• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky bydlící v okrese Havlíčkův Brod nebo Chrudim

19. prosince 2008 
Martulinko - jasně, že znám Kámen. Obec vyhlášená tím, že tam hodně často měří policajti rychlost :grinning: :grinning:
22. únor 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, zvláště ADUSUM!
A proč? Jsem taky z Hlinska a taky mám doma Jonáše... :wink: V červenci mu budou 2 roky... Je to fakt náhoda! A rodila jsem v pardubické porodnici , byla jsem spokojená...v červenci si to zopakuju :dizzy_face: Lenka
26. únor 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé brusinko, já vždycky chtěla červencové miminko. No tak snad příště :wink:
Holky kde vůbec všechny jste?
27. únor 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem tady. ale koukám že tu je nějak klíííííídek
1. bře 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nakukuju, ale pořád nikde nikdo. Adusum už asi rodí :unamused: :grinning:
1. bře 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to v HB porodnici? Byli jsme se tam juknout, pěkný. Ale nezeptala jsem se, jak to tam je s vyšetřením kyčlí? Dělají to přímo v nemocnici při propouštění, nebo jindy, nebo se musí někam jezdit? Když jsem rodila v Pardubicích, jezdili jsme s mimčem na polikliniku při odchodu z porodnice. Jak je to v Brodě?
A je ště jsem si nevšimla, mají v porodnici televizi jinde než na nadstandartním, pokoji? a dá se tam přinést vlastní malá televizka na normální pokoj?
1. bře 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Všechny Vás moc zdravím :slight_smile: Já jsem pořád dva v jednom :sweat_smile: Minulý týden jsem strávila v nemocnici a nebylo to nic příjemného :frowning2: tak doufám,že druhý pokus už bude lepší a my si odvezeme naše vytoužený miminko.Nevíte neco o Adusum a co Baruna?
3. bře 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orace - tak to ti nepovím. Jedině do HB zavolat a zeptat se.
Esicko - stále jsme 2 v 1. Já si porod naplánovala na 21.3. To je první jarní den, tak abysme měli jarňátko :grinning: :grinning:
A proč jsi byla v nemocnici?
Jo a Adusum je snad ještě taky 2 v 1.
4. bře 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Baru,takže taky Rozárka vyčkává?Určitě čeká jako naše Leuška na krásný počasí :grinning: No já ležela v nemocnici,protože jsem měla bolesti a tam nám řekli,že maličká má hypoxii a chtěli dělat císaře.Jenže já měla do toho ještě ledvinovou koliku,tak dali do kupy mě a maličká se taky zlepšila,tak ji nechali ještě u mě v bříšku.Fakt jsem ráda,že jsme doma a už jen čekám,až si to rozmyslí a bude teda chtít juknout na svět :slight_smile:
4. bře 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esičko, však to máš už opravdu za pár. Tak jsi to měla jen jako trénink na pobyt v porodnici :grinning: Já si počkám až na jaro :grinning:
Doma nemáme ještě hotovo, tak malá musí pár dní počkat. Jinak nebude mít kde spát. :wink:
4. bře 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my máme doma všechno připravený,jen maličký se pořád nechce :sweat_smile: Doktor mi říkal,že to vypadá,že budu přenášet :confounded: tak se jdu v pondělí domluvit,kdy bych nastoupila do porodnice.Takže se tam fakt možná sejdem :wink:
7. bře 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esicko - to je super. Tak počkej do toho 21.3. to už půjdu rodit určitě. Včera jsem říkala dr. jaký jsem si vybrala termín a on se hrozně smál a říkal, že u mě věří tomu, že mi to vyjde. :grinning:
Jinak jsme byli v HB na předporodní přípravě a v porodnici bylo pěkně narváno. Tak snad nebudem rodit na chodbě :grinning: :grinning:
7. bře 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně na chodbě,jen ať už je venku :grinning: já se už nemůžu dočkat,až si ji pochovám!Tak nevím,při naší rychlosti,abys mě ještě nepředběhla :wink:
7. bře 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jsi dobrá. Já se teda těším až bude Rozárka na světě, ale mám hrůzu z toho, že se o ni nedovedu postarat. Teda spíš s toho, že nebudu mít tu trpělivost :sweat_smile: . Myslím, že až jí přivezeme z porodnice domů, bude u nás veselo. :grinning: :grinning: .
7. bře 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že ti nezbyde nic jinýho,než se tý trpělivosti naučit.Ona ti to Rozárka vysvětlí,až vyleze :grinning: :grinning: Teda když vidim,jak ty únorovky všechny rodily před termínem,tak bych taky chtěla.Za chvilku tady budu jako nějakej inventář,jako u doktora:"Táák paní Ondrejková je pořád celá!No vy máte vzorný dítě,ono čeká určitě do termínu."Ale co já?Já už se nemůžu dočkat! :grinning:
7. bře 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj však ona se Leontýnka taky někdy vylodí :grinning: . Musíš hodně sexovat, to prý pomáhá. :wink:
Teď mě tak napadlo, necháš malou vyfotit do Novin Vysočiny?
7. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juju,teda když mi to někdo nabídne :slight_smile: Hodně kámošek tam mělo fotky mimoušků a některý se dokonce nechaly zvěčnit s nima.Taková publicita už od narození není k zahození :grinning: já se tam minulej týden taky objevila :wink:
7. bře 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi se o tom ještě dohadujeme. Ale ve finále se určitě budeme chtít všem pochlubit, takže tam tu fotku dáme :grinning:
Jo a POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!
ADUSUM SE DNES NARODIL SYN JONÁŠ, 3,4 KG A 49 CM.
8. bře 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to vyčetla z březnovek :dizzy_face: Moc gratulujem! a trošku závidíme,že už to má za sebou :wink: Doufám,že až se tu objeví,tak nám popíše,jaké to bylo podruhé v Brodě.ale možná už to budem vědět taky :dizzy_face:
8. bře 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esičko vím z emimina, že Jonášek se narodil během cca 2,5 hodin. Takže suprový a rychlý porod. Však ona nám to tu Adusum určitě pak všechno popíše.
Koukám, že už máš jen 2 dny do porodu - tak co nervozita vrcholí?
9. bře 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je mazec!Většina kámošek v mým okolí má super rychlý porody,tak si říkám,jestli já nebudu ta,která si to fakt užije :grinning: :grinning: Nervozita jojo,ale z toho,že se furt nic neděje.Poslíci včera jen dvě hoďky,bříško pořád nahoře,zátka neodešla,tak by se asi musel stát zázrak,abych porodila do termínu :dizzy_face:
9. bře 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen aby jsi se nedivila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba to bude ještě dneska, co ty víš. Nebo za 14 dní. Stejně se malá narodí, až jí se bude chtít.
Jinak já jsem se konečně dostala k debordelizaci bytu. Do teď jsem jen makala na daních a dneska je první den, kdy mám volno, tak uklízím. Konečně to u nás bude vypadat jako u lidí. :wink:
9. bře 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak říkáš,doufám,že to bude brzičko :wink: Víš,co se říká?Že prý když ženská začne před porodem takhle uklízet,prát,vařit,žehlit a kdo ví co ještě,tak to určitě brzo bude :grinning: Mě to teda chytlo včera,když jsem měla poslíčky.Vybalila jsem všechny věcičky pro Lety,který jsem měla už asi měsíc na hromadě v přebalováku.Pěkně jsem je poskládala,pak jsem ještě nachystala oblečení,až pojedem z porodnice,aby to manža nemusel hledat a taky ustlala postýlku.No prostě blázen :grinning: :grinning: jo a pak mě ty poslíci pěkně přešly :grinning:
9. bře 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás už ale byla nutnost uklidit. Jak dělám daně, tak se neuklízí, nevaří a nepere :grinning: . Takže teď to všechno musím dohnat. A navíc je mi nějak divně. Jdu to zkusit zaspat a uvidíme zítra.
9. bře 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen hlásím, že divně je mi pořád, ale rodit asi ještě nebudu. Jsem utahaná jak kotě. To asi tím počasím.
10. bře 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hlásím,že pořád nic :angry: A utahaná jsem taky,jen bych ležela.Ale říkám si,že takhle malá určitě nevyleze,když se budu jen válet :grinning: tak jsme podnikli alespoň menší procházku,i když u nás je fakt hnusně,zataženo a prší a prší..
10. bře 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esicko - koukám, že dneska máš termín. A venku je moc hezky, navíc neděle, tak doufám, že se zadaří a ještě dneska budeš mít Leontýnku u sebe :wink:
Akorát koukám, že jsme tu asi zůstaly sami co? Ostatní holky se nám někam ztratili :angry:
11. bře 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pořád nic,budeme mít asi velkou parádnici,když se tak strojí :grinning: No taky si říkám,že jsme tu pořád sami,nikdo nikde,je to škoda :frowning2:
11. bře 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vás čtu :wink: Docelá vám závidím, že už budete mít svoje broučky u sebe, já si ještě počkám...termín mám až 14.7. Ale sleduju, kdy už vy porodíte...a držím palce, ať je porod co nejsnazší...
11. bře 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj brusinko,konečně první vlaštovka :wink: Tak co,už víte pohlaví nebo se necháte překvapit? :slight_smile:
11. bře 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek