• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@flapi jo, kolem devátý jsem tam volala a paní mi řekla, že ode dneška.
21. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka ty jo, tak to díky, já bych ta byla šla až ve středu
21. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době jsem se na vás přišla podívat.
Je tedy pořád dost zima, na to, že dneškem začíná léto. :frowning2:
21. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi ahoj, tak ještě jednou gratuluji k super rychlé akci :slight_smile:. to jsem tedy opravdu nečekala :grinning:
21. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ahoj, musim říct, že jindy by mi to taky vadilo, ale od té doby co se malej narodil a viděla jsem jak ty velký vedra vůbec nemusí a já měla pořád strach, jestli dost pije a tak , tak mi to počasí vůbec nevadí, spíš naopak.
21. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka jo to zcela chápu, ale netrpí takhle rýmičkama? Ono totiž když je chvíli teplo, chvíli zima, myslím že to je ještě horší.
21. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka já ještě jednou děkuju za info. Byla bych tam šla až ve středu a kdoví jak by to dopadlo...
21. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi já jsem hlavně moc ráda, že tam budeme někoho znát :slight_smile: . to se tam hnedle těšim o hodně víc. malej nevim, ten teď chrní a navíc si myslim, že pak bude docela koukat, co se to děje a co to s nim ta máma zase vyvádí :grinning:
21. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 zatim dobrý, ale přiznávam, že kolikrát vymyslet jak ho oblíknu , tak to je pěknej oříšek. buď se bojim, že mu bude zima nebo že se zapaří. ale naštěstí, svlíknout a nebo dooblíknout se dá rychle a vcelku snadno ( pokud se teda nerozhodne že se se mnou nebude prát :slight_smile: )
21. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka taky jsem ráda že tam někoho budem znát :slight_smile: Myslím, že prckovi se to bude líbit. Je takovej společenskej :grinning: Chodíme na masáže a on je tam spokojenej, místo aby dával pozor a soustředil se na masáž tak kouká všude okolo sebe :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době vás zdravím:wink:
Mám dotaz: kde v Plzni nakupujete čerstvou zeleninu a ovoce pro první přírkmy pro prcky? My teď začínáme a mrkev jsem koupila BIO v Albertu (a je fakt dobrá, srovnatelná s tou ze zahrádky u našich...), ale nic jineho BIO tam už neměli:frowning2: Teď v sobotu budou Farmářské trhy, tak něco nakoupím tam, ale to je jen na pár dní, že...
21. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahoj holky, já vás nestíhám :slight_smile: malej se mi ted šplhá po nábytku, nespouštím ho z očí, docela fuškaa ho ted uspat přes dne, kedže začal stoupat v postýlce, tak s tím trošku bojujeme :slight_smile:

@ajsbirka Ahoj, je fakt že ty vedra jsou pro ty nejmenší hrozný, ale já si myslim, že ty dětičky na to musí zvyknout, stejně jako my :wink: je to rok od roku horrší a veřim, že ještě bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: je fakt že Davídek mel taky neklidné spaní kvůli horku, meli jsme 27 stupnů v pokoji, no nenaděláme nic :slight_smile:

@tygrous neporadím, příkrmy papáme už 3 mesíce a odvtedy mu vařím normálnou zeleninku, nekupuji BIO, vybírám hezkou mrkvičku, brokoličku, květák a malýmu moc chutná, me ta normální někdy příjde hežčí než ta BIO......a ted když začal papat cuketu a podob. věci, tak si neumim představit jak bych oběhovala krámy kvůli schánění bio zeleniny :grinning: :slight_smile: jinak zeleniku beru tam kde vidím hezkou, když vidím, že se mi nelíbí tak neberu a vezmu třeba jinde, mám jí nakoupenou na celý měsíc a po kouskách naporcovanou v mražáku a pak si jenom vyndávam co potřebuju :slight_smile:
21. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa: No já netrvám na bio:wink: Já nakupuju hlavně v Albertu, Globusu a Kauflandu a doteď jsem byla se zeleninou pro nás celkem spokojená (s ovocem je to uz horší), ale pro prcka si představuju něco "lepšího" a víc domácího. A ta normální je hezčí, to máš pravdu, ale mně jde spíš o kvalitu, než o krásu. Naši neměli na zahrádce taky žádné výstavní kousky (třeba mrkev různě pokroucená, malá, tenká...), ale bylo to bez hnojiv... Dneska máš mrkev velkou tlustou všechno stejné kousky...

Nevíte, jestli v PL fungují "bedýnky"? Mají sice stránky, ale nevypadá to, že by to bylo moc aktuální nebo že by s nima byla spokojenost...???
21. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous jo já to chápu, kvalita je přednější :slight_smile: ale proto s nákupem bio zeleninky neporadim :wink: jinak taky nakupuji v Albert, věčšinou v Bile, tu mám nejblíž, v Globusu občas :-
21. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa: každopádně dík:wink: Koukám, že zoubky si u vás daly na čas...:wink: My už máme první zub od minulého čtvrtka:wink:
21. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous koukala jsi sem? Taky mě ty bedýnky lákají, ale ještě jsem je nevyzkoušela.
21. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký bedýnky? jsem nějak mimo??

zeleninku jsem kupovala normální a pak, když jsem dělala směsi do zásoby do mrazáku, tak i mraženou na kousky, žádnou bio nebo něco podobnýho :wink:
21. čer 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi: Nene, sem jsem nekoukala, az dnes jsem procetla asi dve stranky zpet:wink: Na konikovi ted lezu jen do diskuzi, kde neco sama resim-alergiew na kravskou bilkovinu, ekzem, kocarek, obcas porodnice, a latkovky (koukala jsem, ze taky latkujete:wink: A ted se musim pustit do vybirani nove autosedacky a zidlicky ke stolu.
ty bedynky se mi fakt libi, sla bych do toho.

Nevite, kde sezenu dyni hokaido? maji ji v globusu?
21. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima: koupis si bedynku, kde je namichana zelenina a ovoce dle sezony od malych pestitelu, treba 2kg, 5kg, 10kg, jak chces, a muzes to odebirat pravidelne kazdy tyden:wink:
21. čer 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady mají Hokaido v albertu, u nás na Lochotíně..jinak náš táta je pěstuje, ale ještě nejsou :wink:
21. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous aha, a kde se to dá koupit?
21. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima: http://www.bedynkyplzen.cz/ Ale nevim, jestli letos funguji a jake jsou s nima zkusenosti...
Na Lochotine u Gery nebo naproti Lidlu?
21. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík, ale asi se tomu vyhnu, kupuju vlastně zeleninu a ovoce každý den něco a vybírám si jednotlivě, tak to nechám být
:slight_smile:
21. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous neříkej,že už máte zuba?:slight_smile:

@wwercaa tedy to je synek šikula,takže se teď nezastavíš,viď?
21. čer 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous naproti Lidlu
21. čer 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous jsem pitomá, nedala jsem ti ten odkaz http://bedynky.fotokonik.cz/ :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem koukala taky na ty bedýnky a zaujal mě tam odkaz na plzeňské farmářské trhy http://www.plzensketrhy.cz/ škoda jen, že toho 26.6. budeme na Šumavě, docela bych se šla na ty trhy podívat :wink:
21. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha trhy mě taky zaujaly - plánuju se jít podívat :slight_smile:
22. čer 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi: aha :grinning: Tak ja ti odpovidala na neco jineho:grinning: No ale ten odkaz je to same, co mam ja (bedynkyplzen.cz). Ty mas s nima zkusenost?

Jinak na ty trhy se urcite zajdem taky podivat, tak se treba potkame:wink: Ty trhy byly nekdy pred mesicem a pry mely obrovsky uspech (me na to upzornila tchyne, ze to videla v TV). A my sli zrovna kolem, kdyz uz to odpol.balili, a rekli jsme si "hm, trh":grinning:

@sirael: No jo, uz mame zuba. Teda zatim jen kousek zuba, ale je tam!! :wink:
22. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Gratulujeme k zoubku, Agátka je zatím bezzubá :slight_smile:
Na trhy se taky chystáme a o bedýnkách jsem taky přemýšlela, ale zatím jsem se neodhodlala.
22. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek