• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Odolena Voda a okolí

5. července 2014 
@moncicak.as ahojky :slight_smile: my jsme taky bydleli dřív v Praze, přestěhovali jsme se sem loni v březnu a zatím můžu za sebe říct, že se mi tu líbí :slight_smile: je tu školka, škola, potraviny (my nakupujeme v Praze, ale když třeba něco zapomeneš nebo se ti nechce jet do Prahy tak je to super), dokonce pošta a diskotéka :grinning: tu ohodnotit nemůžu, protože jsem tam nikdy nebyla :grinning:
manžel pracuje na Proseku, takže to taky nemá daleko, řekla bych že špatné spojení sem není. vím jaké je to třeba na strakonické (ze zbraslavi směr mníšek) to je ve špičce docela katastrofa, tady bych řekla, že ve špičce si maximálně chviličku počkáš u kruháče u zdib jinak fakt v pohodě :wink: :slight_smile:
a navíc bych řekla, že oproti Praze je tady fakt nádherný klídeček :slight_smile:
už mě víc nenapadá, ale klído se ptej kdybys ještě něco potřebovala vědět :wink: máte tu už něco vyhlídnutého nebo zatím okukujete "vesničky" za prahou? :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 jo to určitě a jak často tam budeš chodit? kam budeš dávat danečka během toho? nebo budeš chodit na nějaké noční šichty a hlídat bude tatínek? :grinning: :wink:
hele důležité ale přeci je aby dortík chutnal ne :wink:
váš daneček, koukám, všechny výlety a procházky vždycky prospí. se ani nedívím, sloni jsou takový nudní - sotva se hýbají, nic nedělají :grinning: :grinning:
tak my ve středu bysme taky nemohli, už jsme se s martinem dohodli, že do toho chicca zajedeme ve středu a rovnou se podíváme k našim na lhotku a při tom ještě sfouknem prohlídku autosedačky ve vestci - doufám že bude za něco stát :slight_smile: ještě mě napadá že se chceme podívat na novodvorské do takka, přišli nám nějaké slevové kuponky 20, 30, 50% myslím tak třeba tam něco budou mít. no snad to všechno stihnem :slight_smile:
jeee a jaké cvičení? s dětma?
21. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blizennec Máme omezený rozpočet hypotéky, max. 1400000 zatim, a podnájem nám už leze krkem, navíc tenhle už neni tak jistý, jak jsme si mysleli, tak hledáme vlastní byt. V Praze se nechytáme, tak max. garzonku :grinning: A to ani náhodou, chci nejmíň 2kk, nejlépe 3kk. No a tenhle rok chceme už do vlastního, musí to být někde, aby tam měl manža spojení (pracuje v Coloseu na Andělu) a bylo to ne uplně mimo civilizaci...tak mě napadla Odolka a ještě Bryndýs, ale ta Odolka by se mi asi líbila víc, tak se raději ptám na názory:slight_smile: A nevíte, jak je to tam se školkami, je tam nával? Až bude Tedík (můj 2letý synátor:slight_smile: v pohodě, zatím se totiž topí v horečkách :frowning2: tak se tam chceme jet podívat, zda by se nám v Odolce líbilo:slight_smile: Slyšela jsem, že se právě u Vás dají sehnat byty za dobré ceny...
21. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, hlídat bude babička, ale nechci tam chodit každý den a jen odpoeldne :slight_smile:.
Dortík všem chutnal, tak asi nebudu tak špatná cukrářka :slight_smile:.
Daneček vždycky všechno prospí, pak má nejvíc aktivity když jsme doma a já chci aby spinkal :slight_smile:.
Byli jsme dnes na cvičení s dětmi v Bášti, je to sice od 1roka, ale byla tam i holčička 9měsíců, a bylo to super. Děti se tam vyřádí a všichni jsou tam super. Daneček nejdřív jen čučel jak puk, protože tolik dětí ještě neviděl :slight_smile:, ale jak se rozkoukal tak si tam lezl a dokonce se někdy i zapojil. Ani celou dobu neplakal, tak to bylo super. V autě mi usnul, tak jsem si říkala, super bude aspoň hodinu spinkat - hmm a jen jsme přijeli domů tak se vzbudil a už neusnul. Tak zase budu muset odpoledne na prochajdu, to už snad prospí :grinning:.
21. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as Ahojky, já bydlím na Odolce už asi 15let, a jsem spokojená, je tady vše základní co člověk potřebuje, škola, školka, obchody, zdravotní středisko, pošta, dokonce i hala, kde hraje výborný volejbalový tým :slight_smile: a bude tu i to slavné letiště :grinning:. Jak psala @blizennec tak diskotéka je tady pro náctileté, já už tam nechodím není o co stát. Jinak kultura a zábava tady na Odolce moc není, občas se něco chystá, ale moc toho není. Vše je ale v dostupnosti autem nebo MHD :slight_smile:. Na Odolce začala Zumba, tak tu mám aspoň 1xtýdně vyžití já, jinak pro děti je tu dětské centrum Sluníčko, což by pro Tvého Tadeáška už mohlo být super.
Co se týká ceny bytů tak je to tu samozřejmě dostupnější než v Praze, my bydlíme ve starém paneláku, ale jsou tu i novostavby, nebo tu můžete koupit pozemek a postavit si domek :slight_smile: (http://www.wadia.cz/cz/reality/pozemky-odolena-voda/o-pozemcich.html) taky jsem po nich koukala, ale nakonec nám to nevyšlo :frowning2:.
Určitě se zajeďte podívat je tu celkem hezky, jsou tu i 2 lesy, takže příroda tu je, v létě je tu úžasná restaurace v Dolínku (je součástí Odolky), kde je obrovská louka pro děti na hraní a pořádají se tam i různé akce pro děti :slight_smile:.
No a školka - to nevím, ale podle mého názoru by to chtělo ještě jednu, je tu spoustu nových maminek a spousta dětí a školka má malou kapacitu, slibují postavit ještě jednu, ale to bůhví kdy. Ale pokud půjdeš do práce po mateřské tak se raději předem zeptej, abys na poslední chvííli nehledala školku někde jinde.
Takže když to shrnu, asi bych neměnila, i když mi chybí Praha (bydleli jsme tam rok v podnájmu), ale zase je tu klid a pohoda.
Tak mi pak dej vědět jak se Vám líbilo na Odolce :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 kačí cože on už nespí?????????????to je nemožný..........tak snad to odpolko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2011 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sylvka Joo Sylvi spal fakt asi jen max. půl hoďky :slight_smile:, já to nechápu - za chvíli budu já k.o. a on úplně ready :slight_smile:)
21. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as řekla bych že @kacule201 to vypsala fakt perfektně. tak přeci jen je tu "krapet" delší dobu než já :grinning: o zdravotním středisku jsem se tedy úplně zapomněla zmínit, úplně mi to vypadlo - je to super, když je malý nemocný tak nemusíš daleko :wink: jak píše Kačka, někdy mi taky praha chybí ale neměnila bych - teda alespoň prozatím... :grinning:
a určo by mě pak taky zajímalo, jestli se vám tu líbilo :wink:

@kacule201 Kačko a kde je ta úžasná restaurace? zatím vím, že je něco u hřiště ale jestli je to restaurace nebo nějaká hospůdka netuším, viděla jsem jen, když jsem šla okolo s kočárem.
no jo ty máš trochu výhodu když máš vedle babičku :slight_smile: mě se teda dneska nikam vůbec nechtělo, vylezla jsem ven a když jsem koukla na teploměr (bylo asi mínus 7) a pěkná kosa teda byla, tak jsem zase zalezla a řekla, že dneska zůstanu pěkně doma v teple :grinning: vy jste nakonec byli venku?
to je super, že se mu cvičení líbilo, aspoň se vyřádil :wink: ale koukám že pro Danečka asi pořád málo... :grinning:

jeee ještě jsem si vzpomněla jak píšeš o té zumbě - možná bych se taky přišla podívat :slight_smile: je něco co musím mít sebou? samozřejmě kromě svého "úboru" :grinning: jo a co vlastně na sebe? dlouhé gatě nebo mi to dá tak do těla, že si mám vzít kraťasy?? :grinning: a botasky?
21. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jani já jsem taky nebyla venku, sice pak svítilo sluníčko, ale stačilo mi to do obchodu a zpátky :slight_smile:. Zítra ale už půjdeme, aby i malej byl venku. Naštěstí mi dneska odpoledne padl za vlast a spinkal dvě hodinky :grinning:.
Jinak ta restaurace je v Dolínku - Koliba, je tam zastrčená, ale můžeme se tam jít podívat.
Když budeš chtít, tak zítra bysme mohli vyrazit na prochajdu spolu.

Na Zumbu potřebuješ jen boty se světlou podrážkou, tepláky nebo tříčtvrťáky jsou lepší, protože v šatnách je pak zima a nějaké triko nebo tílko, ručník, pití a jak říká Petra (instruktorka) hlavně dobrou náladu.

Jestli budeš chtít tak zítra se domluvíme na prochajdu.
21. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 tak to je super že aspoň odpoledne "si dal říct" :grinning:

dneska na prochajdu asi už také půjdem, takže bysme se zase mohly někde potkat :wink:
22. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ju, kde se sejdeme??? Nám je to jedno. A v kolik??
22. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 klido jako minule? nám je jedno kde :wink: akorát se ve dvě napapá a pak můžeme vyrazit. písnu sms až budu vyrážet ok?
22. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holký vemte nás sebou :slight_smile: v kolko jdete?
22. únor 2011 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O.k. Takže zase ve tři u pošty ju??? Už se těším. Sylvi klíďo pojď s námi!!!!! Půjdeme ve třech :grinning:
22. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u počty dole,jo?a kam půjdem?nedáme třeba kafe v tý kolibě?
22. únor 2011 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo to bysme mohli, domluvíme se na místě, ale já jsem klidně pro.
Ju ju dole u pošty, budeme tě očekávat :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k těšim se.
22. únor 2011 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 ahoj kačko, tak na tuhle neděli tu zumbu ještě nevidím... musím sehnat něco na sebe abych nešla v teplákách s dírama :grinning: a hlavně botky se světlou podrážkou..
26. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jani, jasná věc, ale tepláky s dírama jsou sexy :grinning:!
Tak dej pak vědět, dneska jsem nebyla doma, tak píšu až teď :slight_smile:.
27. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holky!!!! Dneska je krásně, nechcete jít odpoledne na prochajdu???
28. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačko záleží ale kde ty díry jsou víš :grinning: :grinning:

my odpoledne určo půjdeme, je krásně :dizzy_face: sejdeme se jako vždy?
28. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec O.k. sejdeme se jako vždy :slight_smile:), Sváču vezmu sebou, protože Daneček má dneska hodinový skluz :grinning:.
Už se těšíme, pa pa ve 3 u pošty.

28. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 třeba si to ještě bude chtít vybrat ještě než půjdete :wink: :grinning: no ale třeba ho taky konečně uvidím nespinkacího v kočárku :grinning: když by tedy měl na procházce hladík
těšíme se :wink:
28. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Že by??? No uvidíme jestli bude chvilku vzhůru :slight_smile:)
28. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 třeba konečně taky uvidím jeho kukadla :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačko tak zítra na procházku nemůžeme, jdeme do kina :slight_smile: :dizzy_face: my snad od porodu nikde spolu nebyli, kromě tedy v lednu na maturáku mojí ségry. docela mě překvapil, že sám od sebe, aniž bych si "postěžovala", s tímhle přišel :slight_smile: je to už od pěti, a jelikož martin může jet zítra trochu dýl než v sedm, tak pojedem rovnou dopoledne do prahy s ním autem ať nemusíme pak autobusem. jsem zvědavá co to bude :grinning:
28. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jasný, ty se máš, to by Petra nikdy nenapadlo aby mě takhle překvapil :slight_smile:).
Jani prosím až budeš mít chviličku zkusíš se mi Martina zeptat na to auto - ne že bych nějak pospíchala, ale ať vím jestli mám shánět dál - znáš to :grinning:. Jsi zlatá, Užijte si kino - budu tiše závidět :slight_smile:
28. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 hele třeba to přijde, taky jsem si myslela, že by tohle martina nenapadlo, aby s tím sám od sebe přišel :wink: :grinning:
na auto jsem se ptala - klíďo se na to podívá u nás. to víš, moje vysvětlování a navíc ještě přes tebe zprostředkovaný - z toho moc moudrý nebyl :grinning: projede to a asi by řekl, co to je a jak a kolik by vyšla oprava a jestli to má cenu. zda tedy chcete :wink: pak se můžou chlapi domluvit, zda to třeba budete chtít nebo nebudete chtít od něj opravit :slight_smile:
říkala jsem rok 2006, pamatuju si správně?? a co je to za motor? (myslím 1.4 nebo 1.6. a tak). a je to benzín či nafta?
1. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani je to benzín, rok 2006 a motor jenom 1.2 :slight_smile:. Ju tak se někdy domluvíme až budou oba naši chlapi doma (asi o víkend) a my přijedeme, chlapi pořeší auto a my zajdemem třeba na prochajdu:slight_smile:

Jsi zlatá, moc děkuji. A jaké bylo kino???
1. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 nějak to vymyslíme, to je jasný :wink:
jinak film docela zajímavý - jmenovalo se to nevinnost, český film/drama a bylo to fajn zase po dlouhý době takhle někam zajít :slight_smile:
no a co u vás? jak jste vůbec dopadli v pondělí s mamkou?

dneska zase můžeme odpo vyrazit. máte něco v plánu nebo se sejdeme jako vždy? :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek