Maminky bydlící v okrese Havlíčkův Brod nebo Chrudim

Ahojda. Bydlím mezi Havlíčkovým Brodem a Chrudimí.Najde se tu nějaká mamina bydlící podobně?
brnda
23. lis 2007
ahoj ja byla v poličce minuli tyden na nakupu,jinak 4 deti to je nekdy asi pekna makačka ,že jo me stačej nekdy ty mi dve a mam toho taky nekdy dost
brusinka76
23. lis 2007
No, holky už jsou starší, tak mě spíš pomůžou...i když někdy je tady pěkně rušno 😃
Nejvíc práce dá Jonáš, to je dráček....
brnda
23. lis 2007
no a kolik važi a meři mala jsou tak stejne stary s mim malim,mi jsme tak trochu přerostli mame ted 68 cm a 8.6kg
brusinka76
23. lis 2007
Karolínka má 7,40 a 67 cm. narodila se 13.6. - o 5 týdnů dřív. měla 2680g a 48 cm. ale dohnala to. zatím jí jenom kojím, ještě neměla nic jiného, ani čaj 😃 . pro dnešek končím, zítra tu budu...
brnda
23. lis 2007
tak to je taky dost velka,vojta mel při narozeni 3.96 a taky jenom kojime
brusinka76
24. lis 2007
kája to docela rychle dohnala 😉 ale ona taky moc nemá být po kom hubená 😃 . jonášovi byli v červenci 2 a má 17,20 kg a 97 cm.
magika
24. lis 2007
Ahoj holky...
Jé tak to náš Danek má 19kg a bude mu 6 😃 ,ale Matyášek už má taky 8 a půl kila 😃 a vážil 3.30kg
brusinka76
24. lis 2007
ahoj Magiko. No však píšu....žádní drobečci 😃
Ještě že aspon ten sníh leze dolů. hurááááá
Dneska se nudíme doma, starší holky jsou u babičky, manžel na stavbě, Jonáš kouká na pohádku, Karolínka asi taky 😉 ...a mě se nechce vůbec nic dělat...
brnda
26. lis 2007
ahoj to barušce je 3 a pul a ma tak 14 kg to ji vojta asi brzo dožene,vojta bude asi po manželovi ten ma tak 190cm a 100kg,dneska jsme v hlinsku byli na kontrole očkovani,taky po obchodech jak jste na tom sdarkama,už mate nakoupeny ,ja neco jo a co koupite nejmenšim prckum
magika
26. lis 2007
brnda....jé my taky byli na kontrole po očkování...neviděli jsme se tam? 😃
magika
26. lis 2007
Jinak já mám jen něco-Danovi aktovku,penál,holicí sadu pro děti(hrozně rád se "jako" holí s mnažou) 😃 a ještě asi nějaké hračky-auto na ovládání nebo něco v tom duchu.Matýsek dostane kosátko od fisher price a jídelní židličku a takověj ten hrací panel se zvukama 😃
brnda
27. lis 2007
ahoj v kolik jsi tam byla na očkovani mi tak ve čvrt na devet a tak za čtvrt hodiny jsme byli pryč,vojtiškovi už mam taky darek obednala jsem takovy mluvici hrnec,vkladaš tvary a ono to mluvi a taky nekapajici hrniček a chci mu ješte koupit nejakou kosmetiku barušce koupime kolobežku,povlečeni a neco nasebe a bude,nejhorši je neco vymyslet rodičum ,to musim ješte popřemyšlet
magika
27. lis 2007
Ahojda...my tam byli taky po osmý 😃 ...
Já koupila dývko-mamka ještě nemá,tak aspoń to mám z krku,ale ještě má 23.12.narozky :-p ..a Daneček ma 17.12. svátek,takže asi upeču dorta a udělám mu hostinu,to on miluje :-p 😃 😃 😃
brnda
27. lis 2007
ahoj tak to jsme se asi museli potkat,ale nevim.nebylajsi až tam nahoře s kočarkem
brnda
28. lis 2007
holky co delate ,že nepišete
brusinka76
28. lis 2007
Ahoj holky, moc nestíhám...dárky už nějaký koupený mám, ale ještě zdaleka ne všechno. Nějak nevím, kdy budu třeba péct cukroví !
Kam chodíte k dětské? My do Růže ke Kopečný.
Na další jdeme 21.12.
Karolínka začíná zlobit s kojením, tak snad to ještě vydržíme do doho půl roku máme asi 2 týdny.
brnda
28. lis 2007
ahoj ja cukrovi nepeču,objednala jsem si ho akorat delam perničky,mi ted mame s kojenim taky problemy,přijdemě že ma vojtik malo ,pořad by pil,ale taky to chci vydržet do toho pul roku a pak začit s přikrmama,dneska mela baruška mikulašskou besidku ve školce,bylo to krasny,sice popletla trochu basničku,ale to neva ,nebyla sama nekdo ji nerekl vubec,mi jezdime k detske do svratky,sem do krouny jezdi prave kopečna,ale jezdi sem jen jeden den v tydnu a ješte holky tady řikali.že s ni nejsou moc spokojeny,tak nevim
magika
28. lis 2007
Ahojda...
brnda..ne byla jsem tam s manžou a měli jsme malýho v bílé autosedačce...na ní jsme měli naházený bundy 🙂
Brusi...my taky chodíme ke Kopečný,já k ní chodila jako dítě,tak ji znám od narození 😃 😃 😃 ...no z hlineckých doktorek je myslím nejpečlivcější,ale dokonalá taky teda není :-p
Cukroví budu péct asi příští týden...musim ještě doklidit
Jsme ted doma,děti kašlou-tak přemejšlím,že bych je vzala k doktorce,ale snad je vyléčím sama :-p
brusinka76
30. lis 2007
Ahojky,
Taky nevím, kolik toho upeču. Asi perníčky (ty chceme už ted o víkendu), pak ještě něco...ale nebudu to přehánět, fakt na to nemám čas.

Kopečná-ano, je pečlivá. Někdy až moc. S tou se po novém roce nedoplatím!!!
A to ještě děti marodí minimálně, ale stačí jedna nemoc a jdeme snad 100x na kontrolu. ale že máš Jonáš exém jí nezajímá a na kožní nás nepošle a nepošle...
Nejhorší je, když tomu člověk trošku rozumí, viď magiko 😉
Už jsem s ní pár konfliktů měla-naštěstí jsem to zatím obě ustály...

A TEN SNÍH JE HRŮŮŮŮŮŮŮŮZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
magika
30. lis 2007
Ahoj Brusi
Tak to jsem na tom stejně,taky máme ekzém a na kožní nás nepošle,ale já se znám doktorem i se sestrou (spolužačka) 😃 ,tak kdyby něco jdu tam i bez jejího vědomí 😃
Taky chodíme vždy stokrát na kontrolu :-p
brusinka76
1. pro 2007
Ahoj Magiko, Kopečná tvrdí, že to atop NENÍ !!!!!!!!! Mám ho já, holky jsou alergický na kdeco (alergologii jsem si tam vyštěkala a pak koukala na ty výsledky jak puk)- mají jak exém, tak rýmy...Jonáš měl už 2x spastickou bronchitídu...(fakt bylo potvrzené, že zánět tam není...). nevím, na co ještě čeká. Na alergo chodím s holkama, tak ho beru s sebou a doktorka tam na něj vždycky taky koukne...ano Kopečná neví. 😃
Naštěstí ani na kožní nepotřebuju doporučení...

A s těma kontrolama jsem zvědavá, jak si to bude účtovat!!!

Děti jsou naprosto zdravý a je mi jasný, že po novém roce budou jak naschvál marodit!
magika
16. pro 2007
Ahojda,tak vůbec ted nestíhám.Byli jsme s Danečkem na kontrole v tom Hradci a srdíčko má dobrž-ten šelest tam prý je,ale je neškodný,aspoń mám v duši klid.Ta ruka už je taky o.k.-na kontrolu jdem až za rok.
Mně ted čeká ještě odběr krve-glukóza a štítná žláza :-p
Jinak uklízíme,pečeme,nakupujeme, a furt dokola :-p
To jsem zvědavá...taky,jak to bude s tim placením u doktorky.ve školce mají ted spálový bacil,tak jsem zvědavá,jestli to Dan chytí...no snad ne 8-(
magika
22. pro 2007
Přejeme hezké VÁNOCE!!!! 😃
baruna
22. pro 2007
Jen nakukuju. Přejeme vám krásné a pohodové vánoce, hodně štěstí a zdraví - no prostě: UŽIJTE SI TO. 😃
brnda
24. pro 2007
taky přejeme krasne vanoce a hlavne zdravičko
adusumautor
27. pro 2007
Tak vás všechny po dlouhé době zdravím!
Luci - Magiko - my jsme se už parkrát potkaly,viď? 😃

Jonáš měl v 8 měsících úctyhodných 9,4kg.. Má už 6 zubů,leze jak drak,stoupá si ke všemu,takže o boule a modřiny není u nás nouze... 😕

Vánoce u nás nic moc - já s Matějem máme atb,měli jsme oba přes 38,5...blééé,už aby bylo jaro... :-S
Jonáš zatím jen soplíkuje,tak se modlím,aby nemarodil jako my...
Mějte se! 😉
brusinka76
7. led 2008
ahojky, zdravím všechny! U nás vánoce jakž takž...Štědrý den v pohodě, děti nadšené! 25.12. se Jonáš probudil ráno před šestou a vyrážku po celém těle...na pohotovosti řekli, že spála 😞 , takže jsem hend odjela s holakma k našim, aby to nechytly a manžel s ním zůstal doma...vraceli jsme se na Silvestra.

Karolínka zub žádný, s kojením budeme brzy končit, nějak se jí to přestává líbit...no, škoda. Příkrmy taky moc nechce, tak nevím, co bude jíst. Za týden bude mít 7.měsíců a váží 8200g, takže nestrádá...
barke
7. led 2008
Ahoj, taky zdravim po dlouhý době. U nás vánoce docela v pohodě. Děti měli dárečky, ale s manžou jsme se letos dohodli, že v rámci šetření, si nic dávat nebudem. Ale jeden dáreček jsem tam měla od Vendulky. Přála jsem si od ní ponožky 🙂 ,ale zdařile tvrdila, že mi koupila něco jinýho.Ale na konec tam byly. Krásně teploučký 🙂 🙂
Tchýně mi napekla asi 3kg cukrovího, takže jsem se nepřetržitě krmila sladkym a bála se, že strhnu po vánocích váhu. Řekla jsem si, že na ní vlezu až bude všechno snědený, protože kdybych zjistila, že jsem moc přibrala, tak už bych to nejedla a to by mě fakt naštvalo.. 😃 Ale dopadlo to dobře, vypadá to tak max. na kilčo navrch, jsem byla překvapená :-N

Brusinko, spálovej bacil kolem vánoc řádil, Venda měla začátkem prosince angínu.
Hlavně, že to ostatní tvoje děti nechytli.

Jinak Lukáškovi příkrmy chutnaji, kupuju od Hami a Sunárku masozeleninový. Ale nechce nic pít. Zkoušela jsem čaj i samotnou vodu, ale nechce nic. Pořád kojim a on tu lahvičku nechce, jen se mu líbí, jak to v ní šplouchá, ale pít nee. Dneska jsem do něj dostala něco aspoň po lžičkách.

Jsem se nějak rozepsala :-N
ivkan
9. led 2008
Ahojky, konečně jsem našla nějaké mamči v okr. HB. Já jsem od Chotěboře, ale zatím jen začátečnice snažilka, bez dětí. Je tu někdo takový? Jinak všem mamčám tady - máte moc hezký dítka 🙂
barke
9. led 2008
Ahoj Ivkan, Myslim, že jsi tu jediná snž, ale to neva 😉 , pár holek tu je z Chotěboře, já jsem trochu níž, od Jeníkova.

A jak dlouho už se snažíte ?
Koukla jsem ti do alba, bylas krásná nevěsta.

Nám první trvalo asi 4 měs. a druhý asi 5 měs., když jsem se na to moc upínala, tak to nešlo. Poprvé se zdařilo, až když jsem to hodila za hlavu a začala jsem si hledat práci a po druhé se to povedlo, když jsem si to rozmyslela, s tim, že radši ještě nějakej měsíc počkáme 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli