• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
Jo chtěla jsem to. U Lidlu
:slight_smile:
14. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s těma penízkama je to těžoba :stuck_out_tongue_closed_eyes: my bydlíme s tchánovcama v 3+1, zatím to stačí, s tchánovcama si moc moc dobře rozumím, často se všichni diví, jak je to možný, ale je :grinning: kdyby jsme se ted meli osamostatnit, tak by jsme to prostě neutáhli, hodně peněz nám jde do život. pojištění, 2 autá, pak nejaká elektronika, paušály, na malýho a další věci, takže momentálně nám to takhle vyhovuje :slight_smile: ....máme se dobře a to je základ, časem možná poshánime baráček, ale nic neplánujem dopředu :slight_smile:

petulkaw: mám por tebe taky jednoho kamaráda :grinning: :slight_smile: ..........sirael, slyšela jsi, néé aby ste udělali holku :grinning: :grinning: :wink:

venku je tááák hnusně, je to otravnééééé :angry:
14. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwerco- v tvým věku by mi to asi taky balo jedno, ale představa, že bydlím s tchánovcema nebo s našima v jednom bytě by mě zabila, na to nemám nervy :grinning: , to tě obdivuju, ve dvaceti jsem taky ještě bydlela doma, ale v pětadvaceti jsem byla ráda, že jsem vypadla :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima, to mi už psalo víc holek, že me nechápou :grinning: ale nebudu dopředu nic plánovat, za 5 let se může všechno změnit :slight_smile:
14. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

pelulkaw: taky bych se ráda kamarádila, ale dítko zatím nemáme :frowning2: , ALE intenzivně se na něm pracuje :grinning:

sirael: větší byt je paráda - taky jsme se stěhovali z 1+1 do 3+kk s balkonem a je to parádní, neměnila bych. My jsme teda šli do novostavby na Slovanech, takže jsem si splnila sen - vždycky jsem na Slovanech chtěla bydlet :dizzy_face: My jsme byt financovali postupně, podle toho, kolik bylo postaveno a měli jsme možnost ovlivnit spoustu úprav, takže každý byt v domě je vlastně originál a taky nám vyhovuje garáž přímo v domě. Nákup vždycky nanosím rovnou do výtahu a šup k bytu, takže i s kočárem to bude pohoda. Bydlíme tu dva roky, a dům se začal stavět na podzim roku 2006 a když jsme to nedávno počítali, tak i s doplatkama za stavební úpravy nás byt i s garáží vyšel 1920 000,- bez kuchyně a všeho zařízení.

wwercaa: já osobně bych s tchýní bydlet nechtěla, ale mám kamarádky, který taky takhle bydlí a nestěžujou si.

To počasí je fakt vopruz :angry:
14. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květen - lásky čas -nám to loni vyšlo a je z toho mladší synáček :slight_smile: Přeji hodně úspěchů při dělání dětí :wink:
14. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: my ted bydlíme taky na Loch, ale kousek níž, a taky se mi tam celkem líbí, je tam super občanská vybavenost :grinning: ale každý se mi diví...

wwercaa: a rovnou byste rádi baráček?Nebo vlastní byt?A holku mi chcemeeeee :grinning:
Ale je fajn že neplánuješ dopředu, to já neumím :frowning2:

Já bydlím od 18 let od rodičů a myslím že je fajn odejít brzy, i když je to mrzelo...
Mě by nevadilo bydlet s tchýní, ani s rodiči, ale časem si myslím, že by nám byt byl malý, co se týče soukromí....neumím si představit že jsme třeba všichni doma najednou....ale zase vztahy máme pěkné.
14. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima, no to si nedělej srandu, že vám dělali problémy i s "blbých" 800 tis !! My to taky budeme muset řešit, no mě bude 30, ale manžel je starší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aji, byteček trošku závidim, musí být krásnej, ale 3+1 v novostavbě by už bylo nad naše možnosti, když si nechceme půjčovat miliony
sirael, do 1,5 mil určitě něco seženete, ale co vrazíte do rekonstrukce...taky majlant
holky, v roce 2010 se prý bude rodit hodně holčiček, jsem četla :grinning:
jj, my taky dělali v květnu :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniso, taky jsme měli ze začátku strach, jestli tu hypotéky zvládneme, ale zatím je to v pohodě a dokonce to vypadá, že se nám za dva roky (až bude končit fixace) podaří značnou část umořit, protože přítelovo mamina prodává pozemek v nějaký průmyslový zóně nedaleko Prahy a peníze chce rozdělit mezi děti a přítel chce peníze investovat právě do splacení hypotéky, takže nám zbyde splácet už jen malá část, na kterou zřejmě nebude třeba ani zástava nemovitosti. Musim teda přiznat, že nám ze začátku hodně pomohli moji rodiče. Jenom na vybavení bytu jsem od nich dostala na účet 100 tis.

sirael: taky si myslim, že byt do 1,5 mil. se dá sehnat. Záleží spíš potom, jak rozsáhlou uděláte rekonstrukci.

Já bych si přála chlapečkááááá :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa31: no právě, novostavba je tak drahá, že to bychom si raději dopřáli byt v Praze :wink: a do rekonstrukce nechcem právě vrážet nic velkého, proto asi už tak dlouho hledáme :frowning2:
jak to s těma holčičkama asi vědí? :grinning: ale pokud jo, beru to jako plus :grinning: :grinning: :grinning:

aji: právě že rekonstruovat nechceme bezprostředně po nastěhování.Pokud to bude 2+1 s lodžií a v bydlitelném stavu, je vyhráno.

Já si přeju holčičku :dizzy_face: ale hlavně zdravé miminko.
15. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím po delší době. Nemam moc času, chodim zase na brigádu, když mě sundali už sádru a je to tedy záhul, neumim si představit jak budu pak zvládat domácnost :unamused:

My už máme bydlení naštěstí vyřešený,ale zadlužený budem ještě sakra dlouho, nikdo nám nic nedal, našetřeno bylo akorát na vybavení, takže máme 100% hypotéku :rolling_eyes: JInak teda nevim co je to za dobrou dobu,ale stejný novostavby jako máme my, se teď prodávají až o víc jak půl milionu dráž a to jsme to kupovali v r.2006 :confused:

Petulka taky se ráda seznámim, mam chlapečka nebo spíš čertíka :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám taky čertíka:slight_smile: A i to mimi už vystrkuje růžky:slight_smile: :wink:
17. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceny už samozřejmě nejsou co bývaly, ale známý z realitky tvrdí, že je teď aspoň z čeho vybírat
17. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, po dlouhéééééééééé době se opět hlásím,když bylo hezky vymýšlela jsem zábavu pro kluky a teď,když je hnusně tak ji vymýslím zase doma,aby se ten starší neunudil k smrti
petukaw:já mám ty čertíky dva,teda čertíka a čerta :slight_smile:
v zoo jsme letos,už taky byli hrozná cena za mě 120,- a za Peťana 90,- k tomu nějaké ití, párek v rohlíku no hrůza,docela se mi tam líbilo,ale jak to tam teď předělávají,tak se musíš vracet stejnou cestou,když teda nevylezeš s kočárem ke statku a nevyjdeš tam
koukala jsem na tip cesta Třemošná tak to asi zkusíme,až bude opravdu pěkně
17. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa31: mě vubec nepřipadá že by bylo z čeho vybírat.

Mapemo: určitě zkuste, da se dojít az do sport.areálu ve Zruči,kde si můžete dat venku nanuka a něco k pití.A pro kočár vhodný terén.
17. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sir:prosím tě kde se na tu stezku napojím na Locháči? Díky
17. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo: prosim tě, půjdeš jako od Gery kolem bývalé Delvity(Billa),kolem hřbitova,stále při hlavní až na konečnou jedničky a tam přejdeš vlak.koleje a ocitneš se mezi chatkami a zahradkami, a tam už se napojiš, můžeš pokračovat rovně ale možná je lepší dat se malým tunelem pod kolejema a pak pořád rovně:slight_smile: je to trochu srozumitelné?
17. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem přemýšlela kde ta stezka začíná :astonished:

holky nemáte některá reference na cvičení kojenců na bazénu na Locháči?
17. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno :slight_smile:

deniso- já tam chodila s malou cvičit do roka a pohoda, malou to bavilo a já vypadla mezi lidi :wink: , po cvíču do cukrárny na kafíčko a dortík, od roka do teď chodíme už do velký tělocvičny a Terce se to děsně líbí
18. kvě 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napojíte se jeste kousek za točnou tramvaje 1,holky:slight_smile:
18. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, cestu do Třemošné znám, mohu se až bude hezky připojit :slight_smile: Dříve jsme tam s manželem jezdili bruslit.
18. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
To byla dneska noc. Prcek se v noci probudil na krmení a potom ne a ne usnout. Ani nevím jak dlouho to trvalo. H nabručenej, malej ukričenej, no prostě prima. Hejila jsem ho na kolenou a řval a řval a pak najednou jako když utne a vytuhnoul. Jestli bude trošku spát přes den jdu taky spát - jsem KO. Zatím to nevypadá, má nějakou ukňouranou :unamused:
18. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ani nevim, že je do Třemošný nějaká asfaltka, já tam jela naposled před 4 roky a to tam byla jen lesní cesta, rozhodně ne na brusle :grinning:
To je někde po pravý straně silnice na Třemošnou?
18. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tu stezku na Tremosnou taky doporucuju, je to tam pekny a s kocarkem neni zadnej problem :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá jak dlouho malá vydrží v kočáru, abysme se nevrátily z výletu za dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petulkaw jak máš velký kluky?
pantomima, dík za cvíčo, tak já se tam zeptám, že bysme se od září přidaly
18. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: takl já nevím zase co tam bylo před 4mi lety, ale možná je to ta samá, jen udělaná asfaltově :slight_smile:
Začíná tam někde, ano.

denisa31: no je to docela na dýl, tak doporučuju s sebou nějakou knížku nebo jídlo do kočáru :grinning: pro zabavení...
18. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa31: kluky mám od sebe 14 měsíců - staršímu bude rok a půl, menšímu budou 4 měsíce :slight_smile: To cvičení taky omrknu...

petraluk: jo jo, ta asfaltka vede po pravý straně, souběžně se silnicí jen kousek, pak trošku ubíhá doprava, je to pěkně lesíčkem, je tam klid, to je můj dojem, dlouho jsem tam ale nešla:slight_smile:

flapi: vášnivá noc:slight_smile: typickej chlap:slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulkaw: to je teda docela brzy po sobě, asi bych se zbláznila :grinning:

jj, je to v klídku lesíkem a dostatečně široké na to, abyste nemuseli uskakovat před cyklisty :wink:
18. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulkaw, to je teda na mě taky brzo po sobě :wink:
18. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to krásný:slight_smile: zatím utíká jen ten větší, přesto není možné jít s oběma například do obchodu. :grinning:
19. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek