• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Odolena Voda a okolí

5. července 2014 
@krtek.93 to je jasný, my ze začátku taky chodili dost nepravidelně. hlavně ale malej je v květnu, takže jsme na to měli lepší počasí, ale teď už to začíná být také slibné :wink: navíc mám trošku výhodu v tom, že když se mi nikam nechtělo tak jsem ho jen vystrčila v kočáru na zahrádku, tam kolikrát vydržel spát klidně i pět hodin :slight_smile:
22. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojyk Jani, já myslím že bazárek už v pohodě stihnu :grinning:, takže se domluvíme a půjdeme spolu na nákupy :wink: . To je možný,Danďula byl včera protivnej, tak jsem vyslala babičku ven, vypadá to že mi začíná taky trošku pokašlávat, ale zatím je to dobré, nemá ani teplotku, tak snad se to nezhorší.
22. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blizennec My bohužel nemáme ani balkon :unamused: Zato dvoje balkonový dvěře - to někdo kdysi vymyslel hlavou :sweat_smile:
22. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 když ti bude fajn ve čtvrtek, tak můžem vyrazit klído na prochajdu a můžem se domluvit :wink: příp jinak tady samozřejmě :grinning:

@krtek.93 to asi dotyčný myslel dobře, abyste v létě mohli více větrat nebo co :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jasná věc, dneska jsem byla s mamkou na procházce, byli jsme venku hodinku a já byla úplně k.o. :slight_smile:. Ale myslím že čtvrtek zvládnu už lépe. Už nemám ani teplotu ani moc rýmu, tak snad to bude dobré.
Ju u hřbitova je pouť, tak si vem penízky a půjdeme s děckama na kolotoč - mají tam něco jako labutě :slight_smile:. Bude sranda :wink: . A v pátek hurá na bazárek.
22. bře 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 počkej, zase abys mi to pak třeba nevyčítala, že jsem tě vytáhla ven a pak jsi byla ko, to si na triko nevezmu :grinning: dobře si to promysli :wink:
jo pouť jsem dnes taky zaznamenala, potulovala jsem se jenom tady nahoře , protože se mi nechtělo dolů abych pak nemusela zpátky do kopce :grinning:
22. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Nebuj to bych Ti nikdy nevyčítala :wink: , já stejně doma už nevydržím, zvlášť pokud bude tak krásně jako včera :grinning:. Vždycky když mi opadnou teploty, tak nevím co roupama, nějaká rýma mě přece nepoloží :sunglasses:.

To chápu, mě se taky kolikrát nechce. Tak ve čtvrtek, můžeme i dneska, pokud nebude pršet :slight_smile:
23. bře 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 to je jasný, taková rýma se ženskou přeci nezamává, to položí do postele jen chlapa :grinning: :grinning:

pokud pršet nebude tak já ven určo půjdu se vyvětrat, záleží na tobě, jestli se na to cítíš :wink:
23. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Cítím, ale snad nezačne pršet, vypadá to venku všelijak :frowning2:. Kdyžtak si ještě písneme, alepokud bude hezky tak zase ve 3??? A přišla bys dolů??? Já musím na poštu a zaplatit popelnice :grinning:.
23. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 ok, když nebude pršet tak ve 3 dole :wink: jeee no vidíš, to taky ještě nemáme zaplacený :sweat_smile:
23. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super, tak se budeme těšit
23. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
můžu se k vám přidat? :slight_smile: nebydlíme sice na odolce, ale jezdíme tam s malou k dr, mám tam babi s dětou a tetu s rodinou, tak snad se to počítá :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, tak jsem to popleta, veletrh je až příští týden :grinning: , ale stejně se tam pojedu podívat.
23. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 no tak pokud bys jela třeba v pátek tak bych se třeba přidala, pokud to nebude vadit. v sobotu nemůžu. ale to se ještě domluvíme :wink:
23. bře 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktaka ahojky no jasně klidně se přidej :wink: a odkud tedy přesně jsi?
23. bře 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jasně to se ještě domluvíme, ale já tam chci určitě jet spíš v pátek hned dopoledne - než tam bude moc lidu :slight_smile:.

@aktaka Určitě se můžeš přidat!!!!
23. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

@blizennec my bydlíme v Řeži

nemám moc čas, ale zběžně jsem vám prohlédla alba a máte krásné dětičky :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky Jani, tak my dneska ven půjdeme určitě. Dej nám kdyžtak vědět jestli se přidáte :wink:
28. bře 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktaka jeee děkujeme, Sárinka je taky moc pěkné batolátko :wink: v něčem jsme ale od vás stále pozadu (a řekla bych že skoro od všech dětiček stejného věku) zatím totiž nemáme ani jeden zubák a to máme 10,5 měsíců :grinning: :grinning: no doufám že se taky brzo dočkáme
28. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačko a kde že mají ten marcipán? Tady u nás nahoře v potravinách nebo dole? Rozhodla jsem, že dortík normal potáhnu marshmalow a z toho koupeného něco dotvořím nahoru (kytičky nebo nevím co). Ale kdybys měla nějaký nápadek pro mě, budu ráda :slight_smile: To víš, já než tady stáhnu pro inspiraci nějaký obrázky tak bude mít máma po narozkách :grinning:
28. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ju ju koupila jsem ho nahoře v obchodě. Nic mě nenapadá, hlavně mamku neznám, tak nevím co by se jí ohlo líbit :slight_smile:). Moje mamka miluje slunečnice, takže až bude mít narozeniny, udělám ji něco se slunečnicema :slight_smile:).

Jinak ten posun času asi funguje, protože si to Daneček přehodil a dřív než ve 22:00 neusne - je to hrůza, od 21:00 nám celou hodinu křičí a ne a ne spát :frowning2:. Vůbec nevím co s ním. Jak ho to zase naučit :frowning2:
28. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Koukala jsem včera na dortíky mě se líbily tyhle - i když na těch stránkách co jsem koukala jich bylo šíleně moc a neviděla jsem všechny. :slight_smile:).
29. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 mě se teda ohromně líbí ten zelený s motýlkem :dizzy_face: :dizzy_face: no já chci hlavně něco jednoduchého, něco neutrálního, nemá žádné kulaté narozky, ale chtěla bych to prostě zase potáhnout, ať mám co nejvíce vyzkoušeného :slight_smile:
no teď jsem koukala taky trošku a třeba tohle je takový rozkošný http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=103368 akorát právě bych potřebovala na to formu - jako kopuli, nebo nevím jak to napsat, nemáš? :slight_smile:
a nebo takového něco http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=92440 to je taky krásný a ne náročný
29. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 vložila bych přímo fotky, jenže jsem momentálně u mámy v práci a nechci jí to tu ukládat na plochu, pak vkládat, pak mazat. vložit odkaz bylo rychlejší :grinning:
29. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ju ju ten zelený s motýlkem se mi taky líbil nejvíc :slight_smile:). Ale to sluníčko je krásné - bohužel nemám žádnou takovou formu, mám zatím jen srdce a klasickou kulatou :slight_smile:.
Já budu potřebovat poradit samozřejmě s dortem, popř. kdyby se Ti chtělo - teda až Ti řeknu co to bude - kdyby jsme ho nějak uplácali třeba spolu :grinning: .

Ale to se ještě domluvíme :slight_smile:). Tak pa pa zítra
29. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec JInak já čerpám inspiraci tady: 1.) http://forum.dortomanie.cz/
2.) http://dorty.artmama.cz/
29. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ju Jani a mám pro Tebe tu slevu na vstupné :sunglasses: .
30. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 juuuu děkujuuuu :grinning:
30. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 mě ty obrázky nejdou, prý musím být registrovaná :frowning2:
30. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek