• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky bydlící v okrese Havlíčkův Brod nebo Chrudim

19. prosince 2008 
Seš zlatá :dizzy_face: , tyhle tipy jsou k nezaplacení, zrovna o kadeřnici přemýšlim. Kolik stojí stříhání u té pí Fořtové. Já mám suprovou kadeřnici v Praze, ale je taky docela drahá, stříhá asi za 800,- a s barvou to vychází myslim kolem 1500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: , což si teď nemůžu dovolit :cry: . Teď bych chtěla asi jen osříhat.
A kam jezdíte na větší nákupy ? Mi jsme teď byli v Čáslavi v Peny marketu a byla to dost ubohost :rolling_eyes: .
Ale v Čáslavi je skvělá veterinární klinika. V pátek večer nám utekl pes a srazilo jí auto, takže jsme jí tam hnedka odvezli. Nechali si jí tam dva dny. zaplatili jsme teda 3 tisíce, ale ještě že tam jsou. Vůbec nevim, co by jsme dělali, kdyby tam ta klinika nebyla.

Je tady pusto, asi maji holky hodně práce s mimískama.
25. zář 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky, už jsem tady dlouho nebyla, naposledy před porodem a připadá mi to strááášně dávno :wink:

Karolínka se narodila 13.6.v Pardubicích, bylo to o 5 týdnů dřív, takže pár problémů hned po porodu. Ale zvládla to. Váží už 6 kg a porodní byla 2680g. Četla jsem jak prcky uspáváte..no, já taky jen u prsa. Ale taky mit o vůbec nevadí. V noci se vzbudí max.1x, dneska spala 20-5 bez probuzení....

Je tu ještě někdo z Hlinska???

Mějte se všechny moc hezky.
25. zář 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - za střih + 2 barvy platím do 700,- Kč. Takže proti Praze je to nádhera. Na velké nákupy jezdím do Kutné Hory do Kauflandu, v nejhorším případě chodím do Plusu.
A u koho jste v Čáslavi byli - u Váňový? Tam my chodíme taky. Jinak super klinika je v HB, jezdili jsme tam léta, jenže pak jsme pořídili kočku, která blila v autě a hledali něco blíž. Proto jezdíme k Váňové - mimochodem pochází z Vilémova.
Brusinko - no ahooooooooj. :grinning: Ty jo, tak to jste taky měli veselo :wink: Hlavně, že je Kája v pořádku. A koukám, že ti taky spí úplně suprově.
25. zář 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak mi prosimtě písni do IP tel. na tu kadeřnici, díkánek :slight_smile:
Ta klinika se jmenuje NEOvet , je kousek za tim Penny marketem.

Brusinko, tak to jsi mě předběhla o tři dny, Luky se narodil 16.6. :slight_smile: a koukám, že máš v profilu 51tt :grinning:
Karolínka je šikulka, takhle krásně přibrala :slight_smile: . Luky má teď taky 6kg, ale porodní váhu měl 3,1kg.

Jo, Baruno, nechystáte se na pouť do Vilémova, teď o víkendu ? Bude tady i ten průvod koní, určitě víš.., by jsme se tam mohli potkat :wink:
25. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem změnila ten 51 týden :grinning: ani jsem si nevšimla...
ještě zkusím založit fotoalbum a dát tam nějaké fotky...snad se mi to povede.
26. zář 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotoalbum jsem založila a fotky úspěčšně (aspoň doufám) vložila :slight_smile:

A nakoukla i do vašich albíšek, máte krásně děti !!
26. zář 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusinko, Kájinka je roztomilá a krásně vlasatá :dizzy_face:. A prosimtě, kolik, že máš dětí ?? :confused: :slight_smile:
26. zář 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke, díky. Děti mám čtyři :slight_smile:
Fakt jsou všechny moje :grinning:
26. zář 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusinko, tak to jste parádně velká rodina, všechny tvoje děti vypadaji moc spokojeně. A jak se vejdete do auta ? To abyste měli pomalu mikrobus :sweat_smile: , né přehánim.. :slight_smile: :slight_smile:
To máme vlastně dvě stejně starý děti. Mimísci jsou od sebe 3 dny a mám taky sedmiletou dceru, ta je narozená 16.6.2000 :slight_smile:
26. zář 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke, máš pravdu. Skoro stejně staré...Zuzka je 13.1.2000. A fotku auta teda ještě vložím. Sama jezdím Fel. combi, Karolku vepředu a zbytek vzadu, vejdou se.Když jedeme všichni...vložím foto :slight_smile:

Jinak je u nás pořád dost rušno, jsou takový hlučný :grinning: .
26. zář 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to je opravdu velký auto, ale u vás je potřeba :slight_smile:
Neměla jsi před chvílí ještě i jinou fotku v profilu ?

S tim hlukem si to dokážu představit, Venda je taky dost hlučná :slight_smile:
26. zář 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem tu samou fotku, ale tahle je ořízlá, takže je to líp vidět.
26. zář 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - tak kadeřnice se jmenuje pí Fořtová, Studio Visage tel: 327 316 415. A kadeřnictví je za Penny marketem v bytovkách.
Na pouť samozřejmě jedeme, v neděli jsme pozvaní k tetce na oběd. Takže kolem 11 hodiny bysme se mohli motat po náměstí - nás poznáš, máme černo-oranžovou trojkolku cortinu. Pak honem na oběd a v jednu už zase musíme být u kamarádů ve Světlý - tam je totiž taky pouť :grinning: :grinning:
Brusinko - moc hezké fotky :wink: Ty máš vlastně dobrý hlídání co? Starší hlídají ty mladší :sweat_smile:
26. zář 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky vás všechny po dlouhé době zdravím!
Jonášek roste jako z vody,v půl roce vážil 8,7kg... :astonished: Roste nám zoubek,slintáme,kńouráme..no,klasika.Kojili jsme skoro do půl roku.

Brusinko:gratuluju ke Karolínce.Potkáváme se v Hlinsku,ale jinak než přes MK jsme spolu nehovořily. :unamused:
27. zář 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno, holky občas hlídají prcky, ale vrětšinou se jim nechce :grinning: . Ještě tak Karolínku, Jonáše nééé, potvory malý :wink:

Adusum,
děkuju za gratulaci .
Potkáváme se?? Opravdu?? Já vlastně ani nevím jak vypadáš...
Chodíte někdy do MC? Vůbec nevím jak to tam teď vypadá...
A kojit do půl roku bych chtěla taky, po těch problémech ze začátku tomu už začínám věřit, že se podaří :slight_smile:
27. zář 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno, díky za číslo na kadeřnici a v neděli se možná teda uvidíme. Snad bude hezky, ne jako dneska .
27. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum - gratulka Jonáškovi k svátku :sweat_smile:
Barke, taky čekám, kdy přijde krásný podzim, teda jestli ještě vůbec dorazí :cry:
Jo a holky, chodíte někdo z mimčama na plavání? My jezdíme do HB do žabiček a Rozárka je tam prostě nadšená.
27. zář 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno a co na tom plavču děláte ? A kolik má ta voda stupňů ?
A neexistuje tady někde ještě nějaký cvičení s miminkama ? Třeba na balonech ?
28. zář 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejdřív jsme chodili na vaničky. Napuštěná plná vana vody, v tom je učí plavčit a zadržovat dech. Teď jsme už podruhý byli na velkém bazénu. Tak s nimi děláme různý blbiny, prckové se přitom protahují a posilují a zase trénují na potápění. Fakt se mi to tam moc líbí jukni: www.zabicky.cz
Určitě někde v Havl. Brodě cvičení s prckama bude, protože mi o tom říkala jedna mamina na plavču. Ve čtvrtek se zeptám a dám vědět.
Ještě ke cvičení - vím o super cvičení pro nás. V Golčáku se 3x týdně cvičí aerobik a různé variace na něj. A je to fakt super - žádné vesnické poskakování. Chodila jsem před těhu a hned jak přestanu kojit, tak chci zase začít jezdit.
28. zář 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak byli jsme na pouti a konečně tady někoho znám i osobně, viď Barke? :grinning: :grinning:
30. zář 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , konečně jsme se viděly a doufám, že ne naposled :wink: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to taky doufám, přeci jen, máme to od sebe jen cca 4-5 km. :wink:
1. říj 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baruš, včera jsme byli u tý Váňový, jak jsi mi psala, protože v tom NEOvetu maji dovolenou. Museli jsme nechat tý naší Kleuši amputovat nohu. Jak jí měla ochrnutou, tak si jí úplně rozhryzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bylo to hnusný. Váňová je v pohodě.
3. říj 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, no to je mi ale líto :frowning2: :frowning2: Ale Váňová je taky super.
3. říj 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kde jste všechny???
7. lis 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj brusinko...já jsem z Hlinska :grinning:
8. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je adusum....nazdárek :grinning: ...Dančo
8. lis 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je u vás novýho?:hearts:
8. lis 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak kde to vázne?
9. lis 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magiko, ahoj :slight_smile:
To jsem ráda, že je tady taky někdo z Hlinska. Kde tady bydlíš? Koukala jsem na fotky a jestli jsem dobře koukala, tak fotka s taťkou je v sídlišti....jo?
JInak máš krásný kluky....
9. lis 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek