Maminky, Frýdek-Místek a okolí

Hledám maminky na pokec a případné procházky z Frýdku-Místku a okolí. Je mi 23 a mám 15 měsíční holčičku.
Budu ráda za jakýkoliv příspěvek 🙂
zdenka561983
25. únor 2012
ahoj já se stehuju za pár měsícu z Brna do Palkovic je to sice kousek od Frýdka .....tak jestli bych se mohla taky přidat.🙂))
barushka0404autor
25. únor 2012
@zdenka561983 Určitě budeme rády. Vítej mezi náma.

Holky napište něco o sobě jestli chcete? Ať se poznáme tak trochu dříve 🙂
zdenka561983
26. únor 2012
@barushka0404 Tak jsem zdenka je mi 28 let a mám 15m syna Štěpánka.Ted jsme začali chodit plavat se Štěpánkem ale poprve se mu to nelíbilo.Tak snad příští kurz bude v poho..Jinak s manželem se budem stěhovat do Palkovic má tam rodiče jelikož nemužem sehnat pořádné bydlení atd a hypoteka pro nas neee i když manžel vydělává dost.No a co vy 🙂)
zdenka561983
27. únor 2012
ahojky co dneska máte v plánu.Já hlídam sestře dceru a syna jsem uložila k spanku....
barushka0404autor
27. únor 2012
@zdenka561983 Já jsem Barča, bude mi 24, mám dvouletou dceru a někdy v dubnu čekáme chlapečka 🙂
S manželem bydlíme v domečku ve Skalici u Frýdku-Místku.
Na plavání jsem chodit chtěla ale manželovi to přišlo moc drahé, tak chodíme jen tak na bazén a dcera je ve vodě ráda 🙂

Dnes jsou tady chlapi a montují nám nový kotel a bojler, snad to stihnout do večera 🙂 Dceru za chvíli uložím.
zdenka561983
27. únor 2012
@barushka0404 ahojkyjojo no my jsme chodili plavat v palkovicích a malému se to líbilo a ted jsme začali chodit do kuřimi a první lekce nic moc malému se to nelíbilo uvidím příští kurz.Jinak zachvilku pujdem se obléknout a pujdem ven...je venku pěkně,svítí sluníčko.
mi_rus
5. bře 2012
Tak se tady začínám rozhlížet a učit se kde co je 🙂 Ale že je tady hezky,lépe než v Ostravě určitě. Četla jsem něco o srazu,to by bylo super 🙂
eficka
5. bře 2012
Ahoj holky...jestli muzu tak se pridám 🙂 jsem primo z Frydku Mistku,mam skoro 5 letou dceru a ted cekame druhe miminko v srpnu.. 😎
eficka
6. bře 2012
Tak co holky?rozjizdime diskuzi Frydek? 😎 tak povidej kdo kdy ceka a kdo ma?Az se teda lepe pozname a muzeme zajit treba i nekde ven... 😉 dela se nam pomalu ale jiste venku hezky tak toho musime vyuzit.. 😎 😃
eficka
6. bře 2012
@barushka0404 Ahoj kdy mas presny termínek?A co to bude??jmeno? 🙂
barushka0404autor
6. bře 2012
@eficka Taky tě zdravím a vítám mezi náma.
Já mám termín 22.4. + - Bude to chlapeček, dnes jsem to viděla na vlastní oči 🙂 A jméno zatím nevím. Máme Matěje nebo Matyáše tak uvidíme co vyhraje.
eficka
7. bře 2012
@barushka0404 Jéé tak to je pekne datum..moje první dcera se narodila 24,4.2007 a bylo to super..druhe jsem chtela taky v tom case,ale nevyslo..tak se s tim brůskem budu "tahat" pres leto.. :-| je to skvely terminek a leto jsme si s malou fakt uzili...zavidím.. 😃 😎
mandochna
10. bře 2012
my budeme mít překvapení 🙂 nenechali jsme si říct, co to bude 🙂 termím mám 4.7. a bude to naše první. Zato jména už máme vybraná bude to buď vojta nebo markéta.
lenkkasi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simisek015
14. bře 2012
No koukam holky, ze se to tady rozjelo 😉 😉 Ja mam Emmicku, ktera uz papa mrkvicku 😃 Koupanicko pro nas neni, nedokazu si predstavit, ze bych dala miminku hlavu pod vodu, tedaa nic pro me :-N S briskem v lete, nooo priste si to naplanuju asi na zimu, to bylo neco x-)
setkavani
15. únor 2015
Milé maminky, veselé děti!
Jestli by Vám nevadilo, že se scházíme v objektu Církve bratrské, tak jste každý čtvrtek vítány v budově výměníku na ulici Václava Talicha 2266 od 9 hodin zhruba do 11h . Je to od Lídlu v Místku kolmo přes hlavní silnici a přes park vlevo až k nám.
Scházíme se zde k povídání nejen o dětech. Je tu možnost uvařit si čaj, k dispozici je i přebalovací pult .
Máme kout s hračkami. V pěkném počasí trávíme čas na blízkém hřišti. Můžete přijít i s nápady, jak náš dopolední program obohatit .
Přijďte si odpočinou, odreagovat se, seznámit se a dětem zprostředkovat změnu prostředí,
nové kamarády a zážitky. Můžete pozvat také své přátele a známé.
Případné dotazy pište na: hanka.dvorska@gmail.com.

Začni psát odpověď...

Odešli