• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
sirael4: 25 bohatě staí - nás bylo asi 16 :slight_smile: a kdyby bylo po mým, tak jsme to sfoukli jenom ve čtyřech :grinning:
12. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael, flapi: my měli cca 30-35 a už jsem to brala jako velkou svatbu. Ale bylo to super.
25 je tak akorát, aby se zvládli všichni spolu bavit :wink:
12. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky plánujeme svatbičku, asi 20 lidí jsme napočítali, to bohatě stačí :slight_smile:
12. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to víte že stačí, nejsem typ co by chtěl být pupek vesmíru(ten den se tomu možná stejně nevyhnu) takže čím míň tim líp:slight_smile:

flapi: a jak dlouho jste slavili? Trochu se bojíme že tam nebude takový ten tahoun zábavy a že to bude váznout...ale možná to jsou zbytečné obavy.

wwercaa: a plánujete v dohlednu?
13. kvě 2010 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: no u mě to zkazil táta. Unesli mě a když jsem se vrátila tak po mě chtěl klíč (spali u nás a my měli svatební apartá), vyčetl mi že jsem odešla je tam nechala. Ořvala jsem to :frowning2: Takže se rozprchli asi tak kolem 22 hod. Zůstali tam pak s námi ti kamarádi co mě unesli asi tak do půlnoci. No co, šli jsme brzo "spát" a je z toho Kubula :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: to je škoda, nejhorší je když někdo zkazí náladu všem....Měli jste tam spíše rodinu, nebo spíše kamarády?
13. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: na hostině byla jenom nejbližší rodina. Mejdan pro kamarády a širší příbuzenstvo jsme dělali asi měsíc potom u našich na zahradě
13. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: to je dobrý :slight_smile: no tak snad to u nás nějak ta zábava nebude váznout, bude to tak půl napůl rodina a kamarádi.
Takže prcek vznikl o svatební noci? :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: pravděpodobně jo :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: pěkné :wink:
13. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme v plzeňské zoo žirafu :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky prosim vas nevi nekdo jak se resi ta podpurcni doba ?21.05.2010 mi konci podpurcni doba 180 dni na marodeni,,,nevim co mam delat poradte,,dekuji
13. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: žirafu? Jsem v Zoo strašně dlouho nebyla a nejdřív půjdu asi až to bude prcek vnímat, dřív to nemá smysl. Slyšela jsem že tam jsou nějaké nové pavilony tak jsem zvědavá :slight_smile:
kikulienkaaa: podpůrcí dobu netuším - co si zavolat na sociálku?
13. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
žirafy, jo? tak to se půjdeme mrknout :slight_smile:

kikul, poraď se na sociálce, za to nic nedáš, tu podpůrčí dobu je prý možné i prodloužit, pokud ti doktor napíše, že nemůžeš pracovat, ale nevim jestli zase nejsou od letoška nějaký změny, tak nechci navádět, hlavně koukam, že jdeš stejně za chvíli na mateřskou, tak by ti mohli vyjít vstříc
13. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: prý jsou, já tam zatím taky nebyla, taky proč, v tomhle počasí :angry: ale je to tam nějak nově udělané a žirafka tam už je, jen bude k vidění až od 1.července, tuším. Takže žádný spěch holky, musí se prý aklimatizovat :wink:
14. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hledáme taky kamarády, my známe samý holčičky :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulkaw: já bych se ráda kamarádila, ale zatím nemám žádné miminko :wink:
14. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulkaw: rádi se budem kamarádit :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, chlapeček!
14. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulkaw: shází vám kontakt s klučinama? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael, koukám, vy plánujete stěhování, teď je prý dobrá doba pro koupi bytu, mít prašule, tak jdu do toho :sunglasses:
a s tou svatbou, tak můj sen by taky bylo jen ve 4, ale nakonec z toho bylo přes 40, a to byla jen nejbližší rodina :unamused:
stejně je hnusně, tak zoo musí počkat
14. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa31: my budem muset řešit vše hypotékou, takže tak veselé to není :wink: doba je sice dobrá, co se týče cen, ale na druhé straně se prodávají samé příšerné byty. Viděli jsme jich snad již 50, ale pořád žádný uchvacující. Jeden tedy jo, ale ten nám bohužel o pár hodin dřív vyfoukli :angry:
14. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael- taky máme hypotéku a to teprve krátce, skoro nám ji vzhledem k našemu věku nechtěli dát, měli jsme docela štěstí na byt, je v lokalitě, ve které jsem chtěla a je po rekonstrukci, i když první dojem už vyprchal a člověk dnes vidí chyby, je tu fajn :wink:

a za 19 let bude splaceno :confounded: , pak si začnem užívat :confounded:
14. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: oni s tím dělají hrozné cavyky :wink:
Tak je skvělé, že jste sehnali vysněný byt, my pořád hledáme, a jaká byla tehdy cena?Možná totiž máme na pěkný byt přehnané nároky :slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to před rokema astál 1 990 000, hypotéku jsme si brali na 800 tisíc a ještě jsme si půjčili něco jinde :frowning2: , no je toho dost
14. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: to je na nás dost, my chceme něco do 1 500 000,- nemusí to být vyloženě zrekonstruované, ale ať se to aspoň nemusí celé přebourat :angry: a takové snad neexistují :frowning2: do toho ještě aby to nebyly třeba Vinice...to je děs.
14. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, už jsme měli něco našetřeno,tak jsem si právě brali jen těch 800 a to jsme si mysleli, že nám ji dají na 25 let a nakonec dali jen na 20- už jsme pro ně starý, no děs :angry:
14. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: no ale kde jinde byste přišli k bytu, že :wink:
my máme byt 1+1 takže bychom si půjčovali ten rozdíl. Ale zase nechcem platit moc, protože když k tomu připočteš nájem a podobně, tak bysme byli o chlebu a vodě :wink: je to dneska starost, to bydlení. Pokud není manžel politik teda :grinning:
14. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my než to koupili, tak jsme bydleli v podnájmu, takže taky žádnej šlágr :grinning: a s mateřskou je to docela drsný :confounded:
14. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: ani mi neříkej, toho se taky bojím, to pak asi člověk šetří každou kačku že? :unamused:
no pane jo, a ted bydlíte na Locháči?
14. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek