• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@ajsbirka: aha, to je taky možnost, já bych si zas myslela to, že je to díky dovoleným.....lidé jsou odpočatí od starostí v práci a tělo je lépe připraveno počít potomka :wink:
ta hláška mě pobavila :grinning:

@vycu: já brala dva roky nebo dva a půl, pak jsem na půl roku přestala, teď zase půl roku beru. V tom období, kdy jsme přestala jsme měla naprosto normální cyklus :slight_smile: takže z toho takový strach nemám.
11. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Tak to jo, to by mělo být v pohodě :wink:
11. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka tím si právě taky nejsem moc jistá. Já teda uvnitř nikdy nebyla, ale když jdu okolo tak myslím, že tam jsou schody :frowning2:
11. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi já právě taky. no zkusim všechno vyzjistit a dam vědět.
11. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to myslela, že to bude tento pán...navíc fotil jak blázen a pak jsem na netu našla malou asi na třech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu: no snad bude, drž palečky. :wink:
11. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno, tak já brala antikoncepci cca 10 let a apak absolutní problém, MS klidně 1x za půl roku bez ovulace a pod...nebejt dr, nemám ani Terku a anejsem ani teď těhu :angry:

calibrum baby plán jsem začala brát vždy, když jsem otěhotněla, bere se při plánování těhu a v prvním trimestru, teď beru calibrum mami, ten je pro druhej až pro kojící matky :wink: , předávkovat se tím nejde, tělo přebytečný a co potřebuje vyloučí, já bych to brala v klidu :slight_smile:

Pěkný víkend!!!
12. čer 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala 8 let v kuse a pak MS po 28 dnech jako hodinky, takže je to fakt individuální. Někdo říká, že je lepší tělo pročistit a dát si tak tři měsíce před otěhotněním pauzu s práškama, ale zase bez tý pauzy se zvyšuje šance na početí. Kámoška nemohla otěhotnět, tak jí dr. napsal antikoncepci, že až jí dobere, tak mají na to vlítnout :grinning:
Užijte si víkend, dneska to vypadá, že počasí se umoudřilo :wink:
12. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat do diskuze?
12. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

ja vás poslední dobou zanedbávám :frowning2: pořád fotím a fotím, pak si hraju s úpravou fotek a ještě ty diskuze :grinning: :slight_smile:

@sirael4 júúúú držím palce at to vyjde, však víš co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned napoprvé :slight_smile: pak budu s tebou chodit kočárkovat mimouška, to moje mimčo už tak nějak podrostlo :grinning:

@jajulik jistě, vítej :slight_smile: koukám, že čekáš na Vánoce, co, to máš fakt super termín, rovnou dáreček pod stromeček :slight_smile: a jméno pro holčičku - paráda :slight_smile:

já jsem začala brát HA ted, beru YAZ.........holky i vy jste meli první mesíčky 3 týdny jako já, když jste nasadili antikoncepci :grinning: :confused: :confused: je to hrůza, jsem zvědavá na další, antikoncepci jsem nikdy předtím nebrala, proto se ptám...
12. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima: to je teda smůla, ale je fajn, že se podařila obě miminka :slight_smile:

@denisa31: proč se zvyšuje šance na početí bez té pauzy? :confused: já beru Evru, tak furt doufám, že je to menší zlo než prášky a navíc to neberu tak dlouho, ale doktoři i příbal.leták tvrdí, že je lepší 3měs. pauza :slight_smile: no je vidět, že je to případ od případu...

@jajulik: vítej!

@wwercaa: to tedy zanedbáváš, potvůrko :grinning: ale je vidět že se neflákáš, fotečky jsou supr.
Děkuju moc, snad se zadaří, tvůj klučina už bude sice větší, ale zas nebudou o tolik takže později se to trochu srovná a třeba se budou kamarádit:slight_smile: A kočárkování ráda uvítám :slight_smile:
Jinak co se týká měsíčků....já měla při nasazení HA zcela normální, spíše kratší a slabé...ale možná je to tím, než si tělo zvykne, uvidíš ty příští a kdyžtak prokonzultuješ s doktorkou :slight_smile:
13. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
werca, tři týdny už je celkem dost, se radši zeptej doktorky
sirael, já přesně nevim, asi jak je tělo nabuzený bez těch hormonů :grinning: třeba některá z holek poradí, já v těhle věcech ohledně snažení až tak zběhlá nejsem, ale osobně jsem spíš pro tu pauzu
jajulik ahoj, odkud jsi? Vánoční mimčo je super, já bych teda spíš chtěla rodit tak den po Vánocích :wink:

holky jak tam dvááte ty zavináče před nick?
13. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jenom klikneš na odpověz . na stejné řádce jako máš svůj nick je fotoblog - pošli IP, příspěvek není ok a pak právě odpověz :slight_smile:
13. čer 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!

vůbec mi to ochlazení nevadí :wink:
14. čer 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31: já tedy taky už vzhledem k tomu, že dost holek má po dlouhé době užívání antikoncepce potíže otěhotnět....

@pantomima: mě jo :frowning2:
14. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima me taky ne, nemuselo by teda pršet, ale jsem ráda, že je to chladnější, protože my máme v pokoji 28 stupnů, což je šílený, je nám horko, malýmu ještě víc, hrůza...je to tím, že jsme v posledním patře a ještě máme pokoj na rohu baráku, tak je to nahřátý ze všech stran prostě sauna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

@denisa31 začala jsem je brát v prní den měsíčků a trvali 3 týdny, šílenost, no nevim ted je mám dostat znovu, uvidim jestli budou taky tak dlouhý a když jo, tak letím k doktoru :unamused:

@sirael4 ty jsi říkala, že kvůli tobě musíte mít doma 27 stupnů, že jo :grinning: :slight_smile: to je na me moc, toleruju tak 23 ale víc ne, ale zmrzlík jsem stejný :grinning: :wink:
14. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa: my málem koupili byt taky na rohu baráku v posledním patře a lidi nás zrazovali, že v zimě je tam prý chladněji a hůř se to vytopí, je to pravda? Horko v létě by mi nevadilo, jak si správně pamatuješ, jsem zmrzlík a máme doma tak 27, ale když bylo tolik venku tak mi přesto přišlo že je doma chladněji, i když stupňů bylo nastejno :sweat_smile:
Tři týdny by mě zabily, mám co dělat těch 5 dní :grinning:
14. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 nám to ted budou zateplovat v létě, takže by mela být zimička pohodová :slight_smile: pak taky střechu, tak jsem přemýšlela, když teda to zateplení nepropustí zimu, tak by nemelo propustit ani v létě teplo, víš aby jsme nemeli takový vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim, nerozumim se do toho, ale bylo by fajn, takový hroko je už dost i pro malýho, jsou to předse jenom prudký změny, ze dne na den z 30-tky na 12 stupnů a pak aby jsme nebyli nemocný....rýma nás už dost dlouho ťuk-ťuk obchází v zimě jsme si jí užili s prckem až až....
14. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to by snad teplo taky propustit nemělo a měli byste mít líp, to je panelovej dům?A fakt je tam v zimě chladněji?
Je pravda že ty teplotní výkyvy jsou děsné, radovala jsme se z tepla a ted zase "zima". Přitom zima jako taková trvala pěkně dlouho, tak by mohlo být pořádné léto :frowning2:
14. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siralel4 přesně tak, to léto je tak 3 dni a koneeec :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si ho chi ještě užit někde u vody i s prckem, začátkem srpna jedeme k rodině na Slovensko, možná i ty 2 dny postanujeme u vody, tak si přeju hezký léto :slight_smile:
je to panel ale mysliim ještě s něčím nakombinovaný, ted nevim přesně
14. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to je lepší, protože některé baráky kolem Mikulášskýho, ty cihláky, v těch bych tedy bydlet nechtěla :sweat_smile: No taky chci hezké léto, červenec at si pro mě za mě kromě víkendů proprší, ale srpen at je hezký a v září taky ať je pěkné babí léto.Kam chodíš s prťousem k vodě?
14. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 právě nechci k jezeru, nebo tak, má strch není tam chlorovaná voda, aby neco nechytnul :unamused: chtěla bych na bazén, máme ho cca 5 minut od baráku :grinning: ale copak já vim jestli je takový veřejný koupání pro malýho bezpečný, nevim
v srpnu pojedeme taky k vodní nádrži, ale vememe sebou bazének :slight_smile: ..rádi chodíme na Hracholusky :slight_smile: :slight_smile:

holky, co máte věčší děti, můžou už takový děti do nějakýho jezera, nebo tak, jak jste chodili vy???

ale faktem je, že se už s malýma dětma chodí k moři a pohoda, takže si myslim, že je jedno jestli se vykoupe ted nebo za 2 roky :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa já si myslím, že problém s tím nebude, dnes se vše moc řeší, dřív malé děti běžně chodili do řek, rybníků a nikomu nic nebylo :wink:
14. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 no právě, to je pravda, ted se řeší všechno a hlavně strava kojenců, jsem případ, který se snaží aby malej jedl zdravě, ale třeba nemám na to, abyh každý den dávala peníze do těch šíleně drahých skleniček, pěkně mu uvařím, občas když někam jedeme tak samozřejme kupuju..........ovocný kupuju furt, ale zeleninku vařim.....stravu nechápe starší generace, jako třeba babičky, ty by mi do nej nastrkaly rovnou guláš :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá se narodila na konci října a vlétě už se v pohodě koupala v Boleváku, ale je fakt, že není ani alergik ani jiná citlivka na cokoliv :wink:
14. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to máš pravdu, taky si myslím, že je důležité aby dítě jedlo zdravě a nežilo ve špíně, ale zase vše přehánět není taky dobře, pak mají nízkou imunitu a alergie....
Vadí mi když někdo nechá dítě olizovat peníze, ale že spadne do trávy v parku rohlík a někdo ho div nedesinfikuje, to nechápu :sweat_smile:
14. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima faaakt, to jsi me uklidnila :slight_smile: práve proto se ptám vás skušených maminek :slight_smile: my máme doma kočičky, pejsky, ted všechno venku kvetlo, tazím bez spozorování reakcí, tak snad bude malej ok :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael já mylýmu dovoli, ale jenom do určitý hranice, takový věci, po kterých lidi šahají určitě ne! :slight_smile: je fakt, že taky nevytírám každý den a i kdyby prach lítá všude a tady ve mestě se ho prostě nezbavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa na to mám stejný názor. Třeba když vidím maminku, jak její dítě olizuje držadlo nákupního vozíku v supermarketu, tak mám chut jí vynadat :grinning: tolik lidí co to osahá...
14. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael blééé, přesně je to hnus a pak by se divila, odkud dítě chytlo žloutenku :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba to madlo na kočárku oslintáva malej, ale mám záruku, že ho slintá a šahá na něj jenom on, akže jsem tak nějak klidná :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek