• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
flapi: také se přidávám s gratulacemi ke Kubíčkovi.
Ohledně toho kojení - zkusila jsi stránky kojeni.net ? Já jsem tam dost vyčetla, když jsme měli období spurtu v 6 měsících, tak mě laktační poradkyně v diskusi hodně pomohla, až bych řekla, že jsem díky ní nepřestala kojit. Ale jestli to znáš, tak jinou laktační poradkyni neznám.
16. bře 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: a na té stránce, jak píše kicnerka, jsou i kontakty na regionální laktační poradkyně, tak se podívej. Minimálně 2 z nich jsou z porodnice.
17. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, kouknu na to.
Začínám nějak propadat depresem. Neumím ho zabavit. Co s děta děláte když nespí, nebrečí, jenom koukají? Já nevím. Myslela jsem jestli mu mám třeba číst, ale začal brečet, chodím s ním ale nic nezabírá, je k neutišení. Najezenej je, přebalenej je, nevím co chce. Teď jsem ho nechala chvíli řvát v postýlce, už nevím co s ním :frowning2:
17. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: to samý jsem měla já s malým v šestinedělí, ten pořád jenom řval, najedenej, přebalenej, spíš ho trápilo bříško :frowning2:
17. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa: a co zabralo? Mrzí mě že brečí, ale nevím jak mu pomoct :frowning2:
17. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: to si prostě musíš nějak vytrpět a projít tým, malej se sklidnil až po šestineděllí a ted musím zaklepat, že mám zlatý dítě já vím, že to není správný, ale byla jsem tak zoufalá, že jsem ho asi 5 minut nechala brečet, a zabralo to, on brečel spíš vzteklostí, ale pořád, už jsem byla fakt bezmocná :frowning2:
17. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne

Tak jsem dnes byla podat přihlášky do školky, teď nezbýá než čekat, jestli nás vezmou :angry:

flapi- netrápí ho prdíky nebo něco? malá s tím měla děsnej problém a já měla pocit, že nemůžu jíst vůbec nic, že jí všechno dráždí, ale jak píše wwercaa, musím e si tím projít všechny a hlavně se s miminkem zžít, šestinedělí je těžký, ale zvládneš to a přijdeš na to, jak se s prckem zabavit, já byla ze začátku taky nešťastná, tím si prochází každá novopečená mamča a hormony taky dělají svý :wink:
17. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: to zvládneš. A u chlapečků je to většinou fakt těmi prdy a maximálně do 3 měsíců je to OK. Nám se Zuzi zklidnila až v 5 měsících, ale u ní byl celý pláč spíš povahou :wink:
17. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a koukám, jak to tygrousovi slušelo na vítání :wink: :dizzy_face: A Honzík vypadá, že byl hodný a že ho to zajímalo.
17. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: určo to můžou být prdíčky, kluci na ně hodně trpí, my je měli pořád, kdyby náhodou tak si kup takový pytlík, v kterém jsou petky z třešní, mají ho v DM a ten se nahřívá a pak dává miminkům na bříško, do toho jsem používala různé masáže, krém PUPÍK a kombinovala to, jinak jsem mu pomoct nemohla, holky s tým určitě mají taky skušenosti, že jo :wink:

a taky byl pláč u nás povahou jako píše medvik, byl vzteklej, ale fakt musíš to nějak vydržet :slight_smile: , bud ráda, že si to vytrpíš ted, když tě mám povzbudit, není to ve všech případech, ale některé deti se do šestineděl vyblbnou a pak najednou jsou klidné a některé celé šestinedělí přespí a pak začnou být uřvaný, to období je u každého jiné..... hlavně že ti jde kojení, já měla jak na potvoru zánět a horečky a uřvaný dítě k tomu, musela jsem to překonat, ale ted je jen dobře, tak SE DRŽ A PAK NAPIŠ :wink: :wink:

jsem se rozepsala- to ty spomínky :pensive: ale ted už na to spomínám jen v dobrým :slight_smile:

medvik: jj koukala jsem do tygrouškovo albíčka, moc jim to sluší, koukám jak je Honzík už velkej chlapák :confused: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jakpak se máte? Konečně snad už bude jarní počasí, když nám zítra nastane jaro :slight_smile:
20. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek
gejsa:byli jsme na tom Býkově a za barem mě obsluhovala komtesa aprý tam bude teď makat
flapi:vydrž to kapky na prdíky SabSimplex
konečně je tady snad to jaro,včera v 8hodin večer bylo ještě 13°C super
20. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavky :slight_smile:

snad se už ta zima nevrátí, dneska v noci jsem koukala na teloměr a bylo 12 stupnů :slight_smile: to budou prochajdy :slight_smile:

holky, v plzenské zoo by měli být letos žirafy, že jo :confused:
21. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme chtěli jít dneska s kočárem ven a ono prší :frowning2: , takže zase to nevyjde. zítra ale budeme muset když jedeme do poradny.

Flapi my dáváme kapičky baby calm a zabrali na 100%, o bříšku ani neví :wink:

Pantomima tak my taky dávali přihlášku do školky ale moc nevěřim že nás vezmou :unamused: . No uvidíme, když mě nepřijde mail do 14 dubna tak nás vzali ale berou jen 14 dětí :unamused: takže spíš máme smůlu a to by Viki tak potřeboval mezi děti. V rodině malý děti nemáme a ani nikoho z okolí neznam s malym dítětem takže by mezi děti potřeboval, přece jenom už je velikej :slight_smile:

Jo jinak manžel jde příští týden s Vikínem a dědou do muzea na výstavu dinosaurů tak to je tip kam s dětma :slight_smile:

Wwercaa jo žirafy tam asi budou a jěště prý další zvířata :wink: , loni jsme tam byli s Vikínem a jediný co ho zaujalo byl stánek s občerstvenim a dělníci co svařovali mříže :grinning: . jediný zvíře který se mu líbilo byl pštros a prý že by si ho vzal domů :grinning:
21. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli přeji :slight_smile:

My se včera vrátili ze Šumavy, užili sjme si posledního sněhu, bylo to super. V úterý nasněžilo pomalu půl metru, děti tam zapadali skoro po pás :grinning:

Panti neřikali ti ve školce jakou máte šanci? Mě docela nasrala paní ředitelka v tý školce u bazénu. Jednou řekne, že říjnový děti mají velkou šanci, za měsíc už jsou podle ní bez šance :angry: My tam byli hned první den a už tam bylo 160 přihlášek za 1 den a berou 49dětí :rolling_eyes: Navíc se tam přítel pohádal, protože jsem vyměnila ty evidenční listy s jinou školkou. V tý druhý to bylo okopírovaný a tady to byl takový tvrdší papír. Prý když přijde kontrola tak to bude průser,ale v tý druhý školce zřejmě můžou kopírovat všechno :rolling_eyes: Naštěstí to uhádal, že to jen přepsal a nemusel znova k doktoru a hlavně nevim jak bych se tam podepsala já, když jsem byla pryč...
21. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petraluk- ahoj, je fajn , že jste si to užily
já se na nic neptala, jen jsem to tam dala a vypadla jsem, tak uvidíme, jak dopadnem :angry:
21. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Dneska je venku krásně. Chtěla bych jít ven ale ta manipulace s kočárem... :unamused: Snad se odhodlám a odpoledne půjdem :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét- se do zoo moc těším, miluji prochajdy po zoo, s bříškem to byla celkem kondička :stuck_out_tongue_closed_eyes:

flapi- jak malej :confused: my dneska taky jdeme ven :slight_smile: se těším už snad bude teplíčko napořád
23. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska bylo opravdu nádherně, my jsem dokonce prvně grilovali, mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsem do ZOO hodně dlouho chodili jen na bagry, ještě že tam byli, jinak bych vyhodila peníze za permici z okna :grinning: Teď už je to o něco lepší, nejvíc ale vedou klokani a pštrosy, na který chodíme kouknout minimálně jednou týdně přes plot :grinning:
23. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra: mnamky, na grilovačku se taky moc těším, loni, když jsem byla ještě těhu, jsme grilovali moc často :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sotva jsme vlezli do Zoo tak jsme hned hledali stánek s hranolkama :grinning: , uvidíme letos jestli tam půjdeme všichni :wink: , přece jenom je to tam na víc hodin tak asi až Tomík bude větší, protože ted jí kolikrát i po hodině :wink: , asi se mu víc líbilo v Dinoparku :wink: .

Petrulák to se máte že bydlíte tak blízko, to my máme teda víc z ruky :unamused:
23. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte kam na kurz másáží kojenců? Našla jsem že to dělají v Božkově - nic jinýho jsem nenašla :frowning2:
24. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Dinoparku jsem ještě nebyla, snad tam taky letos zavítám, malej bude koukat, no teda když nebude spát :grinning:
Od včerejška jezdí ve sportáčku a nějak ho to zmáhá a pokaždé v mírném sedu usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: neporadím, bohužel, jsme nechodili :pensive:
24. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme na masáže nechodili :wink:
24. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flapi zkus mateřský centra, tam je taky hodně dělají. Třeba Hobit :wink:

Do dinoparku chodíme občas přes zimu, když se přes něj chodí do ZOO a to Lukyho vůbce nebere. Tam jedině to hřiště :slight_smile:
24. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flapi: nevím odkud jsi přesně, ale na Slovanech v MC Jablíčko nám je nabízeli, když byl Kubík malinkej, tak zkus tam. Ale nevím, jaké to je, my nebyli.
24. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: Hobit je nedělá :frowning2:
kicnerka: na Jablíčko kouknu, na Slovany to je kousek, jsem z Bor
24. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přijde že dinopark je spíš pro větší. Viki má dinosaury rád ale i tam se jich bál a to mu bylo 3,5. Až ke konci se mu tam líbilo, přece jenom když se to hýbě a vydává zvuky tak to vypadá docela živě :wink: . te´d v pátek jdou ještě na tu výstavu dinosaurů tak jsem zvědavá jak se mu to bude líbit :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ze Slovan
kicnerka: není to náhodou v takový uličce nedaleko Mikulášskeho náměstí??? :confused:
24. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek