• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
petulkaw: to ano, ale přesto bych si chtěla dětstvíé obou dětí více naplno užít zvlášť :slight_smile:
19. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych řekla, že petulkaw si to užívá naplno až až :grinning: podle mě je to spíš o tom jaký máš zázemí, protože třeba jak píšeš o tom nákupu, tak já když mám manžela permanentně na týden pryč, tak bysme brzo umřely hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí mi nákup s jednim prckem, ale jinak to bude fajn, že si budou kluci rozumět, na druhou stranu bych taky brala už to mít odbytý a za pár let chodit s dětma na diskošky :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
denisda31: to určitě, ale víš jak jsem to myslela :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael jasně :slight_smile:
každýmu prostě vyhovuje něco jinýho, já jsem pro zlatou střední cestu tak ty tři čtyři roky mezi nima
19. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
denisa31: no já uvidím, třeba ani druhé nebude že :wink: nikdy člověk neví, ale ideálně bych tak 5-6 počkala
19. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, na holčičku si počkáme :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se, že vám sem lezu, ale dávala jsem do vyhledávače školky v Plzni a vyjela mi vaše diskuse, protože jsmte to taky nějak řešily..
Malá je sice ještě malá, ale nevim, jak to chodí tady v Plzni, neni taky potřeba si už od takhle nízkýho věku tu školku nějak "rezervovat"? :sweat_smile: Vim že kamarádka moravanda byla s prckem už v jeho půl roce ho "nahlásit" do školky, aby měla jistotu, že jí ho v těch třech letech vezmou.. My tady máme školku kousek, byla by pro nás ideální, tak mam právě strach, abych něco nepodcenila a pak nejezdila přes celý město někam na Lochotín :-//
20. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
sir.: díky pochopila jsem to,snad,projistotu sem napíšu,že vyrážíme a kdyby jmse se týden neozvali,tak celostátní pátrání :grinning:
jsem cca domluvená s gejsou a její Kačenkou,že až bude hezky tak vyrazíme,dáme echo a můžem domluvit kočárkování,co vy na to
20. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mapemo: jee, já bych se taky ráda přidala :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Super, holky, domluvime velkou kocarkovou akci :grinning:
20. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my se taky s Jolankou hlásíme :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
my s vámi taky rády vyrazíme :wink:
20. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
mapemo: ja bych vyrazila taky, zatím ale nemám s čím:grinning:
Tak se pak ozvi az se někdy vrátíte:grinning:
21. kvě 2010 v 06:19  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael4: já myslím že můžeš vyrazit i tak :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Od čtvrtka budem chodit s prckem na cvičení a masáže. Mám radost, že jsme se tam nakonec probojovali :grinning: Konečně budem mít nějakou činnost, nevím jak ho sama zabavit.
21. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
sir: my tě vezmem i tak
flapi:super budou masage :grinning:
21. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
flapi a kam budete chodit?
21. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se s Davídkem rádi přidáme na kočárkovou akci :slight_smile:

flapi: jé já už taky od podzimu musim s malým něco podniknout až bude po dovolených tak bych chtěla nejaký plavčo nebo cvíčo :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
denisa31: budem chodit do Božkova, mám to sice z ruky, ale nic jinýho jsem nesehnala
wwercaa: plavání nám doufám vyjde v Hobitu - hlásila jsem se tam na vaničky a paní slíbila že se ozve až na to bude dost velkej, tak uvidíme...
21. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
flapi: a kdepak to je v tom Božkově, já to mám kousek??
já bych chtěla na plavčo hned do bazénu, kámoška s malou chodí sem na Slovany a nemůže si to vynachválit, malé se to prý moc líbí, ale prý je velký nával :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
wwercaa: wwercaahttp://www.tehulka.cz/cz/uvod/
Když by nevyšel Hobit tak bych chěla plavčo v Radbuze, jen nesmím prošvihnout zápis...
21. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
to je super, jak jsme se tu hezky domluvily :wink:
tak my příští týden jdeme vyzkoušet to cvíčo na locháči, jsem ani nečekala, že to půjde takhle rychle :wink:
21. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný ráno!

Jsem nevyspalá a vyčerpaná...já děsnou rýmu a spát s otevřenou pusou fakt neumím...malá v noci záchvat akutní laryngitis, naštěstí zvládnut doma, snad se to dneska v noci nebude opakovat, jinak jedem....má tyhle příhody pravidelně přesně po roce...taťka vyčerpán ještě spí, malá je od pěti na nohou..... :frowning2:
22. kvě 2010 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravíme při neděli!

Už se malý ulevilo, jen trochu pokašlává, tak jsem vyrazili ven.

http://pantomima.rajce.idnes.cz/ZOO_23.5.10/
23. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,tak my tři noci spánek nic moc a dnes ostrá bolest od malého na prstu.....první zoubek
23. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mapemo: gratuluju k zoubku :grinning: Já se toho trošku hrozím, bolí mě to už teď když víc stiskne, natož až bude mít zub :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
To jste holky hodný, že můžu s vámi.
O víkendu jsme letos prvně grilovali, počasí se dost povedlo,takže prima.
24. kvě 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mapemo: taky gratulace k zoubku :dizzy_face: my ještě nemáme zuba, ale dr nám řekla, že se to vypadá, že se brzo začnou klubat, tak potěš pán bůh :grinning:

sir: mnam mnam grilovačka, taky bych si dala :slight_smile:

panti: krásný zoo fotečky, jinak je ti hezky vidět bříško :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžeme se s Agátkou k vám přidat, my jsem teda aktuálně ze Starého Plzence, ale leta jsem bydlela na Slovanech :wink:
25. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
wwercaa: no tak až se někdy poznáme, můžem si něco ugrilovat i s těma tvýma chlapama :slight_smile:

vycu: vítej, pročpak jste se odstěhovali, do domečku? Plzenec je hezkej :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek