Maminky, nemaminky, snažilky z Pelhřimova a okolí

Ahojky nenajdu tu nejakou maminku z Pelhrimovska na povidani? Nebo na pozdejsi prochazky s kocarkem?
monaberuska1
11. led 2008
Ahojky🙂já už teda nebydlím na pelhřimovsku ale bydlela jsem v Dudíně jestli znáš🙂je to poslední vesnice v okr.Jihla a pak už je Vyskytná a ta už je okr.Pelhřimov takže jsem bydlela tak na půl na Pelhřimovku a na půl na Jihlavsku 😃 koukám 33tt tak to už za chvilku bude že??já už to mám teda za sebou ale není to tak dlouho malý jsou 3 týdny🙂
ewuskaautor
12. led 2008
Ahoj. jo vim kde to tam je, jezdila sem s pritelem do Mysletina na chatu, je to tam kousek ze?! Muzu se zeptat kde si rodila jestli Pe nebo Ji??
monaberuska1
12. led 2008
ewuska🙂
jojo Mysletím to je hned za kopcem🙂Tam bydlí kámoš🙂Měla jsem rodit v Jihlavě ale měla jsem tam potíže, tak jsem jela ke svý DR.řekla jí co mi v Jihlavě řekli a ona jestli nechci změnit nemocnici, moje DR.pracuje v HB takže jsem rodila nakonec v HB, přenášela jsem a ona mi nakonec porod vyvolávala jako moje DR.tak jsem nakonec byla i ráda že je tam doktorka u mýho porodu kterou znám🙂Ale asi být tebou tak rodím v Pelhřimově slyšela jsem že to tam není špatný🙂Já s Jihlavou nemám moc dobrý zkušenosti, ale třeba můžeš tam rodit a bude vše O.K🙂
lucieagata
21. únor 2008
Ahoj maminy,nenajde se nejaka mamca bud s detma nebo cekajici z Humpolce?Na popovidani,obcas zajiti do cukrarny a tak?Kdyby jo,bylo by to super.Luice 24 let / mam syna Krystofa 15 mesicu a v breznu termin na narozeni druheho miminka.
verynek
17. bře 2008
ahojik,konecne nekdo z Pelhrimova 🙂 jak se mate?
verynek
17. pro 2008
halooo je to nekdo z pelhrimova??????
winii
19. led 2009
ahoj holky taky se přidávám, snažíme se letos od ledna tak doufám, že nás mimís nenechá dlouho čekat 😃 a co vy jak dlouho jste čekali, nebo to bylo neplánovaný 🙂
verynek
26. led 2009
ahojik,nam se to povedlo na po 3,je to hodne o psychice a ted uz je Kubickovi pul roku,starsne to vsechno utece
argousek
9. únor 2009
Holky můžete mi doporučit dobrého soukromého gynekologa z Pelhřimova??
ewuskaautor
18. únor 2009
Ahoj, tak koukám že se konečně i do pelhřimova dostala vymoženost jako je modrý koník 😃 to jsem ráda 😉
winii: gratuluju k miminku a držím pěstičky aby to dopadlo co nejlépe 🙂
argousek: já chodila do nemocnice, soukromej gynekolog tu neni dobrej asi žádnej :-|
vladkaxx
20. únor 2009
ahoj holky, 18.2. jsme se u Dr. ujistili,že čekáme miminko, koukala jsem že s winii to máme úplně stejné. Já jsem z Vokova,tedy ještě ne úplně oficiálně,ale už tam bydlíme v našem domečku, který jsme si postavili.
ewuskaautor
20. únor 2009
vladko: tak to moc gratuluju 🙂 taky bych brala miminko 😞 dej nám do alba nějakou svojí fotku 😉 a manžílkovu samozřejmě taky 🙂
vladkaxx
20. únor 2009
dekuju za gratulaci,snad to bude všechno v pořádku.Yna další kontrolu jdu až 17.3.,proběhnou první odběry a mám slíbenou průkajdu 🙂 Tak chvilinku kouknu jakou by jsem tam mohla dát,ale jinou než svatební asi nebudu mít.Celý rok jsme stavěli,takže společné fotky moc nemáme.Fotili jsme jiný věci 🙂
ewuskaautor
20. únor 2009
vladko klidně foto ze svatby, ty jsou stejně nejhezčí 🙂 ve vokově bydlí moje bejvalá spolužačka s holčičkou 🙂
vladkaxx
20. únor 2009
fakt a jak se jmenuje?Moc lidí tedy neznám,ale pár jo,tak třeba jí budu zrovna znát. bydlíme tam teprve dva měsíce 🙂
ewuskaautor
20. únor 2009
vladko jmenuje se Pavla a mají holčičku Valerii skoro 2roky starou
vladkaxx
20. únor 2009
hm tak tu asi neznám,ale myslím si,že až tam začnu drandit s kočárkem,tak se určitě poznáme 😉
ewuskaautor
20. únor 2009
nevím jak dlouho tam ještě budou bydlet, aby si to s tím kočárem stihla 😃
vladkaxx
20. únor 2009
někdo se stěhuje tam a někdo zase odtud 🙂 ale na tak malou vesničku je tam dětí jako smetí a bude jich přibývat
ewuskaautor
20. únor 2009
tak to je dobře 🙂 aspoň bude mít ten váš prcek kamarády 🙂
vladkaxx
20. únor 2009
jo jo to bude.Sousedi čekají také a budeme to mít skoro stejně,takže dětičky se nudit nebudou. Ty jsi přímo z pelhřimova?
ewuskaautor
20. únor 2009
jj přímo 🙂
verynek
21. únor 2009
Ahojik,dobrej gynekolog je v nemocnici primo primar Petrik.JA sem k nemu chodila celych devet mesicu a byla jsem s nim spokojena
Ewuska:tak az bude lepsi pocasi muzem se sejit.Moc se budem s Kubickem tesit 😉 🙂
verynek
22. únor 2009
Winii:gratuluju k dobremu vysledku a at vse dopadne dobre.Je fajn,ze se modrej konik rozjel i v Pelhrimove,tak az bude hezky,muzem naplanovat nejaky srazik????? 🙂 😉
ewuskaautor
22. únor 2009
veru: už se těším až se sejdeme 🙂 a samozřejmě ráda poznám i ostatní pelhřimačky 😉
verynek
27. únor 2009
tak Konok,na pelhrimovsku se asi nerozjede co??????? :-| 😞
ewuskaautor
2. bře 2009
very: vidím to bledě 😞
verynek
5. kvě 2009
Pelhrimandy kde jste?????????????????????????? :-| :-|
ewuskaautor
26. kvě 2009
Juj tady je tak krásně mrtvo :-N To tady fakt není nikdo z pelhřimova?
verynek
27. kvě 2009
PELHRIMAN ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( DY KDE JSTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli