• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky bydlící v okrese Havlíčkův Brod nebo Chrudim

19. prosince 2008 
Koukám, že nikde nikdo. Kde všechny jste. U nás stále 2 v 1. Už se pomalu smiřuju s tím, že 2.dubna nastoupím na vyvolání :frowning2:
Takže mám ještě spoustu času na lenošení :grinning:
23. bře 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
v létě se budeme stěhovat do Vilémova okr. HB, tak jsem pátrala na netu, kde je nejbližší mateřské centrum a našla jsem až v Čáslavi nebo v HB, nemáte někdo nějaký tip ?
24. bře 2007 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - to je super. Budeš bydlet 4 km od nás. A na mateřské centrum zapoměň :grinning: . Stěhuješ se na vesnici, takže služby tady nic moc. Opravdu je nejblíž MC v Čáslavi. Ale zase to není tak daleko - cca 15 km. Kdyby jsi cokoliv potřebovala vědět, klidně se ozvi. Stejně budeš skoro sousedka :wink:
25. bře 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš díky, něco bych potřebovala vědět.. třeba jaký tam jsou doktoři, hlavně dětskej a kde je dobrá gynda.
Tak to MC založíme né ?... :grinning: , ať máme kam chodit :wink:. Já se toho stěhování trochu bojim, protože tam vůbec nikoho neznám. Kolem nás bydlej samí důchodci.
Ty se máš, už to máš za pár.., já jsem chtěla původně taky rodit v HB, má dobrý reference, ale nevychází nám to časově, stěhujem se až v srpnu.
A na kterou stranu od Vil. bydlíš ?
25. bře 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dětský doktor tu je, ale hroznej. My budeme určitě dojíždět do Čáslavi. V Čáslavi je i suprový gynekolog, dr. Provazník - je mu asi 33 let a je fakt suprovej. Chodím k němu sice jen rok, ale max. spokojenost. Pak je tu problém s praktickým lékařem pro dospělé. Ten je buď přímo ve Vilémově - je děsnej, nebo v Golčově Jeníkově je teď nový dr. a ten je prý dobrý. Já teda dojíždím k praktickému do Chotěboře. Ono v podstatě pořád budeš někam dojíždět, autobusy jezdí docela dobře, takže se to dá i bez auta.
My bydlíme ve Zvěstovicích. Je to z Vilémova přes Spytice, směr Třemošnice.
Neboj až se přestěhuješ, přijedu na návštěvu :wink: To je super, že se sem stěhují,zase nějací mlaďoši. Koupili jste ve Vilémově baráček, nebo stavíte nový?
25. bře 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, s těma doktorama jsi mně dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:, to budu muset teda něco vymyslet. Hlavně toho dětskýho.
Koupili jsme bývalý sál hospody, hned z kraje Vil. když se jede z Jeníkova.
Ale je to jako kdyby jsme stavěli uplně nový, protože to byly jen odvodový zdi, který se museji stejně podřezávat. Takže do léta zprovozníme polovinu baráku, aby jsme se mohli nastěhovat a zbytek se bude dodělávat za pochodu.
25. bře 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, za návštěvu budu moc ráda, aspoň tam nebudu tak opuštěná... :slight_smile:
25. bře 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to vím, kde je. Z toho ale bude moc pěkné bydlení. A navíc to máš skoro naproti autobusové zastávce.
Ještě k tomu dětskýmu dr. - je tu dr. Provazník (otec mého gynekologa). Ale je to už starší pán, který na všechno nejradši dává antibiotika. Takže proto radši volím Čáslav. A navíc nevím, jak ještě dlouho bude ordinovat, než půjde do důchodu.
Jinak skoro všechno, zubař, lékárna, apod. je v Golčově Jeníkově - to máš cca 5 km. Takže kdyby něco piš, klidně ti dám tipy, co kde a jak. :wink:
25. bře 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, díky moc :slight_smile:
A ten dětskej doktor je jinak dobrej ? Kdybych po něm příp. třeba chtěla jinou alternativu, než ty antibiotika.
A mamči kolem tebe jezdí taky s dětma do Čáslavi?
25. bře 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak je docela dobrej. Maminy k němu chodí, přeci jenom je to v místě. Mě je to vcelku jedno. Mám jet 4 km na jednu stranu, nebo 10 na druhou. :wink: A navíc v Čáslavi chodím i k holiči a jezdím na nákupy, takže to budu tak nějak spojovat dohromady.
26. bře 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho asi zkusim, když nebude vyhovovat, tak se dá vždycky přejít jinam.
Jé, já už bych tam chtěla bydlet :dizzy_face: , když je takhle krásně, tak to na mně vždycky přijde :slight_smile:
26. bře 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! 20.3.se nám narodila krásná a zdravá Leontýnka,je to náš pokládek :slight_smile: Baruno,doufám,že už máš Rozárku v náručí :wink: papa
27. bře 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esicko, tak to jsem ráda. Já na tebe celý minulý týden myslela. Já nastupuju 2. dubna na vyvolání. A jak jsi byla v HB spokojená? A šup sem s popisem porodu. Jo a kdepak máme kolik princezna vážila a měřila? :grinning:
27. bře 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, v okrese Chrudim učím, konkrétně ve Skutči
knuffim: podívej se do diskuze Porodnice v Pardubicích u diskuze porod
zatím zdravím, mějte se
27. bře 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esicko, moc moc gratuluju !! :slight_smile:
Leontýnka je moc hezký jméno.
27. bře 2007 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Esicko: Velká gratulace k Leontýnce!!!
Baruno:Tak šupky,šupky, ať je Rozárka taky mez námi... :wink:
28. bře 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esičko, moc gratuluju k Leontýnce.
Barke, vítám tě tady. Vím, jaký to je stěhovat se někam, kde nikoho neznáš...
Adusum, co Jonášek? Hodný?? :slight_smile:
Baruno, tak v pondělí držím palce!!!!!
28. bře 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esičko,ty se máš,že už to máš za sebou. Moc gratuluju k Leontýnce. :slight_smile: Zrovna včera jsem četla Cestu vrchovinou a byla tam Leontýnka napsaná v tý rubrice narodili se.
Nechala jsi Leontýnku vyfotit do Novin Vsočiny?
A jak jsi byla spokojená v nemocnici? Až budeš mít chvilku, tak písni.
baruno, pořád nic? Teda Rozárka bude kočka, když se tak dlouho parádí.
29. bře 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pořád nic. Prostě v pondělí nastoupíme na vyvolání a na velikonoce snad už budeme doma. :wink:
A těhule, jak vám vůbec je. Pořád tu řešíme jen naše porody a o vás nevíme vlastně nic :frowning2:
29. bře 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě je fajn,akorát mi občas vadí vstávání do práce.Prcek sebou mele jako divej.Ještě pořád chodím do práce,ale příští týden v pátek končím.Pak si beru 14 dní dovolenou a na mateřskou nastupuju 21.4.No ani nevím jestli se mi chce.Pořád si myslím, že se budu doma nudit. :unamused:
29. bře 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem z Hlinska a v červenci čekám svoje první mimčo.
29. bře 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bambulko,já myslím, že určitě. :wink:
29. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluju k narozeným miminkům, já už se taky strašně těším, až budu mít svoji holčičku doma z porodnice :slight_smile: Docela vám závidím, už aby to bylo.
29. bře 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulko vítej, zase je nás o jednu víc :grinning:
Ajino - teda já sama za sebe, kdybych měla být na klasické mateřské, tak asi zešílím. Pracovala jsem až do 21. března od té doby jen chodím po bytě a strašně se nudím. Uklizeno už je, jen ještě umyju okna a jinak se docela nudím.
29. bře 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno,ty budeš mýt okna? Mě v práci říkali, že se to nemá,když jsi těhotná. Ale to je asi kec, co?
S tou prací,to jsi teda dobrá.Já bych taky ještě chodila,ale do práce dojíždím autem a pak vlakem a mám to celkem 40 km.Vstávám v 4:15,tak už budu doma. Prý když vstávám takhle brzo,tak naše mimčo bude ranní ptáče,tak jsem na to zvědavá,co je na tom pravdy. :slight_smile:
Jinak jsme včera koupili autosedačku CAM za dobrou cenu.Bylo to přes inzerát a je ještě rok v záruce.Vypadá nově.
30. bře 2007 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajino mytí oken je jen babská pověra. Myla jsem je někdy v září, protože jsme malovali a tak a všichni mi nadávali, že se to nemá. Tak jsem se ptala doktora a ten na mě koukal jak na blázna, jako proč bych si nemohla umýt okna. :grinning:
A s prací tě chápu, to bych taky nedojížděla. Já pracuju doma, takže ohromná výhoda.
A ještě tip na dobrý nákupy - já jsem hodně nakupovala na www.mimibazar.cz nebo na www.mimiaukce.cz. Z mimibazaru mám vlasně skoro všechno a za super ceny. A levné věci od emitexu mají na www.batoleshop.cz
30. bře 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info na stránky.Hned se na ně podívám. :dizzy_face:
30. bře 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky četli jste některá dnešní Noviny Vysočiny. Je tam vyfocená malá Leontýnka i s tatínkem. Až jsem uronila slzičku, jak je nádherná. Jo a tatínek je taky fešák :grinning: , ale na malou prostě nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to jsem propásla. To mě teda štve. :frowning2:
30. bře 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Baruno, na zítra držím pěsti, ať to jde rychle a je všechno v pořádku!!

Bambulko, jen se přidej, taky jsem z Hlinska a taky čekám miminko v červenci :wink:

Jinak já jsem v těhu nnikdy nepracovala. Dělala jsem zdravotní sestra na ARU, takže by mě museli přeřadit na pár měsíců na jiné oddělení, navíc bych nesměla dělat noční...no, prostě i pro ně bylo lepší, když jsem byla hned doma.

A je mi výborně :slight_smile: . Nevolnosti jsou pryč, v noci spím výborně, bez jediného probuzení na WC! No, já vím, že to přijde, tak si to užívám...

A na mimibazaru taky nakupuju dost často....

Mějte se všechny krásně!
1. dub 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek