• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
Ahojky,

Petraluk, kdyby jsme si přes net neobjednali šablony, tak bychom to taky nenamalovali. Vůbec nejsem výtvarný typ :slight_smile: Naštěstí pomáhal manžel, měli jsme to do týdne hotové. Ale dělali jsme to pozvolna :slight_smile:
Vyberte s kámoškou pěkný motiv a pak se pochlub.
Bezvadné, že už jsi bez sádry. To je pohodička, co?
21. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno!
průběh včerejší návštěvy ve školce-----

Takže odvolání jsem včera nesla paní ředitelce do školky, koukala na mě, čím jí to jako otravuju, že stejně odvolání nemá smysl. řekla jsem jí, že je to pro mě alespoň nějaká šance, ptám se kolik jich má, řekla, že jsme druhý (na tuhle školku se nedostalo cca 100 dětí), tak jsem si jako myslela, že máme dobrou šanci a ona že ne, že odvoláním se nezvyšuje...no já nevim, když jsem se kdysi hlásila na střední, tak ten kdo se nedostal a napsal osvolání, tak měl větší šance dostat se ve druhým kole, než ty, co ho nenapsali , že prej je přede mnou fronta dětí narozených od července do toho října, kdy jsme my

ptala jsem se tedy, kestli mi jako může nějak poradit, že v říjnu musím do práce a její odpověď byla- do tý doby už to budete mít vyřešený , ptám se jí jak a ona že to budeme mít do tý doby vyřešený....prostě odovídala na všechno stejně a jednala se mnou, jako s debilem

pak mlela ještě něco o tom, že bude druhý kolo přihlašování, že se snad u nich bude otvírat ješttě jedna třída, ale to jsem nějak nepochopila, proč by jako mělo být znova všechno dokola, to vůbec nechtěla nějak rozebírat

a ve finále mi řekla, že to odvolání ode mne nevezme, že ji to musím poslat doporučeně, aby to bylo oficielní, tak jsem ještě klusala s malou na poštu

z celýho jsem měla dojem, že kdybych šáhla do kapsy a vytáhla obálku, tak jednání bude úplně jiné

dneska si jdeme pro rozhodnutí do druhý školky, kde už taky vím, že nás nevzali, opět tam ponesu rovnou odvolání, tak večer písnu, jaký to bylo

tak asi tak...jinak všem krásný den
22. dub 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne,

Panti, to je tedy síla, ta ředitelka.. :angry: :angry: nesnáším takový přístup..
Tak uvidíš, co dnes v té druhé školce..

Náš ředitel byl tedy v pohodě, ikdyž mi taky hned řekl, že v odvolání nevidí šanci, i kdyby se prý našlo místo, tak ho nabídne jiným, těm přede mnou..

Jinak jsem to pochopila tak, že ten krajský úřad by měl zkontrolovat, jestli ten daný ředitel fakt postupoval podle daných kritérií ve výběru dětí..otázka ale je, jestli to dělá fakt poctivě..

Já razím odpo k MUDr., s Lucinkou na 8m kontrolu a s Terkou očima..teče jí z nich už 2 dny hnis, jsem zvědavá, co to bude, řádí prý teď zánět spojivek..

Zatím. Mějte se.
22. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady, odvolání si ředitelka vzala sama, jen se tím asi cítí tak, že je jako z něčeho podezíráme, obě tvrdily, že mají svědomí čistý nebo něco v tom smyslu, no holt jim vadí, že se tím budou muset ještě zabývat. zase mi doporučila zavolat si na UMO a nahlásit tam, že nás nevzali, že prej to starosta bude řešit, tady v Komenskýho brali i srpnový děti....ale bohužel, s říjnem máme smůlu :confounded:
22. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panti já jsem docela ráda, že jsme se tam nedostali, protože z paní ředitelky by mě časem jeblo. Ona má problém asi se všim :rolling_eyes: A úplně nejlepší představa by byla, kdyby se Luky dostal k ní do třídy, protože sama učí :sweat_smile:
JInak s tim novým zápisem pokud by se otvírala nová třída, to je asi normální a musí to podle nějakých předpisů být, co jsem tak slyšela. A zrovna tahle paní ředitelka by neudělala nic co by bylo v rozporu s předpisy, co kdyby jí přišla kontrola :grinning: Tohle nám řekla u zápisu :grinning:
Držim palce ať to máš do října vyřešený :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrluk- právě že se tím tak ohání, že má svědomí čistý a že by neudělala nic proti předpisům je podezřelý :grinning:
22. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já jsem na tuhle paní ředitelku taky neslyšela nic dobrýho, kdo byl letos u zápisu, tak na ní nadává. Prý házela ksichty i na rodiče předškoláků, že ty prý kámošky malýho teda vzít musí, že jí to ukládá zákon, no fakt milá od přírody. Přemýšlim, jestli se tam vůbec (za pár let) budeme hlásit, i když to mám za barákem. Myslim, že obejít to určitě nějak jde, už tady přece některá z holek i psala, že jim tam sousedka může bloknout místo, čachruje se všude a se vším.

pantomima, odvolání uričtě smysl má, aspoň budeš mít klidný svědomí, že jsi udělala maximum, když už nic, taky jsem dávala odvolání na škole a snížili mi tehdy školný o 13. tis, za pokus člověk nic nedá. Jo a předevčírem jsem tě myslim viděla na písku, soudim podle fotek :wink:
22. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!
Deniso- na písku se můžem vidět snad každý den, jakmile je pěkně, tak jsme tam skoro pořád, mnohdy jsem poznat podle bílýho psa, kterýho uvazuju u plotu :grinning: :grinning: :grinning:
dnes půjdem asi dopoledne, odpol možná s malou vyrazím na Majáles, uvidím, jakou bude mít malá náladu :grinning:
23. dub 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi teď volala ředitelka ze školky z Komenskýho, jestli můžu přijít, že musíme sepsat nějakej protokol, ohledně toho našeho odvolání, že jsem nahlídla do spisu a něco v tom smyslu, tak se tím asi trochu zabejvat bude muset
23. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mužu se přidat?? :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma :slight_smile:

i z té školky- pocity podstatně lepší, než ze Sokolovský, jsme prý třetí, kdo dal odvolání, trochu jsem jí ale nerozumněla, nejdřív říkala, že odvolání nijak neovlivňuje pořadí dětí ,,pod čarou,,, ale když jsem se jí ptala, právě kolikátý jsme pod čarou, tak že prý třetí, tak nevim, že prej se může stát, že někdo vypadne,že se nám určitě ozve, tak se necháme překvapit, jak dopadneme :wink:

kim- vítej a určitě se přidej :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: asi si tady moc nepíšete co?Byl někdo na pouti neb majálesu?? :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panti tak držim palce ať Terezku vemou :dizzy_face:

Na pouti jsme byli 2x, na Majáles by mě nikdo nedostal, protože díky němu každý rok řešim kam na celou sobotu odjedeme :rolling_eyes: Bydlíme přímo nad amfíkem, letos už tu zkoušeli od 8 ráno :angry: Naštěstí jsme tedy byli až do neděle pryč.
Za měsíc tu bude metalový festival, tak to už vůbec nevim kam vypadnem :frowning2:
26. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk- v sobotu jsme taky nebyli, jen v pátek na dvě hodinky na náměstí

v neděli jsme byli v ZOO http://pantomima.rajce.idnes.cz/ZOO_25.4.10/

na tebe jsem si s tím Majálesem na amfíku vzpomněla, že na ty akce vždycky nadáváš, ani se ti nedivím :confounded:

byly jsme na prochajdě, ale na písek jsme ani nedošly, jak začalo kapat, hned jsme pelášily domů a měly jsme to akorát, malá teď spí, to bude dlouhý odpoledne, nějak nemám nápad, co budeme dělat, když bude pršet, zase skončíme u tv :confounded:
26. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Majáles je vážně opruz, jak jsou tu 3 podia, tak se to tříská neskutečně. Když tu byl ten folkový festival, tak to celkem šlo, to je potichu bez bubnů, jedno podium. My bychom to nějak přežili,ale fakt nevim jak Luky. Prvně mu to bylo jedno, ale to mu byl půl rok a loni už jsme radši jeli pryč.

My jsme dopoledne trochu zmokli :rolling_eyes: Te´d už to zase vypadá krásně :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vítej, Kim:slight_smile:
tak já na majáles vyrazila, že se s malou projdeme, ale utekly jsme odtamtud po chvíli, přišlo mi, že to děsně řvalo, asi už stárnu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chtěla jsem se zeptat kam chodíte kupovat prckům boty? Sháním nějaký otevřený první botičky, ve Stonožce měli na výběr jen jeden pár a ještě neměli naše číslo, tak uvítám nějaký tip za dobrou cenu, jinak budu muset slítat všechny zdravotní potřeby v Plzni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pantomima, my zatím jen jezdíme okolo :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak na Majálesu prý byl hrozný nával :confounded:
Docela výstižný článěk byl ve včerejší MF Dnes o těch maminách na MD, nečetl jste to někdo? :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak o nás psali? :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Panti, tak dopo my volali ze sekretariátu školy kvůli naší školce, prý kdy mohu přijít, ředitel chce se mnou mluvit..jsem napnutá jak kšandy..snad to vyjde...akorát jsem mu blbec potvrdila až pátek..jsem byla z toho celá rozhozená, že mi volají..
A co ty, víš už něco víc?

Deniso, pěkné zdrav. boty - Essi mají v obuvi na náměstí, tuším Stephany, se to jmenuje, a velký výběr. :wink:
27. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros- čekám, co bude, prý to klidně může trvat dýl než měsíc...
27. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Vítam tě kim :slight_smile:

koukám že s těma škola je pěkný kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím palečky at vám dětičky vemou :slight_smile:

panti: super fotečky, koukám že jste vymákli fajn počasí, my se chystáme ted o víkendu v sobotu, ale kdo ví, jaký bude počasí :unamused:

petra: to vám teda nezávidím, že máte amfíčko přímo pod nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám budou ted zateplovat barák, bude to trvat prý 3 mesíce, to bude teda léto, samý prach, vrtání, ještě že budeme moci za letného počasí někam zmizet, to abych s malym pořád jezdila venku aby se přes den vyspal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už rok mi zarůstal nehet na palci, pořád to jenom střihal z důvodu kojení, těhotěnství, nemohl me dát injekce, no včera jsem tam přišla, opíchal me to injekcema, ustřihnul, přišil nehet ke kůži a mám svatý klid, ted me to bolí strašně, ale přežiju to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,,konecne mame hezky pocasi tady v plzni..uz se tesim na leto.. :slight_smile:
29. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,

Panti, dostali jsme se do školkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Uvolnily se tam 3 místa a nás vzali jako druhý, odvolání zřejmě zabralo..Budu dnes slavit asi celý den.. :wink:

Přeju Ti taky, ať to vyjde..dej pak vědět..

Měli tam právě zdvojené přihlášky na více školek, tak to 3 zrušili..
30. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros- tak to gratuluju!!! :grinning: :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosanela, děkuju za info o botkách, už máme Essi:slight_smile: a gratuluju ke školce. Jsem myslela, že je to nějak propojený, aby se tohle nestalo, ale asi když si dají maminy přihlášku do různých obvodů.....
4. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky. Tak počasí nic moc, v Plzni ještě vždy o něco chladněji. Už aby bylo to léto :frowning2:
6. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí je teda fakt hnusný, ale aspn se trošku vyčistí vzduch, mám ráda vzduch po dešti :slight_smile: nejhorší, že musím s prckem sedět doma :frowning2:
6. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa: to jo, to musí být otrava :rolling_eyes: ale snad už příští týden bude krásně...už by bylo na čase
6. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, loni nebylo skoro žádný jaro, hned to přešlo do léta a ted zase je furt zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwerca: přesně tak.Nějak mizí jaro s podzimem, což mě mrzí, člověk si aspon zvykal pomalu :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek