• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky bydlící v okrese Havlíčkův Brod nebo Chrudim

19. prosince 2008 
ahoj ja byla v poličce minuli tyden na nakupu,jinak 4 deti to je nekdy asi pekna makačka ,že jo me stačej nekdy ty mi dve a mam toho taky nekdy dost
23. lis 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky už jsou starší, tak mě spíš pomůžou...i když někdy je tady pěkně rušno :grinning:
Nejvíc práce dá Jonáš, to je dráček....
23. lis 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kolik važi a meři mala jsou tak stejne stary s mim malim,mi jsme tak trochu přerostli mame ted 68 cm a 8.6kg
23. lis 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínka má 7,40 a 67 cm. narodila se 13.6. - o 5 týdnů dřív. měla 2680g a 48 cm. ale dohnala to. zatím jí jenom kojím, ještě neměla nic jiného, ani čaj :grinning: . pro dnešek končím, zítra tu budu...
23. lis 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je taky dost velka,vojta mel při narozeni 3.96 a taky jenom kojime
23. lis 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kája to docela rychle dohnala :wink: ale ona taky moc nemá být po kom hubená :grinning: . jonášovi byli v červenci 2 a má 17,20 kg a 97 cm.
24. lis 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Jé tak to náš Danek má 19kg a bude mu 6 :grinning: ,ale Matyášek už má taky 8 a půl kila :grinning: a vážil 3.30kg
24. lis 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Magiko. No však píšu....žádní drobečci :grinning:
Ještě že aspon ten sníh leze dolů. hurááááá
Dneska se nudíme doma, starší holky jsou u babičky, manžel na stavbě, Jonáš kouká na pohádku, Karolínka asi taky :wink: ...a mě se nechce vůbec nic dělat...
24. lis 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to barušce je 3 a pul a ma tak 14 kg to ji vojta asi brzo dožene,vojta bude asi po manželovi ten ma tak 190cm a 100kg,dneska jsme v hlinsku byli na kontrole očkovani,taky po obchodech jak jste na tom sdarkama,už mate nakoupeny ,ja neco jo a co koupite nejmenšim prckum
26. lis 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
brnda....jé my taky byli na kontrole po očkování...neviděli jsme se tam? :grinning:
26. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já mám jen něco-Danovi aktovku,penál,holicí sadu pro děti(hrozně rád se "jako" holí s mnažou) :grinning: a ještě asi nějaké hračky-auto na ovládání nebo něco v tom duchu.Matýsek dostane kosátko od fisher price a jídelní židličku a takověj ten hrací panel se zvukama :grinning:
26. lis 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v kolik jsi tam byla na očkovani mi tak ve čvrt na devet a tak za čtvrt hodiny jsme byli pryč,vojtiškovi už mam taky darek obednala jsem takovy mluvici hrnec,vkladaš tvary a ono to mluvi a taky nekapajici hrniček a chci mu ješte koupit nejakou kosmetiku barušce koupime kolobežku,povlečeni a neco nasebe a bude,nejhorši je neco vymyslet rodičum ,to musim ješte popřemyšlet
27. lis 2007 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...my tam byli taky po osmý :grinning: ...
Já koupila dývko-mamka ještě nemá,tak aspoń to mám z krku,ale ještě má 23.12.narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a Daneček ma 17.12. svátek,takže asi upeču dorta a udělám mu hostinu,to on miluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to jsme se asi museli potkat,ale nevim.nebylajsi až tam nahoře s kočarkem
27. lis 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co delate ,že nepišete
28. lis 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc nestíhám...dárky už nějaký koupený mám, ale ještě zdaleka ne všechno. Nějak nevím, kdy budu třeba péct cukroví !
Kam chodíte k dětské? My do Růže ke Kopečný.
Na další jdeme 21.12.
Karolínka začíná zlobit s kojením, tak snad to ještě vydržíme do doho půl roku máme asi 2 týdny.
28. lis 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja cukrovi nepeču,objednala jsem si ho akorat delam perničky,mi ted mame s kojenim taky problemy,přijdemě že ma vojtik malo ,pořad by pil,ale taky to chci vydržet do toho pul roku a pak začit s přikrmama,dneska mela baruška mikulašskou besidku ve školce,bylo to krasny,sice popletla trochu basničku,ale to neva ,nebyla sama nekdo ji nerekl vubec,mi jezdime k detske do svratky,sem do krouny jezdi prave kopečna,ale jezdi sem jen jeden den v tydnu a ješte holky tady řikali.že s ni nejsou moc spokojeny,tak nevim
28. lis 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...
brnda..ne byla jsem tam s manžou a měli jsme malýho v bílé autosedačce...na ní jsme měli naházený bundy :slight_smile:
Brusi...my taky chodíme ke Kopečný,já k ní chodila jako dítě,tak ji znám od narození :grinning: :grinning: :grinning: ...no z hlineckých doktorek je myslím nejpečlivcější,ale dokonalá taky teda není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cukroví budu péct asi příští týden...musim ještě doklidit
Jsme ted doma,děti kašlou-tak přemejšlím,že bych je vzala k doktorce,ale snad je vyléčím sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Taky nevím, kolik toho upeču. Asi perníčky (ty chceme už ted o víkendu), pak ještě něco...ale nebudu to přehánět, fakt na to nemám čas.

Kopečná-ano, je pečlivá. Někdy až moc. S tou se po novém roce nedoplatím!!!
A to ještě děti marodí minimálně, ale stačí jedna nemoc a jdeme snad 100x na kontrolu. ale že máš Jonáš exém jí nezajímá a na kožní nás nepošle a nepošle...
Nejhorší je, když tomu člověk trošku rozumí, viď magiko :wink:
Už jsem s ní pár konfliktů měla-naštěstí jsem to zatím obě ustály...

A TEN SNÍH JE HRŮŮŮŮŮŮŮŮZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. lis 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Brusi
Tak to jsem na tom stejně,taky máme ekzém a na kožní nás nepošle,ale já se znám doktorem i se sestrou (spolužačka) :grinning: ,tak kdyby něco jdu tam i bez jejího vědomí :grinning:
Taky chodíme vždy stokrát na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Magiko, Kopečná tvrdí, že to atop NENÍ !!!!!!!!! Mám ho já, holky jsou alergický na kdeco (alergologii jsem si tam vyštěkala a pak koukala na ty výsledky jak puk)- mají jak exém, tak rýmy...Jonáš měl už 2x spastickou bronchitídu...(fakt bylo potvrzené, že zánět tam není...). nevím, na co ještě čeká. Na alergo chodím s holkama, tak ho beru s sebou a doktorka tam na něj vždycky taky koukne...ano Kopečná neví. :grinning:
Naštěstí ani na kožní nepotřebuju doporučení...

A s těma kontrolama jsem zvědavá, jak si to bude účtovat!!!

Děti jsou naprosto zdravý a je mi jasný, že po novém roce budou jak naschvál marodit!
1. pro 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak vůbec ted nestíhám.Byli jsme s Danečkem na kontrole v tom Hradci a srdíčko má dobrž-ten šelest tam prý je,ale je neškodný,aspoń mám v duši klid.Ta ruka už je taky o.k.-na kontrolu jdem až za rok.
Mně ted čeká ještě odběr krve-glukóza a štítná žláza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak uklízíme,pečeme,nakupujeme, a furt dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jsem zvědavá...taky,jak to bude s tim placením u doktorky.ve školce mají ted spálový bacil,tak jsem zvědavá,jestli to Dan chytí...no snad ne :rolling_eyes:
16. pro 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme hezké VÁNOCE!!!! :grinning:
22. pro 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen nakukuju. Přejeme vám krásné a pohodové vánoce, hodně štěstí a zdraví - no prostě: UŽIJTE SI TO. :grinning:
22. pro 2007 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejeme krasne vanoce a hlavne zdravičko
24. pro 2007 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vás všechny po dlouhé době zdravím!
Luci - Magiko - my jsme se už parkrát potkaly,viď? :grinning:

Jonáš měl v 8 měsících úctyhodných 9,4kg.. Má už 6 zubů,leze jak drak,stoupá si ke všemu,takže o boule a modřiny není u nás nouze... :fearful:

Vánoce u nás nic moc - já s Matějem máme atb,měli jsme oba přes 38,5...blééé,už aby bylo jaro... :confounded:
Jonáš zatím jen soplíkuje,tak se modlím,aby nemarodil jako my...
Mějte se! :wink:
27. pro 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím všechny! U nás vánoce jakž takž...Štědrý den v pohodě, děti nadšené! 25.12. se Jonáš probudil ráno před šestou a vyrážku po celém těle...na pohotovosti řekli, že spála :frowning2: , takže jsem hend odjela s holakma k našim, aby to nechytly a manžel s ním zůstal doma...vraceli jsme se na Silvestra.

Karolínka zub žádný, s kojením budeme brzy končit, nějak se jí to přestává líbit...no, škoda. Příkrmy taky moc nechce, tak nevím, co bude jíst. Za týden bude mít 7.měsíců a váží 8200g, takže nestrádá...
7. led 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky zdravim po dlouhý době. U nás vánoce docela v pohodě. Děti měli dárečky, ale s manžou jsme se letos dohodli, že v rámci šetření, si nic dávat nebudem. Ale jeden dáreček jsem tam měla od Vendulky. Přála jsem si od ní ponožky :slight_smile: ,ale zdařile tvrdila, že mi koupila něco jinýho.Ale na konec tam byly. Krásně teploučký :slight_smile: :slight_smile:
Tchýně mi napekla asi 3kg cukrovího, takže jsem se nepřetržitě krmila sladkym a bála se, že strhnu po vánocích váhu. Řekla jsem si, že na ní vlezu až bude všechno snědený, protože kdybych zjistila, že jsem moc přibrala, tak už bych to nejedla a to by mě fakt naštvalo.. :grinning: Ale dopadlo to dobře, vypadá to tak max. na kilčo navrch, jsem byla překvapená :sweat_smile:

Brusinko, spálovej bacil kolem vánoc řádil, Venda měla začátkem prosince angínu.
Hlavně, že to ostatní tvoje děti nechytli.

Jinak Lukáškovi příkrmy chutnaji, kupuju od Hami a Sunárku masozeleninový. Ale nechce nic pít. Zkoušela jsem čaj i samotnou vodu, ale nechce nic. Pořád kojim a on tu lahvičku nechce, jen se mu líbí, jak to v ní šplouchá, ale pít nee. Dneska jsem do něj dostala něco aspoň po lžičkách.

Jsem se nějak rozepsala :sweat_smile:
7. led 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, konečně jsem našla nějaké mamči v okr. HB. Já jsem od Chotěboře, ale zatím jen začátečnice snažilka, bez dětí. Je tu někdo takový? Jinak všem mamčám tady - máte moc hezký dítka :slight_smile:
9. led 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivkan, Myslim, že jsi tu jediná snž, ale to neva :wink: , pár holek tu je z Chotěboře, já jsem trochu níž, od Jeníkova.

A jak dlouho už se snažíte ?
Koukla jsem ti do alba, bylas krásná nevěsta.

Nám první trvalo asi 4 měs. a druhý asi 5 měs., když jsem se na to moc upínala, tak to nešlo. Poprvé se zdařilo, až když jsem to hodila za hlavu a začala jsem si hledat práci a po druhé se to povedlo, když jsem si to rozmyslela, s tim, že radši ještě nějakej měsíc počkáme :slight_smile:
9. led 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek