• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
ono je to tím globálným oteplovaním, příroda je zmatená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je, tak snad to nebude jen horší a horší...
6. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se tááák těším na léto, vodě a na výlety, jinak do plzenské zoo vkročím až tam budou žirafy, ted jsme tam byli a nic moc teda k vidění, me to překvapilo a to ještě chtěli 120,- na osobu :unamused: ...
6. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa: to je docela už dost :confounded: tak tam pak zamíříme spolu až budou žirafy a bude pěkně :wink: taky už chci léto :frowning2:
6. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to můžeme :slight_smile: me v plzenské štve třeba to, že je tam málo laviček, třeba když chci nakrmit malýho nebo na odpočinek, jsou tam 3 narvaný restaurace a to se me třeba nelíbí :rolling_eyes:
třeba v praze jsou stánky s občerstvením a laviček pomerne taky dost, když jsem tam byla v těhu, tak se mi tam líbilo :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak domluveno :slight_smile:
ty restaurace jsou docela plné, to je pravda.Lavičky by mohly přidat, ale na(ne)štěstí není ta zoo tak velká jako třeba v Praze, že se to zvládnout dá.
6. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, v Zoo chtěj 120,-??? Já tam byla naposledy asi před dvěma lety. To až budem chodit s prckem, to se nám to hezky prodraží :unamused:
6. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj flapi, a jak se jinak máte s prcíkem, spinká po nocích?? :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám jak se to tu po dlouhý době zase rozjelo. Do zoo se rády přidáme :wink: Od dubna podražili :unamused:
Jolance se tam moc líbí, takže permice se vyplatí, akorát to počasí nám nepřeje a minule jsem tam píchla kočár, ale jinak dobrý
6. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa: Ahoj. No, tak nějak sepořád sžíváme, ale je to lepší. V noci většinou spíme, ale někdy když hoto chytne... :unamused: tuhle třeba usnul až v jednu ráno :confounded:
Dneska na mě házel úsměvy, vyprávěl si cosi ve svahilštině :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno- my koupili zase permici do ZOO na rok, takže do příštího května, i když podražili, tak se nám to vyplatí, když už nevim co, tak se seberem a jdem tam na prochajdu, už se těšíme na nový expozice :slight_smile:
7. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: to je dobřé, že se to pomálu spravuje, hlavně že je zdravej :slight_smile: až se začne hrát a všechno vnímat, tak to bude ještě lepší :slight_smile: já jsem jenom nedávno doma měla ležící miminko a ted ho položím na deku a najdu ho u dveří :grinning: to ještě neběhá...

kdyby jsem bydlela poblíž zoo, ta se permice vylatí, ale ze Slovan se mi tam jezdit nechce, radši jezdím na výlety okouknout jiný zoologický, Davídek z těch zvířatek toho moc nemá, no vy máte věčší dětičky, tak to je dobrý :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa- jezdili jsme už jako těhu a pak pořád :grinning: i když to malá prochrápala v kočáru :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti: no tak to je na každým že jo, me to třeba nebaví pořád koukat na to samý :grinning: sice prochajdy po slovanech jsoutaky to samý :grinning: ale hlavně že si to užívate :wink: jo a jinak jal se vede miminku v bříšku, poslouchá?? :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím v bříšku je to v pohodě, ale to, co už je venku děsně zlobí :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doporučuji procházky z Lochotina na Třemošnou po cyklostezce. Je to tam dost široké, pěkné, akorát to zabere více času.
8. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my korzujeme akorát po Borským parku :unamused:
8. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: nemáte možnost jinam neco proc?
8. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: je to nejblíž... :grinning:
8. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky s malou chodila nejdřív blízko baráku, když začla řvát, tak hurá domů na mlíko
werca-zítra odpo je na Slovanech v parku nějaký hromadný kočárkování, kdybyste nevěděli co s odpolednem :wink:
8. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa: jj slyšela jsem o tom, asi se tam půjdeme podívat :slight_smile:
9. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my razíme na houpačku, malej se to hrozně líbí

sirael a jak vy, bude svatba, mimčo...?
9. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svatba je na září-už vše chystáme a mimčo pak:slight_smile:
9. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Sirael, tak to je super, v září bude ještě krásně :wink: :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael tak moc gratuluju, určitě si ty přípravy moc užíváš :wink: Máš vybranej krásnej kočárek.
9. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: to doufáme, jelikož máme obřad venku, tak snad nebude velké vedro a nebude pršet :slight_smile:

denisa: přípravy si užívám určitě, ale rozhodla jsem se to pojmout tak, že to nebudu hrotit, spousta nevěst na BRMS má dokonce speciální sadu na krájení dortu a podobné věci, což teda rozhodně neřeším. Obstarávám jen to základní, o ostatní se postará restaurace, matrika a tak nemusím mít nic extra :wink: ale moc už se těším. To víš...
A děkuji za pochvalu kočárku, shodli jsme se na něm oba, takže nëní co řešit :wink:
10. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: a kde to bude? Známá měla svatbu na Václava v Manětíně, měli to venku a všude bylo barevné listí, no nádhera.
10. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: my to budeme mít až u Prahy, jelikož odsud pocházím a tak tam bude dost příbuzenstva :wink:
10. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: takže ve stylu tlustá řecká svatba :wink: :grinning: ?
10. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: neblázni :grinning: vejdem se do 25ti a to přeháním :wink:
10. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek