• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
sirael4: byla jsem vdaná 3 roky když bylo malé 11 měsíců tak její tatínek odešel za 17ti letou holkou mě je 22.
9. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma: to je slušný, v kolika jsi se vdávala???
9. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: v 18ti to viš tekrát to byla velká láska a dneska si ťukám na čelo:D Ale co byli jsme spolu pět let bylo to fajn... Než se to pos....
9. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma: to je síla :sweat_smile: promiň....
No jo, na kluka je hrozně brzy, ženit se v tomhle věku. A je zvláštní, že 11 měs. před rozchodem to bylo v pořádku, že?Ti chlapi jsou fakt nepochopitelní.
9. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael4: Jemu bylo 23 kdy sme se brali a malou moc chtěl jenže pak prostě potkal tu slepici a bylo to zajímavý je že už s ní dávno není už má zase jinou:slight_smile: No a vloni na konci roku za mnou dolejzal ze mu chybim a tak... mladym klukům se nedá věřit no...
9. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsem na prohlídce. Máme 62cm a 6480g. Doktorka na mě: To jsem nečekala, většinou v tomhle věku mají taK 60. Asi jsme fakt obřík :unamused:
9. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi :grinning: :grinning: Přesně tuhle váhu má Agátka v 5 měsících :wink: A taky látkujeme :slight_smile: Na bodyčka používám extendory, takže nosíme 68. A máme hlavně Itti bitti a ty jsou dost štíhlé.
9. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem nahlídla do téhle diskuze a musim se smát jak je plzeň malá :slight_smile:.
...flapi... na vítání občánků jsme seděli vedle sebe. my byli druhý a vy třetí :slight_smile:. a s těma fotkama máš pravdu. když jsem je viděla tak jsem si řikala, že jsou pěkně ošklivý. od profesionála bych tedy čekala něco úplně jiného. ovšem co pán nedohnal kvalitou, tak to vyhnal cenou. jako 9x13 za 35 ,- je síla.
9. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já teda nevim, ale náš malej měl před týdnem a kousek 61 cm a jelikož si od narození drží standart 1cm za týden, tak teď těch 62 bude mít taky. a včera ho doktorka vážila a měl 6450 :slight_smile:. a ještě měla radost, jakej má za týden krásnej váhovej přírůstek :slight_smile:.
9. čer 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka je, to je náhoda. :slight_smile: Fotky jsou fakt šílený. Manža šílel z toho že si neodpustil dát si na ně reklamu. Já jsem ráda, každej kdo je uvidí se u něj vyfotit určitě nenechá :grinning:
10. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma nedá nu, proto mám partnera o něco staršího a spokojenost :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Hele jak komu :grinning: My jsme s manželem spolu deset let, oběma nám bylo dvacet a myslím, že se na něj můžu zcela spolehnout :wink:
@lucyma Ale ten tvůj byl asi pěknej .... :unamused: Máš kráááásnou holčičku :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma Taky myslím že to není věkem, ale povahou
10. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi no nevim. když se podívam na jeho stránky tak to vypadá, že lidi k němu opravdu chodí což nechápu. mě se to jak fotí vůbec nelíbí. tak aspoň vim kam nikdy.
10. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka on pán už od pohledu byl takovej...jak to říct slušně...zvláštní :grinning:
10. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, nevíte o nějakém dobrém fotografovi v plzni ? až bude prckovi tak půl roku, tak bych mu chtěla nechat udělat pár pěkných fotek , ale nevim kam jít.
10. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi no to mi povídej. já mu skorem vůbec nerozuměla :unamused: . tak jsem si řikala, že když už divně mluví tak snad bude umět fotit. a ono prdlajs...
koukam, taky nejste venku ? jako my se teda vaříme doma, ale když kouknu z okna, tak venku je to děs.
10. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu: jasně, že jo, ale neměl dítě ve dvaceti :slight_smile: To je pak úplně jinak.

@ajsbirka: podívej na fotoblog wwercaa , ty mají moc pěkné fotky
10. čer 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka my už dneska venku byli :slight_smile:
10. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Já myslím, ne, jí vím, že by to zvládl i ve dvacíti :wink: :wink: Ale počkali jsme si, až budeme oba připravený, já po dítěti ve dvacíti netoužila.
@ajsbirka Manželé Potůčkovi fotí skvěle :wink:
10. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme byli venku dopoledne a trochu jsem si spálila ramena teď máme zastínený balkon a vegetíme si tam s vaničkou :wink:
10. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu: to je jasné, co člověk, to unikát, já třeba hrozně toužím :slight_smile: je to dáno i povahou, ale co pozoruji kolem sebe, chlapi nevydrží s jednou partnerkou, povětšinou.A když pak má ve dvaceti dítě, nebere za to takovou zodpovědnost, jako třeba tvůj ve třiceti :wink: samozřejmě, výjimky taky budou.

já se o víkendu taky spálila, vůbec to nebylo znát na pohled, ale večer mě bolelo i tričko :grinning: naštěstí se neloupu.
10. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Mně to naštěstí taky vždycky zhnědne :grinning:
10. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jsou sileny paraky. Fakt hnus, kdyz nekam jedeme autem a potom Kacku vyndame, je mi ji uplne lito, jak je zpocena, ma uplne mokry vlasky. A to zitra ma byt jeste vetsi horko, to se z toho zblaznime.

@ajsbirka Lukas a Petra Potuckovi jsou skvely, my se chodime fotit jen k nim a maximalni spokojenost, nemenila bych.

http://www.lukasapetra.com/
10. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, díky moc za tipy. vypadá to, že fotky dělají vážně moc pěkný, takže tam určitě vyrazíme. až bude malej aspoň sedět, teď by to tam všechno akorát poslintal :slight_smile:
10. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejsa_ máš pravdu. u nás je navíc hrozný, že máme pekelný vedro i doma. až v deset večer se nám podařilo vyvětrat teplotu pod 30 stupňů :frowning2:
10. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nám ta přiroda nezavděčí :grinning: Před týdnem jsme proklínali zimu, teď zase vedra ... :grinning: Jedeme hned teď do Teska na nákup, než bude pařák :wink:
11. čer 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

tedy, už se to tu zase ohřejvá a to už mám zataženo, zabedněno.....t obude děs :confounded: , ale teď povídal Jančařík, že by snad v Plzni MOHLO večer i trochu sprchnout :sunglasses:
11. čer 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kdo že vás to fotil? u nás to tehdy nebyla taky žádná sláva a to mám ještě na dvou fotkách napsaný špatný datum!
venku je pařák, my nemáme balkon, malou sprchuju ve vaně, bazének by byl lepší
ajsbirka 30 stupňů to je teda síla, máte podkroví? my měli nejvíc 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem chtěla taky ven, ale malá vytuhla dřív
11. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka Ty jo, tak to je docela silenost bejt v takovym paraku

My se byli fotit v 5-ti tydnech a dalsi plan je na zari - v pul roce, no a uvidime, bud bude sedet nebo ne...
Dneska se mi ta nase aktivka otocila ze zad na bricho. Me z ni hrabne, jak je akcni :grinning:
11. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek