare,ale to bych nechtela.
8. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda same dobre spravy!! Jani u teba teda vyslo, ze drahy bude pri velkom UZV. no to je parada. clovek to tak hned lepsie preziva, ked su na to dvaja.
no a ajfi - ty si teda tajnostkarka! ale asi to nechces zakriknut, tak este pockame, ale potom musis vsetko napisat - kde to bude, co to bude, a tak. zatial aspom drzim palce, aby vam to vyslo. teda obaja mimiskovia sa narodia do noveho prostredia! :grinning: uz sa tesim na tie stavbarske rady :sunglasses: viac hlav, viac rozumu.
a ta tvoja skuska je dost dobra - teda ten termin :grinning: som teraz naozaj zvedava, ako to vyjde!

v tych biloviciach je to celkom fajn. su tam prevazne mamky z bilovic, ale dve sme tam zo zizkova. je to 1x tyzdenne. a zatial je to fajn. mamky sa vykecaju, deti sa vylietaju a obcas aj nieco nove naucia. niekedy su basnicky, alebo nejake hry s loptou a tak. este som tam bola len parkrat, tak uvidim.
inak, kde je ta Aperta? vobec netusim, kde to je. holky, tie kurzy su super, to sa clovek aspom zoznami s dalsimi maminami a hned je to lepsie, ked sa mozu rozobrat rovnake problemy a tak. aj ten strach je potom znesitelnejsi.
8. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak. Ještě to stěhování nechci zakřiknout. Až to bude tutovka, tak vám to samojasně hned vyklopím. :grinning:
Ten kurz mám u té paní Vlachovské, jak jsem kdysi psala. Ona je, tuším, porodní asistentka. Teďka by měl končit jeden kurz, tak já pudu až do toho dalšího. Asi je těch mamin hodně. Prý mi zavolá. Snad na mě nezapomene... To by byl teda průšvih.
No, Jani, to by mě taky zajímalo, co to je ta Aperta. Hrozně mi to něco říká, ale fakt nevím co. To je v Břeclavi? Že bych si to ještě rozmyslela a chodila tam...? Mno... Podumám o tom.
Wali, to je super, že tam máte ten mamkaklub. Já ani nevím, jestli se tady u nás schází mamky někde jinde než na pískovišti. Musím to pozjišťovat. Taky nechci s tím kočárkem drandit furt sama. A osaměle čekat doma, až se můj milý vrátí z práce, aby nás vzal na procházku. To teda túdle.
Jsem vážně zvědavá, jak to bude zvládat to otcovství. Někdy mě přepadá takový strach, že na to budu sama. Jako né že by mi utekl, ale že to mimčo, které ze začátku jen brečí a močí a ještě se mu giglá hlava a celé je křehounké, že bude mít strach na něj těma svýma velikánskýma prackama vůbec sáhnout.
8. říj 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek