• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, nastávající maminky a fajn holky z Příbramska

29. dubna 2016 
Ahojky holky, je tady taky někdo, kdo se v tomhle hezkém počasí nudí, nemá co a s kým dělat? Jsem z Příbrami a přítel je převážně v práci a nemáme moc čas něco podniknout. Vzhledem k tomu, že čekáme přírůstek, tak není možné pařit tak jako předtím a kámošky se tak trochu tím vytratily :unamused: Tak hledám "nové" kamarádky, které jsou na tom podobně jako já, nechtějí sedět doma u telky a rády by na vzduch :grinning: Jestli jsi to právě ty, kdo je na tom podobně, ozvy se, ráda tě poznám a kdo ví, třeba si padneme do oka a můžeme se připravit společně na roli maminky a prostě tak nějak se zkrátka zabavily :grinning:
Pokud nemáš zájem, nevadí, i tak měj fajn den a užívej vše plnýma douškama :grinning:
10. srp 2013 v 18:21  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
11. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj taky jsem na tom podobně :slight_smile:
11. srp 2013 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tynulkaxix je to smutný, viď. Jeden slýchá jak je nejlepším kamarádem a pak je najednou sám. Mrzí mě to, ale na druhou stranu aspoň pak vidíš kdo jaký je. Ty jsi přímo z PB? Dívala jsem se, že máš dokonce podobný termín jako já :slight_smile: Nám to doktor vypočítal na 1.3., ale myslím si, že by to mělo být o tyden dřív :grinning:
Jak si jinak užíváš svou novou roli, nastávající maminky? :slight_smile:
11. srp 2013 v 10:51  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je no :( všichni si ted jezdí na různý akce, chodí pít, prostě si užívají život, ale mě role budoucí maminky nevadí :slight_smile: těším se na miminko a nevyměnila bych to :slight_smile: nn já jsem z Jinec jestli ti to něco říká :slight_smile: je to asi 12 km od Příbrami :slight_smile: no mě ho vypočítali na 26.2., ale řekli mi že si myslí, že to bude o týden dýl :D otěhotněla jsem totiž asi dýl :slight_smile: no jak říkám, nevyměnila bych to :slight_smile: moc se těším :slight_smile: v úterý jdu na ultrazvuk tak jsem zvědavá jak mrňousek roste :slight_smile:
11. srp 2013 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zítra tě to čeká viď :slight_smile: Taky u toho brečíš? Zatím jsem ho viděla jen 2x, ale pokaždé mi tekly slzy radosti :slight_smile:
No i maminky si můžou užívat viď - rychlí špunty to jistí :grinning: Na akce bych také ráda jezdila, ale s prďolou bychom to neustáli. No mě by i stačilo si teď sednout někde u vody a odpočívat :slight_smile: Je konečně i normální počásko :wink:
12. srp 2013 v 09:28  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už zítra, konečně :slight_smile: no já se vždycky u toho culím jak idiot :D nechtěla bych se snad ani vidět :D já ho viděla 3x, teď to bude po čtvrtý :slight_smile: poprvé, když jsem šla na potvrzení těhotenství, tak to tam byla jen taková tečka, pak jsem tam šla po 3 týdnech a už tam byla krásně vidět hlavička a rostly mu i ručičky a nožičky, tak to jsem si nechala dát i domů fotečku, tak mi zatím visí na ledničce, protože to je teď moje nejnavštěvovanější místo :D a po třetí to bylo před 2 týdny, tak jsem byla na kontrole a strašně mrňous vyrostl :slight_smile: prostě nádhera :slight_smile: předtím mi dělali ultrazvuk jen vaginálně, teď už jdu přes bříško tak se těším, doufám, že se mnou bude moct jít i přítel :slight_smile: já jsem ji při těch vedrech dala i třeba malou skleničku piva na osvěžení a jak mimču chutnalo :D jj to by mi taky stačilo, žádný chození, protože mě bolí kyčle a v kříži :unamused:
12. srp 2013 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
misaatom: ahojky tak už to mám za sebou :slight_smile: miminko nám krásně roste, už máme skoro 5 cm :D dostala jsem fotečku tak se na ní fůrt koukám :D nedá se od ní odtrhnout :slight_smile:
13. srp 2013 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: No tak to je paráda :grinning: Téda, to je ale už velkej prcíček :slight_smile: Gratujulu :slight_smile: Kolikátý týden ti spočetli?
Taky se pochlubím, dnes jsem nesla výsledek z ultrazvuku z minulého týdne a doktor mě překvapil - dostala jsem svou první těhotenskou knížečku :grinning: No ukápla mi z toho slzička. Zítra jdu na krev a ve čt jdu na další odběry kvůli vývojovým a vrozeným vadám, nebo tak něco tam říkali :slight_smile: Ale to naše prdítko uvidím nejdříve až za 4 týdny :frowning2: Tak ti i závidím, že si ho mohla vidět :slight_smile: Dneska jsem četla jeden příspěvek, kde nějaká maminka psala, že když má pochybnosti, tak se doma na dítě podívá a zkontroluje srdíčko. To by bylo něco viď, mít ho doma a kdykoliv chceš se na to podívala. Normálně jsem si myslela, jak jsme si o tom minule psaly, že to v realu nejde a ono to fakt jako na doma existuje :slight_smile:Hm... To jsou ale věci :slight_smile:
Co tatínek, co na to vaše maličké říká? :slight_smile:
13. srp 2013 v 16:19  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
knížečku už mám taky:slight_smile: asi týden :slight_smile: jsem 11+6 tt :slight_smile: já jsme byla na krvy asi před týdnem, na tom screeningu a všechno mám v pořádku, díky bohu :slight_smile: ale hned dneska mi dali na ultrazvuku další žádanku na 2.trimestr :D jej to bude zase krve :D neboj dočkáš se :slight_smile: ale 4 týdny ho nevidět bych asi nevydržela :D ty jo tak to bych na něj koukala fůrt a nic jinýho nedělala :D ale to už mi přijde docela přehnaný, takhle se má aspoň člověk na co těšit :slight_smile: no dneska tam byl se mnou i s mamkou a oba se na to tak krásně culili, že se mi z toho chtělo brečet :D bylo to úžasný a všichni jsou z toho nadšení :slight_smile: a co u tebe? jak se přítel těší?? :slight_smile: co ostatní? :slight_smile: nakupuješ už si věci na miminko??:slight_smile:
13. srp 2013 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: já jsem z Příbrami :slight_smile: zaujalo mě to co si napsala...budu na tom teď podobně :grinning: mám sice spoustu kamarádek,ale nikdo z nich zatím nečeká mimi a já tak stejně tak hledám nějakou fajn kamarádku na pokec a pak i určitě na procházky s kočárkem :slight_smile: momentálně jsem doma na neschopence-mám hrozný nevolnosti,tak už se modlím,aby to přestalo :-ú pokud budeš mít zájem určo napiš :slight_smile:
15. zář 2013 v 18:43  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem ze Solenic, vůbec se nenudím sháním někoho s autem a vozíkem, potřebuji se přestěhovat našel by se někdo , čas, naftu či benzín zaplatím
:slight_smile:
30. zář 2015 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaatom
ahoj ja jsem na tom stejne tak se mi muzes ozvat na tel.606118751
29. dub 2016 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek