• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
mapemo: nemá náhodou ta doktorka Prachová ordinaci na Mikulášskym jak je gympl?
Protože jestli jo, tak tam chodí kamarádka s malou a je spokojená. Prej fajn doktorka i sestřička.
5. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj holky, já jsem tu taky.
Většinu znám, ty které ne taky zdravím!

pantomima: Tak koukám, že bude svatba:slight_smile: Tu plánujem taky, jen nevíme pořád kde.Kde se berete?Třeba to bude inspirativní. :wink:
5. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: Nám taky na jednom pc zakázali netovat, tak to tu pak nestíhám ani číst :wink: Jsme na tom podobně, partner byl taky jednou ženatý, ale já si říkám - a shodli jsme se, že až bude miminko, už chceme být manželé. A jako těhu se vdávat nechci, s dítětem už vůbec ne, tak to chcem spáchat již před. Nejsem tedy typ, co by se těšil tomu, že budu středem pozornosti, proto bude jen v blízkém rodinném kruhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael:hezké je to třeba v meditační zahradě :wink:
5. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: Ta je v Plzni?
5. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: To je moc hezké. Ale chtělo by to něco i pro deštivé případy.Problém je, že nevíme, zda bude lepší když přijede moje rodina, nebo jeho.To víš, dva kraje :grinning:
5. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: i s tím se tam počítá :wink: A taky se dělají třeba svatby v Západočeském muzeu, to taky nemusí být špatné.
5. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě asi nenapadlo, ale proč ne.HBezký by to mohlo být v Podzemí :grinning:
5. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: :grinning: to rozhodně. Jen by tam bylo trochu hůř vidět. :slight_smile: Ale to nemusí být až taková závada. Řekla bych, že by to vypadalo až nadpozemsky, ale to se pro tuhle lokalitu moc nehodí :grinning:
5. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: Prachová je na Mikulášském a já jsem s ní naprosto spokojená a neměním i když jsme se přestěhovali na locháč a máme to z ruky
5. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo: Za kvalitou si člověk rád dojede, že? :wink:
5. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: to víš není nad kvalitní a příjemný přístup :sunglasses:
5. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!

sirael. máme obřad normálně na radnici a hostina bude v Ciziňáku, celkem i s hudbou a fotografem nás bude 22, je to jen nejbližší rodina, ale stejně to tak narostlo, skoromanžel už bude mít taky druhou svatbu, on to podle mě zase ani tak neprožívá, někdy mi to až mrzí, ale co se dá dělat, dítě už jsme stihli předem, pak jsme si obstarali bydlení a teď tedy svatba :grinning:

dnes jsme konečně objednali prstýnky, drahý si vybral oblek, máme stuhy a ozdobu na auto a oznámení se už konečně taky dělá, takže sláva, zase s e to trochu hnulo :slight_smile:

jinak jsem byla s malou tramvají ve městě, no děs , běs a hrůza, nechce vůbec chodit za ruku, to se za rok a půl, co chodí nenaučila, neposlouchá, ječí a děsně se vzteká, už s ní zase dlouho do města nepojedu :angry:
5. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti a co kytka?

já se vdávala těhotná a mělo to také své kouzlo, ale šaty bych si vybrala jiný, takhle jsem měla dost omezený výběr
6. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mell- na kytku je prý ještě čas, koukám na net, byli jsme v zahradnických závodech na Roudný, uvážou mi, co budu chtít, prý stačí 14-10 dní předem
6. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
muzu se k vam taky pridat? Cekame prvni ditko na konci brezna.

pantomima: je svatba, moc gratuluju, je to neco nadherneho :slight_smile: jiste si ji krasne uzijete a budete na ni vzpominat. Jen ten den strasne moc rychle utika.
6. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak jsem z Bolevce :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek gejsa,tak jsi se přidala
7. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haloo tak jak se dari nasim maminkam z plzne??
7. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile: No u nás nic moc, Luky má rýmu a kašel. Loni byl nemocnej jednou za celý rok a letos už je po druhý, naštěstí tentokrát bez horečky :pensive: Jsem zvědavá na noc, na dnešek se probudil ve 3 a do 5 nespal. Sice byl celou dobu hodnej, nemluvil,ale já prostě nespim, když vim, že on taky ne :frowning2:
Snad je to u vás všech lepší :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda patraluk- tak to si užíváte :frowning2:

pomoooc, poraďte mi někdo, kde teď v zimě sehnat bílý boty na svatbu??? Baťa, Humanic, CCC a ani Deichman nemají nic :frowning2:
7. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
njeraději bych si ty boty jen půjčila, stejně j jinak neunosim
7. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomim:já jsem si je kupovala na svatbu u Deichmana,ale už nevím kdy,ale měla jsem taky honičku je na březen sehnat,ale některé boty,které mají v tescu,tak nemaj v plaze
jinak u nás mám rýmu já a to fakt hroznou,ale kluci se zatím drží
z pátka na sobotu mi malý připravil noc,nakojila jsem ho v půl 11 večer a když jsem se vzbudila v 5,tak spal,pěkně jsem vylítla,že se něco stalo a celkem vydržel spát 7hodin v kuse,ale už jsme se vrátili do reality :grinning:
petraluk: rycle se uzdravte
7. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti, ve svatebních salonech taky prodávají botky
jinak s tou kytkou to máš dobrý, já jsem ji musela objednávat 2-3 měsíce předem, a to mám kamarádku, která má květinářství, ale dělá nádherný kytky, takže bych jinam nešla

petraluk: ještě že Luky nemá horečku a nemusíš mu dávat nějaké léky a jak vypadá ten kašel?
jinak jsme Nelinku dali tchánojc v neděli brzy ráno (jeli jsme lyžovat na Javor) a vrátí nám ji v úterý po hokeji
jsem na to zvědavá, tak dlouho Nelinka bez nás nebyla, ale musí si zvykat, bude zabavená-lyže a bazén
8. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, jak se mate?

mape: to vis, ja musim byt vsude, jeste kdyz jsi me na tuhle diskusi upozornila, nic jineho mi nezbyvalo :grinning:

pantomima: ja je taky kupovala u Deichmana. Ale ted pres zimu to bude docla blby je sehnat. Jedine opravdu zkusit nejaky ten svatebni salon, tam je taky maji...
8. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den.

Mell Lukymu dávam na rýmu Nasivin a stříkam pořád Sterimar. Na kašel má Mucosolvan, průduškovej čaj a cibuli s cukrem. Mam tu ještě Spiropent, tak pokud se do zítra nezlepší, tak mu začnu dávat ten. Pokud nemá horečku a nebude se to rapidně zhoršovat, tak k dr. nejdu.

Nelinka to určitě zvládne :wink: Luky byl u mami minulý měsíc asi 5 dní, byla jsem nemocná, kašlala jsem celou noc a bylo mi opravdu ouvej, tak mi s nim pomohla. Zvldánul to asi líp než já, jak jsem celý dny jen ležela, tak se mi po něm příšerně stýskalo, že jsem tam musela třetí den jet aspoň na chvilku :pensive:
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že přibyla další Plzeň :wink: S některými už jsem se taky potkala jinde....
8. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevite kde v plzni je neake centrum pro cviceni pro tehulky?rada by sem si sla nekam zacvicit..diky :dizzy_face:
8. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikulienkaaa: ahojky, ja jsem chodila do J&A studia, ale ne na tehu cviceni, ale delaji tam gravidjogu. Zalezi podle toho, co presne chces :slight_smile: http://www.studiojaa.cz/
8. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek