• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky bydlící v okrese Havlíčkův Brod nebo Chrudim

19. prosince 2008 
Brusinko - no sláva, já už si říkala, že tady s náma nikdo nemluví. :frowning2:
Esicko - koukám, že termín asi nedopadl co? Tak ještě počkej 14 dní a pak se tam sejdem :grinning: :grinning: .
12. bře 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,tak já jsem zas tady :grinning: ale už to začíná vypadat dobře.Od včerejšího večera mám kontrakce,který se dneska potvrdily u doktora na monitoru :wink: Prý by se to do neděle mělo rozběhnout,no a když ne,tak v pondělí nástup do nemocnice. :dizzy_face:
12. bře 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak tak koukám,tak vám závidím, že už budete mít mimíska. No já si ještě počkám. Ale už teď mám obavu, jak mi to s mimčem půjde.
Esicko, tak ať to dokonce týdne dopadne. :wink:
Adusum,gratuluju k Jonášovi. :slight_smile:
Já se chystám zavolat do nemocnice,kvůli předporodní přípravě, no nevím jestli není ještě brzo.
Jo taky to mám do HB 38 km, tak jsem zvědavá, jestli potom vůbec dojedu.
12. bře 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bude to snad holčička :slight_smile: ale vzhledem k tomu, že máme 2 holky, 1 kluka...tak už je to skoro jedno...ale přiznám se, že holčičku bysme radši! No, dokud jí neuvidím, nebudu tomu věřit? Vy víte co to bude, nebo jste si to nechali jako překvapení??
12. bře 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajino29-sláva,žes k nám taky zavítala :wink: neboj taky se dočkáš!

brusinko76-teda,ty jsi už zasloužilá mamina,to je krásný :dizzy_face: ,čtvrtý dítě,bylo plánovaný?
12. bře 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemate nahodou nektera zkusenost s porodnici v Chrudimi? Doufam, ze to tady nekde uz nezaznelo:slight_smile:...
14. bře 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ESIČKO, bylo plánovaný. Dokonce nejvíc ze všem mých dětí...ale už je to poslední :slight_smile:

S Chrudimskou porodnicí zkušenost nemám...
14. bře 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AJINO - jestli myslíš předporodní přípravu, která je na jedno odpoledne, tak na tu se chodí měsíc před termínem porodu. A na klasické kursy, to nevím. Zavolej tam a oni ti řeknou.
ADUSUM - viděla jsem Jonáška v Novinách Vysočiny a je to fakt frajer. Moc hezké miminko :wink:
BRUSINKO - ty bláho, 4 dítě. Normálně před tebou smekám. To se vůbec nedovedu představit. Jak máš staré děti?
ESICKO - tak co? Rodíš, nebo stále nic?
14. bře 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky! :slight_smile:

brusinko-máš můj obdiv,v dnešní době se tolik dětí už moc nevidí,seš si jistá,že je to poslední? :grinning:

baruno-já čekám na tebe! :grinning: :grinning:
14. bře 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esicko -ty jsi ale hodná. Tak 21.3. jsem v porodnici jak na koni :grinning: :grinning:
14. bře 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno-já vím,ta co bude řvát epiduráááááál!! :grinning: :grinning:
14. bře 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy se máte...já tak leda 21.ale čevence....
však ono to uteče...

Jsem si NAPROSTO jistá, že to je poslední :slight_smile:
Mám holky narozené 10/98 a 1/00 a Jonášek je 7/05. Holky jsou už větší, tak to jde, Jonáš je drak! S holkama se to nedá srovnat! I když byly dvě (a 15.měsíců po sobě) zdaleka to nebylo tolik práce....
Ale zvládnout se to dá...

Kdybyste nevydržely do toho 21. přeju vám, ať to máte rychle za sebou...
A bezbolestně (třeba i s epidurálem :slight_smile: )
15. bře 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusinko - neboj to ti uteče, ani nemrkneš okem.
A vypadá to, že Esicko už je v porodnici. Už se 2 dny neozvala, tak to je jasný. Doufám, že už má malou Leontýnku u sebe :wink:
16. bře 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, konečně!!!
Ahojky, holky!!!
Tak od pondělí jsme s Jonáškem doma.Teď mi, zlatíčko, spinká,tak můžu popisovat co a jak!
Tak malej se narodil 8.3. v 7 ráno (3,4kg, 49 cm).Jak už jste tu psaly,bylo to rychlý ,ani jsem to nečekala!!! Ve 4:40 mi odtekla plodovka, asi za hoďku jsme byli v HB,to jsem měla v autě bolesti po 5 minutách.Vyšetřili mě, byla jsem na 8 cm!!! :confused: Klysma mi nedělali - naštěstí jsem ráno měla průjem, neholili mě (byla jsem od úterka,co jsem šla do poradny).Dali mi košili a šli jsem na sál, kde mi natočili monitor - bolesti byly pořádný, no a za 10 minut 7 jsem začala tlačit a v 7 hodin byl jonášek na světě!!! Od odtečení plodovky za 2 hodiny a 20 minut!! První porod trval 12 hodin... :unamused:

Orace: kyčle vyšetřují při propouštění z porodnice,dají ti zprávu.Pak se jde v 6 nedělích - můžeš přijít přímo do nemocnice, já půjdu v místě bydliště.
Tv si můžeš půjčit přímo v nemocnici.

BRUSINKA76: Tak to je náhoda jako hrom!!! Já znám jonáše akorát psa - baseta na sídlišti..hahaha.A pak mi říkala sousedka (Vlasta Modráčková), že má kamarádku, která má Jonáše...nejseš to ty?? :slight_smile: Danča
16. bře 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum - to jsem ráda, že jsi zase na netu. Sledovala jsem jak rodíš na emiminu. Docela ti tu rychlovku závidím.
No a pořád čekám, až se ozve Esicko :sunglasses: :sunglasses:
17. bře 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum, gratuluju k Jonáškovi! A ten porod byl super!
Jinak jestli je to Vlasta co bydlí na Ratajích v bytovce, tak to mluvila o mě :slight_smile: No, fakt náhoda.... třeba se taky někdy potkáme....

Tak že by Esičko opravdu už porodila?????????
Mějte se hezky, Lenka
17. bře 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky!
Hlásí se ten největší držák ze všech březnovek! :grinning: :grinning: Já ještě fakt neporodila,jen nebyl přístup na net.Fakt to vypadá na to pondělí,tak na nás myslete!
17. bře 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esicko mě z tebe trefí šlak :grinning: Já myslela, že už to máš za sebou. Tak ve středu se tam sejdem jo? :unamused:
17. bře 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně,budu ti držet fleka :grinning: :grinning:
17. bře 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brusinko76: Je to ta Vlasta! Ptala se mě, jak jsme pojmenovali mrňouska,když jsem řekla, že JONÁŠ - reagovala, že má známou, která má taky
Jonáška...tak mě to napadlo, že bys/byste to teda mohla být ty/vy..Ono jich zase tolik v Hlinsku není, že jo? :slight_smile:

Baruno:jojo,to jsem byli my v těch novinách :wink: .Však měl brácha(studuje v HB zdrávku) za úkol je koupit a mám to doma schované.. :slight_smile: Fotili nás hned v den porodu,tak jsem nebyli ještě takový "vypnutý" :wink:
17. bře 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum:super,že jsi tady :slight_smile: Ještě jednou velikánská gratulace k Jonáškovi :wink: Tak co,jak se brodská nemocnice polepšila od tvého prvního porodu?
17. bře 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ESIČKO, teda ty seš držák...a my ti tady už pomalu blahopřály :slight_smile:

BARUNO, ty jdeš ve středu?? Držím palce....

ADUSUM: já jiného Jonáše neznám....až teď vašeho :slight_smile:
Ani v Hlinsku, ani jinde....
Není to moc obvyklé jméno, ale nám se moc líbí.
Ona mi to Vlasta třeba poví, ve středu přijde na kafe, dneska psala :grinning:
Já znám v Hlinsku asi 10 lidí (bydlíme tu přes 2 roky), ale Vlastu zrovna jo....pořád se z té náhody nemůžu vzpamatovat :grinning:
17. bře 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusinko - nejdu ve středu. To jsem si to jen já takhle naplánovala :grinning: :grinning: No a zatím to vypadá docela slibně, břicho dole, záda bolí, tak uvidíme co bude v úterý na kontrole.
Esicko - budu na tebe moc myslet. Hned jak dorazím do porodnice budu se ptát po Leontýnce :wink: Hlavně ať to máte holky rychle za sebou a ať je všechno v pořádku :dizzy_face:
18. bře 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
brusinko,adusum:já znám taky jednoho Jonáše :slight_smile:kamarádka má tři kluky:Matěje,Jonáše a nejmladšího Mikuláše,by se jim šikla alespoň jedna ségra :grinning:

baruno:díky,já se taky budu ptát po Rozárce..ježiši,to je tak pěkný jméno :dizzy_face:
18. bře 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brusinko76- no je to prostě legrační,jak ty náhody fungují.. :wink:

Esicko:já jsem s nemocnicí v HB byla spokojená - ale je to třeba tím, že jsem měla tak pohodovej porod - odrodila nás porodní asistentka. I sestřička, co jí asistovala, byla moc milá.Po porodu jsme neměly žádné komplikace a to dělá hodně..
S těma jménama jsi mě dostala...máme 6 letého Matěje, teď Jonáška..já jsem chtěla Mikuláše :grinning: ,ale manžel zase Jáchyma nebo Kryštofa - to jsem zase nechtěla já..takže Jonáš byl kompromis..Holčičku bysme dali poprvé Barborku, teď při druhém těhu se mi líbila Dorotka,manželovi Justýna, Agáta,Johana..Sestra má 4 měsíční Emu.Rozárka je taky nádherný jméno!Ještě se mi líbila třeba Tea (Teodora),Debora,Berenika...no, úlety...

Já teda zatím nepomýšlím, že bysme to do třetice zkusili... :grinning: (aby pak u nás nebyla Klapzubova 11...)ale nikdy neříkej nikdy,že?
18. bře 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem chtěla BARUNĚ a ESICKU popřát hodně sil a tak rychlej porod jako jsem měla já!!! Holky, tfuj, tfuj, tfuj!!
18. bře 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
adusum:holka,ty by ses možná odrodila i sama,nádhera a závidím :dizzy_face: jinak máte pěkný výběr jmen,hodně z nich se mi taky líbí,ale kdo by dělal tolik dětí,že? :grinning: A taky moc děkujem za přání :wink:
18. bře 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky znám jednoho Jonáše - byl to můj třídní na střední a bylo to jeho příjmení :grinning: :grinning:. A Matěj je hrozně hezké jméno. My měli vybraného Matyáše a ještě se mi moc líbi Vincent, ale to nám nešlo k příjmení. A z holčičích se mi moc líbí Dorotka a Karla. Ale Rozárka u mě byla jasná už někdy od 20 let - ani nevím proč. :unamused:
Adusum - tajně doufám v rychlý a téměř bezbolestný porod. :sweat_smile:
Esicko - neboj už to máme opravdu za pár. A já věřím, že tenhle týden už porodíme obě.
18. bře 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum, gratuluji k Jonáškovi, a díky za odpovědi na mé otázky..
19. bře 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak esicko už asi rodí, já stále nic. Dneska jsem byla u dr. a prý to na porod stále nevypadá. Sakra. :frowning2: I když u nás je tak hnusně, že při představě, že v tomhle počasí máme jet do HB, mi naskakuje husina.
20. bře 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek