• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
flapi tak too joo, to už fakt potřebuješ údržbu jako sůl :wink: já zase nebyla po porodu asi pět měsíců, prostě nebyl čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď jdu zrovna v úterý, tak se těšim
jinak my byli v sobotu v zoo, lidí mraky, malou by skoro ušlapali, kdybych věděla, že mají děti vstup zdarma, tak tam vůbec nelezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi ahoj, já chodim do Havlíčkovy ul. do salonu JV Styl k Janě Slámové :wink: stříhá skvěle a s melírem se vejdu vždycky tak do 7 stovek (vlasy mám na ramena) :wink: je to cca 20m od Klatovský (po pravé straně) když bys šla dolů do Škroupovky :slight_smile:
7. čer 2010 ve 04:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

já mám kamarádku kadeřnici naproti hlavní poště, ceny skvělé, zvlášť, když nechci papír, cca 500 i s barvou nebo melírem

v sobotu dětský den u ZOO a pak chvilku ZOO, ale lidí fakt děsně, tak jsme prchli ke tchánům na chatu, v neděli opalovačka a koupačka na boleváku
7. čer 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: znám jednu skvělou v Plzni, bohužel odešla do důchodu, tak teď nevím...
Ale za sebe můžu říct, že praktický a snadno udržovatelný je jedině ten nejjednodušší střih, a to, všechny vlasy zastřižené ve stejné délce, ať už je to mikádo nebo vlasy do pasu...

denisa31: nadávat snad ne, před horkem se vždycky schováš, před zimou ne...Já jsem ráda, že už je pěkně.
7. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za typy :slight_smile:

Mám radost, právě jsem Kubulu zapsala na cvičení do Hobita. Myslela jsem že se tam neprobojujem. A nejlepší na tom je že to máme pár kroků :grinning: V pondělí začínáme :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: tak to je prima a jak se tam cvičí?
7. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 já vlastně nevím. Poreferuju po první hodině :grinning:
7. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi: dobrá tady :grinning:
7. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem zaplatit to cvíčo a zjistila jsem že to začíná sice v pondělí, ale až v září :confused:
Nechápu proč se celej svět zastaví jenom proto že jsou prázdiny :confounded:
7. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi :grinning: To máš pravdu, chtěla jsem s Agátkou od šesti měsíců plavat, ale v červnu nereálné :unamused: Tak budeme chodit od září.
7. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!

Krásný den plný sluníčka přejeme všem!!!!
8. čer 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi: chybička se vloudila. To taky nechápu, kdyby se tak zastavilo i chození do práce :sweat_smile:
8. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubula bude velmi společenský tvor. Byly jsme dneska na kontrole s kyčlema a v čekárně ani nepípnul jen si se zájmem každýho prohlížel :slight_smile: Doktorka na mě prý kolik mu je? Ten je nějak velkej :sweat_smile: A nemáme ještě dovyvynutý jamky, tak musíme za 3měsíce zas... :frowning2:
8. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi: a kolik měří?
9. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nechodí sem nějaká čerstvá těhulka z Plzně nebo okolí? já jsem v 5.tt
9. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma: my se teprva budem snažit, takže těhulka nejsem, ale z Plzně jo :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: A kdypak se budete snažit? my začli 12.5. no a 2.6. jsem zjistila že jsem těhu:slight_smile:)
9. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma: no to je parádní, to se Vám povedlo brzy, my začnem snad po svatbě, v září :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: Svatba září? My máte taky svatbu v září... 4.9. :D
9. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čerstvá nejsem, ale těhulka jo :wink: :grinning:
9. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma: to je pěkné a kde? My 18.

@pantomima: hezky řečeno, ale já myslím že jo, do listopadu času dost :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: my 4.9. zamek mirošov
pantomima: kdy máš TP? Já už mám 2letou dcerku
9. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 dneska jdeme na prohlídku tak pak napíšu přesné míry. Oblíkáme 62, 68, něco i 74, ale to spíš pro to že látkujem...
9. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucyma, mám dcerku 2 roky a 7 měsíců a rodit by jsme měli 6.11. :wink:

sirael- děsně to letí :grinning:
9. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: To je uzasný tak moc gratuluji:slight_smile: to už cítíš pohyby ne?
9. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma Koukala jsem ti do albíčka. Malá je s těma křídlama úžasná :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma: to je paráda, a co že jste nejprve začali miminkem?
9. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: Děkuju malinkej je krásnej snad budu mít tentokrát taky kluka:slight_smile:
9. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 No říkali sme si že nám první děti trvali dlouho tak se to bude opakovat oba máme děti z prvního manželství jenže je vidět jak se k sobě hodíme jak říkám a vyšlo to hned:slight_smile:
9. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma: aha tak to jo a kolik je ti let, že už jsi byla vdaná?
9. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek