• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
sirael: jo určitě jo, grilovačky já můžu :grinning: ale taky nějaký místečko na to by bodlo :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
vycu: jasne, že můžete :slight_smile: Agátka je krasavice, roste jako z vody :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
wwercaa: to tedy jo, na balkoně to bohužel úplně nejde, ale naštěstí jezdíme na chalupu, kde se to krásně dá :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael, my jsme právě přemýšleli nad tím elektrickým grilem, ten by byl na balkon skvělý :wink:
26. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
wwercaa: to byl, ale je to chuťově trochu jiné, ale zase ne o tolik.Mamča ho má a grilují i v kuchyni :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no to origoš z venkovního grilu chutná nejlíp, vid :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
wwercaa: přesně tak :sweat_smile: U nás vždy griluje přítel, takže mňamina :slight_smile: vy jezdíte někam na rekreaci?
26. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo u me taky bud přítel a nebo taky tchán, jezdíme k Davidovmu bráchovi do černic na zahradu, má barák, oni něco spravují na autu, my s tchýni pijeme kafíčko a tchán griluje, máme to rozdělený :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ale fakt je, že nějaká chatička by bodla jenom tak na víkendek a relax :slight_smile:
26. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
wwercaa: to máte hezky rozdělený :sweat_smile: :slight_smile:
Ty jo, v Černicích, to se mají, taky bych tam brala baráček :sweat_smile: Relax to je, člověk si odpočine od města, osobně nerada trávím volno ve městě....lidí si užiju v práci až dost
26. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
já do města teda taky moc nechodím, a už vůbec ne s kočárkem, je tam moc lidí, k tomu ty autá, mám radši o něco klidnější Slovany :slight_smile: .....v černicích je fajn, taky bych brala, ted tam postavili ty nový, řadový domečky myslim, ale me se moc nelíbí
26. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
wwercaa: mě se tam tedy celkově moc nelíbí, je tam dost provoz, navíc ten obchoďák (ale zas je to výhoda na nákupy) a je dobré mít dům v Plzni, kdekoli :sweat_smile:
Teď máme domluvené dvě prohlídky bytů na Francouzské.Tam se mi to líbí, na kočárkování ideál...
26. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dík. Francozská je super, my bydleli sedm let na Koterovské (zrovna ho prodáváme, teda snad už se povedlo), kousek do přírody i do centra :wink: Teď dáváme do kupy domeček v Tlučné a po tu dobu máme azyl v bytě po manželovo rodičích :slight_smile:
wwercaa: Tvůj Davídek se narodil na moje třicáté narozeniny :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
vycu: a co to bylo za byt?Škoda že jsem to nevěděla dřív, mohli jsme být zájemcí :sweat_smile:
Mě se tam taky líbí, i Koterovská, jenže jsou tam taky dle toho ceny, tady je docela levný ten byt.... tak uvidíme.
Mám taky v hlavě jeden na Locháči, velký, laciný, stav ujde....jenže váháme kvůli místu. Pro děti bude určitě lepší něco na Slovanech. I když Lochotín mám taky ráda.
Tlučná je kterým směrem?
27. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: na Lochotíně to taky není špatné, tedy na konečné jedničky - tam máš přírodu co by kamenem dohodil. A jaké jsou ceny bytů na Francouzské?
27. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
medvik: většinou ty 2+1 vidíme kolem 1 600 000,- ale tyhle jsou tak o 200tis méně :slight_smile:
My bydlíme asi 4 stanice od konečné jedničky, takže znám :slight_smile: ale ten byt co jsem o něm psala je kousek pod Solidní nejistotou...
27. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael: tak to by šlo, ta cena- A kolem Solidní nejistoty to fakt za moc nestojí, jen paneláky, maximálně silnice nebo obchod. No ve Francouzské není špatně, taky se tam občas ráda projdu. A teď když je tam Galerie Dvořák, tak se tam i slušně nakoupí :wink:
27. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
sirael byl to byt 2+1 a nakonec jsme ho prodali za těch 1.400.000,- ,ale ještě to nechci zakřiknout, paní složila rezervační poplatek a teď čekáme, až jí přijdou peníze za její byt. :wink:
Tlučná je za Vejprnicema, takže kousek, jenom ta rekonstrukce je celkem makačka :sweat_smile:
Jsme dneska byli s Agátkou v FN na průplachu očních kanálků, už podruhé a doufám,že naposledy, brečela mi snad půl hodiny po zákroku :unamused:
27. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
vycu: pane joooo, to je škoda, taková dobrá cena a lokalita.Měli jste říct!!! :grinning:
Tak kdyby si to paní rozmyslela, dej vědět.
Tak to bydlíte kousek od Plzně, to je prima, takže jste kupovali starší domeček?
28. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska to jsou 4 roky co s manžou známe, Kubulovi je 12 týdnů a zítra to bude rok od svatby. Toto ale letí...
29. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
flapi: pěkné! :wink: Tak to je co slavit, ne?
29. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vycu wow fááákt tak to je supééér, ty jsi slavila a já jsem byla na šestinedělí :grinning: :slight_smile: taky znám holku co má ten samej den narozky :slight_smile: .....v Tlučné je parádní točená zmrzlina
:slight_smile:

holky tak ta kočarkiáda nám snad v nejbližší době nevyjde, počasí me dost štve, malýmu jsem ted nakoupila v tescu božííí letní hadříky a v té zimě je nemáme šanci ani vynosit :frowning2:

31. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno!

zrovna včera si tady jedna prodavačka ve Stopu stěžovala, že se prodávají jen jarní věci, že letní nemá vůbec smysl brát na krám...venku je fakt hnusně :angry:
1. čer 2010 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa : ono je to prý také vlivem té sopky....Ale nevím, hlavní je že už mě to taky štve, není možné aby v červnu bylo takhle hrozně :confounded: Od začátku roku byly snad 4 pěkné dny a pak zase nic. Už jsem z toho počasí unavená. Zrovna letos jsem se hrozně těšila jak si léto užiju....

@pantomima: no je to pravda, počasí na letní oblečení skutečně není
1. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Počasí je opravdu šílený :unamused: Abych měla dobrou náladu potřebuju slunce - takhle jsem taky na bodu mrazu. I prcek je nějakej nevrlej :frowning2:
1. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
flapi: divíš se mu? :sweat_smile:
1. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 no právě že ani nedivím :confounded:
1. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
flapi: já tedy taky ne, je to celé nějak unavené...... Ani mě nebaví chodit ven, přitom vloni v létě jsme si užívali procházky!
1. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teda to počasí fakt hnus, takových sukýnek máme ve skříni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádný další letní oblečení už fakt nemá cenu kupovat

nejdradší bych zalezla do pelechu, ale musíme za chvíli k doktorce, takže hurá do deště a to jsem si myslela, jak vyrazíme na náměstí na den dětí
1. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31: copak se tam děje?
1. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek