Maminky bydlící v okrese Havlíčkův Brod nebo Chrudim

Ahojda. Bydlím mezi Havlíčkovým Brodem a Chrudimí.Najde se tu nějaká mamina bydlící podobně?
barke
25. zář 2007
Seš zlatá x-) , tyhle tipy jsou k nezaplacení, zrovna o kadeřnici přemýšlim. Kolik stojí stříhání u té pí Fořtové. Já mám suprovou kadeřnici v Praze, ale je taky docela drahá, stříhá asi za 800,- a s barvou to vychází myslim kolem 1500,- :-p 🙂 , což si teď nemůžu dovolit 😢 . Teď bych chtěla asi jen osříhat.
A kam jezdíte na větší nákupy ? Mi jsme teď byli v Čáslavi v Peny marketu a byla to dost ubohost 8-( .
Ale v Čáslavi je skvělá veterinární klinika. V pátek večer nám utekl pes a srazilo jí auto, takže jsme jí tam hnedka odvezli. Nechali si jí tam dva dny. zaplatili jsme teda 3 tisíce, ale ještě že tam jsou. Vůbec nevim, co by jsme dělali, kdyby tam ta klinika nebyla.

Je tady pusto, asi maji holky hodně práce s mimískama.
brusinka76
25. zář 2007
ahoj Holky, už jsem tady dlouho nebyla, naposledy před porodem a připadá mi to strááášně dávno 😉

Karolínka se narodila 13.6.v Pardubicích, bylo to o 5 týdnů dřív, takže pár problémů hned po porodu. Ale zvládla to. Váží už 6 kg a porodní byla 2680g. Četla jsem jak prcky uspáváte..no, já taky jen u prsa. Ale taky mit o vůbec nevadí. V noci se vzbudí max.1x, dneska spala 20-5 bez probuzení....

Je tu ještě někdo z Hlinska???

Mějte se všechny moc hezky.
baruna
25. zář 2007
Barke - za střih + 2 barvy platím do 700,- Kč. Takže proti Praze je to nádhera. Na velké nákupy jezdím do Kutné Hory do Kauflandu, v nejhorším případě chodím do Plusu.
A u koho jste v Čáslavi byli - u Váňový? Tam my chodíme taky. Jinak super klinika je v HB, jezdili jsme tam léta, jenže pak jsme pořídili kočku, která blila v autě a hledali něco blíž. Proto jezdíme k Váňové - mimochodem pochází z Vilémova.
Brusinko - no ahooooooooj. 😃 Ty jo, tak to jste taky měli veselo 😉 Hlavně, že je Kája v pořádku. A koukám, že ti taky spí úplně suprově.
barke
25. zář 2007
Jé, tak mi prosimtě písni do IP tel. na tu kadeřnici, díkánek 🙂
Ta klinika se jmenuje NEOvet , je kousek za tim Penny marketem.

Brusinko, tak to jsi mě předběhla o tři dny, Luky se narodil 16.6. 🙂 a koukám, že máš v profilu 51tt 😃
Karolínka je šikulka, takhle krásně přibrala 🙂 . Luky má teď taky 6kg, ale porodní váhu měl 3,1kg.

Jo, Baruno, nechystáte se na pouť do Vilémova, teď o víkendu ? Bude tady i ten průvod koní, určitě víš.., by jsme se tam mohli potkat 😉
brusinka76
26. zář 2007
Tak jsem změnila ten 51 týden 😃 ani jsem si nevšimla...
ještě zkusím založit fotoalbum a dát tam nějaké fotky...snad se mi to povede.
brusinka76
26. zář 2007
Fotoalbum jsem založila a fotky úspěčšně (aspoň doufám) vložila 🙂

A nakoukla i do vašich albíšek, máte krásně děti !!
barke
26. zář 2007
Brusinko, Kájinka je roztomilá a krásně vlasatá x-). A prosimtě, kolik, že máš dětí ?? =-) 🙂
brusinka76
26. zář 2007
Barke, díky. Děti mám čtyři 🙂
Fakt jsou všechny moje 😃
barke
26. zář 2007
Brusinko, tak to jste parádně velká rodina, všechny tvoje děti vypadaji moc spokojeně. A jak se vejdete do auta ? To abyste měli pomalu mikrobus :-N , né přehánim.. 🙂 🙂
To máme vlastně dvě stejně starý děti. Mimísci jsou od sebe 3 dny a mám taky sedmiletou dceru, ta je narozená 16.6.2000 🙂
brusinka76
26. zář 2007
Barke, máš pravdu. Skoro stejně staré...Zuzka je 13.1.2000. A fotku auta teda ještě vložím. Sama jezdím Fel. combi, Karolku vepředu a zbytek vzadu, vejdou se.Když jedeme všichni...vložím foto 🙂

Jinak je u nás pořád dost rušno, jsou takový hlučný 😃 .
barke
26. zář 2007
Jé, tak to je opravdu velký auto, ale u vás je potřeba 🙂
Neměla jsi před chvílí ještě i jinou fotku v profilu ?

S tim hlukem si to dokážu představit, Venda je taky dost hlučná 🙂
brusinka76
26. zář 2007
měla jsem tu samou fotku, ale tahle je ořízlá, takže je to líp vidět.
baruna
26. zář 2007
Barke - tak kadeřnice se jmenuje pí Fořtová, Studio Visage tel: 327 316 415. A kadeřnictví je za Penny marketem v bytovkách.
Na pouť samozřejmě jedeme, v neděli jsme pozvaní k tetce na oběd. Takže kolem 11 hodiny bysme se mohli motat po náměstí - nás poznáš, máme černo-oranžovou trojkolku cortinu. Pak honem na oběd a v jednu už zase musíme být u kamarádů ve Světlý - tam je totiž taky pouť 😃 😃
Brusinko - moc hezké fotky 😉 Ty máš vlastně dobrý hlídání co? Starší hlídají ty mladší :-N
adusumautor
27. zář 2007
Taky vás všechny po dlouhé době zdravím!
Jonášek roste jako z vody,v půl roce vážil 8,7kg... :-o Roste nám zoubek,slintáme,kńouráme..no,klasika.Kojili jsme skoro do půl roku.

Brusinko:gratuluju ke Karolínce.Potkáváme se v Hlinsku,ale jinak než přes MK jsme spolu nehovořily. :-|
brusinka76
27. zář 2007
Baruno, holky občas hlídají prcky, ale vrětšinou se jim nechce 😃 . Ještě tak Karolínku, Jonáše nééé, potvory malý 😉

Adusum,
děkuju za gratulaci .
Potkáváme se?? Opravdu?? Já vlastně ani nevím jak vypadáš...
Chodíte někdy do MC? Vůbec nevím jak to tam teď vypadá...
A kojit do půl roku bych chtěla taky, po těch problémech ze začátku tomu už začínám věřit, že se podaří 🙂
barke
27. zář 2007
Baruno, díky za číslo na kadeřnici a v neděli se možná teda uvidíme. Snad bude hezky, ne jako dneska .
baruna
27. zář 2007
Adusum - gratulka Jonáškovi k svátku :-N
Barke, taky čekám, kdy přijde krásný podzim, teda jestli ještě vůbec dorazí 😢
Jo a holky, chodíte někdo z mimčama na plavání? My jezdíme do HB do žabiček a Rozárka je tam prostě nadšená.
barke
28. zář 2007
Baruno a co na tom plavču děláte ? A kolik má ta voda stupňů ?
A neexistuje tady někde ještě nějaký cvičení s miminkama ? Třeba na balonech ?
baruna
28. zář 2007
Tak nejdřív jsme chodili na vaničky. Napuštěná plná vana vody, v tom je učí plavčit a zadržovat dech. Teď jsme už podruhý byli na velkém bazénu. Tak s nimi děláme různý blbiny, prckové se přitom protahují a posilují a zase trénují na potápění. Fakt se mi to tam moc líbí jukni: www.zabicky.cz
Určitě někde v Havl. Brodě cvičení s prckama bude, protože mi o tom říkala jedna mamina na plavču. Ve čtvrtek se zeptám a dám vědět.
Ještě ke cvičení - vím o super cvičení pro nás. V Golčáku se 3x týdně cvičí aerobik a různé variace na něj. A je to fakt super - žádné vesnické poskakování. Chodila jsem před těhu a hned jak přestanu kojit, tak chci zase začít jezdit.
baruna
30. zář 2007
Tak byli jsme na pouti a konečně tady někoho znám i osobně, viď Barke? 😃 😃
barke
30. zář 2007
Jo,jo.. 🙂 🙂 🙂 , konečně jsme se viděly a doufám, že ne naposled 😉 🙂 🙂
baruna
1. říj 2007
No to taky doufám, přeci jen, máme to od sebe jen cca 4-5 km. 😉
barke
3. říj 2007
Ahoj Baruš, včera jsme byli u tý Váňový, jak jsi mi psala, protože v tom NEOvetu maji dovolenou. Museli jsme nechat tý naší Kleuši amputovat nohu. Jak jí měla ochrnutou, tak si jí úplně rozhryzala :-p :-p , bylo to hnusný. Váňová je v pohodě.
baruna
3. říj 2007
Jé, no to je mi ale líto 😞 😞 Ale Váňová je taky super.
brusinka76
7. lis 2007
ahoj holky, kde jste všechny???
magika
8. lis 2007
Ahoj brusinko...já jsem z Hlinska 😃
magika
8. lis 2007
Je adusum....nazdárek 😃 ...Dančo
magika
8. lis 2007
Co je u vás novýho?♥
magika
9. lis 2007
Ahojda,tak kde to vázne?
brusinka76
9. lis 2007
Magiko, ahoj 🙂
To jsem ráda, že je tady taky někdo z Hlinska. Kde tady bydlíš? Koukala jsem na fotky a jestli jsem dobře koukala, tak fotka s taťkou je v sídlišti....jo?
JInak máš krásný kluky....

Začni psát odpověď...

Odešli