• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
26. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já se ráda přidám :slight_smile:
31. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Taky se přidávám, jo? Měly jsme tu už jednu diskusi, ale nějak se nám to rozpadlo a už tam skoro nikdo nechodí. :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky se přidávám :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, nová diskuze. Tak já taky:wink:
1. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: Tebe jsem tu v nejake diskuzi zahledla, nejsi nahodou z Vinic?
1. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, co bude těch plzeňských diskuzí :wink: ahoj :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek tygrousi,

my už se taky známe z jiný diskuse, viď :wink:

A jak se vám daří s Honzíkem???

Já už se taky hrózně těšim, až budu s uzlíčkem doma :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: ahojík :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, zname tvare :wink:

aji: uz se to lepsi, jsou lepsi a horsi dny...prave jsem psala v pristehovanych...
taky se dockas, neboj :wink:
1. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: ahoj :wink:
pantomima: už máte na svatbu vše zařízeno?
1. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čav holky :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak nam to to hezky roste.. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno všem!
medvik- už se to na tu svatbu konečně začíná rýsovat, ale ještě to zdaleka nemáme všechno :angry:

tygrous- Lochotín :wink:
2. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti, vy už máte termín? :confused: :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mell- jj, termín už je danej :wink:
2. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile: Můžu občas taky přispět :wink:

Tygrous to si Panti asi plete se mnou, já jsem z Vinic.

Mell ahojky, jak se máte, pořád plavčíte? Mě to dost štve, že už nechodíme, ale nebudu platit, aby si tam Luky hrál sám a nespolupracoval :frowning2:
2. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a pěkné ráno!

Petraluk- já taky hodně zvažuju, jestli na příště ještě platit, plavčice si totiž představuje, že jsme na tréninku závodních plavců a nechápe, že když nechce malá pod vodu, nebo zrovna plavat na zádech, že jí nebudu nutit :angry: , nemám totoiž v plánu jí vodu absolutně znechutit :confounded:
3. únor 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

petraluk: na plavčo pořád chodíme, minule jsme měli lektorku, která to dost hnala než se děti stačili rozkoukat, tak se dělalo něco jinýho, ale teď máme takovou starší paní a ta je naprosto skvělá, malou to hrozně baví i pod vodu jde kolikrát dobrovolně a hlavně se pořád směje, mám z toho skvělý pocit snad to tak bude dál
a chodíte někam jinam, třeba do toho Cedru?

panti, taky si myslím, že jsou na to prckové ještě malý abychom je třeba pod tu vodu nutili skoro násilím, to já taky nedělám a co ten termím, prozradíš?

aji, něco nového?
3. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mell- ještě chvíli vydržte :grinning: , bude to březen :grinning: ,
je super, že jsi na plavču spokojená, já tedy vůbec a pokud budem ještě chodit, tak chci k někomu jinýmu, už jsem od téhle jednou odešla a jak to tak vypadá, udělám to zase :angry: , tenkrát jsme byly ve skupině se staršíma dětma, taak jsme prchly zpět do kojenců, to teď už nepůjde, ale k někomu jinýmu určitě jo
3. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Panti vy máte na plavču Lucku :confused: Jestli jo, tak to sedí, když je sama bývalá závodnice v plavání :grinning: :grinning: :grinning:
Mam velkou prosbu máš ještě ten Aerius, jsme byli na KO v tý respiračce a mam ho dávat pořád :rolling_eyes:

Já termín vim, MK je jedna velká drbárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a kam chodite plavat? na bazen na Lochotine? ja se tam prihlasila s miminkem,ale rekli mi, ze maji narvano a ze se mi ozvou, jestli se neco uvolni...
3. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, na Lochotín. Vaničky a plavčo do 2 let bylo super,pak se mi to tedy už tak nelíbilo. Ale to je tim mým raubířem, vodu sice miluje,ale odmítá dělat co po něm člověk chce, takže si tam dělal co hctěl a to můžem chodit na veřejný plavání a ne platit 800kč.
3. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tygrous koukla jsem ti na fotky, Honzík je krásnej :dizzy_face: Hlavně ty vlásky, Luky byl ještě před půlrokem pomalu plešatej :grinning: Ale teď už se pomalu chystáme k holiči :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra: dik:wink: Ty vanicky bych fakt chtela, tak snad se uvolni misto. Navic to dela (teda nevim presne, jestli vanicky nebo az plavani od pul roku) porodni asistentka, co jsme meli na kurzu a pak me i rodila a byla moc fajn.
Jinak ty vlasky jsou super, to mas pravdu :wink:. Ja mu z nich porad cesu toho jezecka a vsichni ostatni mu to uhlazujou do rovna :sweat_smile:
Taky jsem ti koukla na fotky, jestli vas neznam od videni z Vinic, ale asi ne. Luky teda hezky rostl po narozeni, a to jsem si rikala, ze ten nas previtek je v rustu a vaze rychlej :grinning:
3. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám, že se to tu docela rozrůstá.
Já mám v dohledný době s netem v práci konec, protože nás začali monitorovat, kam na netu lezem :rolling_eyes: :angry:
Takže za vámi budu chodit jen odpoledne nebo večer.

panti: jů tebe čeká svatbička, krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky, já nad svatbou nikdy moc nepřemejšlela, a teďka jak se snažíme o mímo, tak nad ní začínám uvažovat. Jenže moje polovička už jednou ženatej byl a moc se do toho nehrne a já zas nejsem typ ženský, abych ho nutila....
Ale zase si řikam, že pokud máme bejt rodina se vším všudy, tak bysme manželé bejt měli :rolling_eyes:
Hmmm, tak uvidim, jak se to vyvine. Předpokládám, že kromě mého příjmení se mezi námi nic nezmění...

tygrous: Honzík je fakt nádherneeeej
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: svatba je něco nádherného, strašně ráda na ni vzpomínám, byl to fakt nejhezčí den v mém životě :wink:
3. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: ahoj holky chodi nektera z vas na ke zenskymu Z.Svobodovi?Jaky je podle vas gynekolog?
3. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiku: Ke Svobodovi nechodím, moje gyndařka je Ivana Fakanová.
3. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: je, já taky chodím k Fakanový :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: tak to je náhodička. Mně jí doporučila kamarádka, když jsem se přestěhovala do Plzně. Žádnýho gyndaře jsem tu neznala, tak jsem šla k ní a zatím jsem spokojená. A co ty, jako zkušená těhulka???
Jen mi napadlo, že jsem si všimla u ní v ordinaci, že nemá utz. To posílá pacientky k jinýmu gyndařovi?
3. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 98
Tvůj příspěvek