• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
Wwercaa tak to jsme asi sousedky :grinning: . my chodili do jablíčka a Vikínovi se tam nelíbilo :unamused: , je to tam jak píšeš :wink:

te´d jsem dostala typ od holek na MMB že je akce na plenky v Rosmanovi a když použiju ještě slevový kupon co mají na stránkách pampersek tak vyjdou docela levně :slight_smile: . ty bílý se slevama jen za 179kč což si mylsim je super cena. tak snad budeme mít brzo doma tiskárnu abych to mohla vytisknout :slight_smile: , sice mam ještě z dob těhu zásoby ale když vyjdou za tuhle cenu tak vezmu asi 2 balíky :wink:
24. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét- já bydlím, nedaleko alberta, do jablíčka jsem nechodila, nevim, nějak mě to MC neláká :wink:

já nakupuji v dm, kupuji tam kašičky, dudlíčky, kosmetiku, prostě vše co potřebuji, mám to u Dvořáka, ta kočárkem prochajda :slight_smile:
25. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se Slovan. Já do Jablíčka chodím už od Kubíčkovo 3. měsíců na cvičení a jsem tam docela spokojená. Je fakt, že se tam občas nedá kočárkem zaparkovat, pak se musí vynést kočárek k zadnímu vchodu, ale jinak docela spokojenost. Cvičení je super a hlavně je Kubíček mezi dětmi, což moc vítám. No a někdy zajdeme jen do herny, kde se Kubík vyřádí. A hlavně - na Slovanech nic jiného není, takže jsem za MC ráda, nechtělo by se mi cestovat kvůli cvičení přes půl města, takhle se tam hezky projdeme.
Dnes jsme byli s Kubíkem u doktorky a máme asi náběh na laryngitidu:( Tak se modlím, aby se Kubíček nedusil a nejeli jsme v noci zase na pohotovost:(((
25. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wwerca tak já to mam k Dvořákovi 5 minut :slight_smile: , my bydlíme naproti bývalé porodnice :wink: . Já jinak taky nakupuju hodně v DM, ale teď ta sleva plen v Rosmanovi je bezkonkurenční ale zjistila jsem že je jen do soboty a to envim jestli stihnu :unamused:
25. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my jsme taky pořídili permici do zoo, už se těšim až vyrazíme!
26. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa31: můžu se zeptat, kolik stojí permice? A to je pro jednoho + dítě? A na jak dlouho platí - na jednu sezonu? dík
26. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo se tu ptal na masáže miminek, od dubna budou kurzy nastávajících mamin v bazénu na Locháči :wink:
26. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám na drb? Kam chodíte k pediatrovi? Rodím v červenci a začínám ser ozhlížet, bydlíme na bolevci tak nevím jestli tu dr. v kaznějovské, nebo na vinice??? jaké máte zkušenosti? díky moooc
Pantomima a to tam budou kurzy i na ty masáže? tak to juknu na jejich web, snad tam něco bude a bude volno :o)
26. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Market, tak to jsme skoro sousedky. Já taky bydlím kousek od Dvořáka... Chodíme na II. polikliniku k dětskému doktorovi? Pořád se rozhodujeme mezi Mudr Frantovou, kam jsem chodila kdysi já a manžel zase chodil k Mudr Žižkové... Tak nevíme, ke které se přihlásit :slight_smile: Jo a kdy se tak přihlašuje k dětskému?
26. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je nás tu více sousedek:slight_smile:
l.u.c.i.e: Můžeš si tam zavolat klidně už teď, nahlásíš termín porodu a až se ti to narodí, tak jí zavoláš a pak už se domluvíte na první návštěvě. Já jsem tam ani nemusela osobně, ale chodím k MUDr. Pečenkové, tak nevím jak ostatní mudry, ale podle mě to bude stejné. Já jsem tedy původně chtěla k MUDr. Koželuhové, ale ta má stále plno:((((
26. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: to jsem se ptala já, díky, kouknu na to :slight_smile:
l.u.c.i.e: já se hlásila myslím někdy v lednu...
26. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét: jj vím, kde to je přibližně :slight_smile: máš to teda kousek
my chodíme k paní DR. Pečenkové :slight_smile:
26. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. Tak já tam zavolám a uvidím, která bude mít volno... Koukám, že tu jste skoro všechny ze Slovan, super.
26. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander do Kaznějovský chodí kámoška, ale nevim ke který jsou tam 2 a je spokojená. A já chodim na Vinice k Šebkový a nedam na ní dopustit, když mi bylo nejhůř, kvůli Lukymu nemoci tak mě strašně podpořila psychicky, že jsem se z toho nesložila :pensive:
A jinak teda já sem si k ní musela dojít nejenom zavolat, chtěla se mnou mluvit osobně. Stručně mě informovala co je třeba mít doma, jakou kosmetiku a taky se zajímala, zda jsem chodila někam na kurz o kojení.

Denis tak Lukyho ZOO začala bavit až kolem 2 let, dřív by to pro nás za permici bylo vyhozený peníze.

Kicnerka permice stojí tušim 400kč na rok, přesně ode d ne kdy si jí koupíš a děti jsou do 6 let zdarma :wink:

Venku už je pěkný černo a hřmí a já jdu za chvíli ven :rolling_eyes:
26. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty koky, to je černota, ještě že jsem s malým zdrhla domů včas :fearful:
26. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
levander, tak já chodím k dr. do kaznějovský, jsou tam dvě a obě super, ale Rusínová je bych řekla z nich lepší, vzájemně se zastupujou, což je taky fajn. Na Šebkovou jsem taky slyšela jen chválu, takže to bude tak na stejno,spíš u který se ti poštěstí nebo co máš blíž, nás už nevzala, tak jsme zašli sem a rozhodně nelituju.

Permici už shrnula petraluk, my ji máme od Vánoc (rodinnou za 800) a ještě jsme nebyli:slight_smile: Myslim, že děti zdarma jen do 3 let. Mám to taky kousek, tak lepší než chodit mezi panelákama.
26. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..muzu se pridat?nejsem teda primo z plzne ale vzdy si dojedu..bydlime na vesnici ale berem to ze si do plzne zfouknem a i prcka budem vozit tam :grinning: ...
26. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to holku nedalo a koukala jsem na tu permici do ZOO - tak stojí 600,- a rodinná 1300,-, to je celkem dost. To já se tam asi víc než 5x nedostanu, tak se mi to nevyplatí. Rodinná za 800,- je pouze do Dinoparku.
Holky ze Slovan - kam chodíte s dětmi na dětské hřiště? U nás ve vnitrobloku nic není, tak budeme muset někam docházet.
26. bře 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,

kicnerka, mám zrovna štěstí, že bydlím ve vnitrobloku, kde máme dětské hřiště, Jinak kousek od nás jsou Chvolkovy lomy, tak se dá hrát taky...
27. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kicnerka, je to přesně obráceně, za 400 pro jednoho a 800 rodinná jen do zoo bez dinoparku, ten pro nás stejně zatím nemá smysl. Jednotlivý vstup jen zoo stojí 90 Kč pro jednoho, takže nám se to vyplatí
27. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa31: já včera koukala na stránky zoo plzeň a tam jsou ceny, které jsem psala já. A jednotlivý vstup 120,- pro jednoho jen zoo, tak já ti nevím...nezdražili tedy???
27. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čav holky :slight_smile:
my do plzenské zoo jezdíme tak max. 2x do roka, takže taky nepotřebujeme předplatné, radši si třeba vyyrazíme na výletik, třeba liberecká zoo, pražská, Chomutov, takže my radši objevujeme nové :slight_smile:
27. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.u.c.i.e tak my na polikliniku nechodíme i když jí máme kousek. my chodíme na Slovanskou tř ke Koželuhový a ok, hlavně přijdeš a nemusíš čekat. Jdeš na objednání a čekáš max 15 minut a je tam většinou málo dětí takže jsem spokojená a neni to tak daleko, za 15min maximálně tam dojdem s kočárkem. zkusila bych dětský obvolat kolem 30 tt která bere a´t to máš včas zařízený :wink:

Ahoj Car, tak jsme se sešli i tady co :grinning: .

nějak mě přijde že naSlovanech neni kam moc zajít s malýma dětma :unamused:
27. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jak píše Kicnerka, ti šmejdi to zase zdražili :rolling_eyes: A ty děti jsou do 3 let :rolling_eyes: By mě zajímalo, jak prokážu Lukyho věk, když v občance ho nemam napsanýho, navíc je výškově větší, takže na 3 roky vypadá už teď :rolling_eyes:
27. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: Co se prokázat kartou z pojišťovny...?
27. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flapi já ho prokazovat nemusim, klidně budu další 2 roky tvrdit že mu 3 ještě nebyli :grinning: :grinning: :grinning: Uvidíme, zatim po mě nikdo žádný doklad nechtěl, tak dokud se nezačnou pídit sami, budem chodit zadarmo :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrulák, tak my byli loni v létě a to byli Vikínovi 3,5 a nic jsme neřekli a neplatili :slight_smile: . Mylsim že to takhle dělá většina, kdyžtak bych řekla že mu 3 nejsou :wink:
27. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za tu mystifikaci s cenama zoo, se zdražením jsem teda nepočítala :unamused: jsou to fakt šmejdi, tak aspoň, že jí máme od Vánoc ještě za loňský ceny :unamused:
28. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera kupovala kámoška permici do zoo ještě za 400 Kč, už jsem z toho vážně jelen
28. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jaký byl víkend?

Market, moje sousedka chodí s dětmi ke Koželuhový a říkala mi, že prý nebere... Jen ty, co jsou u ní už zaregistrované a mají další přírůstek... Tak uvidíme. Zkusím tedy všechny doktorky obvolat. Aspoň budu vědět na čem jsem. Stejně k nim pak budu muset zajít i osobně, jelikož mi musí dát razítko do průkajdy.
Jak se jinak máte?

Jinak se zoo vám neporadím, jelikož tam tak často nechodíme...
29. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek