Maminky bydlící v okrese Havlíčkův Brod nebo Chrudim

Ahojda. Bydlím mezi Havlíčkovým Brodem a Chrudimí.Najde se tu nějaká mamina bydlící podobně?
baruna
22. únor 2007
Martulinko - jasně, že znám Kámen. Obec vyhlášená tím, že tam hodně často měří policajti rychlost 😃 😃
brusinka76
26. únor 2007
Zdravím všechny, zvláště ADUSUM!
A proč? Jsem taky z Hlinska a taky mám doma Jonáše... 😉 V červenci mu budou 2 roky... Je to fakt náhoda! A rodila jsem v pardubické porodnici , byla jsem spokojená...v červenci si to zopakuju x-) Lenka
baruna
27. únor 2007
Jé brusinko, já vždycky chtěla červencové miminko. No tak snad příště 😉
Holky kde vůbec všechny jste?
martulinka
1. bře 2007
no já jsem tady. ale koukám že tu je nějak klíííííídek
baruna
1. bře 2007
Já taky nakukuju, ale pořád nikde nikdo. Adusum už asi rodí :-| 😃
orace
1. bře 2007
Holky, jak je to v HB porodnici? Byli jsme se tam juknout, pěkný. Ale nezeptala jsem se, jak to tam je s vyšetřením kyčlí? Dělají to přímo v nemocnici při propouštění, nebo jindy, nebo se musí někam jezdit? Když jsem rodila v Pardubicích, jezdili jsme s mimčem na polikliniku při odchodu z porodnice. Jak je to v Brodě?
A je ště jsem si nevšimla, mají v porodnici televizi jinde než na nadstandartním, pokoji? a dá se tam přinést vlastní malá televizka na normální pokoj?
esicko
3. bře 2007
Ahoj holky!Všechny Vás moc zdravím 🙂 Já jsem pořád dva v jednom :-N Minulý týden jsem strávila v nemocnici a nebylo to nic příjemného 😞 tak doufám,že druhý pokus už bude lepší a my si odvezeme naše vytoužený miminko.Nevíte neco o Adusum a co Baruna?
baruna
4. bře 2007
Orace - tak to ti nepovím. Jedině do HB zavolat a zeptat se.
Esicko - stále jsme 2 v 1. Já si porod naplánovala na 21.3. To je první jarní den, tak abysme měli jarňátko 😃 😃
A proč jsi byla v nemocnici?
Jo a Adusum je snad ještě taky 2 v 1.
esicko
4. bře 2007
Čau Baru,takže taky Rozárka vyčkává?Určitě čeká jako naše Leuška na krásný počasí 😃 No já ležela v nemocnici,protože jsem měla bolesti a tam nám řekli,že maličká má hypoxii a chtěli dělat císaře.Jenže já měla do toho ještě ledvinovou koliku,tak dali do kupy mě a maličká se taky zlepšila,tak ji nechali ještě u mě v bříšku.Fakt jsem ráda,že jsme doma a už jen čekám,až si to rozmyslí a bude teda chtít juknout na svět 🙂
baruna
4. bře 2007
Esičko, však to máš už opravdu za pár. Tak jsi to měla jen jako trénink na pobyt v porodnici 😃 Já si počkám až na jaro 😃
Doma nemáme ještě hotovo, tak malá musí pár dní počkat. Jinak nebude mít kde spát. 😉
esicko
7. bře 2007
Tak to my máme doma všechno připravený,jen maličký se pořád nechce :-N Doktor mi říkal,že to vypadá,že budu přenášet :-S tak se jdu v pondělí domluvit,kdy bych nastoupila do porodnice.Takže se tam fakt možná sejdem 😉
baruna
7. bře 2007
Esicko - to je super. Tak počkej do toho 21.3. to už půjdu rodit určitě. Včera jsem říkala dr. jaký jsem si vybrala termín a on se hrozně smál a říkal, že u mě věří tomu, že mi to vyjde. 😃
Jinak jsme byli v HB na předporodní přípravě a v porodnici bylo pěkně narváno. Tak snad nebudem rodit na chodbě 😃 😃
esicko
7. bře 2007
Klidně na chodbě,jen ať už je venku 😃 já se už nemůžu dočkat,až si ji pochovám!Tak nevím,při naší rychlosti,abys mě ještě nepředběhla 😉
baruna
7. bře 2007
Teda jsi dobrá. Já se teda těším až bude Rozárka na světě, ale mám hrůzu z toho, že se o ni nedovedu postarat. Teda spíš s toho, že nebudu mít tu trpělivost :-N . Myslím, že až jí přivezeme z porodnice domů, bude u nás veselo. 😃 😃 .
esicko
7. bře 2007
Já myslím,že ti nezbyde nic jinýho,než se tý trpělivosti naučit.Ona ti to Rozárka vysvětlí,až vyleze 😃 😃 Teda když vidim,jak ty únorovky všechny rodily před termínem,tak bych taky chtěla.Za chvilku tady budu jako nějakej inventář,jako u doktora:"Táák paní Ondrejková je pořád celá!No vy máte vzorný dítě,ono čeká určitě do termínu."Ale co já?Já už se nemůžu dočkat! 😃
baruna
7. bře 2007
Neboj však ona se Leontýnka taky někdy vylodí 😃 . Musíš hodně sexovat, to prý pomáhá. 😉
Teď mě tak napadlo, necháš malou vyfotit do Novin Vysočiny?
esicko
7. bře 2007
Juju,teda když mi to někdo nabídne 🙂 Hodně kámošek tam mělo fotky mimoušků a některý se dokonce nechaly zvěčnit s nima.Taková publicita už od narození není k zahození 😃 já se tam minulej týden taky objevila 😉
baruna
8. bře 2007
Tak mi se o tom ještě dohadujeme. Ale ve finále se určitě budeme chtít všem pochlubit, takže tam tu fotku dáme 😃
Jo a POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!
ADUSUM SE DNES NARODIL SYN JONÁŠ, 3,4 KG A 49 CM.
esicko
8. bře 2007
Už jsem to vyčetla z březnovek x-) Moc gratulujem! a trošku závidíme,že už to má za sebou 😉 Doufám,že až se tu objeví,tak nám popíše,jaké to bylo podruhé v Brodě.ale možná už to budem vědět taky x-)
baruna
9. bře 2007
Esičko vím z emimina, že Jonášek se narodil během cca 2,5 hodin. Takže suprový a rychlý porod. Však ona nám to tu Adusum určitě pak všechno popíše.
Koukám, že už máš jen 2 dny do porodu - tak co nervozita vrcholí?
esicko
9. bře 2007
Teda to je mazec!Většina kámošek v mým okolí má super rychlý porody,tak si říkám,jestli já nebudu ta,která si to fakt užije 😃 😃 Nervozita jojo,ale z toho,že se furt nic neděje.Poslíci včera jen dvě hoďky,bříško pořád nahoře,zátka neodešla,tak by se asi musel stát zázrak,abych porodila do termínu x-)
baruna
9. bře 2007
Jen aby jsi se nedivila. :-p Třeba to bude ještě dneska, co ty víš. Nebo za 14 dní. Stejně se malá narodí, až jí se bude chtít.
Jinak já jsem se konečně dostala k debordelizaci bytu. Do teď jsem jen makala na daních a dneska je první den, kdy mám volno, tak uklízím. Konečně to u nás bude vypadat jako u lidí. 😉
esicko
9. bře 2007
Jak říkáš,doufám,že to bude brzičko 😉 Víš,co se říká?Že prý když ženská začne před porodem takhle uklízet,prát,vařit,žehlit a kdo ví co ještě,tak to určitě brzo bude 😃 Mě to teda chytlo včera,když jsem měla poslíčky.Vybalila jsem všechny věcičky pro Lety,který jsem měla už asi měsíc na hromadě v přebalováku.Pěkně jsem je poskládala,pak jsem ještě nachystala oblečení,až pojedem z porodnice,aby to manža nemusel hledat a taky ustlala postýlku.No prostě blázen 😃 😃 jo a pak mě ty poslíci pěkně přešly 😃
baruna
9. bře 2007
No u nás už ale byla nutnost uklidit. Jak dělám daně, tak se neuklízí, nevaří a nepere 😃 . Takže teď to všechno musím dohnat. A navíc je mi nějak divně. Jdu to zkusit zaspat a uvidíme zítra.
baruna
10. bře 2007
Jen hlásím, že divně je mi pořád, ale rodit asi ještě nebudu. Jsem utahaná jak kotě. To asi tím počasím.
esicko
10. bře 2007
Taky hlásím,že pořád nic ]-( A utahaná jsem taky,jen bych ležela.Ale říkám si,že takhle malá určitě nevyleze,když se budu jen válet 😃 tak jsme podnikli alespoň menší procházku,i když u nás je fakt hnusně,zataženo a prší a prší..
baruna
11. bře 2007
Esicko - koukám, že dneska máš termín. A venku je moc hezky, navíc neděle, tak doufám, že se zadaří a ještě dneska budeš mít Leontýnku u sebe 😉
Akorát koukám, že jsme tu asi zůstaly sami co? Ostatní holky se nám někam ztratili ]-(
esicko
11. bře 2007
Tak já pořád nic,budeme mít asi velkou parádnici,když se tak strojí 😃 No taky si říkám,že jsme tu pořád sami,nikdo nikde,je to škoda 😞
brusinka76
11. bře 2007
Ahoj holky, já vás čtu 😉 Docelá vám závidím, že už budete mít svoje broučky u sebe, já si ještě počkám...termín mám až 14.7. Ale sleduju, kdy už vy porodíte...a držím palce, ať je porod co nejsnazší...
esicko
11. bře 2007
Ahoj brusinko,konečně první vlaštovka 😉 Tak co,už víte pohlaví nebo se necháte překvapit? 🙂