Maminky, kamarádky ze Šumperka a okolí

janik21
20. bře 2019

Ahojte holky. Jsem maminka tří letého chlapečka a v červenci čekáme další miminko. Bydlíme s manželem v Olšanech u Šumperka. Vlastně jsem se k němu přestěhovala asi před pěti lety. Prve jsem trávila skoro veškerý čas v práci a pak přišlo těhotenství plné nevolností a pak už prcek a na hledání nových přátel nebylo moc času. Tak jsem si řekla, že bych zkusila tuhle možnost a třeba našla nějakou maminku, která hledá také kamarádku. Jsem normální žena (30), ale dle manžela uvnitř stále trochu praštěná 😃 Což není na škodu 🙂 Tak se ozvěte a třeba se z nás stanou nerozlučné kamarádky 🙂 😉

hankaklem
20. bře 2019

@janik21 ahoj já jsem ze Šumperka.Je mi 38,mám 14 letou dceru a 9.7.čekám chlapečka😉.Jezdíš do Šumperka,že by jsme mohli zajít na kafe a pokecat??

smajlinka22
20. bře 2019

Ahoj, taky jsem z okolí, bydlíme v Rovensku, mám dva chlapečky, tři a půl roku a sedm měsíců. Vždycky ráda poznám novou maminku a fajn kamarádku 🙂

janik21
autor
22. bře 2019

@hankaklem Ahojky. Jezdím do Šumperka celkem často. Skoro každý týden. 9.7.? Tak to se ti krasne pomalinku krátí ;) Tak hlavne opatrně. Tak se můžeme domluvit 🙂

janik21
autor
22. bře 2019

@smajlinka22 Ahojky. Tak to máš krásný věkový rozestup 🙂 Rovensko je blízko. A kolik máš? Jestli se můžu zeptat? ;)

smajlinka22
23. bře 2019

@janik21 Jasně, je mi 26. 🙂 Kluci jsou oba srpnoví, takže bez 14 dnů, přesně tři roky 🙂

janik21
autor
30. bře 2019

@smajlinka22 Tak to jsme celkem kousek od sebe 🙂 Se můžeme na něčem domluvit, když budeš chtít? ;)

smajlinka22
1. dub 2019

@janik21 Určitě, ráda, tak si napíšeme asi víc soukromě? 🙂

janik21
autor
8. dub 2019

Holky, zřídka chodím na mail nebo sem, takže jestli chcete, tak se můžeme spojit na fb nebo na msg. Najdete mě tam jako Jana Benková. Mám tam fotku s manželem a malým ;) Tam to popisování půjde rychleji. Jen jsme teda teď nemocní, ale doufám, že to brzy přejde. Už to trvá pár dní. Tak se budu těšit ;)

hankaklem
8. dub 2019

@janik21 o.k.jdu si tě přidat😉 Ať se brzy uzdravíte.Já jsem na FB Han Ka

zdenka1993
11. pro 2021

@janik21 ahojky bydlím kousek za Olšanama🙂 Kdyby jsi chtěla tak se určitě ozvy ,taky jsem se přistěhovala za přítelem a jsme tu samý 😬🤔 Mám syna 2,5 roku 🙂

zdenka1993
11. pro 2021

@smajlinka22 ahojky ,kdyby jste chtěla, taky bydlím kousek ,mám syna 2,5 roku 🙂 Tak se klidně ozvěte 🙂