• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, Odolena Voda a okolí

5. července 2014 
@kacule201 a myslíš že udělat celý tři patra?? já se trochu bojím toho převozu... zatím jsme odtud vezli pouze dvoupatrový a ten to zvládnul, ale kdyby se tomuhle něco stalo tak nevím jak to na chalupě budu spravovat :unamused: je to cca 100km na chalupu a pak odpo pojedeme k tetce a to je dalších cca40km - ale to už tak hrozný snad nebude

akorát nevím jak s tou bílou z bonbonů..
15. čer 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Bohužel jen obrázky bez postupů, ale jsou všechny moc pěkné. Ani nemusí být žádný patrový.
Ten košík vypadá skvěle, ale bude to piplačka
15. čer 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Já myslím že když uděláš jen 2 patra, že to bohatě stačí. 3-patrový by to asi nemusel přežít, zvlášť pokud řídí Martin :D
No budeš muse zajet do Lidlu pro bonbóny :D. Nebo někde rychle sehnat bílou barvu.
15. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacule201 kde je tu nejbližší lidl? :grinning: otázka ale je, jestli tam ty bílý fakt budou mít..

košík je fakt nááádherný,ale piplačka to asi každopádně bude. to tentokrát moc nemůžu, jelikož v pátek jedu do toho pronatalu a vracet se budu večír takže nechci dělat dort do půlnoci :grinning: a ten s tou 17 se mi taky moooc líbí,akorát po těch okrajích je obtisknutý ten patchwork s kterým za prvý neumím a za druhý ho hlavně zatím nemám :grinning:
15. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem našla tenhle :dizzy_face:
15. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dortík můžeš udělat i bez patchworku, i tak bude nádherný. Ty trojúhelníky jsou moc pěkné.

Lidl je v Kralupech nebo v Praze u Globusu. Jinak nevím
15. čer 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ffdsf
7. črc 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo nějaký takový :slight_smile:). Ty trojúhelníkový jsou nádherný :D
7. črc 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo nějaké takové, já nevím. Krásné jsou totiž úplně všechny :slight_smile:)
7. črc 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Mám takovej dotaz - účastnili jste se v Odolce vítání občánků? Stojí to za to? Vybírám totiž na poslední chvíli dovolenou a vypadá to na září - jenže někdy v září bude právě vítání, přesný datum se ještě neví a jak se tak znám, určitě se s dovolenou "trefim" do toho vítání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak tu přemejšlim, jestli radši trvat na dovolený v srpnu, nebo se to vítání dá případně oželet. Díky za odpovědi :wink:
27. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 kačí odkud jsou ty dorty?martin bude mít tři roky a dole na vodolce maj jen ježka,kterej mě zaš až tak nezaujal :frowning2:
27. črc 2011 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sylvka Sylvi dorty peče Janča (blizennec), když si vybereš, nebo jí pošleš obrázek, tak Ti dortík upeče. Napiš jí a domluvíte se ju???
28. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtek.93 Vítání občánků na Odolce nic moc. Je to fajn, poslechneš si proslov, písničku od dětí ze školky, ale jinak nic.
28. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 díky,písnu jí i.p.
28. črc 2011 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtek.93 jj mám podobný názor jako Kačka. přijdeš, poslechneš proslov, písničku, my dostali plyšového medvěda a za čtvrt hodinky jdeš domů..

@sylvka písla jsem ti IP, nakonec jsem si tě našla u Kačky na FB, tak mrkni a uvidíš :wink:
28. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky! My máme nakonec tu dovču na přelomu srpna a září, tak to se to snad ještě konat nebude (obzvlášť jeslti je tam nějaký vystoupení dětí ze školky - ty maj snad ještě ten tejden prázdniny?). Já mám totiž srovnání jenom s kamarádčiným Libeňským zámkem na praze 8, tak to je fakt trošku něco jinýho :sweat_smile:
29. črc 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Jani tady na e-mail jsem Ti poslala nějakou inspiraci!!!!
4. srp 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 jo dortíky některý moooc pěkný, ještě uvidím co udělám :slight_smile:
4. srp 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z vodolky,pojďte se někde sráznout :slight_smile:
9. lis 2011 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka Sylvi sem už koukám skoro nikdo nechodí :frowning2: a jak ti jinak je, vše ok? už máte pro chlapečka jméno?

holky kde jsteee?!? :astonished:
14. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blizennec ahojky,píšu až dnes,jsem ostuda :angry: včera konečně jsme se shodli na jménu ADAM :wink: takže bude adámek :sunglasses: my chodíme občas do berušky,tak bychom se tam holky mohli sejít na kafe někdy a děti šoupnout do herničky :wink: když je venku tak hnusně...
17. led 2012 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka ahojky :slight_smile:
3. únor 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka četla jsem v historii vaší holčičí diskusi o zumbě a zajímalo by mě jestli v Odolené Vodě ještě funguje?bydlím tu poměrně krátce kousek od Odolky a ráda bych začala na zumbu opět chodit..předtím jsem chodila v Praze,ale tady to vůbec neznám :frowning2:
3. únor 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka a taky hledám v okolí spřízněnou duši.... :slight_smile:
3. únor 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannysek ahojky,vítám tě :slight_smile: tak se zumbou ti neporadím vzhledem ke svému stavu :grinning: ale kačka určo bude vědět,to je holka sportovní.jinak bych všechny děvčata prosila,abychom se ještě sešli,až přejdou mrazi :slight_smile:
3. únor 2012 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem se vás zeptat, jestli chodíte s dětičkama k dětské doktorce přímo v Odoleně Vodě, případně jestli byste mi mohly nějakou doporučit. Co jsem četla na internětu, tak by obě paní doktorky (Kyjonková i Matrasová) měly být dobré. Jakou máte zkušenost vy?
23. říj 2012 v 11:21  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chodíte sem ještě někdo??? :astonished:
27. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek