• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, nemaminky, snažilky z Pelhřimova a okolí

31. července 2013 
autor
veru: tak co kdy se sejdem? tenhle týden bude asi ještě ošklivo, ale ten příští by to třeba šlo ne??! :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Pelhřimově to prostě nežije...
12. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,fakt me to stve-nejde usporadat nejakej srazik je to na prd!!!!!!!!! :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused:
17. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Prosím, poraďte mi v Pelhřimově dětského doktora. Jsme přistěhovalci, takže vůbec nevíme... :frowning2: Předem dík!!
14. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,muzu doporucit pani doktorku Norkovou-ulice Nadrazni.Uzasnej pristup :wink: A odkud jste se prisrehovali???? :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... Teda jestli sem někdo nakukuje... Verynek- sice odpovím pozdě, ale přece. Jsem přistěhovalec z Kamenice nad Lipou, takže né moc z daleka. A děkuju za radu doktorky Norkové. Zatím jsme nadmíru spokojení, fakt nádhernej přístup!
5. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verynek je tu naprosto mrtvo :frowning2:
30. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinape jojo, naprostý mrtvo
30. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy.Je tu nekdo? Jmenuju se Katka a mam 7mi mesicni dcerku, ale nikoho tu nemam a tak hledam nekoho kdo by chodil snami na prochazky, do cukrarny atd. mita20@seznam.cz
20. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko - jsi přímo z Pelhřimova? My ano.... Mám kloučka....
Kde jsi rodila?
24. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, většinou jste tady maminy, ale v v názvu jsou i snažilky, najde se tady nějaká snažilka z pelhřimovska na pokecík, kafčo, klidně i nějaký sport? Snažíme se 5 let a hledám k sobě spřízněnou dušičku :slight_smile: budu ráda když se ozvete
8. srp 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Koukám, že to tu moc nežije, ale třeba si tohle někdo přečte. Nevíte, jestli není v Pelhřimově, nebo jeho blízkém okolí nějaké mateřské centrum, nebo nějaké místo, kde se setkávají maminky s malými dětmi? Mám půlročíní holčičku a bydlíme na strašně malé vesničce, kde bydlí samí důchodci. Nedávno jsem se přistěhovala, takže tu nikoho neznám a hrozně ráda bych byla v kontaktu s nějakými maminkami na mateřské dovolené. Podle mě tady něco takového hrozně chybí.
1. pro 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hledám maminku na procházky... z pelhrimova a okolí :slight_smile:
26. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamca123 Ahojky, já jsem přímo z Pelhřimova, odkud ty? "Pelhřimaček" tu asi moc není a já ve svém okolí bohužel moc maminek nemám, tak budu ráda za nějakou sdílnou duši :slight_smile:
Jak máte doma staré robátko?
My máme roční dcerku a na cestě další holčičku, kterou čekáme v listopadu, takže kočárků na prochajdu bude hafec :slight_smile:
11. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejtho ahojky:slight_smile: my taky čekáme mimčo takhle na zimu :slight_smile: ale teprv první :slight_smile: v Pelhřimově znám jen jednu maminku, ostatní kamarádky ještě dětičky nemají a ani zatím neplánují... Chodíš sem často?
6. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mac9 Jé ahojky, to jsem ráda, že se ozvala nějaká další Pelhřimanda :slight_smile: Já jsem na tom s kamarádkama úplně stejně. Pořídili jsme si první, když mě bylo 24. Podle mě akorát, ale na většinu mých kamarádek příliš brzo a právě že děti také nemají a ani neplánují.
Sem na Koníka jsem se naučila chodit ještě těhotná s první dcerkou-Emčou. Vlezla jsem do jedné fajn skupinky červencových maminek a dodneška si hodně píšeme a radíme a jsem za to ráda, právě proto, že okolo sebe moc jiných maminek nemám.
Ještě jsem ve skupině maminek na facebooku. Teď plánovali i nějaké srazy, tak jsem se chystala, že bych také třeba mezi maminky vyrazila :slight_smile:
Ty jsi přímo z Pelhřimova? Kdy čekáte mimčo? Víte co to bude?
6. srp 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to jsi mladá maminka. Mě je 27. Takže tobě teď těch 26? Počítám správně :slight_smile: A podařilo se ti seznámit tady s nějakýma holkama z Pelhřimova?Jako že se třeba vídáte osobně? Ano, bydlíme přímo v Pelhřimově. I když ,,teprve,, jen 7 let:slight_smile: No ale pracuji ve firmě, kde mimo mě žádný jiný holky nepracují...Takže potkat nějaký nový maminky je trochu problém:slight_smile: tak to jsme na tom stejně- začala jsem před pár měsíci chodit na prosincovky:slight_smile: Čekáme mimčo v prosinci. Pohlaví víme, a nechali jsme si to pro sebe, i když tady na prosincovky jsem to tedy napsala- jak se neznáme přímo osobně:slight_smile: Vy jste si to taky nechali říct? a ona existuje nějaká skupina na fb přímo maminek z Pelhřimova? snad jsem tě nezahltila dotazama....:slight_smile:
6. srp 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejtho tak teď jsem si všimla, že v předchozím příspěvku si psala, že čekáte holčičku,tak to se omlouvám a moc gratuluju k další princezničce :slight_smile:
6. srp 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mac9 Mě je 25-malé byl teprve v červenci rok a v listopadu už čekáme druhé-trošku jsme si pospíšili. Ona ta druhá holčička nebyla úplně plánovaná - resp. byla, ale né tak brzy :slight_smile:
Jinak my bydlíme u Městských sadů a chodíme občas na hřiště hned pod barákem, takže tam se s pár maminkami občas potkám a popovídáme. Pak znám pár maminek z okolí Pelhřimova - i budoucích maminek, ale spíš se potkáváme náhodou, než že bychom se domlouvali-což je trošku škoda :slight_smile: Pak mám pár známých-ještě ze školy a nebo od manžela z práce v Havlíčkově Brodě, takže občas jedeme i tam na koupaliště nebo na hřiště.
Jinak na FB přímo skupina maminek z Pelhřimova není, ale právě z okolí-Jihlava, Havlíčkův Brod a nějaké Pelhřimandy jsou tam také, co jsem koukala. Ale s žádnou se neznám osobně. Spíš právě s holkama z Brodu - zkus si najít: Šťastně unavené maminky a nebo Supermatky :slight_smile: Když požádáš o členství, určitě tě přidají. Je tam plno těhulek i maminek co si vyměňují rady, nápady, diskutují a občas se právě organizuje i nějaký sraz. Sice asi ne v Pelhřimově, ale pokud je to tady v okolí, tak je to myslím pořád dobré a dá se :slight_smile:
Děkuji za gratulace-my jsme se nenechali překvapit ani u první a všem jsme to hned řekli. U druhé jsem to vědět nechtěla, jenže okolí nám furt říkalo, že budeme mít určitě kluka a pořád se ptalo, jak se má chlapeček apod, že mě to potom už štvalo, jak všichni počítají s klukem, i když my jsme pořád říkali, že je nám to opravdu jedno. Tak jsme jim pak s druhou holčičkou vytřeli zrak :slight_smile: A jsem ráda. Budou blízko sebe, tak si holky vyhrají. A kluka zkusíme třeba za pár let ještě dotřetice :slight_smile:
6. srp 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaká maminka z okolí Kamenice nad Lipou??
12. pro 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .. najdu tady nějakou maminu i nemaminu na pokec ???
22. črc 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewuska ahoj .. jsem tu si ce o pár let později ale jsem ... pokecáš ???
22. črc 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Pelhřimov nežije ...
22. črc 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rasounek ale jo, žije :slight_smile:
22. črc 2013 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicka07 aj ak to žije .. jak to žije ??? Jsem Janča a Jsem z Bořetín ..
22. črc 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejtho ahoj a ve ktré supině na Facebooku jsi ???
22. črc 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rasounek Ahojky já jsem z Kojčic u Pejřimova :grinning: ,jméno je asi jasné :slight_smile: ....mám dvě dětičky,a na mateřské je fajn...
22. črc 2013 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicka07 tak to já mám po mateřské ale taky jsem doma ... teď přes ty krásné dny .. je super být doma .. ale když je dost hnusně což ze začátku léta bylo mě to doma moc nebavilo ... :slight_smile:
23. črc 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám krásné a slunečné pozdní ránko ... :slight_smile: :grinning:
23. črc 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rasounek Na mě je až moc hezky, že už se to venku nedá, tak zase dřepíme doma :frowning2: a to jsem se tak těšila až budeme z porodnice doma... ty už máš docela velkou holčičku, na to jak vypadáš mladě :slight_smile: to já asi jsem už proti tobě stařena :grinning:
23. črc 2013 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek