Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
wwercaa
6. kvě 2010
ono je to tím globálným oteplovaním, příroda je zmatená :-p
sirael4
6. kvě 2010
to je, tak snad to nebude jen horší a horší...
wwercaa
6. kvě 2010
já se tááák těším na léto, vodě a na výlety, jinak do plzenské zoo vkročím až tam budou žirafy, ted jsme tam byli a nic moc teda k vidění, me to překvapilo a to ještě chtěli 120,- na osobu :-| ...
sirael4
6. kvě 2010
wwercaa: to je docela už dost :-S tak tam pak zamíříme spolu až budou žirafy a bude pěkně 😉 taky už chci léto 😞
wwercaa
6. kvě 2010
to můžeme 🙂 me v plzenské štve třeba to, že je tam málo laviček, třeba když chci nakrmit malýho nebo na odpočinek, jsou tam 3 narvaný restaurace a to se me třeba nelíbí 8-(
třeba v praze jsou stánky s občerstvením a laviček pomerne taky dost, když jsem tam byla v těhu, tak se mi tam líbilo 🙂
sirael4
6. kvě 2010
tak domluveno 🙂
ty restaurace jsou docela plné, to je pravda.Lavičky by mohly přidat, ale na(ne)štěstí není ta zoo tak velká jako třeba v Praze, že se to zvládnout dá.
flapi
6. kvě 2010
Ty jo, v Zoo chtěj 120,-??? Já tam byla naposledy asi před dvěma lety. To až budem chodit s prckem, to se nám to hezky prodraží :-|
wwercaa
6. kvě 2010
Ahoj flapi, a jak se jinak máte s prcíkem, spinká po nocích?? 🙂
denisa31
6. kvě 2010
ahoj holky, koukám jak se to tu po dlouhý době zase rozjelo. Do zoo se rády přidáme 😉 Od dubna podražili :-|
Jolance se tam moc líbí, takže permice se vyplatí, akorát to počasí nám nepřeje a minule jsem tam píchla kočár, ale jinak dobrý
flapi
6. kvě 2010
wwercaa: Ahoj. No, tak nějak sepořád sžíváme, ale je to lepší. V noci většinou spíme, ale někdy když hoto chytne... :-| tuhle třeba usnul až v jednu ráno :-S
Dneska na mě házel úsměvy, vyprávěl si cosi ve svahilštině 😃 😃
pantomima
7. kvě 2010
Pěkné ráno- my koupili zase permici do ZOO na rok, takže do příštího května, i když podražili, tak se nám to vyplatí, když už nevim co, tak se seberem a jdem tam na prochajdu, už se těšíme na nový expozice 🙂
wwercaa
7. kvě 2010
flapi: to je dobřé, že se to pomálu spravuje, hlavně že je zdravej 🙂 až se začne hrát a všechno vnímat, tak to bude ještě lepší 🙂 já jsem jenom nedávno doma měla ležící miminko a ted ho položím na deku a najdu ho u dveří 😃 to ještě neběhá...

kdyby jsem bydlela poblíž zoo, ta se permice vylatí, ale ze Slovan se mi tam jezdit nechce, radši jezdím na výlety okouknout jiný zoologický, Davídek z těch zvířatek toho moc nemá, no vy máte věčší dětičky, tak to je dobrý 🙂
pantomima
7. kvě 2010
wwercaa- jezdili jsme už jako těhu a pak pořád 😃 i když to malá prochrápala v kočáru 😃
wwercaa
7. kvě 2010
panti: no tak to je na každým že jo, me to třeba nebaví pořád koukat na to samý 😃 sice prochajdy po slovanech jsoutaky to samý 😃 ale hlavně že si to užívate 😉 jo a jinak jal se vede miminku v bříšku, poslouchá?? 🙂
pantomima
7. kvě 2010
s tím v bříšku je to v pohodě, ale to, co už je venku děsně zlobí 😃
sirael4
8. kvě 2010
Taky doporučuji procházky z Lochotina na Třemošnou po cyklostezce. Je to tam dost široké, pěkné, akorát to zabere více času.
flapi
8. kvě 2010
To my korzujeme akorát po Borským parku :-|
sirael4
8. kvě 2010
flapi: nemáte možnost jinam neco proc?
flapi
8. kvě 2010
sirael4: je to nejblíž... 😃
denisa31
8. kvě 2010
já taky s malou chodila nejdřív blízko baráku, když začla řvát, tak hurá domů na mlíko
werca-zítra odpo je na Slovanech v parku nějaký hromadný kočárkování, kdybyste nevěděli co s odpolednem 😉
wwercaa
9. kvě 2010
denisa: jj slyšela jsem o tom, asi se tam půjdeme podívat 🙂
denisa31
9. kvě 2010
my razíme na houpačku, malej se to hrozně líbí

sirael a jak vy, bude svatba, mimčo...?
sirael4
9. kvě 2010
Svatba je na září-už vše chystáme a mimčo pak🙂
medvik
9. kvě 2010
ahoj holky. Sirael, tak to je super, v září bude ještě krásně 😉 x-)
denisa31
9. kvě 2010
sirael tak moc gratuluju, určitě si ty přípravy moc užíváš 😉 Máš vybranej krásnej kočárek.
sirael4
10. kvě 2010
medvik: to doufáme, jelikož máme obřad venku, tak snad nebude velké vedro a nebude pršet 🙂

denisa: přípravy si užívám určitě, ale rozhodla jsem se to pojmout tak, že to nebudu hrotit, spousta nevěst na BRMS má dokonce speciální sadu na krájení dortu a podobné věci, což teda rozhodně neřeším. Obstarávám jen to základní, o ostatní se postará restaurace, matrika a tak nemusím mít nic extra 😉 ale moc už se těším. To víš...
A děkuji za pochvalu kočárku, shodli jsme se na něm oba, takže nëní co řešit 😉
medvik
10. kvě 2010
sirael: a kde to bude? Známá měla svatbu na Václava v Manětíně, měli to venku a všude bylo barevné listí, no nádhera.
sirael4
10. kvě 2010
medvik: my to budeme mít až u Prahy, jelikož odsud pocházím a tak tam bude dost příbuzenstva 😉
medvik
10. kvě 2010
sirael: takže ve stylu tlustá řecká svatba 😉 😃 ?
sirael4
10. kvě 2010
medvik: neblázni 😃 vejdem se do 25ti a to přeháním 😉

Začni psát odpověď...

Odešli