• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
Krásný ráno!

Malá zase začíná vstávat v šest :angry: a to měla období, kdy vstávala v půl osmý :wink: , ach jo, jsem zase jak přeražená :grinning:

Petraluk- s plavčicí jsi to uhodla, ona mi fakt nebaví :angry: , ten Aerius pořád mám :slight_smile:

Od jedenácti jdem na cvíčo, Terka Martinu snad úplně miluje, tak tam chodíme pravidelně každej čtvrtek, tedy pokud nejsem v práci :wink:
4. únor 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já jsem taky z Plzněěěěě :slight_smile: :wink:
4. únor 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,můžu se přida i když už prcka a jednoho klacka mám ,jsem z locháče :wink:
4. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: tebe znám z beremka,občas jsi tam s náma pokecala
pant: je svatba,můj nejhezčí den(po narození kluků) a taky jsme ji měli v březnu :sunglasses:
4. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo: koukám, že Matýsek je jen o 3 týdny starší než náš Honzík:wink: A jak se krásně smál už v 6.týdnech...to my se zatím jen tak culíme, od ucha k uchu to ještě nění:frowning2: A to první pousmání nebylo na mě, ale na zvířátka na kolotoči :sweat_smile:

petraluk: ještě mě napadlo - nechodíte cvičit do centra pro rodinu na Vinicích? Chci tam chodit na to cvičení pro miminka... jak to tam chodí? Co si mám donést s sebou, dá se tam nechat kočár, jsou tam příjemní...???

Jinak já mám 3 nejkrásnější dny v životě: promoci, svatbu a narození Honzíka a ani jedno bych rozhodně nevynechala:wink:
4. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: no UTZ nemá, což je škoda. Posílá k jinýmu. Jednou jsem byla u Reichlový, pak u Mulačů (protože to mám blíž) a pak na těch velkejch na Genetice. Jenom mi přišlo, že na kontroly chodím s dělším odstupem (s porovnáním co kdo říkal tady v diskusích), ale ona asi ví co dělá, a když není důvod, tak tě tam zbytečně netahá... Jinak nemám důvod si na ní stěžovat :slight_smile:

mapemo: taky si tě z beremka pamatuju :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: jte na borech? podle fotek ze svat.alba u pošty,jezdím tam k našim a u Mulačů jsem rodila prvního,kam máš namířeno ty
tygrous:no malý mě příjde nějaký rychlík,uvidíme jak dlouho mu to vydrží,už také drží hlavičku a to mu byl jen měsíc a na bříšku,už ji také drží,nevím jestli je to lepší nebo by bylo lepší,kdyby byl ještě takové to mimi :confused:
4. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady se to rozjíždí. Ahoj mirasku, máš nádherný termín porodu :wink:
musím se podívat na beremese, koukám :wink: :grinning:
mapemo: ahoj, tak to máte s Matýskem jako my se Zuzi. Ale pořádné pasení, to začala až nedávno, do té doby se vztekala. Takže možná jsou to rychlíci jen na něco :wink:
asi bych nechodila ke gynekologovi, co nemá utz.
4. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na svatební alba koukám moc ráda.
mapemo: no moc vám to slušelo, jseš kočka :wink:
a flapi: no paráda, krásně sladěná. A hezoučké šatičky.
4. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo: jj, 2 dům nad poštou. Rodit chci určitě u Mulačů - jeden z důvodů je, že je to kousek a dojdem to pěšky :grinning:
medvik: děkuju :slight_smile:
taky mě mrzí, že UTZ nemá, ale nechtěla jsem měnit doktora jen kvůli tomu, když jsem s ní jinak spokojená :unamused:
4. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo: koukala jsem do alba. Malej je krásnej. A máme stejnou kombinézku - na fotce 12 tam jak ho más v sedačce :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik:díky a malá je krásná svatebčanka,,,,,,no a rychlíci pak rychle vyrostou,malý se taky zatím na břiše vzteká,ale když chce tak tu hlavu chvíli drží
flapi: u Mulačů jsem byla spokojená a líbilo se mi tam ikdyž je to stará nemocnice,byla jsem spokojená s přístupem a pan doktor Kuneš je naprosto super,chtěla jsem tam rodit i podruhé,ale kvůli problémům mým jsem musela na locháč
4. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: ta kombinézka je úžasná,akorát se do ní blbě dostává mimčo jak je dělaná šikmo a my jsme ji měli když jsme jeli z poro a pak ještě jednou a už ji mám v krabici na vyřazení
4. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo: je to škoda, že nad tím dětským oblečením ti výrobci trochu nepřemýšlí. Taky mě točí knoflíky na zádech, úzké rukávy, upnuté oblečení kolem krku....
4. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik:to my povídej,hlavně když je to velikost na tři měsíce a nám je to malé pomalu,už v měsíci,no ale teď jsem byla chytřejší než poprvé a nakoupila jsem to ho podstatně míň..v CaA měli výprodej věciček,koupila jsem tam na malého ryfle za 75Kč a trička za 50Kč/ks
4. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo: tak to je pěkné, to se Ti povedlo. My teď hodně nakupujeme v Tescu, líbí se mi ty materiály a jsou tam taky velké otvory pro hlavičku, ale overálky 3-6 m už začínají být těsné :astonished: Body 3-6 m ne, jen ty overaly :frowning2:
4. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti, tak jsem Váš termín taky našla :grinning: už se těším na fotky

já mám nejlepší zkušenost se značkou C&A a co se týče pyžámek pro miminka a bodýčka, tak cherokee - je to levný, ale jinak docela ta značka podražila
4. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My jsem byli dneska u zubaře, já i Luky, to byla zase paráda. lukyho vyšetřil v čekárně, protože do ordinace prostě nevstoupil. Byla tam i babi, aby ho pohlídala až bude vyšetřovat mě. Luky si ale otevřel dveře do ordinace, stoupnul si na práh a tam jen brečel a volal mě. takže mě dr. vyšetřil před celou čekárnou :grinning: :grinning: :grinning: Děsim se dne, kdy mu bude muset něco dělat. Prý je úplně normální, že dvouletý děti mají kazy :rolling_eyes:

Tygrous na cvičení nechodim,a le chodí tam kamarádka, tak se ti můžu zeptat. Ale předpokládam, že kdyby to tam bylo blbý, tak tam nechodí. Ale stejně se zeptam :wink: Kočárek můžeš mít určitě vevnitř, chodíme kolem skoro denně, bydlim hned vedle a venku jsem nikdy žádný stát neviděla.
4. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra: To budes moc hodna, kdyz se zeptas kamosky:wink: Ja sla vcera kolem a k tomu hlavnimu vchodu vedou jen schody bez najezdu pro kocar. Ale pak jsem objevila jeste jeden vchod vzadu s najezdem, tak s kocarem se chodi asi tamtudy...
S tim zubarem to je teda dobry...jestli bude Honzik po mne, tak to bude zazitek jit s nim k zubari. Jednak se sama bojim :grinning: a jednak mam zaplombovanou celou pusu... Ale ted mame uplne suprovou zubarku, k ni se ani moc nebojim. Ale to bude asi tim, ze pokazde kdyz k ni jedeme, tak se nam cestou podela auto a volame ji, ze se zpozdime, a pak tam rovnou vlitnu na kreslo a na strach neni cas :grinning:
5. únor 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Jsem zas od pěti vzhůru. Je to peklo. Mám nějaké nespavé období :unamused:
5. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: ahoj. taky jsem nemohla ke konci spat :wink: A ted mam budicek ve tri a v sest a nebo nekdy zvladne kolem druhe, ctvrte a seste...a spat chodim nejdriv v 11 :unamused: A pres den toho moc nenaspi,max tak 15-30minut, takze mam smulu. dlouho spi akorat venku v kocaru...

ted mi prave dosla knizka Nejstastnejsi miminko v okoli, tak uz se tesim, co nam tam poradi :wink:
5. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tygrous: si právě říkám, že bych měla spát dokud můžu, že mě pak mimís asi moc nenechá a ono mi to jako naschvál nejde :unamused:
5. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem lezu, ale vidim plzeňskou diskusi, tak zkusim štěstí :slight_smile: - stěhuju se do Plzně a hledam Dr. pro prcka, nejlíp kdyby to bylo někde na Slovanech, ale neni to podmínka, v Plzni je všude blízko... Nemohly byste mi někoho doporučit, poradit? Díky, Muchi :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muchi: na Slovanech bohužel nevím, já prcka přihlásila k doktorce na Borech. Zkus hledat na znamylekar.cz jsou tam zkušenosti pacientů...
5. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flapi: No já jsem právě na znamylekar hledala, ale jelikož Plzeň tam neni rozdělená jako třeba Praha :grinning: , tak je to na hodiny, než vykoukam z map, kde která ta ulice je, víš. Tak to zkoušim tady právě..
5. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muchina na Slovanech doporučuji dr. Koželuhovou http://www.medias.cz/kozeluhova/index.php?menu=ordinace
5. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petraluk: Děkuju moc, tý jediný jsem zatim volala, dopoledne, a nepřibírá :frowning2: , právě proto jsem se vrhla sem.. No, asi nepochopim :grinning: Ale děkuju vám, holky, moc :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava: NepochoDim, né nepochopim :grinning:
5. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Malá už hodinu spí, takže klídek a pohoda :slight_smile:

Petraluk- k zubaři jdem na začátku dubna, tak pak poreferuju :wink:

Muchina- já neporadim :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
much.: my jezdíme paní doktorka Prahová tel.:377 241 304 zkus to,říkala,že bere hlavně slovanský
5. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek