• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, nemaminky, snažilky z Pelhřimova a okolí

31. července 2013 
Ahojky nenajdu tu nejakou maminku z Pelhrimovska na povidani? Nebo na pozdejsi prochazky s kocarkem?
10. led 2008 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky:slight_smile:já už teda nebydlím na pelhřimovsku ale bydlela jsem v Dudíně jestli znáš:slight_smile:je to poslední vesnice v okr.Jihla a pak už je Vyskytná a ta už je okr.Pelhřimov takže jsem bydlela tak na půl na Pelhřimovku a na půl na Jihlavsku :grinning: koukám 33tt tak to už za chvilku bude že??já už to mám teda za sebou ale není to tak dlouho malý jsou 3 týdny:slight_smile:
11. led 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj. jo vim kde to tam je, jezdila sem s pritelem do Mysletina na chatu, je to tam kousek ze?! Muzu se zeptat kde si rodila jestli Pe nebo Ji??
12. led 2008 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska:slight_smile:
jojo Mysletím to je hned za kopcem:slight_smile:Tam bydlí kámoš:slight_smile:Měla jsem rodit v Jihlavě ale měla jsem tam potíže, tak jsem jela ke svý DR.řekla jí co mi v Jihlavě řekli a ona jestli nechci změnit nemocnici, moje DR.pracuje v HB takže jsem rodila nakonec v HB, přenášela jsem a ona mi nakonec porod vyvolávala jako moje DR.tak jsem nakonec byla i ráda že je tam doktorka u mýho porodu kterou znám:slight_smile:Ale asi být tebou tak rodím v Pelhřimově slyšela jsem že to tam není špatný:slight_smile:Já s Jihlavou nemám moc dobrý zkušenosti, ale třeba můžeš tam rodit a bude vše O.K:slight_smile:
12. led 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,nenajde se nejaka mamca bud s detma nebo cekajici z Humpolce?Na popovidani,obcas zajiti do cukrarny a tak?Kdyby jo,bylo by to super.Luice 24 let / mam syna Krystofa 15 mesicu a v breznu termin na narozeni druheho miminka.
21. únor 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,konecne nekdo z Pelhrimova :slight_smile: jak se mate?
17. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooo je to nekdo z pelhrimova??????
17. pro 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky se přidávám, snažíme se letos od ledna tak doufám, že nás mimís nenechá dlouho čekat :grinning: a co vy jak dlouho jste čekali, nebo to bylo neplánovaný :slight_smile:
19. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,nam se to povedlo na po 3,je to hodne o psychice a ted uz je Kubickovi pul roku,starsne to vsechno utece
26. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžete mi doporučit dobrého soukromého gynekologa z Pelhřimova??
9. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak koukám že se konečně i do pelhřimova dostala vymoženost jako je modrý koník :grinning: to jsem ráda :wink:
winii: gratuluju k miminku a držím pěstičky aby to dopadlo co nejlépe :slight_smile:
argousek: já chodila do nemocnice, soukromej gynekolog tu neni dobrej asi žádnej :unamused:
18. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, 18.2. jsme se u Dr. ujistili,že čekáme miminko, koukala jsem že s winii to máme úplně stejné. Já jsem z Vokova,tedy ještě ne úplně oficiálně,ale už tam bydlíme v našem domečku, který jsme si postavili.
20. únor 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladko: tak to moc gratuluju :slight_smile: taky bych brala miminko :frowning2: dej nám do alba nějakou svojí fotku :wink: a manžílkovu samozřejmě taky :slight_smile:
20. únor 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju za gratulaci,snad to bude všechno v pořádku.Yna další kontrolu jdu až 17.3.,proběhnou první odběry a mám slíbenou průkajdu :slight_smile: Tak chvilinku kouknu jakou by jsem tam mohla dát,ale jinou než svatební asi nebudu mít.Celý rok jsme stavěli,takže společné fotky moc nemáme.Fotili jsme jiný věci :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladko klidně foto ze svatby, ty jsou stejně nejhezčí :slight_smile: ve vokově bydlí moje bejvalá spolužačka s holčičkou :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt a jak se jmenuje?Moc lidí tedy neznám,ale pár jo,tak třeba jí budu zrovna znát. bydlíme tam teprve dva měsíce :slight_smile:
20. únor 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladko jmenuje se Pavla a mají holčičku Valerii skoro 2roky starou
20. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak tu asi neznám,ale myslím si,že až tam začnu drandit s kočárkem,tak se určitě poznáme :wink:
20. únor 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevím jak dlouho tam ještě budou bydlet, aby si to s tím kočárem stihla :grinning:
20. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo se stěhuje tam a někdo zase odtud :slight_smile: ale na tak malou vesničku je tam dětí jako smetí a bude jich přibývat
20. únor 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dobře :slight_smile: aspoň bude mít ten váš prcek kamarády :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to bude.Sousedi čekají také a budeme to mít skoro stejně,takže dětičky se nudit nebudou. Ty jsi přímo z pelhřimova?
20. únor 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj přímo :slight_smile:
20. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik,dobrej gynekolog je v nemocnici primo primar Petrik.JA sem k nemu chodila celych devet mesicu a byla jsem s nim spokojena
Ewuska:tak az bude lepsi pocasi muzem se sejit.Moc se budem s Kubickem tesit :wink: :slight_smile:
21. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Winii:gratuluju k dobremu vysledku a at vse dopadne dobre.Je fajn,ze se modrej konik rozjel i v Pelhrimove,tak az bude hezky,muzem naplanovat nejaky srazik????? :slight_smile: :wink:
22. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru: už se těším až se sejdeme :slight_smile: a samozřejmě ráda poznám i ostatní pelhřimačky :wink:
22. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Konok,na pelhrimovsku se asi nerozjede co??????? :unamused: :frowning2:
27. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
very: vidím to bledě :frowning2:
2. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pelhrimandy kde jste?????????????????????????? :unamused: :unamused:
5. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Juj tady je tak krásně mrtvo :sweat_smile: To tady fakt není nikdo z pelhřimova?
26. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
PELHRIMAN :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: DY KDE JSTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek