• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
Denis jestli to neni od 1. dubna protože to začíná nová sezona :confused: To by mě naštvalo, protože mě platí do 12.4. :rolling_eyes:
29. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: , my měli víkend docela blbec, malej měl teplotu 39, jsem s ním byla na pohotovosti, už je celkem dobrej, tak snad mu to zase nevyletí nahoru :frowning2:
29. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím všechny, jsme na tom podobně, my jsme též nemocní, zrovna jsme přišli od doktorky. Máme kašel jak hrom, trošku chycené průdušky a rýmu jak ďas:((( Naštěstí už bez teplot. To zas bude dlouhej tejden:(((( Už aby bylo po nemoci!!!
Držte se všichni, kdo máte nemocné prďolky.
29. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my se k doktorce chystáme za chvilku. Ale jenom na prohlídku. Doufám, že je vše OK.
Přeju brzké uzdravení všem nemocným
29. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kicnerka: my jsme na tom byli doted stejně, malej měl od šestinedělí rýmičku už potřetí :frowning2: ta poslední byla i s kášlem a horečkou :frowning2: no ve štvrtek dostal synflorix vakcínu, tak jsem myslela, že teplota včera ráno vylítla z ní, ale DR na pohotovosti řekla, že prý to reakce na očkování už být nemůže :confused: dneska zabírá Paralen čípek, ale snad už se teplota nevrátí,,,, je to hrozný pro ty mrňata maličký :frowning2:
Tak at je Kubíček taky brzy fiiittt
:dizzy_face:

flapi: držím palce, at poradna dopadne OK :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa: No tak to je fakt náhoda?! My byli na synflorixu ve středu a v pátek jsem odpoledne letěla k Dr., protože Kubajz začal hrozně sípat. Taky jsem se ptala, jestli to nemůže být reakce, na očkování, ale to říkala že ne. Ale je to náhoda, co?
My moc na nemoci netrpíme, rýmu máme podruhé, ale trápí nás laryngitida, to měl právě v pátek náběh, ale ustáli jsme to po nějakém čípku, co nám dala. Ale zase jsou to kortikoidy, takže to nelze do něj cpát často.
Taky držíme Davídkovi palce!
Flapi: taky Kubíčkovi držíme pětičky:slight_smile:

Jo a k té ZOO - dnes tam vysílám mamku, aby mi koupila permici, tak dám vědět, za kolik byla.
29. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět. Ten náš otesánek během dvou týdnů přibral 750g takže už máme 4250g :grinning:
29. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kicnerka: no to je teda náhoda :confused:
nám DR na pohotovosti řekla, že ted řádí ta střevní chřipajzna, že malý má rozbouřený bříško, že může nastat průjem, je fakt, že dneska mi kadil 3-krát, tak asi to bude tím :frowning2: horečku zatím nemá, naštěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi ten průjmik začne, asi s ním skočím k DR

flapi: to Davídek přibral 700g za 2 měsíce :grinning: ale za to vyrost o 7 cm, čiže má 70cm dlouhán jeden :grinning:
to ti asi krásně papká co :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: tak to máte skoro jako náš Kubík při narození:slight_smile:)))

Holky, tak s tou ZOO je to opravdu tak, že zdražují od dubna. Tzn. že pokud ještě některá chcete permici za 400,- nebo za 800,- rodinnou, tak musíte zakoupit do středy. Od 1/4 jsou ceny 600,- a 1300,- za rodinnou na rok.
Prima den všem.
29. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kicnerka díky za info o ZOO, tak já tam určitě ještě doběhnu a koupim rodinnou za 800, nám se to určitě vyplatí. Jen doufam, že to půjde, když mě končí 12.4. :rolling_eyes:

Jinak o víkendu mi ani nemluvte, já mam ruku v sádře,jako pravák samozřejěm pravou, nedokážu Lukymu ani utřít zadek, nenakrájim mu maso, takže počítam že celý měsíc si to budu náležitě užívat. Doufam, že až to přestane bolet, tak to bude lepší :pensive:

Všem marodům přeji brzké uzdravení :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ale co mě dneska náležitě potěšilo, Lukyho vzali do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra- GRATULUJI k přijatí do školky :sweat_smile: :dizzy_face:
to s tou rukou mě mrzí :frowning2: , je nejhorší, když má člověk něco s kloubama, já měla vykloubený koleno, horší bolest než porod, to musím uznat, když mě ho napravovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kicnerka- pání, Kubíček byl teda macíček při narození :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk, gratuluju ke školce, a do který vás vzali? By mě taky lákala ta u bazénu, ale myslim, že my nemáme šanci :unamused:
29. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis do 91. v Jesenický. U bazénu ty asi příští rok pokud chceš od 3 let nemáš šanci, letos brali poslední děti červen 2007 a v roce 2008 se narodilo nejvíc dětí, takže se předpokládá ještě větší nával...

Jinak mam tu rodinnou permici do ZOO, naštěstí nevadilo, že ta stará mě platí ještě 14dní :dizzy_face:
31. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci vás pozdravit a přidat novinku.
V úterý 23.3.10 se nám narodila Kačenka, 3190 g a 50 cm, je to pěkná rošťanda, ale nevyměnila bych jí za nic na světě... :slight_smile:

Někdo se tady ptal na toho doktora, tak my chodíme do tý Kaznějovský k Rusínovej a jsme nadmíru spokojený. Byla tady u nás včera, skoro 2 hodiny. Vše nám vysvětlila. Fakt jí můžu jen doporučit, jinak jsem na ni slyšela taky jen samou chválu.
31. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gejsa_: gratuluju ke Kačence. Ať ti dělá jenom radost :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejsa: MOC MOC GRATULUJI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně at ste obě dvě zdravé :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
gejsa gratuluji k holčičce :slight_smile:

petrulak tak to se máte že vás vzali. já čekam jestli do 15.4. přijde mail že nás nevzali nebo od 16 se pak chodí pro rozhodnutí :wink: . Moc šancí si endávam ale bylo by fajn kdyby se Viki dostal mezi děti.

L.u.c.i.e. tak to zkus, třeba Vás vezme.Nebo na tý poliklinice, tam si mylsim že by měli brát normálně ne?

Jinak s tou školkou je to fakt šílený, loni jsme to ani nezkoušeli :unamused: a letos to prostě už na něm vidim jak se doma nudí a potřeboval by do kolektivu a jeslti ho nevezmou tak co nadělam :unamused: . Možná zkusim obvolat ještě nějaký MŚ v okolí ale chci jen v oklolí, protože by chodil jen na dopoledne tak aby se to vůbec časově vyplatilo :wink:
31. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: už mě přišel mail ze školky, takže máme smůlu. ještě jsem teď psala do jiný školky kde mají větší kapacitu dětí, ale tim že jsme dali přihlášku jen do jedný školky máme asi smůlu. jedině že by neměli plný stav což v dnešní době asi nehrozí :unamused:
31. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét a ty jsi psala do přihlášky že chceš jen na 4 hodiny? jeslti jo,tak jsi to neměla dělat, protože tohle můžeš změnit klidně v průběhu roku, takže by jsi to nahlásila až v září. Jinak by ti ta ředitelka měla říct, kde je ve vašem UMO místo, když se jí zeptáš. Držim palce, myslim že jako 4letý má šanci, jen zase nevim když jsi na mateřský :frowning2:
My jsme taky mysleli, že si pro to budem muset dojít a nakonec tu na UMO1 z tý školky kde tě vzali volají, tak to víme tak brzo.
31. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě mrzí, než jsme to dopsala už to víš :pensive: Zkus zavolat kam jsi to podávala zeptat se jestli neni místo jinde :wink:
31. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét a do jaký školky jsi chtěla? Loni to prý tak šílený nebylo, třeba tady kde te´d brali poslední červen 2007 loni byl ještě duben 2007. A kamarádce taky vzali 3letýho kluka do 2 školek a byla nezaměstnaná.
31. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejsa velká gratulace, Kačence přejeme do života jen to nej... :dizzy_face:
31. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gejsa: moc gratuluju ke Kačence :dizzy_face:
31. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gejsa- obrovská gratulace!!!! :dizzy_face:
31. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrulák psala jsem na celodenní docházku :wink: a stejně to nevyšlo. chtěla jsem na 2. MŠ u hvězdárny. ještě jsem napsala mail ale tam to vidim jedně že by nenabrali kapacitu dětí a tak to si moc šancí nedávam. jen mě napsali že jestli se k rozhodnutí chci vyjádřit tak mam přijít :unamused: . Mylsíš že když tam půjdu tak že by mě řekli kde jinde by mohlo být místo? Mě to bylo jasný že jak jsem s miminem doma tak je to bez šance :unamused: . my právě loni ho dát ještě nechtěli, nebyl na školku připravenej a navíc jsme se snažili o mimčo a věděl jsem že pokud to vyjde tak budu furt lítat po doktorech a tak by to bylo dost náročný tak jsme školku neřešili a neřešila bych jí ani letos ale Viki prostě potřebuje mezi děti. teď jsem mu řekla že ho do školky nevezmou a mělas vidět jakou měl radost :wink:
31. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to tad y tak řekli, že ty ředitelky v rámci toho UMA potom ví, kde zbylo místo. To víš ale jestli někde zbylo, to netušim.
31. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidim co mě napíšou z tý školky co jsem tam dneska psala, už jsem o ní totiž slyšela že bere děti i v průběhu roku když je teda místo a kdyžtak bych tam zašla a třeba by ředitelka poradila
31. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek