• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Lysá nad Labem a okolí. Popovídáme si?

8. února 2012 
Hledám maminky z Lysé nad Labem, Přerova, Čelákovic a okolí. Přistěhovali jsme se sem nedávno. Neznám tady maminky, hledám nějaké dětské centra a nové kamarádky-maminky na procházky s kočárky anebo jen tak na popovídání si. Mám roční holčičku.
6. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia18 Ahoj Natálko, jsem z Čelákovic, ale na miminko budu muset ještě počkat. Ráda tě poznám (taky jsem naplavenina :slight_smile:)
22. lis 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirus84 Ahoj Mirko, koukám, že jsi na začátku, tak to je báječné. Máš před sebou období, na které se nezapomíná :slight_smile: a které rychle utíká :slight_smile:)) Bydlíme v Přerově od léta. Do Čelákovic je to opravdu kousíček, tak doufám, že se tam potkáme. Odkud jste se sem přistěhovali? A pracuješ v Praze?
22. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia18 ahoj, mateřské centrum v Čelákovicích najdeš na www.mccelakovice.cz a v Lysé tuší taky nějaké je.
14. pro 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivkaj Ahojky, děkuji :slight_smile: Koukám, že letos se tam už nedostaneme, ale v lednu by jsme tam rádi vyrazili. Chodíš tam s prckem? Je to tam fajn? Předpokládám, že ano :wink:
15. pro 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia18 letos ještě můžete stihnout páteční zpíváníčko;o) Občas zajdu s prckem na pondělní "cvičeníčko". Ale jak se mi prcek rozchodí, tak má v plánu chodit na cvičení pro chodící děti.
15. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia18 dneska jsme jeli přes Lysou, tak jsem si všimla jak se MC jmenuje http://www.mcparnicek.cz/index.html
17. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivkaj Tak to mc v celakovicich jsme v pondeli nestihli, pekli jsme cukrovi. no a to v lysy vypada taky dobre, diky za odkaz. az v lednu pojedu s malou do celakovic treba na to pondelni cvico a kdyby se to hodilo i vam, mohli by jsme vas tam potkat?
20. pro 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivkaj ahojky, tak jsme se konecne dostali do celakovic do materskeho centra. byly jsme tam zrovna na to cviceni, v pondeli pred 2 tydny. jeste tam chodite na to pondelni cvico?
8. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia18 zašli jsme párkrát, ale od února jezdíme do Brandýsa na hudebku Yamaha. Tak ať se ti tam líbí.
8. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ ivkaj dekuji. jeste ale chci zajet do lysy, at to muzu porovnat :wink:
8. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek