Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky Lysá nad Labem a okolí. Popovídáme si?

natalia18
6. lis 2011

Hledám maminky z Lysé nad Labem, Přerova, Čelákovic a okolí. Přistěhovali jsme se sem nedávno. Neznám tady maminky, hledám nějaké dětské centra a nové kamarádky-maminky na procházky s kočárky anebo jen tak na popovídání si. Mám roční holčičku.

mirus84
22. lis 2011

@natalia18 Ahoj Natálko, jsem z Čelákovic, ale na miminko budu muset ještě počkat. Ráda tě poznám (taky jsem naplavenina 🙂)

natalia18
autor
22. lis 2011

@mirus84 Ahoj Mirko, koukám, že jsi na začátku, tak to je báječné. Máš před sebou období, na které se nezapomíná 🙂 a které rychle utíká 🙂)) Bydlíme v Přerově od léta. Do Čelákovic je to opravdu kousíček, tak doufám, že se tam potkáme. Odkud jste se sem přistěhovali? A pracuješ v Praze?

ivkaj
14. pro 2011

@natalia18 ahoj, mateřské centrum v Čelákovicích najdeš na www.mccelakovice.cz a v Lysé tuší taky nějaké je.

natalia18
autor
15. pro 2011

@ivkaj Ahojky, děkuji 🙂 Koukám, že letos se tam už nedostaneme, ale v lednu by jsme tam rádi vyrazili. Chodíš tam s prckem? Je to tam fajn? Předpokládám, že ano 😉

ivkaj
15. pro 2011

@natalia18 letos ještě můžete stihnout páteční zpíváníčko;o) Občas zajdu s prckem na pondělní "cvičeníčko". Ale jak se mi prcek rozchodí, tak má v plánu chodit na cvičení pro chodící děti.

ivkaj
17. pro 2011

@natalia18 dneska jsme jeli přes Lysou, tak jsem si všimla jak se MC jmenuje http://www.mcparnicek.cz/index.html

natalia18
autor
20. pro 2011

@ivkaj Tak to mc v celakovicich jsme v pondeli nestihli, pekli jsme cukrovi. no a to v lysy vypada taky dobre, diky za odkaz. az v lednu pojedu s malou do celakovic treba na to pondelni cvico a kdyby se to hodilo i vam, mohli by jsme vas tam potkat?

natalia18
autor
8. únor 2012

@ivkaj ahojky, tak jsme se konecne dostali do celakovic do materskeho centra. byly jsme tam zrovna na to cviceni, v pondeli pred 2 tydny. jeste tam chodite na to pondelni cvico?

ivkaj
8. únor 2012

@natalia18 zašli jsme párkrát, ale od února jezdíme do Brandýsa na hudebku Yamaha. Tak ať se ti tam líbí.

natalia18
autor
8. únor 2012

@ ivkaj dekuji. jeste ale chci zajet do lysy, at to muzu porovnat 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli