Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
wwercaa
26. kvě 2010
sirael: jo určitě jo, grilovačky já můžu 😃 ale taky nějaký místečko na to by bodlo 🙂
wwercaa
26. kvě 2010
vycu: jasne, že můžete 🙂 Agátka je krasavice, roste jako z vody 🙂
sirael4
26. kvě 2010
wwercaa: to tedy jo, na balkoně to bohužel úplně nejde, ale naštěstí jezdíme na chalupu, kde se to krásně dá 🙂
wwercaa
26. kvě 2010
sirael, my jsme právě přemýšleli nad tím elektrickým grilem, ten by byl na balkon skvělý 😉
sirael4
26. kvě 2010
wwercaa: to byl, ale je to chuťově trochu jiné, ale zase ne o tolik.Mamča ho má a grilují i v kuchyni 😃
wwercaa
26. kvě 2010
no to origoš z venkovního grilu chutná nejlíp, vid 😃
sirael4
26. kvě 2010
wwercaa: přesně tak :-N U nás vždy griluje přítel, takže mňamina 🙂 vy jezdíte někam na rekreaci?
wwercaa
26. kvě 2010
jo u me taky bud přítel a nebo taky tchán, jezdíme k Davidovmu bráchovi do černic na zahradu, má barák, oni něco spravují na autu, my s tchýni pijeme kafíčko a tchán griluje, máme to rozdělený 😃
wwercaa
26. kvě 2010
ale fakt je, že nějaká chatička by bodla jenom tak na víkendek a relax 🙂
sirael4
26. kvě 2010
wwercaa: to máte hezky rozdělený :-N 🙂
Ty jo, v Černicích, to se mají, taky bych tam brala baráček :-N Relax to je, člověk si odpočine od města, osobně nerada trávím volno ve městě....lidí si užiju v práci až dost
wwercaa
26. kvě 2010
já do města teda taky moc nechodím, a už vůbec ne s kočárkem, je tam moc lidí, k tomu ty autá, mám radši o něco klidnější Slovany 🙂 .....v černicích je fajn, taky bych brala, ted tam postavili ty nový, řadový domečky myslim, ale me se moc nelíbí
sirael4
26. kvě 2010
wwercaa: mě se tam tedy celkově moc nelíbí, je tam dost provoz, navíc ten obchoďák (ale zas je to výhoda na nákupy) a je dobré mít dům v Plzni, kdekoli :-N
Teď máme domluvené dvě prohlídky bytů na Francouzské.Tam se mi to líbí, na kočárkování ideál...
vycu
26. kvě 2010
Holky dík. Francozská je super, my bydleli sedm let na Koterovské (zrovna ho prodáváme, teda snad už se povedlo), kousek do přírody i do centra 😉 Teď dáváme do kupy domeček v Tlučné a po tu dobu máme azyl v bytě po manželovo rodičích 🙂
wwercaa: Tvůj Davídek se narodil na moje třicáté narozeniny 🙂
sirael4
27. kvě 2010
vycu: a co to bylo za byt?Škoda že jsem to nevěděla dřív, mohli jsme být zájemcí :-N
Mě se tam taky líbí, i Koterovská, jenže jsou tam taky dle toho ceny, tady je docela levný ten byt.... tak uvidíme.
Mám taky v hlavě jeden na Locháči, velký, laciný, stav ujde....jenže váháme kvůli místu. Pro děti bude určitě lepší něco na Slovanech. I když Lochotín mám taky ráda.
Tlučná je kterým směrem?
medvik
27. kvě 2010
sirael: na Lochotíně to taky není špatné, tedy na konečné jedničky - tam máš přírodu co by kamenem dohodil. A jaké jsou ceny bytů na Francouzské?
sirael4
27. kvě 2010
medvik: většinou ty 2+1 vidíme kolem 1 600 000,- ale tyhle jsou tak o 200tis méně 🙂
My bydlíme asi 4 stanice od konečné jedničky, takže znám 🙂 ale ten byt co jsem o něm psala je kousek pod Solidní nejistotou...
medvik
27. kvě 2010
sirael: tak to by šlo, ta cena- A kolem Solidní nejistoty to fakt za moc nestojí, jen paneláky, maximálně silnice nebo obchod. No ve Francouzské není špatně, taky se tam občas ráda projdu. A teď když je tam Galerie Dvořák, tak se tam i slušně nakoupí 😉
vycu
27. kvě 2010
sirael byl to byt 2+1 a nakonec jsme ho prodali za těch 1.400.000,- ,ale ještě to nechci zakřiknout, paní složila rezervační poplatek a teď čekáme, až jí přijdou peníze za její byt. 😉
Tlučná je za Vejprnicema, takže kousek, jenom ta rekonstrukce je celkem makačka :-N
Jsme dneska byli s Agátkou v FN na průplachu očních kanálků, už podruhé a doufám,že naposledy, brečela mi snad půl hodiny po zákroku :-|
sirael4
28. kvě 2010
vycu: pane joooo, to je škoda, taková dobrá cena a lokalita.Měli jste říct!!! 😃
Tak kdyby si to paní rozmyslela, dej vědět.
Tak to bydlíte kousek od Plzně, to je prima, takže jste kupovali starší domeček?
flapi
29. kvě 2010
Dneska to jsou 4 roky co s manžou známe, Kubulovi je 12 týdnů a zítra to bude rok od svatby. Toto ale letí...
sirael4
29. kvě 2010
flapi: pěkné! 😉 Tak to je co slavit, ne?
wwercaa
31. kvě 2010
@vycu wow fááákt tak to je supééér, ty jsi slavila a já jsem byla na šestinedělí 😃 🙂 taky znám holku co má ten samej den narozky 🙂 .....v Tlučné je parádní točená zmrzlina
🙂

holky tak ta kočarkiáda nám snad v nejbližší době nevyjde, počasí me dost štve, malýmu jsem ted nakoupila v tescu božííí letní hadříky a v té zimě je nemáme šanci ani vynosit 😞

pantomima
1. čer 2010
pěkné ráno!

zrovna včera si tady jedna prodavačka ve Stopu stěžovala, že se prodávají jen jarní věci, že letní nemá vůbec smysl brát na krám...venku je fakt hnusně ]-(
sirael4
1. čer 2010
@wwercaa : ono je to prý také vlivem té sopky....Ale nevím, hlavní je že už mě to taky štve, není možné aby v červnu bylo takhle hrozně :-S Od začátku roku byly snad 4 pěkné dny a pak zase nic. Už jsem z toho počasí unavená. Zrovna letos jsem se hrozně těšila jak si léto užiju....

@pantomima: no je to pravda, počasí na letní oblečení skutečně není
flapi
1. čer 2010
Počasí je opravdu šílený :-| Abych měla dobrou náladu potřebuju slunce - takhle jsem taky na bodu mrazu. I prcek je nějakej nevrlej 😞
sirael4
1. čer 2010
flapi: divíš se mu? :-N
flapi
1. čer 2010
@sirael4 no právě že ani nedivím :-S
sirael4
1. čer 2010
flapi: já tedy taky ne, je to celé nějak unavené...... Ani mě nebaví chodit ven, přitom vloni v létě jsme si užívali procházky!
denisa31
1. čer 2010
Ahoj holky, teda to počasí fakt hnus, takových sukýnek máme ve skříni.... :-p žádný další letní oblečení už fakt nemá cenu kupovat

nejdradší bych zalezla do pelechu, ale musíme za chvíli k doktorce, takže hurá do deště a to jsem si myslela, jak vyrazíme na náměstí na den dětí
sirael4
1. čer 2010
@denisa31: copak se tam děje?

Začni psát odpověď...

Odešli