• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Odolena Voda a okolí

5. července 2014 
autor
@blizennec Ahojky Jani, no dneska takhle kolem té 3 je na nás pozdě, já jedu v 16:30 s kamarádkou na cvičení do Kralup. Chodíme na H.E.A.T., je to docela záběr, ale zase si odpočinu :slight_smile:). Ale zítra a v pátek má být ještě hezky, tak můžem zajít - to už nic v plánu nemám :slight_smile:

No slíbili nám že se druhý den ozvou - dneska je to třetí den a pořád nic. Takže si myslím že asi vybrali někoho jiného :frowning2:. Ale tohle mě pěkně štve, slíběj že zavolají v každém případě a pak se neozvou. Co by to lidem udělalo zavolata říct bohužel vybrali jsme někoho jiného :frowning2:.

Ju včera jsme byli venku s mamkou a představ si, Daneček celých 20minut čučel z kočárku a povídal si :slight_smile:). Myslela jsem že bouchnu šampaňský :grinning:.
2. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačko nevadí, vyrazíme dnes sami :slight_smile: to vůbec neznám.. :sweat_smile: to je nějaké cvičení pro tebe? nepředpokládám že pro danečka když píšeš že je to záběr :slight_smile:)

na zítřek jsem předběžně domluvená s mamkou (dnes mi volala) ale ještě to není jistý. uvidíme zítra dop jak to vymyslela, to bych ještě písla jestli můžeme. v pátek ale už určo nic nemám :slight_smile:

jo tohle je fakt na prd, to mě taky pěkně štvalo když jsem hledala místo. když má člověk např rozjednaných víc věcí tak neví jak dál dokud mu nedají vědět že. myslím že i blbý mail by stačil když tedy nechtějí s člověkem přímo mluvit a nikoho by to fakt nevytrhlo :angry: :frowning2:

teda hele to mě dělá fakt naschvál, zrovna když nejdeš se mnou... :grinning: no tak doufám že někdy jednou se dočkám třeba :grinning:
2. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 ještě jsem zapomněla napsat - večer jdu s tchýní do toho divadla, tak jsem zvědavá jak dopadne první samostatné taťkovo hlídání s večerní koupelí, hygienou, večeří a uspáváním :grinning:
2. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ju ju je to cvičení pro mě - jde o chůzi na běžících pásech v různých zátěžích. Je to ale super věc :slight_smile:.

Určitě mi dej vědět. My půjdeme oba dny abychom si užili krásné počasí :slight_smile:.
Já myslím že až půjdeme zase spolu, tak bude zase spinkat :slight_smile:), podle mě to byl jen zázrak který se nebude hned tak opakovat :grinning:.

Super, tak to se těším na vyprávění o tatínkově prvním večerním hlídání :slight_smile:) :wink: . A samozřejmě i o divadle.
2. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačko my dneska můůůůžeme ven :slight_smile: sejdeme se jako vždy?
3. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec jůůů tak to je super, tak se sejdeme jako vždy :slight_smile:) Těšíme se. Pa
3. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačko nevím který den je to přesně, tak píšu teď :slight_smile: Vše nej nej k narozkám a ať tě tvoji chlapi nezlobí :wink:
6. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jééé děkuji Jani!!!!!
6. bře 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 tak jaké bylo divadlo Kačko? :wink:
8. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, divadlo bylo super, po dlouhé době mezi lidma a ještě i představení bylo krásné - takže nádherný dárek k narozeninám :slight_smile:).

Zítra bysme mohli na prochajdu :slight_smile:)
8. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 tak to je super, hlavně že jste si to pěkně užili :wink:

dneska je fakt nádherně. a doufám že to tak i zůstane :grinning: takže bysme se mohly zase sejít jako vždycky?
9. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my vyrazíme asi o trošku dřív, takže bysme přišli asi až k Vám - rostou mu zoubky a je protivný, tak aby brzo usnul :slight_smile:). Byly bysme u Vás něco po půl třetí - můžem???
9. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 u nás je to teď podobný.. vůbec nechtěl dop usnout pořád řev, teď už by měl vstávat jenže spí teprve možná max půl hodinky. asi ho tak o půl vzbudím aby mi spal odpo v kočáru, protože jet se řvoucím miminem se mi moc nechce :sweat_smile: :grinning: protivnej totiž bude asi tak jako tak - ať ho vzbudím nebo ne. v půl třetí mu dám ještě nějakou malou sváču takže když po půl přijdete tak ok :wink: max chviličku počkáte, je krásně a daneček stejně tvrdě spinká i když stojíš :grinning:
prozvoň až budete na konci nové silnice (u těch tarasů/zábran) a já ho začnu oblékat
9. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře prozvonim Tě, jen nemám na Tebe číslo protože mám mobil v opravně a na simce se mi jaksi neuložilo :slight_smile:). Prozvoníš mě?? Já si ho uložím :slight_smile:
9. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den!
Dolínek zdraví zbytek Odolky - uz na Konika moc nechodim, ale je fajn objevit zde Odolacky.
Lada
9. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lada82 a my už jsme myslely, že nás tu víc není :grinning:
9. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 kačko nevím jak poslat obrázky do zprávy tak přidávám sem jak jsme se bavily.. ten 65 je můj úplně první, takže ty hadi okolo taky trošku vypadají :grinning: ale kytičky jsou vlastně taky moje úplně první podle návodu, ty snad jsou dobrý - samochvála smrdí, ale nevadí :grinning: :grinning: s oslíkama jsme potah vyválely moc takže je takový trošku "kostrbatý", ale nějaké věci pro příště už vychytané mám :slight_smile:
9. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Tý jo šikulka, jsou moc pěkné a určitě i dobré :grinning:. Samochvála sice smrdí, ale je zapotřebí :grinning:. No já myslím že se domluvíme :slight_smile:), něco spolu i vymyslíme.
10. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 děkujiiii :slight_smile: doufám že je aspoň trochu poznat že je to oslík :grinning: nějak jsme neměli předlohu tak jsme musely zapojit fantazii :slight_smile:
a neboj, až daneček dorazí na "party" našich 1.narozenin, tak dostaneš určo i ochutnat :wink: :grinning:
10. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oslík to byl 100%, já bych to asi bez předlohy nezvládla :slight_smile:.
Jůůů tak to ju, ráda ochutnám :slight_smile:
10. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 tak to jsem ráda :slight_smile: na včerejšek jsem dělala další dortík - minulý týden měl malej svátek tak jsme udělali takovou malou oslavičku :slight_smile: oboje rodiče + moje ségry a babička s dědou. odpo jsem vyslala na procházku ségry a představ si, že tomáš zase nespal.
no jinak teda dortík se mi moc nepovedl :frowning2: aspoň je to můj názor :grinning: :frowning2: no ale dobrý prý byl tak aspoň tak :slight_smile:
13. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, já jsem taky experimentovala - zkusila jsem udělat dortík jako že pro sebe k narozeninám, protože přijede kamarádka, tak jsem zvědavá jestli jim bude chutnat :slight_smile:). Dokonce se mi povedlo i trošku ho potáhnou - akorát se mi na spoustě míst potrhal - no ale na domácí výrobu super :.), teď ještě aby byl opravdu dobrý :grinning:.
13. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 no tak sem s fotkou, jsem straaaašně zvědavá :slight_smile: to je jasný, že byl určo dobrej, snaha a osobní přičinění se cení nejvíc :wink: :slight_smile:
13. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec No dortík byl vcelku dobrý, ale trochu jsem to přehnala s náplní :grinning:. Fotku jo??? A ne že se budeš smát :slight_smile:)
No ale zjistila jsem že to raději příště nechám na Tobě :slight_smile:.
14. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 prosímtě proč bych se měla smát, vždyť je dobrý :wink: a navíc každý kdo dělá nějakou věc prvně, tak to nemůže dopadnout jako od profesionála přeci :grinning: ty růžičky jsi dělala nebo koupila? a z čeho jsi vlastně potahovala? nebo jsi koupila už nějaký marcipán zpracovaný a jen válela a potáhla? :wink:
časem bys ty chybky všechny vychytala, já to taky nemám dokonalý :slight_smile:
no pokud mi tak důvěřuješ, tak já moc ráda upeču, protože mě to strašně baví :slight_smile:
14. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Růžičky jsem koupila, ale chtěla jsem vymyslet něco jiného že bych to vytvořila, ale moje fantazie a představivost je úplně malinká :slight_smile:. Marcipán jsem si raději koupila, když už jsem dělala celý dort, tak abych to úplně nezkazila :grinning:, ale toho kupovanýho bylo moc málo, marcipán byl pak na potah strašně tenký :slight_smile:.
Samozřejmě že Ti důvěřuji, pak nějaký vymyslíme a Ty nám ho upečeš :grinning:. V týdnu bysme mohli na prochajdu co ty na to?? Dneska jedu nakupovat a ve čtvrtek mi přijede kamarádka. Ale kdyby se Ti chtělo nějaký den jet do Prahy na výlet tak klíďo můžem, auto zatím jezdí :slight_smile:). Já bych potřebovala jeden den si zajet na endokrinologii na odběr a pak bysme mohli vyrazit na prochajdu :grinning:.

Jaký jste měli víkend??? My jsme si ho užili maximálně. Byli jsme i na matějské, ale jen an chviličku, bylo tam moc lidí a byli jsme tam už později a Daneček byl už utahaný, ale procházka ve Stromovce byla super, dokonce jsme malýho houpali na houpačce :grinning:.
14. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 já jsem právě dělala marcipán z marshmalow (nevím jak se to píše :grinning: ) bonbonů. je to rychlý a navíc to není tak sladké jako ostatní marcipány. blbý ale je, že se z toho nedají moc dělat postavičky. teď jsem právě dělala k svátku tomášovi a doprostřed (zase :grinning: ) oslíka :grinning: jenže on se tak nějak divně jako sesunul k zemi a je z toho tlustej osel :grinning: na to musíme koupit jinou modelovací :slight_smile:
ještě jezdíte jo? takže si nakonec dalo ještě na chvíli říct :slight_smile: já bych právě nakoupit chtěla jet zítra. hlavně do lidlu - mají tam akci na pleny active baby (kus vychází na 3.40 myslím). a když už budu v praze tak bych se možná mrkla i třeba do letnan do toho nákupního centra. a nebo pošlu martina :grinning: blbý je že v tomto týdnu to je asi s počasím dost nejistý :angry: spíš bysme se asi musely domluvit na výlet někdy ráno podle toho jak bude za oknem :slight_smile:
koukala jsem, že tam máš videjko, jenže já si ho tady právě moc pustit nemůžu :frowning2: předpokládám že pouť daneček prospal :grinning: taky plánujeme ale někdy dýl až trochu snad opadnou ty první davy :slight_smile:
14. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ju ju pleny jsem taky koupila - vychází to za super cenu :slight_smile:). Náhodou Daneček byl celou pouť vzhůru, dokonce vydržel 2hodiny koukat :grinning:. Tak uvidíme jaké bude počasí a dáme si vědět.
14. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 jeee já úplně zapomněla že do prahy stejně zítra nemůžu, v jednu jdeme do poradny na 10 měsíční prohlídku :slight_smile:
teeeda to koukám , že on koukal :grinning: to je jasný, tam je přeci spoustu věcí ke koukání, tady venku to už zná a hlavně většinou stačí usnout ještě než dojede ven takže do té doby kouká na tebe a tebe už asi zná tak proč by hned nezavřel očička že :grinning: :grinning:
14. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 půjdem dnes ven? :slight_smile: nebo už máte jiný plán?
15. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek