• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Odolena Voda a okolí

5. července 2014 
Ahoj hledám spřízněné duše z Odolené Vody a okolí na procházky s kočárkem a abych si měla s kým popovídat.
19. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 ahojky, jsem také z odolené vody. ani jsem nevěřila že narazím konkrétně na odolku :grinning: koukám že příspěvek je z listopadu tak snad sem průběžně zavítáš :sweat_smile: :slight_smile:
17. led 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky já se sem dívám každý den. To je super že se našel někdo přímo z Odolené Vody, jsem ráda. Maminek s kočárky tu vídám hodně, ale teď v zimě se nedá se někde zastavit a popovídat. Už se těšíme na léto až budeme chodit na písek :slight_smile:. Dívala jsem se že máme skoro stejně staré kluky. Nám teď bude teprv 7.měsíců, ale to není tak velký rozdíl :slight_smile:. Kdybys chtěla tak klidně můžeme někdy vyrazit na procházku.
20. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 říkala jsem si přesně něco podobného - kočárků vídám také dost :slight_smile: už aby bylo alespoň jaro. včera se Tomášek poprvé sám postavil, takže se fakt nenudím. pořád hlídám a sleduju aby nepadal, což se samozřejmě zatím děje :grinning: na procházku můžem určo někdy vyrazit :wink:
21. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme z Dolínku, odkud jste vy?
21. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo to znám, taky musím být celý den ve střehu, odpočinu si jen když Daneček spinká :slight_smile: - což není moc často. My jsme z Dolního náměstí, bydlíme hned za diskotékou :slight_smile: Tak to by bylo super, my chodíme ven většinou kolem 14:00 - 15:00 hod. Jak si dáme vědět?
21. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaké to je bydlení za zády s diskotékou? :slight_smile: jeee tak to my právě cca ve dvě papáme.. takže bysme mohli předtím a nebo potom. no my jsme teďka nemocní - sice teda kašel už docela dobrý ale z nosu mu pořád teče dost tak teďka radši ještě ven nechodíme. co někdy po neděli? to už myslím bude celkem ok :wink:
21. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačkoooo?!?
30. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jsem taky z odoleny vody(že kačko :slight_smile: ) a uvítala bych tady maminku se starším dítkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka koukám na tvou "dnešní zprávu" a zrovna si říkám to samé.. asi se všechny maminky už znají z písku nebo co :grinning: my se přistěhovali teprve před necelým rokem a neznám tu teda nikoho :confounded:
1. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blizennec já jsem vyrůstala v dolínku(naši bydlej u opery),pak jsem 3 roky bydlela v bášti a teď jsem s martínkem na vodolce u lékárny.pár maminek tady znám,ale většinou mají mladší dítka.....
2. únor 2011 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda vůbec nevím kde je.. tak se tu něčemu říká? :sweat_smile: no a v bášti se ti nelíbilo že ses sem zase vrátila?...
2. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky!!!! Moc se omlouvám, ale nějak jsem se sem nedostala :slight_smile: - spíš nebyl moc čas.
Jani u nás není problém, můžeme i později. Daneček ještě nemá vůbec režim, spí kdy se mu chce - většinou právě venku :slight_smile:). Tak když budeš chtít můžeme klíďo vyrazit. Slibuji že už budu číhat na zprávu každý den :slight_smile:.
Jooo Sylvi to víš, nás malých je taky málo :slight_smile:

Jinak děvčata chodím každou neděli na Zumbu do tělocvičny na základku od 18:00hod, nechcete taky vyrazit??? Je to super relax.
2. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 já už myslela že sis třeba kočárkování rozmyslela... :sweat_smile: :grinning: nic se neděje, taky to znám :wink:
no my teda úplně pevný režim taky nemáme, ale většinou spí Tomášek 2x denně, jídlo se mu snažím dávat zhruba ve stejnou hodinu, ale někdy se to teda taky parádně nabourá. zrovna dneska mi tady skoro usnul při hraní na koberci asi v půl jedenáctý. V jedenáct měl dostat svačinku, jenže když už skoro spal tak jsem ho prostě položila akorát do postele. No a vyspával až do teď :slight_smile:
Dneska jsem si dop říkala jak hezky svítí sluníčko, že bysme mohli odpo vyrazit na procházku, ale zrovna koukám že sněží, prší nebo možná oboje dohromady :angry:
Jeee zumba - o tom se teď hodně mluví a prý to i holky chválí :slight_smile: ani jsem nevěděla, že je to i u nás. Jaké to je? Je to dobrý na zlepšení postavy? :grinning: kolik vás tam vůbec chodí? a co to stojí?
3. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jíme tak nějak rozházeně, jí po menších dávkách a častěji (většinou každé 2-3hodiny). Teď akorátsi zase trochu cucnul mlíka a usnul :slight_smile:. Právě jsem si s manželem říkala jak to bude vypadat až mu budeme chtít nastolit režim i v jídle. Režim na ukládání ke spánku nám trval měsíc :slight_smile:), ale už funguje s malými občasnými vyjímkami :slight_smile:, je naučený každý den spinkat ve 21:00.
Dneska tam pěkně sněží, asi zajdeme jen k babičce na kafe :slight_smile:. Nemůžu najít pláštěnku a k babičce to máme kousek, tak to nevadí :slight_smile:. Ale kdyby bylo lepší počasí takl klidně můžeme zajít i zítra odpoledne. Pošlu Ti telefonní číslo a kdyžtak si můžeme i napsat smsku :slight_smile:.
Juu Zumba je fajn, hlavně se člověk odreaguje a užije si srandu (ikdyž mu to kolikrát nejde) :grinning: - a malýho si aspoň pořádně užije taťka :slight_smile:. Říká se že by se po ní mělo i zhubnout i zformovat postavu, ale za jak dlouho to nikde nepíšou (radši) :slight_smile:, je to v neděli v tělocvičně od 18:00 nebo od 19:00 a jedna lekce stojí 70,-Kč. Takže kdybys chtěla můžeme zajít.
3. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 a ty ještě kojíš? ona je to tak s čímkoliv - režim v jídle, ve spánku nebo prostě cokoliv není podle nich tak se vzpouzejí :grinning: všude píšou že to chce vytrvalost, jo určitě je to pravda, ale někdy je to fakt těžký.. že? my naštěstí máme malého naučeného s koupáním úplně odmala - v sedm vana, papání a do postele.
tak jaké bylo kafčo u babičky? to je tvoje babička či malého babička? :grinning: my nikam nešli, bysme asi přišli jak sněhuláci :grinning: navíc teda bohužel na sporťák jaksi nemám pláštěnku :sweat_smile: pořád sháním ale patrně budu stejně muset koupit novou.
zítra teda se asi pojedu podívat do letňan na bačkůrky pro malého a musím taky do drogešky. pojedu dop a dlouho tam být nechci, nějak náladu na chození po obchodech nemám ale do obchodu musím :slight_smile: řekla bych že do těch cca dvou kdy malej obědvá, budeme doma, tak bych případně písla sms :wink: tedy pokud opět nebude celý den sněžit :slight_smile:
3. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne už nekojím, máme mlíčko, dopoledne na svačinku už dostává přesnídávky a večer má kaši :slight_smile:. Joo vytrvalost, ono to opravdu ne vždy jde. Já zítra nakonec nemůžu volala mi ještě účetní z práce že mám přijet podepsat vyúčtování daní :slight_smile:, takže nevím kdy dorazím protože musím jet MHD :frowning2:. Ale klidně mi zkus napsat, třeba už budeme doma :slight_smile: Kafíčko u babičky bylo fajn, aspoň jsem měla zase chvilku klidu, je to moje babička a s malým si vyhrajou klidně i 2hodiny v kuse, což on potřebuje :slight_smile:.

Tak to nevím jestli by ten náš šel spinkat tak brzo, myslím si že je po tatínkovi, ten byl od malinka sova - takže jsem ráda že aspoň do těch deseti je vždy v postýlce a spinká :slight_smile:, uvidíme jak to bude v puvertě :grinning:.
Tak krásný večer pa
3. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 tyyy jo tobě vydrží spinkat až do desíti jo? :astonished: teda závidím :slight_smile: no tak v pubertě už k němu aspoň ráno nebudeš muset vstávat ne, tak je jedno v kolik vstane :grinning:
a přesnídávky mu chutnají? vy jste nezačínali se zeleninkou k obědu? nám to tak radila dr. a i teda kamarádka co má teďka cca 15měs holčičku. začali jsme zeleninkou, pak jsme přidávali dop ovoce nebo přesnídávku, pak odpo jogurt a nakonec kašičku na noc.
to máš dobrý když máš takhle blízko nějakého příbuzného :wink: jsi přímo odtud nebo jste se sem přistěhovali? já mám rodiče až na druhym konci prahy :frowning2:
4. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zeleninku nám vůbec nechce papat, tak jsme ji přeskočili :slight_smile:), má radši ovoce, už papá s tátou i jogurty, rohlíky a tak :slight_smile:. Náš Daneček má svou hlavu a jen tak něco mu nevnutíme ne-li mu něco vnutit :slight_smile:, takže jsme to přestali řešit a dáváme mu na co má chuť - samozřejmě jen to co by už mohl jíst, na řízek si ještě počká, stejně nemá zoubky :grinning:.
Jo je to super mít blízko babičku, a to ještě bydlím s mojí mamkou a tchýně bydlí taky na Vodolce :slight_smile:, ale někdy to tak super není :slight_smile:. My tu bydlíme už asi 13let.

Ne ne že spinká do deseti kéžby, ale večer do deseti nejpozději usne - blbě jsem to napsala :slight_smile:. Ale bylo by to faj, my máme budíček většinou kolem sedmé ráno, to už stojí v postýlce a brblá, někdy i ječí :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, dnes jsem slíbila procházku babičce, tak když budeš chtít můžeme se domluvit na zítra klidně zase odpoledne ju?
7. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačko já se sem nějak dřív nedostala... včera jsem si akorát stihla přečíst, že nemůžete a už nestihla odepsat :sweat_smile: dneska bysme klido odpoledne vyrazit mohly :wink:
8. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 jeeee no tak to jsem špatně pochopila.. a já si říkala, že by to byl takový spáč :grinning: ale bylo by to krásné že :wink: :slight_smile: my vstáváme většinou taky kolem sedmé nebo půl sedmé, povídá, zpívá a někdy pak začně taky ječet :slight_smile:
tak jsem si vyžehlila a uvařila a koukám že času už moc není, už by měl vstávat :slight_smile: dostane přesnídávku a cca ve dvě obídek - květák na mozeček s brambůrkama, minule mu to mooc chutnalo :slight_smile:
pak můžeme klíďo vyrazit na procházku, sluníčko už vykukuje :wink:
8. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ju klidně pak můžeme vyrazit :slight_smile:, stačí napsat cca v kolik a kde se sejdem :slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 ahoj kačko, martin měl od středy dovolenou, takže jsme spolu vyřizovali nějaké věci. po neděli bysme zase mohly vyrazit ven co říkáš? když bude pěkně :wink: :slight_smile:
11. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme byli v mělníku a malému jsem tam v kiku koupila nové džínečky za 89 už ve vel. 80 a jsou bombové. s páskem :grinning: dostane je v březnu k svátku :slight_smile:) už se těším až mu je na jaře obléknu a doufám že to jaro přijde brzy :slight_smile: :grinning:
11. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jani! Klidně zase můžeme vyrazit na procházku, budu se těšit. My jsme teď taky pořád někde byly a něco zařizovali. Včera jsem byla s malym u kamarádky, v úterý rodí, tak jsem jí ještě chtěla vidět :slight_smile:. Ty jo to ani nevím že kik je i na Mělníku, budu se tam muset jet konečně někdy podívat - všichni si to tam chválí, tak jsem zvědavá :slight_smile:.
Taky bysme potřebovali nějaká kaťata, ale ještě počkám :wink: .

Tak po neděli klidně zase půjdeme ven - tedy když nebude -10 :slight_smile:
12. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 ahoj kačko, nějak vůbec nestíháme... zase :sweat_smile: :frowning2: včera jsme byli celý den pryč a teď když spinká tak se snažím poklidit, uvařit, vyžehlit však víš :grinning: když je vzhůru tak to moc nejde.. zítra prozměnu budu odpo "tvořit" dort s nejmladší ségrou pro naši prostřední ségru :grinning: bude mít 25. no a na pátek jsem domluvená s kamarádkou.
doufám že se nezlobíš, ale tenhle týden procházku asi už nezvládneme..
16. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec ahojky Jani, vůbec nic se neděje, my taky máme trošku více nabito. Já to plně chápu. Daneček je čím dál víc aktivní a doma mi už moc nechce spát. Spí mi jen necelou hodinku dopoledne a pak asi tak hodinku odpoledne. Nejlepší je to když jsme venku, to vydrží i 2hodiny :slight_smile:. Takže já doma moc času na úklid nemám - musím uklízet až po večerech :slight_smile:). Petr je teď celý týden an Slovensku a babička randí - tak jsme tu sami :slight_smile:.
Příští týden akorát nebudu moct ve středu, jdeme na 8měsíční prohlídku a pak jedeme do Prahy - jdu na pohovor na brigádu :slight_smile:.
16. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 teda tvoje babička ještě randí jo? :slight_smile: :wink: no jo to jsem viděla, v kočárku se mu líbí, celou procházku prospal :grinning:
tenhle týden byl docela dost nabitý a docela náročný.. nakonec jsem musela vypustit návštěvu u kamarádky v pátek. moje ségra přijela ve čtvrtek odpoledne, já zatím připravila krém na dort, pak jsme spolu upekly korpus, promazaly a pokračovaly jsme další den. dal nám teda docela zabrat, dělaly jsme ho asi do dvou - i když teda jsme se u toho snažily hlídat tomáše, aktivistu jednoho :grinning: v sobotu jsme byli na té oslavě a ségře se dort líbil, tak to jsem ráda :slight_smile:
my jeden den asi taky nebudeme určitě moct, martin si chce vzít dovču a chceme zajet něco vyřídit spolu do prahy a rovnou zajedeme na anděl, máme tam poukázky do chicca ale už jen do konce měsíce takže to musíme utratit :slight_smile:
a jakou brigádku budeš případně dělat?? budeš dojíždět nebo je to něco z domova přes net?
20. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale nikde nic není, žádné pořádné nabídky ani na práci z domu, tak jdu zkusit dělat do Mekáče :slight_smile:, každá koruna je dobrá :grinning:.
Pán tak to je super že se Vám dortík povedl, já jsem teď o víkendu taky experimentovala, dělala jsem nějaký dort se šlehačkou a banánem. Vcelku dopadl dobře :grinning:.
Dneska jsme byli v Liberci v Zoo na výlet, a zase to celé prospal - vzbudil se až na konci u slonů a Ti ho moc nebrali :grinning: a po cestě autem zpátky domů zase chvilku spinkal :slight_smile:.
Tak se nějak domluvíme na nějaký den v týdnu, kromě teda té středy. Zítra ráno jedu se Sylvou a s dětma na cvičení do Báště, tak jsem zvědavá :slight_smile:).
20. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, holky, chtěla bych se Vás zeptat, přemýšlíme, že bychom si koupili vl.byt v Odolce, jak tuto část vidíte vy? Jste rádi, že tam žijete? Nebo byste raději bydleli jinde? Abychom věděli, zda se tam hnát, nebo hledat jinde..:slight_smile: Zatím bydlíme v podnájmu v Letnanech...děkuju moc!! :wink:
20. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Tvůj příspěvek