Maminky, Odolena Voda a okolí

Ahoj hledám spřízněné duše z Odolené Vody a okolí na procházky s kočárkem a abych si měla s kým popovídat.
blizennec
15. čer 2011
@kacule201 a myslíš že udělat celý tři patra?? já se trochu bojím toho převozu... zatím jsme odtud vezli pouze dvoupatrový a ten to zvládnul, ale kdyby se tomuhle něco stalo tak nevím jak to na chalupě budu spravovat :-| je to cca 100km na chalupu a pak odpo pojedeme k tetce a to je dalších cca40km - ale to už tak hrozný snad nebude

akorát nevím jak s tou bílou z bonbonů..
kacule201autor
15. čer 2011
@blizennec Bohužel jen obrázky bez postupů, ale jsou všechny moc pěkné. Ani nemusí být žádný patrový.
Ten košík vypadá skvěle, ale bude to piplačka
kacule201autor
15. čer 2011
@blizennec Já myslím že když uděláš jen 2 patra, že to bohatě stačí. 3-patrový by to asi nemusel přežít, zvlášť pokud řídí Martin 😃
No budeš muse zajet do Lidlu pro bonbóny 😃. Nebo někde rychle sehnat bílou barvu.
blizennec
15. čer 2011
@kacule201 kde je tu nejbližší lidl? 😃 otázka ale je, jestli tam ty bílý fakt budou mít..

košík je fakt nááádherný,ale piplačka to asi každopádně bude. to tentokrát moc nemůžu, jelikož v pátek jedu do toho pronatalu a vracet se budu večír takže nechci dělat dort do půlnoci 😃 a ten s tou 17 se mi taky moooc líbí,akorát po těch okrajích je obtisknutý ten patchwork s kterým za prvý neumím a za druhý ho hlavně zatím nemám 😃
blizennec
15. čer 2011
blizennec
15. čer 2011
teď jsem našla tenhle x-)
kacule201autor
15. čer 2011
Dortík můžeš udělat i bez patchworku, i tak bude nádherný. Ty trojúhelníky jsou moc pěkné.

Lidl je v Kralupech nebo v Praze u Globusu. Jinak nevím
blizennec
7. črc 2011
ffdsf
blizennec
7. črc 2011
blizennec
7. črc 2011
fa
kacule201autor
7. črc 2011
Nebo nějaký takový 🙂). Ty trojúhelníkový jsou nádherný 😃
kacule201autor
7. črc 2011
Nebo nějaké takové, já nevím. Krásné jsou totiž úplně všechny 🙂)
krtek.93
27. črc 2011
Ahoj! Mám takovej dotaz - účastnili jste se v Odolce vítání občánků? Stojí to za to? Vybírám totiž na poslední chvíli dovolenou a vypadá to na září - jenže někdy v září bude právě vítání, přesný datum se ještě neví a jak se tak znám, určitě se s dovolenou "trefim" do toho vítání :-p Tak tu přemejšlim, jestli radši trvat na dovolený v srpnu, nebo se to vítání dá případně oželet. Díky za odpovědi 😉
sylvka
27. črc 2011
@kacule201 kačí odkud jsou ty dorty?martin bude mít tři roky a dole na vodolce maj jen ježka,kterej mě zaš až tak nezaujal 😞
kacule201autor
28. črc 2011
@sylvka Sylvi dorty peče Janča (blizennec), když si vybereš, nebo jí pošleš obrázek, tak Ti dortík upeče. Napiš jí a domluvíte se ju???
kacule201autor
28. črc 2011
@krtek.93 Vítání občánků na Odolce nic moc. Je to fajn, poslechneš si proslov, písničku od dětí ze školky, ale jinak nic.
sylvka
28. črc 2011
@kacule201 díky,písnu jí i.p.
blizennec
28. črc 2011
@krtek.93 jj mám podobný názor jako Kačka. přijdeš, poslechneš proslov, písničku, my dostali plyšového medvěda a za čtvrt hodinky jdeš domů..

@sylvka písla jsem ti IP, nakonec jsem si tě našla u Kačky na FB, tak mrkni a uvidíš 😉
krtek.93
29. črc 2011
Holky díky! My máme nakonec tu dovču na přelomu srpna a září, tak to se to snad ještě konat nebude (obzvlášť jeslti je tam nějaký vystoupení dětí ze školky - ty maj snad ještě ten tejden prázdniny?). Já mám totiž srovnání jenom s kamarádčiným Libeňským zámkem na praze 8, tak to je fakt trošku něco jinýho :-N
kacule201autor
4. srp 2011
@blizennec Jani tady na e-mail jsem Ti poslala nějakou inspiraci!!!!
blizennec
4. srp 2011
@kacule201 jo dortíky některý moooc pěkný, ještě uvidím co udělám 🙂
sylvka
9. lis 2011
holky z vodolky,pojďte se někde sráznout 🙂
blizennec
14. led 2012
@sylvka Sylvi sem už koukám skoro nikdo nechodí 😞 a jak ti jinak je, vše ok? už máte pro chlapečka jméno?

holky kde jsteee?!? :-o
sylvka
17. led 2012
@blizennec ahojky,píšu až dnes,jsem ostuda ]-( včera konečně jsme se shodli na jménu ADAM 😉 takže bude adámek 😎 my chodíme občas do berušky,tak bychom se tam holky mohli sejít na kafe někdy a děti šoupnout do herničky 😉 když je venku tak hnusně...
dannysek
3. únor 2012
@sylvka ahojky 🙂
dannysek
3. únor 2012
@sylvka četla jsem v historii vaší holčičí diskusi o zumbě a zajímalo by mě jestli v Odolené Vodě ještě funguje?bydlím tu poměrně krátce kousek od Odolky a ráda bych začala na zumbu opět chodit..předtím jsem chodila v Praze,ale tady to vůbec neznám 😞
dannysek
3. únor 2012
@sylvka a taky hledám v okolí spřízněnou duši.... 🙂
sylvka
3. únor 2012
@dannysek ahojky,vítám tě 🙂 tak se zumbou ti neporadím vzhledem ke svému stavu 😃 ale kačka určo bude vědět,to je holka sportovní.jinak bych všechny děvčata prosila,abychom se ještě sešli,až přejdou mrazi 🙂
zigmundovav
23. říj 2012
Ahoj holky,
chtěla jsem se vás zeptat, jestli chodíte s dětičkama k dětské doktorce přímo v Odoleně Vodě, případně jestli byste mi mohly nějakou doporučit. Co jsem četla na internětu, tak by obě paní doktorky (Kyjonková i Matrasová) měly být dobré. Jakou máte zkušenost vy?
blizennec
27. pro 2012
holky chodíte sem ještě někdo??? :-o

Začni psát odpověď...

Odešli