• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@ajsbirka pravděpodobně tím, že je císařem :unamused:
22. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vás zdravím, nějak dýl jsme tu nebyla...co nového?
@tygrous: no konečně tě tu vidím :sweat_smile:
23. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael: :wink: A já zrovna zas mizim:wink: Malej spí, tak jdu připravit oběd. Ale koukala jsem, že ty ty přípravy na mimi bereš vážně:wink: Kámoška je těhotná (5.měsíc) a stále nic neřeší :sweat_smile:
23. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no já už jsem asi rok takový maniak :grinning: ale nevím jestli je to dobře, aby se něco nezakřiklo :rolling_eyes: stále ještě jsme nesehnali adekvátní nový byt :rolling_eyes: kamarádka je teda dobrý flegmoušek, je fajn, že si nedělá zbytečné starosti :wink:
tak at se oběd povede!
23. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi tak to by mě nenapadlo. a jak na to přišla ? ty jsi jí řekla, že má nějaké problémy nebo si toho všimla ?
23. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael: Jo, ještě jsem ti chtěla napsat, že jsem v sobotu byla v Kauflandu a myslela jsem si, že jsem tě tam potkala :wink: . Ale asi to byl někdo jiný :slight_smile:
Jinak ta kámoška nic pořád nechystá, protože jí to přijde zbytečné a prý nic nepotřebuje (stačí postýlka a autosedačka a to má prý už někde zamluvené u kámošky), ale teda hlavně nemá peníze :sweat_smile: No ale na druhou stranu už má koupeno pár kousků oblečení asi tak dva roky. Na chlapečka, protože prý si je už dva roky jistá, že to bude kluk:grinning: Tak jestli to bude opravdu kluk, tak jí nějaké oblečení můžu půjčit já, protože v mém rodinném okolí se rodí jen samé holky:grinning:
Jaký byt máte teď? My jdem omrknout 3-patrový 6+1 s terasou za 6,5mil:grinning: Na to, že je to v centru, tak dobrá cena, ne? :grinning: :grinning: Ale já chci stejně domeček. My teď plánujem trochu rekontrukci chodby, záchodu a koupelny a podlahu v obýváku, aby měl malej kde lozit, a já jak koukám na různé přestavby, tak po tom domku toužím čím dál víc...jen nevíme, kde. Chceme zůstat spíš v Plzni...
23. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous jé víš že jsme tam o víkendu byli?Jen teď si nevzpomenu který to byl den, sakriš :confounded: v kolik hodin to tak bylo?
no tak to mě mrzí, že nemá peníze, zase v bazárkách na netu se dá sehnat hodně a za málo :wink: já jsme zase takhle už dlouho přesvědčená, že budem mít holku, skoro na 99,9% tak uvidíme :grinning:
Máme 1+1, 33m, Locháč, takže opravdu miminko nacpat sem by byla z nouze ctnost. No tak to jste si vyhlídli pěkný :sweat_smile: a v čem že bydlíte vy?
Mě by se taky líbil domek v Plzni, případně ve Zruči, ale ty ceny....to nejde :rolling_eyes:
23. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael: Byla jsem tam v sobotu nějak kolem paté odpoledne:wink:
My bydlíme na Vinicích ve starém paneláku v 3+1 74m+lodžie 6m, takže realtivně dobrý, ale chtěla bych pro děti pokoje zvlášť a hlavně zahradu (to co bývá u řadovek jako "zahradu" neberu:wink:, to je směšný pruh trávy). Máš pravdu - ty ceny jsou šílené a hlavně přemrštěné...
23. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael: Já nakupovala výbavičku vlastně jen přes net a oblečení hlavně od jedné paní v PL a pak taky přes bazary a pár nových kousků v Tescu:wink: Nejvíc asi spolkly plíny, už se musím krotit :grinning:, aby to pak nevyšlo dráž než dvouleté používání jednorázovek:grinning:
23. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous tak to jsem možná mohla být já :grinning: ted tedy nevím přímo, ale nepamatuješ si co jsme měla na sobě nebo jestli ten člověk (já) byl sám? :sweat_smile:
Tak to máte supr byt, na Vinicích prodávají pěkné, levné...mě by trochu vadil ten spoj, a přítelovi ta nehezká pověst :frowning2: jinak by to bylo supr.Jak se tam bydlí vám, a není tam po nocích bordel?
No já taky plánuju všechno přes net, a plíny jsem koukala že jsou dost pálky
:confused:
23. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka ne, mě by to vůbec nenapadlo. To ona si všimla že když je na bříšku, že se o pravou tlapku špatně opírá
23. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael: tak to fakt nevim, co "jsi" mela na sobe, ale urcite jsi tam byla s chlapem:wink: Ale zblizka jsi mi pripadala starsi nez te znam tady z fotky, tak proto jsem se k tobe nehlasila:wink:
my bydlime az uplne u sylvanu, takze tady je uz "klidek" A mhd nepouzivame, chodime pesky:wink: V noci dobry, hluk tu byl snad jen 2x za ty tri roky, co tu bydlime.
23. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous to by asi byla slečna překvapená kdyby jsi se k ní hlásila, ale pokud to bylo malý a chlap v kšiltovce, tak jsem to já byla :grinning:
a které ulice jsou poblíž sylvánu?
Tak to nezní špatně....já vím, my hodně taky chodíme, ale přeci jen ta 41 není ideální spoj, protože Karlovarská je často ucpaná...
23. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael: Tyjo, tak jestli měl ten chlapík kšiltovku, to už taky nevím :sweat_smile: Já bych byla pro policajty teda dobrý svědek :grinning:
My bydlime na konci Brněnské (čísla 53 a výše) a nejblíž je ještě Bzenecká. S tou 41 máš pravdu, ale když u lékařské fakulty přestoupíš na tram 4, tak jsi v centru taky rychle. A teď tam udělali dobré přestupování, že bus zajíždí přímo na zastávku tram... Ale já fakt víc chodím pěšky (kolem zoo a kilometrovkou jsem u Plazy za 25min (od nás z konce Vinic)...
23. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no to jo, z tebe by měli velkou radost :grinning: tak příště :grinning: :grinning: :grinning:

No jo, tahle trasa mě vůbec nenapadla!Občas tudy jdem i do Bolevce.Paráda, hned se mi ty Vinice zdají přijatelnější :sweat_smile: tak ted už jen zbývá najít tam nějaké pěkné 3+1 :sweat_smile: U Vinic je super, že je to snad poslední postavené sídliště, takže byty tam jsou rozměrově fakt pěkný. Pokud máte už hypošku, asi bych neřešila nějaký domeček, protože 74m je krása.
23. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 já bych teda na Vinice do paneláku nešla, ale to je jen můj názor,byty jsou tam sice levnější, ale zase ne tolik, aby mě to do téhle lokality táhlo. Maximálně byty na Sylvánu, ale to už je zase jiná cenová..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tygrous a ještě k tý zelenině, tak kdyby ses chtěla vydat za tou babčou na Locháči, tak bych tě jen chtěla varovat, že tam není každej den, myslim jen čt a pá
23. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 no, cena je dost znatelná, našli jsme pěkně zrekonstruovaný byt za 1 350 000,- jednalo se o 3+1 před 70metrů, což je všude jinde nereálné.
23. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ta babka u Penny bejvá pěkně protivná, zvlášť, když si něco chcete vybrat samy nebo jim na to sáhne vaše dítko, už jsem s ní měla několikrát konflikt :angry: , ale když jsem si nevybrala, tak mi dala shnilý věci :angry: , ale často tam bejvá chlap s ní, nevím, asi syn, či co a ten je fajn, rád se baví, nakupuju u nich dost často :wink:
23. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4: hypoteku sice mame, ale kdybychom sli do domecku, tak tenhle byt pronajmeme, takze to pak vyjde v penezich na stejno a domek je proste domek. Tohle je sice celkem dobre reseny byt, ale chtelo by to komplet rekonstrukci a to se mi zas nechce, kdyz vim, ze chci domek a pro deti vetsi pokoje a zahradu a pro sebe uplne jinou kuchyn s vyhledem do te zahrady :grinning: . Ja pochazim z vesnice, kde jsme meli zahradu 7000m2 a to mi proste chybi. Mne se na Vinicich libi, protoze je to kousek do lesa a kousek do mesta :wink: Ale treba ty radovky na Sylvanu jsou resene naprosto desne, tam se mi nelibilo. A pozemek s velkym domem tam je za 9mil. Pak se mi moc libi vily na Lochotine, ale to uz je uplne o necem jinem. Nahodou jsme tam byli loni kouknout na jednu vilu - je tam zacata rekontrukce a nedodelano a chteji za to 11mil :sweat_smile: To jsou fakt "vyhozene" penize.
23. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous domek je domek, to je pravda, ale finančně zajímavé jsou až daleko od Plzně :angry:
s tím pronájmem mě to taky napadlo, ale říkala jsme si co dělat když ti tam půl roku třeba nikdo nebydlí :confused:
To tedy jo, ceny příšerné. Jak říkám, líbí se mi třeba Zruč-Senec, hrozně bych tam chtěla bydlet, je to kousínek za Lochotínem...jenže 3mil nemáme jen tak na rozdávání...takové domky potřebují ještě rekonstrukci.
23. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský, vy jste toho dneska ale nakecaly :wink: Jj bydlení, žádná sranda, jsem zvědavá, jak dlouho bude nám trvat rekonstrukce :confounded:
@tygrous S těma plenama to mám podobně, teď jsem zase nakupovala, tak jsem si dala závazek, kus za kus, tak jsem musela vyřazovat a prodávat :grinning:
23. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu a jak rozsáhlou rekonstrukci děláte? :slight_smile:
24. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ahoj a dobré ráno :grinning:
Venvnitř jsme všechno vybourali, postaví se nová koupelna, udělají podlahy ve dvou místnostech, znova nahodí zdi a hlavně se sundá střecha (tašky jsou nové), kousek se přistaví nahoru a položí se znova střecha :wink: Nová je kuchyně, tam jenom vyměníme dlažbu, nový je i rozvod tepla včetně radiátorů a okna a dveře.
No prostě makačka :sweat_smile:
24. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu to jste to pojali fakt ve velkém :wink: musí to asi vypadat jako po výbuchu bomby :sweat_smile:
24. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Si piš, ale jak to bude potom krásné :grinning:
24. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu to tedy bude, a kdy tak máte v plánu to dokončit?
24. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima já kupuju vždycky jen pár kousků od druhu, takžej tam shnilý neshová :wink: Letos je tam s nima ještě jedna mladší baba
@vycu si máknete, ale zase budete pak ve svým a bude to tam krásný, podle vašich představ :wink:
25. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, máte na prcky nějaký pojištění či spoření? Chtěla bych mu zřídil úrazovku, ale nevím u koho...
25. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my úrazovku nemáme a ani to neplánuju, až bude starší tak bych chtěla založit něco ve stylu stavebka nebo tak něco, aby měla v 18ti nějaký peníze

teda hoky, ty trhy dneska fakt masakr, jsme ani žádnou zeleninu nekoupily, protože abych tam stála s malou frontu hodinu, na to nemám, ale halušky výborný a ostatní dobroty taky
26. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 taky uvažuju nad stavebkem...
Trhy děs a hrůza. Strašný davy. Největší fronta snad byla na mlíko - nechtělo se mi ji stát... Koupila jsem jen žampiony a VÝBORNEJ mošt. Právě ho tu krásně vychlazenej upíjím - lahoda :grinning:
26. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek