• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
sirael: nějaký akce a hry pro děti, jasně že pro větší, ale jsem myslela, že se aspoň projdeme a vyvenčíme
1. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa31: určo tam budou mít i něco dobrého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno

v půl devátý frčím do poradny, snad bude vše ok, celou noc jsem prokašlala a to už jsem se včera odhodlala k teplý vincentce s mlíkem a medem a cibulovýmu sirupu , je to hnus, ale snad to zabere
2. čer 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pamtomima, to se ani nedivim, že jsi nemocná, když je tak mizerný počasí :unamused: brzké uzdravení přeju :wink:
2. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé promin napsala jsem blbě :slight_smile: @pantomima
2. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:

v mporadně vše OK :dizzy_face:
2. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. To počasí teda nestojí za nic. Jdem na masáže a když je takhle budu muset vzít chca nechca auto. Ještě jsem s ním samotná nejela tak doufám že bude hodnej :frowning2:
3. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My musíme na poštu a na cvičení, taky pojedem autem, mám to sice kousek, ale nechci bejt turch :frowning2:
3. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět - šílený, než jsme došli od auta k domu tak jsme úplně mokrý :frowning2: Odpoledne máme vítání tak jsem zvědavá jak tam v tom dešti dojdem :confounded:
3. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá, přestalo pršet!
3. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máme doma oficiálního plzeňského občánka. Jsem zvědavá na fotky - to zas bude něco :unamused:
3. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme z vítání moc hezký fotky :wink:
3. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi, to jste dobrý, my jsme se na vítání přihlásili až ted a jdeme ted začátkem června, počítám, že tam starší dítě než moje nebude :grinning:

3. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fatky už jsou u fotografa na netu a jsoiu strašný. Jediný co mě utěšuje, že tam jako paka vypadají všichni a nejen my :grinning:
3. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
werca buď ráda, by myli ve třech měsícíh, se starším si to víc užiješ a malej taky
3. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné slunečné ráno!!! :dizzy_face:
4. čer 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa A já v FN 24.9. byla na kontolním UTZ :wink: A navíc mi ten den konečně řekli, že čekáme holčičku, prostě bájo narozeniny :grinning:

Konečně krásně, jdeme dneska na třetí hexu, tak snad to bude bez reakce.
4. čer 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa nevěděla jsem že můžou i starší děti. My dostali ten papír na přihlášení se když jsme si byli pro rodnej list s tí že ho usíme vrátit do ěsíce pokud chcem... :unamused: Se starším to bude určitě lepší
4. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné slunečné ránko
hurá,už to vypadá nadějně,že bude krásně,víkend vypadá slibně,jedeme ke tchánovi a bude hodovačka na chatičce
a taky se nám snad povede kočárkování,kdy se vám to více hodí týden nebo víkend,aby jsme se trošku zorientovali
jinak byli jsme na půlroční a máme 8,30kg a měříme 70cm,to jsem to miminko dlouho neměla a začali jsme příkrmy,to je zážitek,ale prso stejně vyhrává
jinak vítám novou maminu
4. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli na vítání s malou ve třech měsících a bylo to fajn :wink: , mám pocit, že se to i malý líbilo :grinning: ,
4. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu: tak to je paráda, chtěli jste holčičku?

@wwercaa: myslím, že to vůbec nevadí, ne?

Je to vítání povinné?A co se tam děje, kromě "proslovu"? :sweat_smile:

Jinak dnes máme opravdu pěkně, konečně se na nás taky přišlo podívat slunce, tak doufám, že to minimálně do půlky října vydrží :confused:
4. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 není to povinné. Byl proslov, focení, kulturní vložka :grinning: pak jsme se podepsali do knihy, vybrali si plyšáka a hotovo :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi: a celá záležitost trvá cca půl hodiny??
No vypadá to, že se zas tak o nic nepřijde že :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to bylo taky jak na běžícím pásu, za půl hodinky hned další várka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na Locháči dávají mrňousům flaštičku
4. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem děkuju za přivítání :slight_smile:

@sirael4 Bylo nám to jedno, ale čekali jsme strašně dlouho, řekli nám to až ve 25tt :slight_smile:
My na vítání zatím nebyli, vítali by nás ve Vejprnicích, kde nebydlíme, tak asi ani nepůjdeme :unamused:
4. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás bylo vítání taky rychlé a už tam dupali další. Dostali jsme blahopřání a deku Larisa, myslela jsem, že už se nedělají :astonished:
4. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné slunečné ráno všem!

jj, my na vítání dostali tu lahev, já na to ráda vzpomínám, byla to taková první společenská akce s miminem a ta půlhodina bohatě stačila :grinning:
5. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bylo krásně. Hned mám lepší náladu když svítí slunce :slight_smile:
Holky, potřebovala bych tip na nějakou dobrou ne moc drahou kadeřnici. Najednou mi šíleně padají vlasy, musím si to nechat ostříhat a nevím ke komu jít :frowning2:
5. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, počasí parádní, už bylo na čase, za chvíli budem zase nadávat, že jsou třicítky :wink:
flapi, to padání je normální, oni v těhu nepadají vůbec, po porodu člověk líná jak pes, bych nechodila hned na ježka :unamused: ono se to zase časem srovná, mě taky přišlo, že máme všude moje vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak sehnat v plzni dobrou kadeřnici toje asi nadlidskej výkon, já chodim na nám. Míru (Francouz), dělají kvalitní melír, ale střih nic moc,ale aspoň se oproti jinejm salonům vejdu do tisícovky, takže budu taky ráda, když sem holky hodí nějaký tipy
6. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 na ježka nee!!! Ale byla jsem naposled asi v září, potřebuju to jak sůl. Chci nějakej střih aby to bylo praktický, snadno udržovatelný, polodlouhý a moc to nestálo :grinning:
6. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek