• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Brno

26. února 2016 
Ahojky,jelikož jsem tady v podstatě nováček tak se tady ještě moc nevyznám :frowning2: Snad nepíšu někam,kam tohle téma nepatří :slight_smile:
Hledám maminky z Brna na pokec.Taky by mě zajímalo,co tak podnikáte s dětmi v tomhle počasí.Chodíte třeba někam do herničky ? Chtěla bych s malou začít někam chodit ale na internetu jsem nic moc nenašla.Navíc jsem na hodně stránkách viděla,že je to pro děti od 2 let a moji malé je 18 měsíců.Skoro pořád se nudíme doma a nic nepodnikáme.Minulý týden jsme začali chodit do cvičení pro děti ale chtěla by jsem i nějaký dětský koutek,kde si Nelinka pohraje s ostatními dětmi. :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agi20 můžu doporučit dětský koutek plus ještě jeden,tam se můžou děti nechat když něco nutně potřebujete vyřídit bez dítěte... tu je odkaz :slight_smile:
http://www.kuratka.com/koutek.php

http://www.kuratka.com/
8. črc 2012 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik to tam stojí, nevíš?
8. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hľadám maminy z Brna na pokec, kafe, kamarátstvo, prechádzky. Ostali sme s dcérkou samé, hľadám nejaký zmysel života, ľudí, ktorí mi pomôžu prekonať toto náročné obdobie. Viac súkromne.
21. zář 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn dětský koutek maji na Uvoze - Bistro Le Social. Jednoduchý ale funkční.
Ja jsem čerstvé těhotná a v Brně moc kamarádek nemám. Po výšce se mi nějak rozutekly a manžel je často pryč. Pokud se to tady rozjede, budu moc rada za nové kontakty :slight_smile:
21. zář 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jsem doma s momentálně pětitýdenním klukem. Ráda bych se seznámila s nějakou maminkou z okolí s malým dítětem na procházky s kočárkem a tak, samotnou mě to nějak nebaví. Moje kamarádky jsou všechny zatím bezdětné. :slight_smile: Bydlíme v Černých Polích.
22. zář 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky mám tu pro vás skvělou nabídku:

Přátelé, kamarádi je tu jedinečná příležitost v tomto případě spíše pro rodiče malých dětí či nastávajícich rodičů....o co jde: moje máma měla 10let velkobchod s dětskou Italskou obuví avšak situace se má tak,že jsme se naplno začali věnovat jiné činnosti a máme plný sklad botiček,které se za nekrátkou dobu nashromáždili bot je hodně a tak jsme se rozhodli je rozprodat za ceny velmi lidové příklad celokožené boty co na obchodě stojí 1200,- budou stát 300-400,-. Boty jsou všechny nové zabalené v krabičkách. Boty máme jak chlapecké tak holčičí i unisex, v nabídce bude od gumáku,sněhulí,tenisek,celoroků..boty od značek: melania, mkids,spirale, mondobaby, footsie...jen italské značky...velikosti od 20 do 35. INFO kde kdy v kolik na přiloženém letáku budu Vám moc vděčná za sdílení.....zastavte se je fakt z čeho vybírat..
2. říj 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@craki Le social je super, akorát když přijde víc maminek už je trochu těsno..taky to je dobré v Mezzanine na Údolní :wink:
2. říj 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “inzerce”
6. říj 2014 v 19:02 • coromoromartina
Zdravím všechny maminky v Brně :slight_smile:

Jsem z týmu studentek Masarykovy univerzity v Brně a v rámci seminární práce do předmětu Marketing se věnujeme jedné službě určené právě Vám. Rády bychom Vás poprosily o vyplnění dotazníku, zajímá nás totiž Váš názor na věc, je zcela anonymní a zabere asi 10 minutek.

Dotazník je dostupný zde: https://qtrial2014az1.az1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_6zM0G0b8SHTRSTP

Děkuji za každou odpověď a přeji Vám krásný den :slight_smile:
30. říj 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den maminky, chtela jsem vas pozvat na outdoorovou lekci cviceni maminek s kocarky, poukaz na 1 lekci zdarma, kdyby vas to zajimalo, rada Vam pres soukromou zpravu napisu vice info :slight_smile:
22. únor 2016 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@craki Ahoj, mám TP 28.3.a žádnou maminku ani těhulku v mém okolí nemám, takže se moc ráda seznámím. Klidně se ozvi :slight_smile:
26. únor 2016 v 16:38  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nsnajd12 Bohuzel uz zijeme jinde....
26. únor 2016 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek