• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Odolena Voda a okolí

5. července 2014 
@kacule201 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=30054 a takový by nestačil třeba na krtině :slight_smile: :grinning:
30. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačííí tak který myslíš?? :wink:
30. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem našla jeden :slight_smile:
30. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec No já bych řekla že stačí úplně bohatě :grinning:.
Ta beruška je kouzelná a hned potom sluníčko :slight_smile:)
30. bře 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jani posílám ty odkazy. Tříkolky: www.dokocarku.cz a fotky: www.fotoprome.cz.

A na ten zítřek Ti dám vědět zítra odpoledne ju :slight_smile:
1. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 děkuji Kačko :slight_smile: kouknu na to zítra, dneska už jsem docela unavená, dortík jsem dodělala teprve před chvilkou. no snad se s ním můžu pochlubit :sweat_smile:
1. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec To si děláš srandu???? Je nádherný!!!!!! Jsi strašně šikovná a Danďulovi děláš dortík Ty :grinning: :sunglasses:
2. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 děkuji :slight_smile: :dizzy_face: no když nebude náročný tak s tím počítám :wink:
2. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ju ju koukala jsem, jsme samozřejmě moc krásní :slight_smile:). Jani jestli chceš a bude počasí tak my bysme ve středu šli na prochajdu. Zítra jedu za holkama do práce a snad má ještě i pršet.

4. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 tak to je jasný, jak jinak :wink: :slight_smile: zrovna koukám ven a taky jsem si říkala, že hlásili ještě deštík a nějak to teda nevypadá :sunglasses: dnes půjdeme sami když je tak hezky, ale když bude pěkně i zítra tak vás vezmeme sebou jo :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jéé tak to budete hodní když nás vezmete sebou :grinning: . Dneska bylo hezky - už jsme i vyzkoušeligolfky :wink: .
5. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 koukala jsem na FB, že už přišly. jaký jsou?? :slight_smile: :dizzy_face:
5. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jsou super, akorát mi asi budeš muset ještě jednou ukázat jak se skládají :slight_smile:. Jsou v super stavu, akorát mají trošku víc sježděná kolečka, ale po dvou dětech se není čemu divit :slight_smile:, nám poslouží ještě dlouho.

Barvička je úplně super. No už se těším až je pořádně projedeme :grinning:
5. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 to je jasný, ale u kočáru nevadí, když máš sjetý vzorek :grinning:
už se těším až tu úžasnou barvu uvidím naživo :slight_smile:

jdete dnes odpo na prochajdu?
6. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ju ju dnes půjdeme na prochajdu na 100%. Jen dej vědět v kolik a kde se sejdeme :slight_smile:

Jinak přišel mi marcipán - mohli bysme vyzkoušet někdy nanečisto toho krtečka - mám všechny potřebné barvy :grinning:. Ale musí se spotřebovat nejpozději do 22.4. - je do čerstvě udělaný - objednávala jsem si ho nanetu :wink: . Tak jsem zvědavá jak se s ním bude pracovat.
6. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 tak se domluvíme venku ju :wink: tak se sejdeme zase ve tři dole?
6. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ju ju tak ve tři dole :slight_smile:)
6. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybys potřebovala jinak tak písni na mobil ju
6. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 bylas rychlejší :grinning: ok
6. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky milé maminky.. jelikož se za cca 2-3 týdny stěhujeme do Hoštic ( a jak jsem z mapy zjistila, je to kousek od Odolene vody :grinning: )a vůůůůůůbec nikoho tam neznáme, tak bych se chtěla přidat k vám.. :wink: :slight_smile:
8. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem míša a mám 2 děti :wink:
8. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakri ahojky :slight_smile: jeee a já vůbec netušila, že tu v blízkosti jsou Hoštice :grinning: bydlím tu teprve rok..
ale klíďo se přidej :wink: jak staré máš děti?
11. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačí, kde jsi, prosímtě, kupovala ten marcipán? Jak chutná? A jak se ti s ním pracovalo?
11. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec
http://www.hospodynkam.cz/hospodynkam/eshop/5-1-potahovaci-a-modelovaci-hmoty/0/5/151-MANDLOVA-MARCIPANOVA-HMOTA-100g

Mají tam různé barvy, na chuť je výborný a myslím si že se s nímbude i dobře modelovat. Na potah to není. No uvidíš jak se Ti budou dělat ty růžičky :wink: a dokonce můžeš i ochutnat :sunglasses: .

Napiš nám v kolik a kde se dneska sejdeme ju???
12. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 na potah není?? :astonished: a čím jsi potahovala tu žirafku?
jeee ty jsi tak hodná, že mi dovolíš i ochutnat :wink: čekám na fb, ať se můžem domluvit :wink:
12. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 ten včelí úl je tam nádherný :dizzy_face:
12. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Potahovala jsem tím koupeným nahoře v obchodě. Tenhle na tom netu je opravdu spíš jenom na modelování (alespoň mě to tak přijde).
12. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blizennec mám holku a kluka.. 3,5 roku a 2 ročky :wink:

mmch krásný den všem :wink: :slight_smile:
12. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 Kačko volám S.O.S. :grinning: potřebuji poradit :wink: jak děláš pařížský dort? nikdy jsem to nedělala a nevím pořádně jak na to :sweat_smile: tou šlehačkou se i promazává a pak dává i navrch? nebo tam dáváš i nějaké ovoce? a jak děláš tu šlehačku?
poraď prosím .... martin miluje čokoládu a marcipán ne-e tak jsem se rozhodla pro tenhle :slight_smile:

ještě mě napadlo něco takového http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=9541 - strašně by mě zajímalo jak chutná ten potah z čokolády. ve finále je to totiž jen čokoláda na vaření a ten kukuřičný sirup (a ten se prý dá sehnat ve zdravé výživě běžně) a to by mu myslím mohlo chutnat :grinning: četla jsem že se to chová jako marcipán, takže pod to bych to stejně asi nemohla namazat tím pařížským krémem ne.. :sweat_smile:
13. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek