• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@vycu: Malá od mé sestřenky má 8,5měsíce a taky je ještě bezzubá:wink:. A já mám radost, že aspoň v něčem jsme je předběhli, když nás oni předběhli s porodem:grinning:
22. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous aha, já viděla jinou adresu tak jsem myslela že je to jiné. Zkušenosti zatím nemám, ale chtěla bych :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi: Já tam četla jejich diskuzi (nebo teda vzkaznik) a co jsem pochopila, tak to nějak teď stagnuje a ten hlavni organizator se neozyva:frowning2:
22. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je dost škoda.
22. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to tam pročetla a budu čeka co se z toho vyvrbí :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, flapi kam chodíte na dětské masáže a od kolika týdnů ? Také bych s malým ráda chodila až se narodí :o)
22. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to pak dejte info jaký ty trhy byly :wink: známá prý byla na těch minulých a teď tam toho má být ještě víc, prý tam měli vynikající klobásky :slight_smile: my jedeme bohužel na víkend na šumavu, tak si musím počkat na další termín konání :unamused:
22. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha Já bych skoror radši jela na Šumavu :grinning: Kam jedete?
22. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander chodíme sem www.tehulka.cz. Píše tam že od dvou měsíců, ale říkala mi že bere děti už od 6-ti týdnů. Je to v Božkově - sice z to máme z ruky, ale je to moc fajn, aspoň prckovi se to líbí :grinning: A paní je sympatická. A těhotná :grinning:
22. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flapi děkuji, tak to bych tam musela i s manžou chodí tam i tatínkové? Tak to se moc těším! :dizzy_face: myslím, že se jim to může líbit ! Tak to jdu načíst :slight_smile:
22. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Tatínkové nechodí, ale myslím že by neměl být problém, když se domluvíš. Mě před první lekcí vzala záda, tak tam manža šel se mnou, protože jsem malýho nemohla moc tahat a bez problémů :slight_smile:
22. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu tentokrát jedeme na Modravu aby byla změna, jinak jezdíme na Srní :slight_smile: chtěli jsme se ubytovat na Klostrmance, ale mají plno na hodně dlouho dopředu, tak jsem nakonec sehnala poslední volnej pokoj v hotelu Modrava :wink: hlavně aby nám vyšlo počasí, chtěla bych nějaký fotečky s bříškem na památku :dizzy_face:
22. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat, chodíte někdo s prckama na vaničkování? jsme hledala na netu a mělo by to být údajně v bazénu na Lochotíně :slight_smile: já o tom do budoucna uvažuju, teda pokud po mně malej nepodědí atopický ekzém :confounded:
22. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha Na Modravě je krásně a počasí by mělo vyjít :wink: My jezdíme ke Kašperkám.
Od září by mělo být vaničkování i na Slovanech.
22. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu my se chceme letos podívat i na Kašperk, když jsme tam byli vloni, tak to bylo před sezónou a navíc taky pršelo :angry: to jsem netušila, že by mělo být vaničkování i na Slovanech, to by bylo fajn :wink:
22. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous já doporučuju nakupovat na trhách, na Chodským nebo v Tylovce třeba, bývá tam dost malých pěstitelů, takže bych řekla, že to bude skoro bio, i když já si na tom až tak nezakládám, kolikrát to bio v krámu vypadá šleně , ale pořád z trhu lepší než z hypermarketu, tam kupuju minimálně,a nebo ty jsi z Vinic, tak to budeš mít kousek na Locháči naproti Penny Marketu tam prodává taková babča zeleninu z Moravy, ta teda bio nebude, ale je to česká kvalita a mají i výborný sladký ovoce

a jinak díky za ty recenze na trhy, asi taky vyrazíme, jen musim ještě zjistit od kolika to bude
22. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha A tak teˇjsem na to koukala a slovanští budou dělat vaničkování doma :unamused:
Taky chodíme na Chodský :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na chodským měli krásný kytky cca před měsícem, jsem zalitovala, že jsem koupila napůl chcíplý muškáty v globusu :sweat_smile:
v tylovce prodávají i přímo pěstitelé? já tam vždycky nakoukla a viděla tam vietnamce :unamused: a od těch překupníků se mi kupovat nechtělo, než od nich tak to si radši nakoupim v albertovi :sweat_smile: ale na ty trhy vyrazíme příště :wink:
22. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha: My jsme chodili na vanicky na lochac a spokojenost. Byli jsme 3x (ale to je individualni a stoji to 1.lekce 200,- a kazda dalsi 100,-) a uz jsme meli jit i do bazenu, ale malej dostal kasel, takze bazen bude az v zari. Ale doporucuju ti prihlasit se tam hned po porodu, kontakt je na http://www.bazenlochotin.zcu.cz/
Vanickovani doma bych moc nedoporucila, na bazosi na to maji velkou a vysokou vanu a je to pohodlnejsi...:wink:

Dik za tipy na tu zeleninu.
@denisa: Naproti Penny myslis u Gery? Pracovala jsem tam a zadne babky jsem si tam nevsimla :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous myslim ten druhy v Kralovické, mají i moravské víno :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa: Aha, tak tim smerem teda vubec nechodim, jen tak 1x do mesice jedu do Globace... No ale v ramci prochazek s kocarem.....:wink:
22. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jj, u knihovny, že jo :wink: jsem si u ní vloni koupila sazeničky rajčat :wink:
@tygrous už se těšim až budu trajdat s kočárem :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha Já si to taky malovala :grinning: :grinning: A teď mi dítě kočár nesnáší, vezme ho na milost max. na hodinku denně. :unamused: Já už to vzdala a nosím, s kočárech mají trpělivost už jenom babičky :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodily na vaničky na Locháč a super
22. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jůůů, tak to se těšim :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vespolek :slight_smile:
My dneska byli Vojtit. Kubulovi se to vůbec nelíbilo. Křičel dřív než na něj vůbec sáhla - jestli cítil ze mě že jsem nervozní... :frowning2:
Řekla mi že, ruce má jako osmitýdenní mimino a nohy na 4 měsíce. V těch má sílu velkou, takže musíme dát do kupéy ty ruce. Máme cvičit 4x denně doma, ve čtvrtek na nás koukne jak chodíme na ty masáže a pak se domluvíme jak dál.
Ale asi to má něco do sebe. Když ho potom dala na bříško, tak se rázem na těch tlapkách držel líp. :slight_smile:
Jsem ráda, že tam chodíme, protože dětská na to nepřišla... :unamused:
22. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha na vaničky půjde poprvý za 2 týdny. Půjdem do Hobita
22. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima: Nemeli jste na vanicky Lenku Sosnovcovou? Ja ji mela na predporodnim kurzu, pak sjem s ni i rodila, no a vanicky taky u ni...uz se tesim na zari do bazose taky k ni:wink:
22. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous jj, byla super!
22. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi ahoj, a řekla ti čím to je ? tak to držim palce ať se to brzy srovná a hlavně ať se malej netrápí. myslim že vaničky a pak bazén mu určitě taky pomůžou.
22. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek