Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
ajsbirka
21. čer 2010
@flapi jo, kolem devátý jsem tam volala a paní mi řekla, že ode dneška.
flapi
21. čer 2010
@ajsbirka ty jo, tak to díky, já bych ta byla šla až ve středu
sirael4
21. čer 2010
Ahoj holky, po delší době jsem se na vás přišla podívat.
Je tedy pořád dost zima, na to, že dneškem začíná léto. 😞
ajsbirka
21. čer 2010
@flapi ahoj, tak ještě jednou gratuluji k super rychlé akci 🙂. to jsem tedy opravdu nečekala 😃
ajsbirka
21. čer 2010
@sirael4 ahoj, musim říct, že jindy by mi to taky vadilo, ale od té doby co se malej narodil a viděla jsem jak ty velký vedra vůbec nemusí a já měla pořád strach, jestli dost pije a tak , tak mi to počasí vůbec nevadí, spíš naopak.
sirael4
21. čer 2010
@ajsbirka jo to zcela chápu, ale netrpí takhle rýmičkama? Ono totiž když je chvíli teplo, chvíli zima, myslím že to je ještě horší.
flapi
21. čer 2010
@ajsbirka já ještě jednou děkuju za info. Byla bych tam šla až ve středu a kdoví jak by to dopadlo...
ajsbirka
21. čer 2010
@flapi já jsem hlavně moc ráda, že tam budeme někoho znát 🙂 . to se tam hnedle těšim o hodně víc. malej nevim, ten teď chrní a navíc si myslim, že pak bude docela koukat, co se to děje a co to s nim ta máma zase vyvádí 😃
ajsbirka
21. čer 2010
@sirael4 zatim dobrý, ale přiznávam, že kolikrát vymyslet jak ho oblíknu , tak to je pěknej oříšek. buď se bojim, že mu bude zima nebo že se zapaří. ale naštěstí, svlíknout a nebo dooblíknout se dá rychle a vcelku snadno ( pokud se teda nerozhodne že se se mnou nebude prát 🙂 )
flapi
21. čer 2010
@ajsbirka taky jsem ráda že tam někoho budem znát 🙂 Myslím, že prckovi se to bude líbit. Je takovej společenskej 😃 Chodíme na masáže a on je tam spokojenej, místo aby dával pozor a soustředil se na masáž tak kouká všude okolo sebe 😃 😃
tygrous
21. čer 2010
Ahoj holky, po dlouhé době vás zdravím😉
Mám dotaz: kde v Plzni nakupujete čerstvou zeleninu a ovoce pro první přírkmy pro prcky? My teď začínáme a mrkev jsem koupila BIO v Albertu (a je fakt dobrá, srovnatelná s tou ze zahrádky u našich...), ale nic jineho BIO tam už neměli😞 Teď v sobotu budou Farmářské trhy, tak něco nakoupím tam, ale to je jen na pár dní, že...
wwercaa
21. čer 2010
😃 Ahoj holky, já vás nestíhám 🙂 malej se mi ted šplhá po nábytku, nespouštím ho z očí, docela fuškaa ho ted uspat přes dne, kedže začal stoupat v postýlce, tak s tím trošku bojujeme 🙂

@ajsbirka Ahoj, je fakt že ty vedra jsou pro ty nejmenší hrozný, ale já si myslim, že ty dětičky na to musí zvyknout, stejně jako my 😉 je to rok od roku horrší a veřim, že ještě bude hůř :-p je fakt že Davídek mel taky neklidné spaní kvůli horku, meli jsme 27 stupnů v pokoji, no nenaděláme nic 🙂

@tygrous neporadím, příkrmy papáme už 3 mesíce a odvtedy mu vařím normálnou zeleninku, nekupuji BIO, vybírám hezkou mrkvičku, brokoličku, květák a malýmu moc chutná, me ta normální někdy příjde hežčí než ta BIO......a ted když začal papat cuketu a podob. věci, tak si neumim představit jak bych oběhovala krámy kvůli schánění bio zeleniny 😃 🙂 jinak zeleniku beru tam kde vidím hezkou, když vidím, že se mi nelíbí tak neberu a vezmu třeba jinde, mám jí nakoupenou na celý měsíc a po kouskách naporcovanou v mražáku a pak si jenom vyndávam co potřebuju 🙂
tygrous
21. čer 2010
@wwercaa: No já netrvám na bio;-) Já nakupuju hlavně v Albertu, Globusu a Kauflandu a doteď jsem byla se zeleninou pro nás celkem spokojená (s ovocem je to uz horší), ale pro prcka si představuju něco "lepšího" a víc domácího. A ta normální je hezčí, to máš pravdu, ale mně jde spíš o kvalitu, než o krásu. Naši neměli na zahrádce taky žádné výstavní kousky (třeba mrkev různě pokroucená, malá, tenká...), ale bylo to bez hnojiv... Dneska máš mrkev velkou tlustou všechno stejné kousky...

Nevíte, jestli v PL fungují "bedýnky"? Mají sice stránky, ale nevypadá to, že by to bylo moc aktuální nebo že by s nima byla spokojenost...???
wwercaa
21. čer 2010
@tygrous jo já to chápu, kvalita je přednější 🙂 ale proto s nákupem bio zeleninky neporadim 😉 jinak taky nakupuji v Albert, věčšinou v Bile, tu mám nejblíž, v Globusu občas :-
tygrous
21. čer 2010
@wwercaa: každopádně dík😉 Koukám, že zoubky si u vás daly na čas...😉 My už máme první zub od minulého čtvrtka😉
flapi
21. čer 2010
@tygrous koukala jsi sem? Taky mě ty bedýnky lákají, ale ještě jsem je nevyzkoušela.
pantomima
21. čer 2010
jaký bedýnky? jsem nějak mimo??

zeleninku jsem kupovala normální a pak, když jsem dělala směsi do zásoby do mrazáku, tak i mraženou na kousky, žádnou bio nebo něco podobnýho 😉
tygrous
21. čer 2010
@flapi: Nene, sem jsem nekoukala, az dnes jsem procetla asi dve stranky zpet😉 Na konikovi ted lezu jen do diskuzi, kde neco sama resim-alergiew na kravskou bilkovinu, ekzem, kocarek, obcas porodnice, a latkovky (koukala jsem, ze taky latkujete😉 A ted se musim pustit do vybirani nove autosedacky a zidlicky ke stolu.
ty bedynky se mi fakt libi, sla bych do toho.

Nevite, kde sezenu dyni hokaido? maji ji v globusu?
tygrous
21. čer 2010
@pantomima: koupis si bedynku, kde je namichana zelenina a ovoce dle sezony od malych pestitelu, treba 2kg, 5kg, 10kg, jak chces, a muzes to odebirat pravidelne kazdy tyden😉
pantomima
21. čer 2010
tady mají Hokaido v albertu, u nás na Lochotíně..jinak náš táta je pěstuje, ale ještě nejsou 😉
pantomima
21. čer 2010
@tygrous aha, a kde se to dá koupit?
tygrous
21. čer 2010
@pantomima: http://www.bedynkyplzen.cz/ Ale nevim, jestli letos funguji a jake jsou s nima zkusenosti...
Na Lochotine u Gery nebo naproti Lidlu?
pantomima
21. čer 2010
dík, ale asi se tomu vyhnu, kupuju vlastně zeleninu a ovoce každý den něco a vybírám si jednotlivě, tak to nechám být
🙂
sirael4
21. čer 2010
@tygrous neříkej,že už máte zuba?🙂

@wwercaa tedy to je synek šikula,takže se teď nezastavíš,viď?
pantomima
21. čer 2010
@tygrous naproti Lidlu
flapi
21. čer 2010
@tygrous jsem pitomá, nedala jsem ti ten odkaz http://bedynky.fotokonik.cz/ :-N
michamicha
21. čer 2010
ahoj, tak jsem koukala taky na ty bedýnky a zaujal mě tam odkaz na plzeňské farmářské trhy http://www.plzensketrhy.cz/ škoda jen, že toho 26.6. budeme na Šumavě, docela bych se šla na ty trhy podívat 😉
flapi
22. čer 2010
@michamicha trhy mě taky zaujaly - plánuju se jít podívat 🙂
tygrous
22. čer 2010
@flapi: aha 😃 Tak ja ti odpovidala na neco jineho😃 No ale ten odkaz je to same, co mam ja (bedynkyplzen.cz). Ty mas s nima zkusenost?

Jinak na ty trhy se urcite zajdem taky podivat, tak se treba potkame😉 Ty trhy byly nekdy pred mesicem a pry mely obrovsky uspech (me na to upzornila tchyne, ze to videla v TV). A my sli zrovna kolem, kdyz uz to odpol.balili, a rekli jsme si "hm, trh"😃

@sirael: No jo, uz mame zuba. Teda zatim jen kousek zuba, ale je tam!! 😉
vycu
22. čer 2010
@tygrous Gratulujeme k zoubku, Agátka je zatím bezzubá 🙂
Na trhy se taky chystáme a o bedýnkách jsem taky přemýšlela, ale zatím jsem se neodhodlala.

Začni psát odpověď...

Odešli