• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Frýdek-Místek a okolí

15. února 2015 
ahoj já se stehuju za pár měsícu z Brna do Palkovic je to sice kousek od Frýdka .....tak jestli bych se mohla taky přidat.:slight_smile:))
25. únor 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zdenka561983 Určitě budeme rády. Vítej mezi náma.

Holky napište něco o sobě jestli chcete? Ať se poznáme tak trochu dříve :slight_smile:
25. únor 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barushka0404 Tak jsem zdenka je mi 28 let a mám 15m syna Štěpánka.Ted jsme začali chodit plavat se Štěpánkem ale poprve se mu to nelíbilo.Tak snad příští kurz bude v poho..Jinak s manželem se budem stěhovat do Palkovic má tam rodiče jelikož nemužem sehnat pořádné bydlení atd a hypoteka pro nas neee i když manžel vydělává dost.No a co vy :slight_smile:)
26. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky co dneska máte v plánu.Já hlídam sestře dceru a syna jsem uložila k spanku....
27. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdenka561983 Já jsem Barča, bude mi 24, mám dvouletou dceru a někdy v dubnu čekáme chlapečka :slight_smile:
S manželem bydlíme v domečku ve Skalici u Frýdku-Místku.
Na plavání jsem chodit chtěla ale manželovi to přišlo moc drahé, tak chodíme jen tak na bazén a dcera je ve vodě ráda :slight_smile:

Dnes jsou tady chlapi a montují nám nový kotel a bojler, snad to stihnout do večera :slight_smile: Dceru za chvíli uložím.
27. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barushka0404 ahojkyjojo no my jsme chodili plavat v palkovicích a malému se to líbilo a ted jsme začali chodit do kuřimi a první lekce nic moc malému se to nelíbilo uvidím příští kurz.Jinak zachvilku pujdem se obléknout a pujdem ven...je venku pěkně,svítí sluníčko.
27. únor 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se tady začínám rozhlížet a učit se kde co je :slight_smile: Ale že je tady hezky,lépe než v Ostravě určitě. Četla jsem něco o srazu,to by bylo super :slight_smile:
5. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky...jestli muzu tak se pridám :slight_smile: jsem primo z Frydku Mistku,mam skoro 5 letou dceru a ted cekame druhe miminko v srpnu.. :sunglasses:
5. bře 2012 ve 13:48  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak co holky?rozjizdime diskuzi Frydek? :sunglasses: tak povidej kdo kdy ceka a kdo ma?Az se teda lepe pozname a muzeme zajit treba i nekde ven... :wink: dela se nam pomalu ale jiste venku hezky tak toho musime vyuzit.. :sunglasses: :grinning:
6. bře 2012 ve 13:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barushka0404 Ahoj kdy mas presny termínek?A co to bude??jmeno? :slight_smile:
6. bře 2012 v 19:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eficka Taky tě zdravím a vítám mezi náma.
Já mám termín 22.4. + - Bude to chlapeček, dnes jsem to viděla na vlastní oči :slight_smile: A jméno zatím nevím. Máme Matěje nebo Matyáše tak uvidíme co vyhraje.
6. bře 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barushka0404 Jéé tak to je pekne datum..moje první dcera se narodila 24,4.2007 a bylo to super..druhe jsem chtela taky v tom case,ale nevyslo..tak se s tim brůskem budu "tahat" pres leto.. :unamused: je to skvely terminek a leto jsme si s malou fakt uzili...zavidím.. :grinning: :sunglasses:
7. bře 2012 ve 14:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my budeme mít překvapení :slight_smile: nenechali jsme si říct, co to bude :slight_smile: termím mám 4.7. a bude to naše první. Zato jména už máme vybraná bude to buď vojta nebo markéta.
10. bře 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “forum neslouzi ke shaneni odpovedi k ruznym vyzkumum, pracem apod.”
12. bře 2012 v 19:29 • lenkkasi
No koukam holky, ze se to tady rozjelo :wink: :wink: Ja mam Emmicku, ktera uz papa mrkvicku :grinning: Koupanicko pro nas neni, nedokazu si predstavit, ze bych dala miminku hlavu pod vodu, tedaa nic pro me :sweat_smile: S briskem v lete, nooo priste si to naplanuju asi na zimu, to bylo neco :dizzy_face:
14. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Milé maminky, veselé děti!
Jestli by Vám nevadilo, že se scházíme v objektu Církve bratrské, tak jste každý čtvrtek vítány v budově výměníku na ulici Václava Talicha 2266 od 9 hodin zhruba do 11h . Je to od Lídlu v Místku kolmo přes hlavní silnici a přes park vlevo až k nám.
Scházíme se zde k povídání nejen o dětech. Je tu možnost uvařit si čaj, k dispozici je i přebalovací pult .
Máme kout s hračkami. V pěkném počasí trávíme čas na blízkém hřišti. Můžete přijít i s nápady, jak náš dopolední program obohatit .
Přijďte si odpočinou, odreagovat se, seznámit se a dětem zprostředkovat změnu prostředí,
nové kamarády a zážitky. Můžete pozvat také své přátele a známé.
Případné dotazy pište na: hanka.dvorska@gmail.com.
15. únor 2015 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek