• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Odolena Voda a okolí

5. července 2014 
autor
Já mám zase zítra cvičení od 17:00, tak nevím jestli by se mi chtělo. No máme to nabitý ten týdení program :grinning:. Dneska v Kralupech spinkal hodinku a pak koukal jak puk na auta a lidi - bylo tam hodně cyklistů :slight_smile:). Babička mu koupila nové bačkůrky, tak jsme je doma prubly. Jsou na suchý zip, ale stejně si je vyzuje i zapnutý - nechápu jak to dělá :grinning:.
Tak nám teda zbývá jen pátek :slight_smile:
15. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kačí,tenhle týden cvíčo odpadlo.můžem vyrazit v pondělí :slight_smile:
15. bře 2011 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sylvka Ahoooj, tak ju v pondělí to bude super - doufám že se mi zas nezblázní auto :frowning2:.
15. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, vzpoměla jsem si na Vás s tou zábranou když jsem brouzdala po netu. Jukni na tenhle odkaz - http://ornela.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1606420

15. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 teda dneska nikam nejdu, by nás to odneslo i s kočárem :grinning: uvidíme jak bude v pátek.
třeba vám chce dát najevo, že se mu nelíbí... :sweat_smile: :grinning: on to prostě přeci svede bez bot :slight_smile:

jee děkuji za odkaz ale někde na MMB jsem viděla tu samou za 600 takže uvidíme, ale asi ji stejně koupíme i kdyby martin tu jednu v práci udělal. myslím že než to donese domů tak jednu koupíme na schody a až přinese udělanou na schody tak tu ze schodů asi přendáme mezi futra do předsíně, aby nechodil ke kamnům. dveře tam nemáme (jen futra) takže nemůžeme zavírat :sweat_smile:
16. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí,o.k.těšíme se.jo a dneska jsem si na tebe vzpomněla,vařím totiž pro změnu rajskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2011 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ale ju líbí, on si je nesundá sám, vždycky se nějak pohne když leze a botička je dole :slight_smile:).
Ju dneska je tam pěkně ošklivo, taky jsme zůstali doma :frowning2:.
16. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sylvka Hmmm Sylvi zase rajská :grinning:, jakto že jste se nestavili - většinou totiž býváte u nás na návštěvě :slight_smile:).
Tak ju v pondělí se budeme těšit.
16. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsme byly u Vás v Odolce se podívat na jeden byt...v ulici pod tvrzí...je to jeden z těch 3 paneláků do účka...jak se Vám tam žije? Manža je bytem nadšený, já trochu váhám, nejsem zvyklá žít bez velkých krámů, apod.. :confused: Tak se furt rozhoduju a přemýšlím...Jo, kdyby mi tak uměl někdo poradit :grinning:
16. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as Ahojky Mončo, tam bydlí moje babička :slight_smile:). No záleží to na Tobě, ale pokud máš auto a řidičák tak je to pohodička co se týká velkých obchodů :slight_smile:.
18. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, dneska taky ven nepůjdeme, to počasí je na pytel :frowning2:(. Tak jsem se nabažila krásného slunečného počasí a ono si s námi dělá co chce :frowning2:. Snad už příští týden bude nějaké lepší počasí.
18. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 zrovna si říkám to samé, že dneska to na procházku moc nevypadá :frowning2: :grinning:
a to byl minulý týden tak nádherný.. no uvidíme jak to bude dál.

Kačko a jak je to v neděli s tou zumbou, ta je? Já chtěla už minule, ale nějak jsme nakonec měli návštěvu i v neděli. byla tu kamarádka s malou (1,5) a odcházeli až nějak po páté a tak trošku se přiznávám, že jsem trošku i pozapomněla :sweat_smile: půjdeš?
18. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as Ahojky, no a jak se tady líbilo tobě? Prošli jste se tu trošku?
Jinak s těma obchodama mám podobný názor jako Kačka - pokud vlastníš řidičák a auto, tak si myslím, že je to bez problémů :wink:
18. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Zumba určitě je a já tam půjdu na 100%, tak se mžeme domluvit.
Já minulý týden taky nebyla, měly jsme tu taky návštěvu a pak už se mi nechtělo :slight_smile:)
18. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 vím právě že jsi říkala o návštěvě, tak jsem vás po obědě nechtěla rušit sms třeba, no a pak se mi to nějak úplně vykouřilo z hlavy :grinning:
tak bysme se tedy mohly sejít někde u/vedle té školky? u plotu u toho vstupu třeba? nebo řekni ty :wink: a v kolik?
18. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blizennec Ahojky, jj, prošli jsme si to dole. manžovi se tam moc líbilo, je tam klídek, pro mě až moc klídek, takže nakonec jsme usoudili, že zvolíme jinou lokalitu...ale zvlášť v té nově postavené části je to moc pěkný :slight_smile:
18. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec jj to bysme určitě mohli, já tam bývám malinko po 17:30, aby jsme si zabrali lepší místa na cvičení :slight_smile:). Takže bych Tě tam vyzvedla. Sejdeme se tedy u školky jak je vstup do té nové nástavby :slight_smile:
18. bře 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 takže tam mám čekat v 17,30? doufám že budu čekat na správném místě :grinning:
18. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ju ju v 17:30, vem si sebou pro jistotu mobil, kdyby jsme se nemohli najít :grinning:
18. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 jasně :grinning: tak jsem na to tedy strašně zvědavá, těším se v neděli :slight_smile:
18. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jani tak snad už příští týden. Nejenom že mám (teď už) jen teplotu, bolí mě v krku, ale ještě k tomu i sennou rýmu :frowning2:. Až budu fit dám vědět a zajdeme na prochajdu.
20. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 a kde jsi k tomu všemu přišla proboha? No hlavně ať je ti brzy líp :wink:
až budeš moct, dej určo vědět, vypadá to, že tento týden snad už bude na počasí lepší :slight_smile:
21. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Můžu se na chvilku přidat? Bydlím taky v Odolce, nahoře kousíček od školy, jsme tu teprve od listopadu. Mám šestitýdenní holčičku, takže na nějaký společný procházky si zatim bohužel netroufám - ještě nemáme ustálenej žádnej režim, takže improvizuju podle toho, jak je malá zrovna (ne)naladěná. Ale měla bych na zkušenější maminky odsud pár dotazů, jestli nevadí.

1. Jak se nejlíp dostat z Horního náměstí na Dolní a zpátky? Jako těhotná jsem to prošla asi třema možnejma cestama, ale s tim hlubokým kočárem se nějak bojim, přijde mi to všechno takový strmý, aby mi ten těžkej kočár nějak neujel :sweat_smile: Je to lepší po schodech nebo jednou z těch uliček, co vedou dolů? Nebo po slinici? ale tam zas tušim neni chodník...
2. Můžete mi poradit nějakou hezkou procházku tady po okolí? Moc se tu ještě nevyznám, takže zatim courám s kočárkem tady v tom okruhu škola - náměstí - kostel a hřbitov :sweat_smile: A ráda bych něco novýho, ale nevim kudy kam, abych si nenaběhla (když jsem prvně hledala cestu na Dolní náměstí na poštu, ještě s pupkem, tak jsem skončila někde úplně mimo cestu v závějích po kolena, jak byl ten sníh - mám totální orientační nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
3. Jedna vyloženě praktická - kde si mám zažádat o rodičák? Sice mám čas ještě tak měsíc dva, ale vůbec netušim.

Jinak já řidičák nemám a zatim taky zvládám - na velkej nákup jezdíme s manželem jednou tejdně do Globusu a sama v Praze jsem zatim byla jednou autobusem - sice je to opruz sondovat už na zastávce, koho budu otravovat s kočárem, ale dá se to :wink: Je fakt, že teď si hodně vyčítám, že jsem si řidičák neudělala, dokud jsem mohla - manžel jezdí do práce busem, takže auto nám stojí před barákem a mně ty větší obchody taky občas trochu chyběj, ale ne že bych z toho měla nějaký depky :wink:
21. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtek.93 Ahooooj, to je super že tu máme další maminku :slight_smile:.

Tak se Ti pokusím odpovědět na pár otázek:
1. Nejlepší je to vzít tzv. "smradlavkou", když půjdeš od střediska (budeš ho mít za zády) směrem do leva, tak hned za křižovatkou ulice směrem dolů :slight_smile:. A nemusíš se bát kočár udržíš, taky jezdím tudy.
2. Teď až bude teplo, tak se to dá projít všude možně, akorát se to dost špatně popisuje :frowning2:. Nejlepší procházka pomalu a v klidu je po "Zlatkově" - je to na Dolním náměstí, jak tam připravují pozemky na nové rodinné domky, to dojdeš do Dolínku, tak to vezmeš polní cestičkou do Čenkova a zase přes Dolínek zpátky na Horní náměstí. No až bude teplejší počasí a malá bude starší, tak můžeme vyrazit všichni :slight_smile:.
3. O rodičák si žádáš v Praze na Náměstí republiky, je to hned vedle divadla Hybernia
21. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, jooo to bych taky ráda věděla, kdo to na mě plivl :slight_smile:. Ale to je tím jak se mění pořád počasí. Jednou je teplo, ale jsem nabalená tak se potím a pak se ochladí a já si zas vyjdu na lehko. Kdyby se to počasí neměnilo každý den, tak by to bylo fajn :slight_smile:.
Já doufám že ve středu už budu fit a ve čtvrtek bych už mohla s prďolou ven, když má být tak krásně.
21. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 ahoj Kačko, no já doufám že teď už se to moc měnit nebude, leda stále pomalu k lepšímu :wink: :slight_smile:

řekla bych, že dnes jsem potkala tvou mamku :wink: a když jsem se pak otáčela, kdo hajá v kočárku, tak to samozřejmě byl daneček a krásně chrupkal jako vždy :grinning:

no a co na ten bazárek, koukala jsem že je v pátek, myslíš že už stihneš?
21. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Děkuju moc! Já se dneska konečně odvážila na to Dolní náměstí - ulicí Spojovací, jestli je to ta "smradlavka", to nevim :sweat_smile: ale viděla jsem náhodou nějakou maminku s kočárem, jak jde tamtudy, tak jsem to taky zkusila. Nahoru je to teda dobrej tělocvik :grinning: A procházku někdy zkusim, dneska jsem vydržela venku nakonec skoro dvě hodiny, po šestý počkala na manžela u autobusu, takže super. Já chodim momentálně takhle pozdě, protože to je doba, kdy je malá doma nejprotivnější a venku hezky spí :wink:

Bazárek jsem taky zaznamenala, že bude, tak se tam možná půjdu podívat - jestli budeme mít zrovna dobrej den :slight_smile:
21. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtek.93 jůůůů vítám novou maminku :wink: konečně nějaká malá nevěsta :wink: :grinning:

já tu tedy x let nebydlím, ale o maličko déle než ty už jo, přistěhovali jsme se loni v březnu :grinning:
taky si pamatuju, jak jsem se snažila procházet všechny uličky ještě s pupkem, ale naštěstí nebylo v dubnu tolik sněhu :slight_smile: až budete chtít vyrazit, tak můžem všechny společně :wink:
21. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtek.93 jeee mě ten internet nějak zlobí tak jsem si nevšimla, že tu jsi :sweat_smile:

jj to je přesně ta "smradlavka" , nahoru je to pěkná zabíračka a čím jsou starší, tím jsou těžští a tím je to horší... ale vůbec nechci děsit :grinning:

časem určo vychytáš, kdy budete moct jít ven a snad se někdy shodnem :wink:
21. bře 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My právě zatim nechodíme ani moc často - prostě jak to vyjde, nic pravidelnýho. Zítra teda máme fakt velkej výlet - na středisko do poradny. To je asi pět minut i s cestou výtahem :grinning: To s tou narůstající váhou kočárku s obsahem mě taky napadlo, jak jsem tak funěla nahoru. Tou cestou jsem právě šla jednou s pupkem někdy v devátým měsíci a taky to nebylo nic moc, ale bus mi jel až za dvacet minut, venku mrzlo a cukrárna byla zavřená, tak jsem to riskla a naštěstí došla domů vcelku.
21. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek